Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Εντάξει μην το λες... Κι εγώ ας πούμε που φαίνομαι να προσέχω Betadine έχω βάλει ελάχιστες φορές κι έχω βγάλει & καπότα με το χέρι σε μπουρδέλο... Επίσης στο Studio 104 στη Φυλής που πηγαίνω συχνά νιώθω τόση άνεση που πολλές φορές γυρνάω σπίτι & δεν κάνω ούτε ντουζ...
  Και εσυ αγαπητε womanaholic, ειτε πιασεις την καποτα με το χερι, ειτε σε φιλησει στο στομα, ειτε φτερνιστει κατα λαθος επανω σου, τους ιδιους σχεδον κινδυνους διατρεχεις. Οσο για το ΦΥΛΗΣ 104 σιγουρα και εγω το θεωρω απο τα καθαροτερα αλλα και παλι δεν ξερεις τι σου ξημερωνει, με τον καθε εναν απο εμας που προηγουμενως ειχε παει με την κοπελα, αλλα και ακομα απο την ιδια την κοπελα. Ετσι δεν ειναι ??? Φιλτατε συναθλητη ???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Και εσυ αγαπητε womanaholic, ειτε πιασεις την καποτα με το χερι, ειτε σε φιλησει στο στομα, ειτε φτερνιστει κατα λαθος επανω σου, τους ιδιους σχεδον κινδυνους διατρεχεις. Οσο για το ΦΥΛΗΣ 104 σιγουρα και εγω το θεωρω απο τα καθαροτερα αλλα και παλι δεν ξερεις τι σου ξημερωνει, με τον καθε εναν απο εμας που προηγουμενως ειχε παει με την κοπελα, αλλα και ακομα απο την ιδια την κοπελα. Ετσι δεν ειναι ??? Φιλτατε συναθλητη ???

Μωρέ καλά τα λες... Απλά απ' τη στιγμή που θέλω μια στις τόσες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να κάνω την κάβλα μου & να ρίξω κανένα γλωσσόφιλο ή να γλείψω κανένα μουνάκι, κώλο κ.τ.λπ. το ρίσκο αυτό θα το πάρω εκεί... Ή όταν θέλω να γαμήσω αργά το βράδυ & ξέρω ότι όταν γυρίσω σπίτι θα βαριέμαι να μπανιαριστώ... Βέβαια θα πάρω & τα μέτρα μου όταν γυρίσω σπίτι. Τέλος πάντων αρκετά επεκταθήκαμε σε θέματα υγιεινής & είναι εκτός θεματολογίας του thread, θα μας βρίσουν οι συναγωνιστές...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Μωρέ καλά τα λες... Απλά απ' τη στιγμή που θέλω μια στις τόσες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να κάνω την κάβλα μου & να ρίξω κανένα γλωσσόφιλο ή να γλείψω κανένα μουνάκι, κώλο κ.τ.λπ. το ρίσκο αυτό θα το πάρω εκεί... Ή όταν θέλω να γαμήσω αργά το βράδυ & ξέρω ότι όταν γυρίσω σπίτι θα βαριέμαι να μπανιαριστώ... Βέβαια θα πάρω & τα μέτρα μου όταν γυρίσω σπίτι. Τέλος πάντων αρκετά επεκταθήκαμε σε θέματα υγιεινής & είναι εκτός θεματολογίας του thread, θα μας βρίσουν οι συναγωνιστές...
  Θα συμφωνησω μαζι σου, αλλα να βαζουμε να σκεπτεται και να αποφασιζει και το πανω ΚΕΦΑΛΙ καμμια φορα. ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ    Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παλικαρια μου νομιζω πως υπαρχει αντιστοιχο θρεντακι στο σαιτ περι μεταδοσης νοσηματων(HIV κλπ).Υπηρχε τουλαχιστον παλαιοτερα!Δεν εχω τσεκαρει.Παντως η μεταδοση γενικοτερα εξαρταται απο πολλα πραγματα.Και δεν ειναι και παρα πολυ τραγικα οσο μας παρουσιαζονται μερικες φορες.Παραδειγμα: Δεν κολας τον HIV αν βαλεις δαχτυλο η φιλησεις αλλα με την μεταδοση σπερματικων η προσπερματικων υγρων η και υγρων με πληγες "ανοιχτες" που μπορουν να αποροφησουν τον ιο!Και παντα εξαρταται απο το ανοσοποιητικο του καθενος αυτο.Τες πα.. νομιζω πωσ το τραβηξαμε πολυ στο συγκεκριμενο τοπικ και φερω κι εγω μεριδιο ευθυνης σε αυτο!Ζητω Συγνωμη λοιπον γι αυτο. :s&m_1:
KΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕ?????????ΓΙΑ ΡΙΧΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ!!!! :think: :think: :think: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
χθεσινοβραδυνη τσαρκα στις γνωστες πιατσεςκαι τιποτα αξιολογο.ασε που εχουν μειωθει κατα πολυ,ενεκα της αστυνομιας....το μονο αξιοπεριεργο εναι οτι στην χαλκοκονδυλη εκανε πιατσα μια...γκαστρωμενη,αλβανιδα μαλλον.Κατηφορισα ετσι απο περιεργεια την Ιερα οδο και μετα την Πατση εκανε πιατσα :tits: :tits: :tits: μιλφ αλλα ντολυ παρτον ,ετων 45+ εκ βουλγαριας,την οποια και δοκιμασα για ενα :pipa1: :pipa1: στο αυτοκινητο.Βικη το ονομα της και κανει πιατσα κατα πως ειπε Δευτερα εως Πεμπτη :tits: :tits: για να χανεσαι :uglystupid: :uglystupid: το αντιτιμο 20 γιουρια...προσοχη στα τραβελια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
χθεσινοβραδυνη τσαρκα στις γνωστες πιατσεςκαι τιποτα αξιολογο.ασε που εχουν μειωθει κατα πολυ,ενεκα της αστυνομιας...

Ρε συναγωνιστές τί είναι αυτό το πράγμα με την μπατσαρία τώρα τελευταία; Μιλάμε είναι παντού σπαρμένοι στο κέντρο!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ρε συναγωνιστές τί είναι αυτό το πράγμα με την μπατσαρία τώρα τελευταία; Μιλάμε είναι παντού σπαρμένοι στο κέντρο!
  ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ μην κανει ο κοσμος κανενα  Ν Τ Ο Υ  και γιαυτο κυκλοφορουν συνεχεια, αλλα ομως μονο στο κεντρο, γιατι στις συνικοιες, μονο η ομαδα Δ Ι Α Σ κυκλοφορει και η τροχαια για να κοβει κλισεις στα παπακια, γιατι κατα τα αλλα η εγκληματηκοτητα εχει αυξηθη κατα 52% μετα στοιχεια της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ !!!!!!!
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
  ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ μην κανει ο κοσμος κανενα  Ν Τ Ο Υ  και γιαυτο κυκλοφορουν συνεχεια, αλλα ομως μονο στο κεντρο, γιατι στις συνικοιες, μονο η ομαδα Δ Ι Α Σ κυκλοφορει και η τροχαια για να κοβει κλισεις στα παπακια, γιατι κατα τα αλλα η εγκληματηκοτητα εχει αυξηθη κατα 52% μετα στοιχεια της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ !!!!!!!
  Ετσι ακριβως ειναι οπως το ειπες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Πρώτος στόχος τα κινήματα, μετά η κοινή παραβατικότητα...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Χ Ρ Ο Ν Ι Α  Π Ο Λ Λ Α !!!!!!!!!! Σε ολους τους συναγωνιστες ..................
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Χρόνια πολλά σε όλους! Πέρασα με το αμάξι από Γ Σεπτεμβρίου, πλατεία Λαυρίου, Αριστοτέλους και στις γύρωγ πιάτσες. Περίμενα ότι δεν θα υπήρχε τίποτα, αλλά έπαιζαν κάτι ρουμανογυφτάκια. Το αναφέρω για όποιον ενδιαφέρεται να ρίξει ένα χριστουγεννιάτικο πούτσο αλλά αναρωτιέται αν θα βρει κάτι. Περνώντας μετά από Μεταξουργείο είδα και κάμποσα λαμπιόνια αναμμένα.

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Χρόνια πολλά σε όλους! Πέρασα με το αμάξι από Γ Σεπτεμβρίου, πλατεία Λαυρίου, Αριστοτέλους και στις γύρωγ πιάτσες. Περίμενα ότι δεν θα υπήρχε τίποτα, αλλά έπαιζαν κάτι ρουμανογυφτάκια. Το αναφέρω για όποιον ενδιαφέρεται να ρίξει ένα χριστουγεννιάτικο πούτσο αλλά αναρωτιέται αν θα βρει κάτι. Περνώντας μετά από Μεταξουργείο είδα και κάμποσα λαμπιόνια αναμμένα.
καντε και ενα ρεπο ρε..... :2funny: :2funny: :2funny:  ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
χθεσινοβραδυνη τσαρκα στις γνωστες πιατσεςκαι τιποτα αξιολογο.ασε που εχουν μειωθει κατα πολυ,ενεκα της αστυνομιας....το μονο αξιοπεριεργο εναι οτι στην χαλκοκονδυλη εκανε πιατσα μια...γκαστρωμενη,αλβανιδα μαλλον.Κατηφορισα ετσι απο περιεργεια την Ιερα οδο και μετα την Πατση εκανε πιατσα :tits: :tits: :tits: μιλφ αλλα ντολυ παρτον ,ετων 45+ εκ βουλγαριας,την οποια και δοκιμασα για ενα :pipa1: :pipa1: στο αυτοκινητο.Βικη το ονομα της και κανει πιατσα κατα πως ειπε Δευτερα εως Πεμπτη :tits: :tits: για να χανεσαι :uglystupid: :uglystupid: το αντιτιμο 20 γιουρια...προσοχη στα τραβελια...
αμα αρχισαν να το δινουν και οι γκαστρωμενες παιζει πολυ πεινα...χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Χρόνια πολλά σε όλους! Πέρασα με το αμάξι από Γ Σεπτεμβρίου, πλατεία Λαυρίου, Αριστοτέλους και στις γύρωγ πιάτσες. Περίμενα ότι δεν θα υπήρχε τίποτα, αλλά έπαιζαν κάτι ρουμανογυφτάκια. Το αναφέρω για όποιον ενδιαφέρεται να ρίξει ένα χριστουγεννιάτικο πούτσο αλλά αναρωτιέται αν θα βρει κάτι. Περνώντας μετά από Μεταξουργείο είδα και κάμποσα λαμπιόνια αναμμένα.

Συναγωνιστή είδες κανένα ρουμανογυφτάκι που να αξίζει; Μεγάλα βυζιά απαραίτητα...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Για μεγαλα βυζιά για να είμαι ειλικρινής δεν πρόσεξα, αν βέβαια υπήρχε κάτι σημαντικό μάλλον θα έπεφτε το μάτι μου...

 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.399
Πόντοι
4.587
Ρε μάγκες το ξανθό αλβανάκι που κάνει πιάτσα στην Αχαρνών και Μάρνης εγώ το πήρα τελευταία φορά πριν δύο μήνες περίπου για 50 (+ 10 ξενοδοχείο) γιούργια. Την έριξε τώρα τη τιμή στα 30 όπως μας έγραψε ό  συναγωνιστής hunter; Τη τελευταία φορά πάντως μου είχε πει ότι δε μπορούσε να σταυρώσει εύκολα πελάτη. Πάντως όλες αυτές που κάνουν πιάτσα στη περιοχή πρέπει να τη ρίξουν τη τιμή στα 20 ευρόπουλα αν και οι περισσότερες εκεί είναι μπάζα (από γύφτισες μέχρι πρεζόνια, κινέζες γριές και άσχημες αλβανορουμάνες). Καλές γιορτές σε όλους σας
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Ρε μάγκες το ξανθό αλβανάκι που κάνει πιάτσα στην Αχαρνών και Μάρνης εγώ το πήρα τελευταία φορά πριν δύο μήνες περίπου για 50 (+ 10 ξενοδοχείο) γιούργια. Την έριξε τώρα τη τιμή στα 30 όπως μας έγραψε ό  συναγωνιστής hunter; Τη τελευταία φορά πάντως μου είχε πει ότι δε μπορούσε να σταυρώσει εύκολα πελάτη. Πάντως όλες αυτές που κάνουν πιάτσα στη περιοχή πρέπει να τη ρίξουν τη τιμή στα 20 ευρόπουλα αν και οι περισσότερες εκεί είναι μπάζα (από γύφτισες μέχρι πρεζόνια, κινέζες γριές και άσχημες αλβανορουμάνες). Καλές γιορτές σε όλους σας
η ξανθια αυτη εδινε και λοκο με 50 προσθετα εχω να τη δω πανω απο μηνα ισαβελα τη λενε αν ομιλουμε για αυτην....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η αλλη η βουλγαρα εξαφανιστηκε στο τερμα σολωνος πρν το παρκακι με τη κολαρα και κατι κολαν που φοραει συνηθως στις αναζητησεις με τη νικολουλη καταντησαμε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
η αλλη η βουλγαρα εξαφανιστηκε στο τερμα σολωνος πρν το παρκακι με τη κολαρα και κατι κολαν που φοραει συνηθως στις αναζητησεις με τη νικολουλη καταντησαμε

Όντως εξαφανίστηκε, την είχα σταμπάρει κι εγώ, τώρα πάει :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom