Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

kostasvasil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση για κινεζεσ:
1. μιμή= 30+10 ωραιο κορμακι περιπου 30-32 ετων,γλυκο προσωπο, αψογα στηθη, καθολου βιαστικη, πεντακαθαρη-κανει παντα 5' μπανιο , σε περναει με τη γλωσσα πανταχοθεν και στο τελος σε χαλαρωνει με 30λεπτο μασαζακι
2. σισυ = 20+10 38-42 ετων + ολα τα παραπανω
στα συν τησ οτι κανει πολυ πιο επαγγελματικο μασαζ κιαν καλογαμηθει χυνει ή προσποιειται τελεια οτι χυνει
απο τσαιναγκερλς νομιζω οτι μονο αυτες αξιζει να κανεις καταθετηριο
ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ=ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΙΝΕΖΑ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25
φιλε που αραζουν οι κινεζουλες?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Παρέα με τους Kostakis27 BmwPower και τον γραφόντα μεταβήκαμε προς Καλλιθέα μεριά για να παρκάρει ο BmwPower την μπέμπα αφού πρώτα μας έδειξε το πόσο δυνός οδηγός κάνωντας μερικά 8 στον δρόμο :grin:.....
Η πορεία της ομάδας την προκαθορισμένη θα περνάγαμε από την αγαπημένη μας πιάτσα της Συγγρού για να καυλαντίσουμε σκληρά τραβέλια :cum: :cum: :cum: Ξεκινήσαμε από την αρχή της Συγγρού μετά το Κίνκυ Όπερα όπου η Χαρά έλειπε από το πόστο της αλλά η ομάς δεν πτοήθηκε καθόλου και συνέχισε την αναζήτηση της μεταλλαγμένης ηδονής :rockon: :rockon:

Αντικρύσαμε ξανθό τράβελο χωρίς μπλούζα μόνο με το σουτιέν :new_shocked: :new_shocked: με πολλά ταττού στο σώμα της με πρόστυχη φάτσα όπου μας ζήτησε 80€ ανά άτομο για να την πηδήξουμε.

Λίγα μέτρα πιο κάτω 2 σκληρά ξανθά τραβέλια μέσα σε στραπατσαρισμένο MX-5 όπου μίλησα εγώ από την ομάδα και η κουβέντα κατευθύνθηκε περί του Αποστόλη Τότσικα :jerking: :jerking: :jerking: απαντώντας ότι δεν με ενδιαφέρει αλλά να μας πουν το κόστος για τις υπηρεσίες τους.....η απάντηση που πήρα ήταν να το γράψω σε έκθεση και να έπιστρέψω να τους την δώσω :jerking: :jerking: τις απαξίωσα αφού είχαμε μια μικρή λογομαχία :rolleyes:

Συνέχιση της ρομαντικής μας βόλτας όπου συναντήσαμε μέσα σε Seat Ibiza μπλέ χρώματος ωραίο τραβέλι με καστανοκόκκινη κουπ όπου μας καυλάντισε την ρωτήσαμε αν θέλει να κάνουμε παιχνίδι....μας απάντησε ότι και οι 3 μαζί δεν γίνεται και τότε ο μπέμπας έθεσε κρίσιμο ερώτημα ποιον από τους 3 μας επιλέγει για την πηδήξει?????ο κλήρος έπεσε σε εμένα απαξιώνοντας τους χύστες Kostakis27 και BmwPower λέγωντας μωρό εσένα θέλω να με πιτσιλίσεις :cum: :cum: :cum:

Αφού είχαμε απογοητευτεί από τα τεμάχια της Συγγρού κατεθυνθήκαμε στο 2ο στενό δεξιά στην οδό Πάντου όπου αντικρύσαμε ξανθό τραβέλι μέσα σε ασημί αμάξι το οποίο ο Στρατηλάτης προσπάθησε να καυλαντίσει αλλά έφαγε άκυρο καθώς του είπε ''καύλα μου'' , ''μιλησέ μου καύλα μου'' ο τράβελος συνέχισε στο απαξιωτικό του ύφος όπου ο Στρατηλάτης το άρχισε στα μπινελίκια :tooth: :tooth:

Καθώς η τσάρκα θα έπερνε πρόωρο τέλος ξαφνικά αντικρύσαμε ξανθό σκληρό τραβέλι με μαύρο κολάν όπου διαγράφονταν οι απίστευτες ποδάρες της,δυνατό μπούστο όπου είχα κολλήσει στις βυζάρες της της οποίες προσπαθούσε να καλύψει με το γουνάκι της γιατί κρύωνε :grin: Το ονομά της Σάρα και η ηλικία της γύρω στα 43 έτη αραγμένο στην οδό Πάντου.....η καυλάντα ξεκίνησε από την μεριά μου αλλά έχωντας τεχνικές δυσκολίες(δεν μας άκουγε καλά :headbang:)αναγκάστηκα να κατέβω από το όχημα να την πλησιάσω και να αρχίσω το καυλάντισμα :grin: Το καυλάντισμα ξεκίνησε από τις 3:45 και τελείωσε περίπου στις 5 το πρωί :o Αρχικά να ανέλαβα μόνος μου την όλη κατάσταση ενώ οι υπόλοιποι χύστες άραξαν αστο αυτοκίνητο απλα΄πέρνωντας μαθήματα καυλαντίσματος :grin: Όταν είδαν να ξεκινάει μια παράσταση ανευ προηγουμένου κατέβηκαν και ήρθαν να συμβάλλουν στον αγώνα μου για να το φορτώσω για μια χαλαρωτική πίπα :pipa2: :pipa2: Κατά την διάρκεια τηςν καυλάντας η Σάρα προσπαθούσε να μου πουλήσει πνέυμα και εξυπνάδα αλλά οι προσπαθειές της έπεσαν στο κενό :2funny: :2funny: Αφού κατάλαβε ότι δεν είμαι κάποιος τυχάρπαστος ο οποίος ήρθε για να σπάσει πλάκα και έχωντας αντιληφθεί ότι είμαι άνθρωπος της πιάτσας άρχισε να αναδιπλώνει κάποιες απο τις κουβέντες που ανταλάξαμε και να δείχνει σημάδια ότι γουστάρει που την καυλάντιζα με έντονο τρόπο :sunglasses: κατά την διάρκεια της κουβέντας μας το χέρι μου χάιδευε τα μπούτια της χωρίς να προβάλει αντίσταση δείχνοντας ότι γουστάρει......Λίγο πριν φύγουμε ανοίγει το πακέτο με τα τσιγάρα της και μου προσφέρει το τελευταίο της τσιγάρο ;) δινοντας μου ταυτόχρονα και φωτιά :sunglasses: Αποδέχθηκα την προσφορά της συνεχίζοντας στο ίδιο μοτίβο χούφτωμα στις μπουτάρες της και καυλάντισμα μέχρι τελικής πτώσης :cum: :cum: :cum:

Δυστηχώς την παρασκεύη φεύγει για Κρήτη αλλά μετά τις 15 Απρίλη θα είναι διαθέσιμη για να ολοκληρώσουμε τις επαφές μας οι οποίες έμειναν ημιτελείς :sunglasses:

 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Πρωινή διέλευση από την κλασική πιάτσα του ΟΚΑΝΑ γύρω στις 09.40. Λίγα πράγματα 2 μαυρούλες πολύ μέτριες, 2 βαλκάνιες ηλικίας 40+ έξω από την παλιά καφετέρια με τα "ζάκια", μια 30άρα μπάζο έξω από τον γαλαξία & ένα 25χρονο μελαχροινό που είχε κάτι να πει στην γωνία Χαλκοκονδύλη με 3η Σεπτεμβρίου. Στην τελευταία κοντοστάθηκα και ρώτησα τιμές, λέει 30 + το ξενοδοχείο "πίσω πόρτα" έπαιζε extra!!!!! Είχα καιρό να ψαχτο στη συγκεκριμένη πιάτσα. Τι μας έχει κάνει αυτή η κρίση.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
124
Like
6.461
Πόντοι
5.097
Χθες κατά τις 22:30 στην Καποδιστρίου πέτυχα μια μαυρούλα :o :o :headbang: :headbang:.Ρε μαλάκα Καμίνη που πήγαν οι σοκολάτες :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid:


Αφιερωμένο στις έγχρωμες γαζέλες :rockon: :rockon:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αυτή μοιαζει με μια μπαζάρα που ψωνισα απο το τριγωνο.
Δεν ξερω γιατι την πηρα, σκατοφατσα σπυριαρα, μουγκη μονο γεια λεει. Ειχε και τριχωτο πανασχημο μουνί.

index.php
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
612
Κριτικές
4
Like
434
Πόντοι
26
Παίδες μιλούσα χθες με φιλο μου αστυνομικό που υπηρετεί στη δίας και μου έλεγε ότι τις επόμενες βδομάδες έχει να γίνει ο χαμός στο κέντρο. Μιλάνε για γενική εκκαθάριση. Καμία σχέση με τις άλλες φορές. Μας σκοτισε τα αρχιδια το πανί ο χρυσοχοϊδης
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Ευτιχως χτες ξεσκισα το αλβανακι χε χε χε <και τσαμπα >
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Αυτή μοιαζει με μια μπαζάρα που ψωνισα απο το τριγωνο.
Δεν ξερω γιατι την πηρα, σκατοφατσα σπυριαρα, μουγκη μονο γεια λεει. Ειχε και τριχωτο πανασχημο μουνί.

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=35.0;attach=399217;image[/img[/URL]]
[/quote]  δωσε περιγραφη και που κανει πιατσα ακορεστε για να την αποφυγουμε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παίδες μιλούσα χθες με φιλο μου αστυνομικό που υπηρετεί στη δίας και μου έλεγε ότι τις επόμενες βδομάδες έχει να γίνει ο χαμός στο κέντρο. Μιλάνε για γενική εκκαθάριση. Καμία σχέση με τις άλλες φορές. Μας σκοτισε τα αρχιδια το πανί ο χρυσοχοϊδης
μια βδομαδα μετα θα ειναι παλι η ιδια εικονα τυπε
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αφού είχαμε αφήσει πίσω τις καυλιάρες Βίκυ και Χαρά και προχωρώντας προς τον Πειραιά(από τον παράδρομο της Συγγρού) αντικρύσαμε μαζί με τους Στρατηλάτη και ένα φίλο του καθώς και τον BmwPower μπλε Mitsubishi Colt......

πλησιάζωντας είδαμε κοκκινομάλλικο ανώμαλο μωρό να έχει τέρμα την μουσική χωρίς να το σκεφτώ κατέβηκα από το όχημα και πλησιάσα στο δικό της :grin:

Οι υπόλοιποι πήγαν να παρκάρουν ενώ εγώ σταμάτησα για να καυλαντίσω το υπέροχο μωρό το οποίο μόλις με είδε μου άρπαξε το χέρι και το ακούμπησε στο στήθος της :tits2: :cum: ενώ μετά το μετέφερε στις μπουτάρες της :o :o Φορούσε μόνο το σουτιέν χρώματος μπορντό καθώς και τζιν σορτσάκι :grin:

Κατά την διάρκεια του καυλαντίσματος το χέρι μου δεν έλεγε να ξεκολλήσει από πάνω της χωρίς το μωρό να δυσανασχετεί ενώ έπαιζα και με τα μαλλιά της.......Εκείνη δεν με άφησε να φύγω ενώ μου αφιέρωσε το τραγούδι που έπαιζε το ράδιο κοιτώντας με μέσα στα μάτια :o :grin:

Ρωτώντας πόσο πάει το δωράκι της μου είπε 70€ στο σπίτι της :cum: :cum:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.874
Πόντοι
5.195
Ρε σεις χτες κατά τις 12 το βράδυ στη παραλιακή στο ρεύμα προς Πειραιά πιο πέρα λίγο από το Φρατζέλικο, είδα μία ξανθια με μινι να κάνει πιάτσα, αλλά δεν μπόρεσα να σταματήσω καθότι μαζί μου είχα τη γυναίκα μου  :think:
Ξέρει κανένα αλάνι τίποτις?  :think:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Ρε σεις χτες κατά τις 12 το βράδυ στη παραλιακή στο ρεύμα προς Πειραιά πιο πέρα λίγο από το Φρατζέλικο, είδα μία ξανθια με μινι να κάνει πιάτσα, αλλά δεν μπόρεσα να σταματήσω καθότι μαζί μου είχα τη γυναίκα μου  :think:
Ξέρει κανένα αλάνι τίποτις?  :think:

σε όλη τη παραλιακή από τη Γλυφάδα στο ύψος του βενζινάδικου shell μέχρι και τον άλιμο στο παλιό σχολείο μετά απο τις 22.00 το βράδυ έχει πολλές που κάνουν πιάτσα... Έχει 2 Ξανθιές... Μια στη διασταύρωση Αλίμου... γεματούλα χαζοχαρούμενη και μια αδύνατη λίγο ποιο κάτω απο το φρατζέλικο... Αν λες τη γεματούλα εμένα μου σπάει τα νεύρα... πολύ θέατρο... χαζοχαρούμενη... με στύλ λες και είναι η ατζελίνα τζολί, 50 + 20 hotel δηλαδή 70 για μισή ώρα... η άλλη έχει πολύ ωραίο σωματάκι...κάνει πιάτσα με μια φίλη της (μελαχρινή μέτρια)...αλλά έχουν μια ενοχλητική μαγκιά... έτσι όπως μιλάνε.....κάτι πάλι με χαλάει...  Εγώ σταμάτησα με το αμάξι...μίλησα αλλά δεν γάμησα καμία... Αν κάποιος έχει γαμήσει κάποια ας μας πει πως είναι τουλάχιστον στο κρεββάτι. 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
124
Like
6.461
Πόντοι
5.097
Μάκη εχθές σε θαυμάσαμε και πάλι σε άλλο ένα ρεσιτάλ καβλαντίσματος που έδωσες στην Συγγρού :rockon: :rockon: :rockon:.
Εμένα η Χαρά με καύλωσε πολύ περισσότερο από την Βίκυ :cum: :cum: :cum:,όπως επίσης με έφτιαξε πολύ η ξανθιά μεταλλαγμένη στο μπλε μιτσουμπίσι(αυτή που σας έλεγα ότι έχω βάλει ήδη στο μάτι).Γουστάρω πολύ να καραμουζιάζω τον γερο-τράβελο στο κόκκινο τσέλιγκα(αυτή τη φορά μας μίλησε),αλλά κι ένα ακόμα απαξιωτκό δίδυμο χαμηλά στην πιάτσα(δεν θυμάμαι αμάξι ρε γαμώτο :think: :think:)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάκη εχθές σε θαυμάσαμε και πάλι σε άλλο ένα ρεσιτάλ καβλαντίσματος που έδωσες στην Συγγρού :rockon: :rockon: :rockon:.
Εμένα η Χαρά με καύλωσε πολύ περισσότερο από την Βίκυ :cum: :cum: :cum:,όπως επίσης με έφτιαξε πολύ η ξανθιά μεταλλαγμένη στο μπλε μιτσουμπίσι(αυτή που σας έλεγα ότι έχω βάλει ήδη στο μάτι).Γουστάρω πολύ να καραμουζιάζω τον γερο-τράβελο στο κόκκινο τσέλιγκα(αυτή τη φορά μας μίλησε),αλλά κι ένα ακόμα απαξιωτκό δίδυμο χαμηλά στην πιάτσα(δεν θυμάμαι αμάξι ρε γαμώτο :think: :think:)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και οι 2 είναι πολύ όμορφες αλλά η Χαρά είναι τρελή καραμούζα.....δεν νομίζω να ήταν μιτσουμπίσι αλλά κατάλαβα ποια λες :grin:

γαμησέ τον γεροτάβελο τι να καρουμιάζασεις τελειωμένη είναι πάμε παρακάτω :)
 

sozonakos36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2012
Μηνύματα
3
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
αξιζει να ψωνισεις απ εξω τελικα????
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
612
Κριτικές
4
Like
434
Πόντοι
26
Ρε παίδες η χαρά και η βίκυ είναι εγχείρησμενες η όχι;
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα, ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κάποιος ένα πιπινοειδές κοντό (έως 1,55) μελαχροινό με κατσαρά μακριά μαλλιά και πεταχτό κώλο  :kissass2: που κάνει πιάτσα στη γωνία Αριστοτέλους & Χαλκοκονδύλη απέναντι από το περίπτερο.
Για Βουλγάρα τη κόβω, την έχει δοκιμάσει συναγωνιστής να πεί εντυπώσεις??
Καλή εβδομάδα σε όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom