Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=35.0;attach=399216;image[/img[/URL]]
φιλε kataskope πληροφοριες για αυτο το τεμαχιο? ωρες εμφανισης?τιμη?προγραμμα?ισως τηλεφωνο?
[/quote]
Kalo mamisi... boylgara eton 35+ me 3 paidia...20eyro pairnei...emfanizetai proines ores mexri meshmeraki 4-5 ...gia mia dokimi kali einai
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
κατασκοπε οι κοιλιεσ επεσαν δικε μου γαμηση η καλυτερη γυμναστικη
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Κατέβαινα απόψε τη Σόλωνος από Κολωνάκι κατά της 2:30 και λίγο πριν τη Μπόταση ήταν στημένο ένα ξανθό μωρό με μαλλί κότσο και άσπρο ή μπεζ μπουφάν. Ήμουνα με γυναίκα και ήταν αδύνατο να σταματήσω. Έχει κανείς πληροφορίες για το τεμάχιο; Τιμές κυρίως.
 

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1
Μόλις πέρασα απο πλατεία λαυριου και πέριξ  και γίνεται καιρο λεκτικά της πουτανας!!!
Ειναι όλες εκει!!Τελικα το Σάββατο είναι η μέρα του γαμησιου!!!
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=35.0;attach=399216;image[/img[/URL]]
φιλε kataskope πληροφοριες για αυτο το τεμαχιο? ωρες εμφανισης?τιμη?προγραμμα?ισως τηλεφωνο?
[/quote]

Φίλοι, συναγωνιστές .........
Αυτο το μωρό που μπορει να το βρει κανεις και τι ωρες βγαινει; ξερει κανεις υπηρεσίες;

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πέρασμα κατά τις 3 παρά από την πάροδο της Συγγρού παρέα με τους BmwPower και Pitsilistis για να εντοπιστεί η καύλα Χαρά :cum: :cum:

5η συνεχόμενη εβδομάδα αλλά και τυχερή το μαύρο slk στην θέση του και η Χαρά εκτός να μας μοστράρει τα κάλη της στους υποψήφιους πελάτες :o

τα λόγια περριτά με το που την αντίκρυσα μου κόπηκε η μιλιά :new_shocked: μούναρος με μίνι φούστα λεοπαρδαλέ γόβες :cum: :humpleg: και τρομερό μπούστο όπου διαγραφόντουσαν οι βυζάρες της :tits2:

απλά την ρώτησα αν είναι όντως η Χαρά απάντησε καταφατικά θαυμάζοντας την τελειότητα αυτου του μωρού......μικρό καυλάντισμα όπου πριν αποχωρήσουμε της είπα είσαι απίστευτη δεν υπάρχουν λόγια να σε περιγράψω :cum: :cum: :cum:

μας ευχαρίστησε και αποχωρήσαμε για Τρούμπα :grin:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Συναγωνιστες για καμμια καλη παρτουζα απο τις πιατσες εχετε να προτεινετε τιποτα?
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Χθες το βράδυ και κάθε βράδυ Σολωμού με 3ης Σεπτεμβρίου  λίγο πιο πανω απο κει που μαζευονται οι μαυρουλες...βρηκα την Ανετ...Ουγγαρακι αδυνατο που πριν λιγους μηνες εκανε πιατσα στη χαλκοκονδυλη...20 ευρω ( εγω την πηρα με 15) καλο μαμησι χωρις βιασύνες. Ιδανική για Fisting...βραδυνες ωρες μετα τισ 8
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Χθες το βράδυ και κάθε βράδυ Σολωμού με 3ης Σεπτεμβρίου  λίγο πιο πανω απο κει που μαζευονται οι μαυρουλες...βρηκα την Ανετ...Ουγγαρακι αδυνατο που πριν λιγους μηνες εκανε πιατσα στη χαλκοκονδυλη...20 ευρω ( εγω την πηρα με 15) καλο μαμησι χωρις βιασύνες. Ιδανική για Fisting...βραδυνες ωρες μετα τισ 8
Τίγκα στην μουνόψειρα.. τρέχα φαρμακείο χθές. Την έχει πατήσει φίλος. Αναγνώρισα το περιστατικό από το Fisting. O Φίλος μένει Στουρνάρη και ψωνίζει συχνά.
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Χθες το βράδυ και κάθε βράδυ Σολωμού με 3ης Σεπτεμβρίου  λίγο πιο πανω απο κει που μαζευονται οι μαυρουλες...βρηκα την Ανετ...Ουγγαρακι αδυνατο που πριν λιγους μηνες εκανε πιατσα στη χαλκοκονδυλη...20 ευρω ( εγω την πηρα με 15) καλο μαμησι χωρις βιασύνες. Ιδανική για Fisting...βραδυνες ωρες μετα τισ 8
το ουγγαρακι αδυνατο ψηλο δικε μου ειναι??
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.119
Like
467
Πόντοι
36
ρουφολαγνειες χτες το μεσημερακι επεστρεπσε η ΑΝΝΟΥΛΑ η ρουμανα  με 40ευρος μεσα το hotel
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
΄
Πήγαινε στην Γιούροβανκ χαλκοκονδύλη και κάνε το γύρο του τετραγώνου κοιτώντας και στα απέναντι πεζοδρόμια

καλημερα παιδες!!!!τι ωρες και σε ποια σημεια κανουν πιατσα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
...ΜΠΑΖΟΘΥΕΛΛΑ και σήμερα στο γνωστό τρίγωνο...
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
μενανδρου με ζηνωνος ενα ξανθο μωρο με ωραιο σωμα στην γωνια οταν βλεπει μπατσαρια κρυβεται πισω απο την κολωνα, ξερει κανεις τπτ καλο ειναι; πρωινα βγαινει εκει
 

mavroalogo

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση για κινεζεσ:
1. μιμή= 30+10 ωραιο κορμακι περιπου 30-32 ετων,γλυκο προσωπο, αψογα στηθη, καθολου βιαστικη, πεντακαθαρη-κανει παντα 5' μπανιο , σε περναει με τη γλωσσα πανταχοθεν και στο τελος σε χαλαρωνει με 30λεπτο μασαζακι
2. σισυ = 20+10 38-42 ετων + ολα τα παραπανω
στα συν τησ οτι κανει πολυ πιο επαγγελματικο μασαζ κιαν καλογαμηθει χυνει ή προσποιειται τελεια οτι χυνει
απο τσαιναγκερλς νομιζω οτι μονο αυτες αξιζει να κανεις καταθετηριο
ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ=ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΙΝΕΖΑ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ενημερωση για κινεζεσ:
1. μιμή= 30+10 ωραιο κορμακι περιπου 30-32 ετων,γλυκο προσωπο, αψογα στηθη, καθολου βιαστικη, πεντακαθαρη-κανει παντα 5' μπανιο , σε περναει με τη γλωσσα πανταχοθεν και στο τελος σε χαλαρωνει με 30λεπτο μασαζακι
2. σισυ = 20+10 38-42 ετων + ολα τα παραπανω
στα συν τησ οτι κανει πολυ πιο επαγγελματικο μασαζ κιαν καλογαμηθει χυνει ή προσποιειται τελεια οτι χυνει
απο τσαιναγκερλς νομιζω οτι μονο αυτες αξιζει να κανεις καταθετηριο
ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ=ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΙΝΕΖΑ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25
να προτιμασ τησ μεγαλεσ ηλικιακα κινεζεσ :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom