Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
στη σολωνος πεσμενα ειναι μετα τις 12 μαζευτηκανε;;;;κατω στο περιπτερο στη διχαλα σπασανε που χε 1-2 καλα οι μελαχρινες οχι τα μπαζοειδη ξανθα
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
καλησπερα κι απο μενα,
ειμαι καινουριος.
Στη Σολωνος πριν το χημειο μια ξανθια ψηλη που ειχα πετυχει πριν μερικες μερες γιατι δεν πηγαινει?
τι παιζει μ αυτην?
ευχαριστω
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
καλησπερα κι απο μενα,
ειμαι καινουριος.
Στη Σολωνος πριν το χημειο μια ξανθια ψηλη που ειχα πετυχει πριν μερικες μερες γιατι δεν πηγαινει?
τι παιζει μ αυτην?
ευχαριστω
  Παληκαρακι ρωτα τον kostaki27. Aυτος ξερει σιγουρα !!!  Ειναι του αμεσου οικογενειακου του περιβαλοντος !!!  ΕΤΣΙ  ΔΕΝ  ΕΙΝΑΙ ΚΟSTAKI 27 ??????????????????
 

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Κατα τις 2.30 την Παρασκευη το βραδυ στην Καματερου και Μαρνης τελειως δεξια απο το φαναρι που παει προς Αχαρνων πετυχα ξανθο petite αλβανακι,πολυ περιποιημενο ντυσιματακι,ονομα Ιζαμπελα.Το πηρα για σκουφατο τρομπονακι!;) Το δουλευε καλα σχετικα και μετα απο κανα 10λεπτο παρεδωσα βαζοντας της και δαχτυλακι στο σφιχτο κουλουρακι της χωρις παραπονα και μη!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Κατα τις 2.30 την Παρασκευη το βραδυ στην Καματερου και Μαρνης τελειως δεξια απο το φαναρι που παει προς Αχαρνων πετυχα ξανθο petite αλβανακι,πολυ περιποιημενο ντυσιματακι,ονομα Ιζαμπελα.Το πηρα για σκουφατο τρομπονακι!;) Το δουλευε καλα σχετικα και μετα απο κανα 10λεπτο παρεδωσα βαζοντας της και δαχτυλακι στο σφιχτο κουλουρακι της χωρις παραπονα και μη!!!

Το δάχτυλό σου μετά με τί το απολύμανες;
 

aleksandros84

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καμια ψηλη ξανθια με γαλανα ματια και μεγαλο στηθος παιζει εκει κοντα στη περιοχη?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Καμια ψηλη ξανθια με γαλανα ματια και μεγαλο στηθος παιζει εκει κοντα στη περιοχη?
Για παραγγελιες οχι εδω. Υπαρχει και το 24ωρο που μενει συνεχεια ανοικτο και με γρηγορο Delivery !!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Κατα τις 2.30 την Παρασκευη το βραδυ στην Καματερου και Μαρνης τελειως δεξια απο το φαναρι που παει προς Αχαρνων πετυχα ξανθο petite αλβανακι,πολυ περιποιημενο ντυσιματακι,ονομα Ιζαμπελα.Το πηρα για σκουφατο τρομπονακι!;) Το δουλευε καλα σχετικα και μετα απο κανα 10λεπτο παρεδωσα βαζοντας της και δαχτυλακι στο σφιχτο κουλουρακι της χωρις παραπονα και μη!!!
  Αγαπητε  hunter S3  δεν μας ειπες πιο δακτυλακι της εβαλες, τον δεικτη , τον μεσο , τον παραμεσο η τον αντιχειρα ??? γιατι δεν πιστευω να της εβαλες τον μικρο !!!
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Κατα τις 2.30 την Παρασκευη το βραδυ στην Καματερου και Μαρνης τελειως δεξια απο το φαναρι που παει προς Αχαρνων πετυχα ξανθο petite αλβανακι,πολυ περιποιημενο ντυσιματακι,ονομα Ιζαμπελα.Το πηρα για σκουφατο τρομπονακι!;) Το δουλευε καλα σχετικα και μετα απο κανα 10λεπτο παρεδωσα βαζοντας της και δαχτυλακι στο σφιχτο κουλουρακι της χωρις παραπονα και μη!!!
Επίσης, δεν μας ανεφερες το ¨δωρακι¨της εν λογω κορασιδος για τις σχετικες υπηρεσιες!!!!
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Καμια ψηλη ξανθια με γαλανα ματια και μεγαλο στηθος παιζει εκει κοντα στη περιοχη?

Παιζει μια στην Σολωνος, μπροστα στο Χημειο. Σιγουρα ψηλη, σιγουρα μεγαλο στηθος (αρκετα τελοςπαντων) και για τα γαλαζια ματια μπορει και να ειναι. Και σιγουρα τραβελος. Οποτε αν δεν σε πειραζει αυτη η μικρολεπτομερεια, μπορεις να δοκιμασεις και να μας πεις τις εμπειριες σου μετα...
 

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Γενικη απολυμανση(και οχι μονο του δαχτυλου) σε τετοιες περιπτωσεις επιβαλεται φιλε Womanaholic και LEON13!!!Αν και οι γκομενα ηταν πολυ καθαροτερη απο πολλες που ειναι σε σπιτια!Τα βακτηρια ομως και οι αρωστιες δεν μυριζουν... ;) ;) ;) Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, δεν μας ανεφερες το ¨δωρακι¨της εν λογω κορασιδος για τις σχετικες υπηρεσιες!!!!

Το δωρακι της ηταν 30 γιουρια φιλε enormous!Και το σκηνικο πραγματοποιηθηκε στο καρο μου!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Η Γενικη απολυμανση(και οχι μονο του δαχτυλου) σε τετοιες περιπτωσεις επιβαλεται φιλε Womanaholic και LEON13!!!Αν και οι γκομενα ηταν πολυ καθαροτερη απο πολλες που ειναι σε σπιτια!Τα βακτηρια ομως και οι αρωστιες δεν μυριζουν... ;) ;) ;) Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Σε ρωτάω γιατί κι εγώ κάποτε είχα πάρει μαύρη για πίπα στη Σωκράτους & όντας αφηρημένος έκανα το ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος να πιάσω μετά την καπότα που με πίπωνε με γυμνό χέρι...  Και πήγα σφαίρα σπίτι για απολύμανση, πόσο μάλλον εσύ που έβαλες κωλοδάχτυλο... Γενικά πάντως να αποφεύγετε μ' αυτές τα πολλά - πολλά παιχνίδια χωρίς προφυλάξεις, δάχτυλα, γλειψίματα & έτσι, η καθεμιά τους μπορεί να αποτελεί κινούμενο θάνατο & κάτι "τολμηρά" παλικαράκια (λέμε τώρα :jerking: :jerking: :jerking:) όπως ένας που μου έλεγαν τις προάλλες ότι ήθελε να κάνει γλειφομούνι σε μαύρη στη Σωκράτους να την πατήσουν ανεπανόρθωτα... Στην περίπτωσή σου ας πούμε σκέψου μόνο τα ποσοστά ηπατίτιδας στις Αλβανίδες & θα καταλάβεις πόσο επικίνδυνο είναι το κωλοδάχτυλο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Παιζει μια στην Σολωνος, μπροστα στο Χημειο. Σιγουρα ψηλη, σιγουρα μεγαλο στηθος (αρκετα τελοςπαντων) και για τα γαλαζια ματια μπορει και να ειναι. Και σιγουρα τραβελος. Οποτε αν δεν σε πειραζει αυτη η μικρολεπτομερεια, μπορεις να δοκιμασεις και να μας πεις τις εμπειριες σου μετα...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σε ρωτάω γιατί κι εγώ κάποτε είχα πάρει μαύρη για πίπα στη Σωκράτους & όντας αφηρημένος έκανα το ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος να πιάσω μετά την καπότα που με πίπωνε με γυμνό χέρι...  Και πήγα σφαίρα σπίτι για απολύμανση, πόσο μάλλον εσύ που έβαλες κωλοδάχτυλο... Γενικά πάντως να αποφεύγετε μ' αυτές τα πολλά - πολλά παιχνίδια χωρίς προφυλάξεις, δάχτυλα, γλειψίματα & έτσι, η καθεμιά τους μπορεί να αποτελεί κινούμενο θάνατο & κάτι "τολμηρά" παλικαράκια (λέμε τώρα :jerking: :jerking: :jerking:) όπως ένας που μου έλεγαν τις προάλλες ότι ήθελε να κάνει γλειφομούνι σε μαύρη στη Σωκράτους να την πατήσουν ανεπανόρθωτα... Στην περίπτωσή σου ας πούμε σκέψου μόνο τα ποσοστά ηπατίτιδας στις Αλβανίδες & θα καταλάβεις πόσο επικίνδυνο είναι το κωλοδάχτυλο...


Φιλαρακι επειδη ειμαι ενημερος,και επειδη την ωρα της καυλας πολλες μ@λ@κιες κανουμε,εχω φουλ εξοπλισμο απολυμανσης στο αμαξι!Απο φαρμακειο.Δεν ειναι να παιζεις με τετοια πραγματα.Επεισης δεν θα το εκανα σε καμια περιπτωση εαν ειχα πληγωμενα-σκασμενα απο το κρυο χερια γιατι εκει θα επαιζα το κεφαλι μου σοβαρα!Και δεν εχω καμια διαθεση να το κανω για μια κ@υλαντ@!!!Καμια φορα πρεπει να προσεχουμε τι γ@μ@με και πως το γ@μ@με,και χαιρομαι που συναντω εδω αν8ρωπους που προσεχουν την υγειινη τους γιατι πολλοι δεν το κανουν δυστυχως και ετσι εξαπλωνεται-μεταδιδεται ενα προβλημα απ τον εναν στον αλλον...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Φιλαρακι επειδη ειμαι ενημερος,και επειδη την ωρα της καυλας πολλες μ@λ@κιες κανουμε,εχω φουλ εξοπλισμο απολυμανσης στο αμαξι!Απο φαρμακειο.Δεν ειναι να παιζεις με τετοια πραγματα.Επεισης δεν θα το εκανα σε καμια περιπτωση εαν ειχα πληγωμενα-σκασμενα απο το κρυο χερια γιατι εκει θα επαιζα το κεφαλι μου σοβαρα!Και δεν εχω καμια διαθεση να το κανω για μια κ@υλαντ@!!!Καμια φορα πρεπει να προσεχουμε τι γ@μ@με και πως το γ@μ@με,και χαιρομαι που συναντω εδω αν8ρωπους που προσεχουν την υγειινη τους γιατι πολλοι δεν το κανουν δυστυχως και ετσι εξαπλωνεται-μεταδιδεται ενα προβλημα απ τον εναν στον αλλον...

Εντάξει μην το λες... Κι εγώ ας πούμε που φαίνομαι να προσέχω Betadine έχω βάλει ελάχιστες φορές κι έχω βγάλει & καπότα με το χέρι σε μπουρδέλο... Επίσης στο Studio 104 στη Φυλής που πηγαίνω συχνά νιώθω τόση άνεση που πολλές φορές γυρνάω σπίτι & δεν κάνω ούτε ντουζ...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Η Γενικη απολυμανση(και οχι μονο του δαχτυλου) σε τετοιες περιπτωσεις επιβαλεται φιλε Womanaholic και LEON13!!!Αν και οι γκομενα ηταν πολυ καθαροτερη απο πολλες που ειναι σε σπιτια!Τα βακτηρια ομως και οι αρωστιες δεν μυριζουν... ;) ;) ;) Σας ευχαριστω για το ενδιαφερον! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Εγω ρωτησα για ποιο δακτυλο της εβαλες,με βαση το χιουμορ, οσο για την απολυμανση και για τα κασκαντεριλικια του καθενος, θελω να πιστευω οτι ειμαστε μεγαλα παιδια, και πρεπει να τηρουμε ολους τους κανονες υγειονομκης μεριμνας για την αποφυγη δυσαρεστων συνεπειων, τοσο σε εμας, αλλα και για τα προσωπα που ειναι κοντα μας !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom