Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
O Κος Μπόκολος έχει εξελιχθεί σε μέγιστο αναλυτή της κινεζικής κουλτούρας. παρακαλώ να προσθέσετε τις παρατηρήσεις σας στο αντίστοιχο νήμα Πιάτσες με Ασιάτισες. Επίσης προτείνω να αναβαθμιστεί σε Επίτιμο Κινεζολόγο. Παράκληση: ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ!
οταν τα ελεγα εγω για τις κιτρινιαρες πουρες καποιοι με κοροιδευαν τυπε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.593
Like
13.762
Πόντοι
3.656
Φίλτατε Τσάρκα,
Τις κοπέλες που αναφέρεις δεν τις ξέρω. Έχω πάρει τη Γιούκι, μετά από συμβουλή συναθλητή, η οποία είναι γύρω στα 40 και ζητάει 20 € για την πάρτη της και 5 € για το ξενοδοχείο και τα κάνει όλα. Η Λάλα κάνει πιάτσα δίπλα στο καφενεδάκι της Ζήνωνος, δήλωσε 25 χρονών (ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τις ασιάτισσες, γιατί μικροδείχνουν) επίσης 20 € για την πάρτη της και 5 € για το ξενοδοχείο. Αυτές τις δυο τις έχω δει μόνο πρωί. Από τις βραδινές έχω πάρει μόνο τη Γιάνα (κατά δήλωσή της), αυτό το όνομα αν είναι κινέζικο,  ο Κομφούκιος είναι Γάλος. Υπάρχουν άλλες δυο - τρεις το βράδυ οι οποίες δεν μου έκαναν κλικ. Δεν δεσμεύομαι με τηλέφωνα, γιατί οι πουτάνες θεωρούν ότι αποκτούν δικαιώματα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.410
Πόντοι
4.587

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.673
Πόντοι
5.015
Μάγκες έβλεπα απ' το στρατόπεδο που ήμουν (είμαι φαντάρος) τις επιχειρήσεις - σκούπα της αστυνομίας στο Κέντρο και ανησύχησα, οι κοριτσάρες μας είναι ακόμη στα πόστα τους ή τις μάζεψαν με συνοπτικές διαδικασίες;;;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Πρέπει να επισκεφτώ σύντομα τη Μίμα... Πριν μου τη μαζέψουν!

Πού είσαι ρε Womanholic, ακόμα να απολυθείς; Άντε, μέχρι να το αποφασίσεις να την πάρεις τη Μίμα θα έχει γίνει γιαγιά  :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αυτό έχει ξαναγίνει με την Ιωάννα - Μιχαελα ............................................






Δεν είναι καινούργιο!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Με τη Μιχαέλα υπήρξε, αν θυμάμαι καλά, μια μικρή αντιπαράθεση, παρεξήγηση πιο σωστά..
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Πρέπει να επισκεφτώ σύντομα τη Μίμα... Πριν μου τη μαζέψουν!
Πάντως προχθες την ειχε στον ΑΛΦΑ πρωτη μουρη στο ρεπορταζ για την πορνεια στο κεντρο.
Της επαιρναν συνεντευξη και ελεγε με ανεση τι γινεται και ποσο κοστιζει...
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16

mavroalogo

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Κε Μπόκολε ,
Ξέρω τι εννοείς έχω και εγώ καλές εμπειρίες. Αλλά στέκομαι στη Λάλα και στη δημοσίευση :    ενημερωση για κινεζεσ:
1. μιμή= 30+10 ωραιο κορμακι περιπου 30-32 ετων,γλυκο προσωπο, αψογα στηθη, καθολου βιαστικη, πεντακαθαρη-κανει παντα 5' μπανιο , σε περναει με τη γλωσσα πανταχοθεν και στο τελος σε χαλαρωνει με 30λεπτο μασαζακι
2. σισυ = 20+10 38-42 ετων + ολα τα παραπανω
στα συν τησ οτι κανει πολυ πιο επαγγελματικο μασαζ κιαν καλογαμηθει χυνει ή προσποιειται τελεια οτι χυνει
απο τσαιναγκερλς νομιζω οτι μονο αυτες αξιζει να κανεις καταθετηριο
ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ=ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΙΝΕΖΑ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25
Παιδιά στείλτε για αυτές τις τρεις , ποιες  ώρες και κανένα τηλέφωνο στο pm.  :rockon:
ME AΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΥΠΑΡΑ ΜΟΥ!!!!
ΓΙΑ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ???
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΠΟΥΔΑΙΟ???
εδω ειναι και το αρχικο μου σχολιο για να το ξαναγραψεις καλυτερα!!!!!
ΜΗ ΘΥΜΩΝΕΙΣ, ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
 

mavroalogo

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
ΤΥΠΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΤΗ ΛΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΦΤΙΑΞΩ ΠΛΗΡΕΣΤΑΤΗ ΑΝΑΦΟΡΑ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Μόλις επέστρεψα από βόλτα επί της Συγγρού :rockon: :rockon:.Η Χαρά ήταν στην θέση της,σήμερα πιο κάβλα από ποτέ :tits: :tits: :cum: :cum: φορούσε σακάκι μπλου-τζιν,άσπρη φουστίτσα και δερμάτινες μπότες μέχρι το γόνατο :o :o :o.Σταμάτησα για λίγο να πάρω υλικό για πιρφόρισμα,με απαξίωσε και με προσπέρασε :tickedoff:  :headbang:.Αρκετά πιο κάτω η καβλιάρα φουλ βαμμένη τρανς μέσα στο μπλε μιτσουμπίσι κολτ σήμερα ήταν μόνη της και την είδα πολύ ορεξάτη :knockinb: :zfuck:.Ευτυχώς που είχε προηγηθεί 5χ5 το απόγευμα αλλιώς θα το φυτίλιαζα το 50αρι(έχει μπει ήδη στα υπόψιν όπως και η Χαρά).Ο γεροτράβελος στο κόκκινο τσέλιγκα έπαιζε με το κινητό του και δεν είχε ούτε τα αλάρμ ανοιχτά :tickedoff: :tickedoff:.
Επίσης δυνατό τεμάχιο μέσα σε μπλε c-4 καβλαντίστηκε έντονα από 2 προπορευόμενους χύστες,εγώ το προσπέρασα λίγο γρήγορα γιατί ήταν όντως πολύ δυνατό αλλά είχα άλλους στόχους γι αυτό το βράδι :grin: :grin:.Τελικά θα συνεχίσω με πιρφόρισμα μέχρι να πέσει και η αυριανή νύχτα και να ξεκινήσει άλλο ένα πόρνιασμα
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Κατεβηκα κεντρο χθες το μεσημερακι και περασα απο τριτης σεπτεμβριου στην διασταυρωση με Χαλκοκονδυλη οπου γινοταν κυριολεκτικα της πουτανας.
Ειδα αρκετες οι οποιες ηταν σε αναμονη και πιτσιρικες αλλα και μεγαλυτερης ηλικιας.Εντυπωση μου εκανε στο φαναρι ενα μελαχρινο που φοραγε ενα κολλητο κολαν και διαγραφοταν η κωλαρα  :kissass:  Με καυλωσε το καριολακι :cum:



ΥΓ Ενας παππους παζαρευε με καποια απο τις εργαζομενες και απαιτουσε η δευτερη φορα να ειναι τζαμπα..Καραμπουζουκλης ο παππους :cheesy:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Κατεβηκα κεντρο χθες το μεσημερακι και περασα απο τριτης σεπτεμβριου στην διασταυρωση με Χαλκοκονδυλη οπου γινοταν κυριολεκτικα της πουτανας.
Ειδα αρκετες οι οποιες ηταν σε αναμονη και πιτσιρικες αλλα και μεγαλυτερης ηλικιας.Εντυπωση μου εκανε στο φαναρι ενα μελαχρινο που φοραγε ενα κολλητο κολαν και διαγραφοταν η κωλαρα  :kissass:  Με καυλωσε το καριολακι :cum:



ΥΓ Ενας παππους παζαρευε με καποια απο τις εργαζομενες και απαιτουσε η δευτερη φορα να ειναι τζαμπα..Καραμπουζουκλης ο παππους :cheesy:
Ο παππους, ειναι στο πνευμα της εποχης, στα δυο προιοντα , το δευτερο ΔΩΡΕΑΝ !!! :rockon:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Κατεβηκα κεντρο χθες το μεσημερακι και περασα απο τριτης σεπτεμβριου στην διασταυρωση με Χαλκοκονδυλη οπου γινοταν κυριολεκτικα της πουτανας.
Ειδα αρκετες οι οποιες ηταν σε αναμονη και πιτσιρικες αλλα και μεγαλυτερης ηλικιας.Εντυπωση μου εκανε στο φαναρι ενα μελαχρινο που φοραγε ενα κολλητο κολαν και διαγραφοταν η κωλαρα  :kissass:  Με καυλωσε το καριολακι :cum:



ΥΓ Ενας παππους παζαρευε με καποια απο τις εργαζομενες και απαιτουσε η δευτερη φορα να ειναι τζαμπα..Καραμπουζουκλης ο παππους :cheesy:
Αφου του σηκωνεται και δευτερη φορα του παππου ειναι σουπερ!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Εχθές κατά τις 2 το μεσημέρι συνεβρέθηκα με την ώριμη Ουκρανή Τατιάνα την καθηγήτρια της υγρής πίπας!!! :pipa1: :pipa2: :pipa1: Με στράγγιξε 2 φορές. Η Τιμή μετά από παζάρεμα άγριο 24 ευρώ + 10 το χοτέλ ! ;) ;) ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εχθές κατά τις 2 το μεσημέρι συνεβρέθηκα με την ώριμη Ουκρανή Τατιάνα την καθηγήτρια της υγρής πίπας!!! :pipa1: :pipa2: :pipa1: Με στράγγιξε 2 φορές. Η Τιμή μετά από παζάρεμα άγριο 24 ευρώ + 10 το χοτέλ ! ;) ;) ;)
οχι 25 τυπε?το 1 ευρω ηταν για τις καποτες? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom