Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
Γιατί ρε φίλε,διάβασες πουθενά να τον βρίζω :think: :tickedoff:.Απλά ανέφερα ένα ενδεχόμενο που θα πρέπει να προσέξει :grin: :grin:.Οι μπουρδελιάρηδες φίλε μου πρώτα απ'όλα είναι χουμοράκια :2funny: :2funny:,μην το ξεχνάς αυτό

Έτσι είναι αλλά δε νομίζω ότι έστω & γι' αστείο μπορείς να αναφέρεις στον άλλο να προσέχει μήπως τον κερατώνει η γυναίκα του ή μήπως τη δει σε καμιά πιάτσα, δεν κάνουν αστεία με οικογένειες, αν δεν το καταλαβαίνεις τί να σου πω...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Κωστάκη δε σε είχα μέχρι τώρα να λες μαλακίες & δυστυχώς διαπιστώνω το αντίθετο... Αν μπει ο συναγωνιστής τώρα & σου βρίσει σπίτι, μάνα & γυναίκα μαζί δε θα έχει καθόλου άδικο. Δεν κάνουμε αστεία με οικογένειες & συζύγους εδώ μέσα...
πλακα μου κανεις;οταν καποιοι δεν σεβονται την ιδια τους την οικογενεια και συζηγο,περιμενεις απο τους αλλους να την σεβαστουν;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
πλακα μου κανεις;οταν καποιοι δεν σεβονται την ιδια τους την οικογενεια και συζηγο,περιμενεις απο τους αλλους να την σεβαστουν;

Master21 σε είχα για πιο φιλοσοφημένο... Το ότι παρ' ότι είσαι παντρεμένος συνεχίζεις να είσαι φίλος του αγοραίου έρωτα δε σημαίνει σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ότι δε σέβεσαι & τη σύζυγό σου... Η πουτανοφιλία είναι αρρώστεια που δεν κόβεται καθόλου εύκολα, άσε που προσωπική μου άποψη είναι ότι κέρατο είναι όταν δένεσαι & συναισθηματικά μ' αυτή που ξενογαμάς. Αλλά αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Master21 σε είχα για πιο φιλοσοφημένο... Το ότι παρ' ότι είσαι παντρεμένος συνεχίζεις να είσαι φίλος του αγοραίου έρωτα δε σημαίνει σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ότι δε σέβεσαι & τη σύζυγό σου... Η πουτανοφιλία είναι αρρώστεια που δεν κόβεται καθόλου εύκολα, άσε που προσωπική μου άποψη είναι ότι κέρατο είναι όταν δένεσαι & συναισθηματικά μ' αυτή που ξενογαμάς. Αλλά αυτό είναι μια μεγάλη κουβέντα.

μιας και το "φιλοσοφουμε" τετοια ωρα, να πω οτι, η πειρα μουχει δειξει οτι αυτοι που η ποτε δεν ηταν "πουτανοφιλοι" η τοκοψαν οταν "νοικοκιρευτικαν , αυτοι στη πορεια της ζωης τους ξεπεσαν στους γελοιους "γεροντοερωτες" προσπαθωντας να επιβεβαιωθουν και καναν τα "σπιτια" τους μπουρδελλο!!!
οι πουτανιαριδες  στιλ γουολκινγκ!!!!!!!!

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
μιας και το "φιλοσοφουμε" τετοια ωρα, να πω οτι, η πειρα μουχει δειξει οτι αυτοι που η ποτε δεν ηταν "πουτανοφιλοι" η τοκοψαν οταν "νοικοκιρευτικαν , αυτοι στη πορεια της ζωης τους ξεπεσαν στους γελοιους "γεροντοερωτες" προσπαθωντας να επιβεβαιωθουν και καναν τα "σπιτια" τους μπουρδελλο!!!
οι πουτανιαριδες  στιλ γουολκινγκ!!!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: Το επιβεβαιώνω κι εγώ!!! Μάλιστα έχω & ΠΟΛΥ προσωπική εμπειρία από ΠΟΛΥ δικό μου άτομο...
 

chris888

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
:rockon: :rockon: :rockon: Το επιβεβαιώνω κι εγώ!!! Μάλιστα έχω & ΠΟΛΥ προσωπική εμπειρία από ΠΟΛΥ δικό μου άτομο...

και εγω συμφωνω ...
ασε που ο πουτανοπηδουλος ανανεωνει και τη σχεση , ειναι ασφαλης , δεν εχει συναισθηματικη εμπλοκη , ειναι οικονομικος ,
δεν σπαταλας πολυ χρονο και τελος διαμορφονεις μια σωστη αποψη για το σεξ.. οτι δηλαδη δεν ειναι παρα διασκεδαση και τιποτε αλλο.
ετσι λοιπον πουτανογαματε διχως πολλη σκεψη.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
και εγω συμφωνω ...
ασε που ο πουτανοπηδουλος ανανεωνει και τη σχεση , ειναι ασφαλης , δεν εχει συναισθηματικη εμπλοκη , ειναι οικονομικος ,
δεν σπαταλαει πολυ χρονο και τελος διαμορφονεις μια σωστη αποψη για το σεξ...

Τί εννοείς;
 

chris888

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι στην περίπτωση που αναφέρεται όμως πού κολλάει;
αωαφερομαι στα + του πληρωμενου  :knockinb:
γιατι ειναι προτερημα για μενα να  :knockinb: οποιο μουνι γουσταρω δαπανοντας 1 ωρα απο το χρονο μου με το εν λογω αντιτιμο
FAIR TRADE
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Σήμερα γύρω στις 1800 έξω απο το κατάστημα "άβαξ" στην γνωστη πιάτσα της παραλιακης, ένα καλό τεμάχειο έκοβε κίνηση.
Αλβανάκι μου φάνηκε, περιποιημένο (βαμμένο-ντυμένο).
Δεν σταμάτησα να ρωτήσω γιατί είχα στο αμάξι την πεθερα, την κουνίαδα μου, την κόρη μου και το ψάρι της κόρης μου. :badair:
Για την γυναίκα μου μην ρωτήσει κανέις που ήταν  :fuck1:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Λέων13 μην ακούς τίποτα και συνέχισε να κάνεις αυτό που γουστάρεις ;) ;).Άλλωστε που να ξέρεις πόσο κέρατο μπορεί να σου φοράει η γυναίκα σου :2funny: :2funny:.Ελπίζω μόνο να μην την πετύχεις σε καμια πιάτσα  :2funny: :2funny:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ για την συμβουλη σου !!! Δεν μπορουσα να φανταστω οτι εχεις τετοια εμπειρια παληκαρι μου !!! Και πως το ξεπερασες??? της επερνες την εισπραξη και τα χαλαγες με αλλες ??? Τελος παντων η εμπειρια σου ειναι φοβερα τραυματικη αλλα εμεις δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε, καλυτερα να πας σε κανενα ψυχολογο, αλλα χωρις την δικια σου μαζι,γιατι μπορει να κανεις και κανα τριγωνακι με τον γιατρο και να τον πρηρωσεις μονο . Τοτε θα εχεις αυτο που ποθεις ,ΜΙΑ ΦΘΗΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ...............................................και παλι σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την συμβουλη σου και φυσικα που μοιραστηκες,την ΕΜΠΕΙΡΙΑ σου μαζι μας.-
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ για την συμβουλη σου !!! Δεν μπορουσα να φανταστω οτι εχεις τετοια εμπειρια παληκαρι μου !!! Και πως το ξεπερασες??? της επερνες την εισπραξη και τα χαλαγες με αλλες ??? Τελος παντων η εμπειρια σου ειναι φοβερα τραυματικη αλλα εμεις δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε, καλυτερα να πας σε κανενα ψυχολογο, αλλα χωρις την δικια σου μαζι,γιατι μπορει να κανεις και κανα τριγωνακι με τον γιατρο και να τον πρηρωσεις μονο . Τοτε θα εχεις αυτο που ποθεις ,ΜΙΑ ΦΘΗΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ...............................................και παλι σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την συμβουλη σου και φυσικα που μοιραστηκες,την ΕΜΠΕΙΡΙΑ σου μαζι μας.-

Στα 'λεγα εγώ Κωστάκη ότι θα σε κράξει & θα έχει & ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
Σήμερα γύρω στις 1800 έξω απο το κατάστημα "άβαξ" στην γνωστη πιάτσα της παραλιακης, ένα καλό τεμάχειο έκοβε κίνηση.
Αλβανάκι μου φάνηκε, περιποιημένο (βαμμένο-ντυμένο).
Δεν σταμάτησα να ρωτήσω γιατί είχα στο αμάξι την πεθερα, την κουνίαδα μου, την κόρη μου και το ψάρι της κόρης μου. :badair:
Για την γυναίκα μου μην ρωτήσει κανέις που ήταν  :fuck1:

Τί θες να μας πεις μ' αυτό ακριβώς; Μάλλον το 'χεις ρίξει στο δούλεμα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Τί θες να μας πεις μ' αυτό ακριβώς; Μάλλον το 'χεις ρίξει στο δούλεμα :2funny: :2funny: :2funny:

Με αυτό θέλω να πω το προφανές "τίποτα" ... Οτι δλδ η μόνη πληροφοριά που θα έπρεπε να ενδιαφέρει τους μπουρδελόβιους είναι αυτές για το τεμάχειο. Ολα τα υπόλοιπα, με ποιον ήμουν στο αμάξι, αν κάνει πιάτσα και η γυναίκα μου, αν έχω γυναίκα, αν ειμαι χωρισμένος με παιδια κτλ κτλ είναι κουτσομπολιά  και δεν έχουν σχέση με το θέμα μας.
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Με αυτό θέλω να πω το προφανές "τίποτα" ... Οτι δλδ η μόνη πληροφοριά που θα έπρεπε να ενδιαφέρει τους μπουρδελόβιους είναι αυτές για το τεμάχειο. Ολα τα υπόλοιπα, με ποιον ήμουν στο αμάξι, αν κάνει πιάτσα και η γυναίκα μου, αν έχω γυναίκα, αν ειμαι χωρισμένος με παιδια κτλ κτλ είναι κουτσομπολιά  και δεν έχουν σχέση με το θέμα μας.
Θα συμφωνησω με τον αγαπητο κο Babel, ο οποιος αν και πυργος της ασυνεννοησιας, ομιλησε καθαρα και σαφεστατα. Το αντικειμενο μας ειναι η ανταλλαγη γνωσης για τις ερωτικες ανησυχιες μας. Τα υπολοιπα ειναι πρασινα δαμασκηνα και ψιλες ελιες.... Και συνηθως καταληγουν σε προσωπικες εριδες, μακρυα απο εμας.
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Εχθεσινοβραδυνη περιφορα στα στεκια του αγοραιου πεζοδρομιακου ερωτα... Στην Σολωνος πληρης απουσια γυναικων, στη 1.30πμ, εκτος απο δυο μισοτελειωμενες με τα ματια μαυρα απο την οποια ουσια τις εξιταρει. Χαμηλα, στην διασταυρωση με Θεμιστοκλεους, οι γνωστες Βουλγαρες (μαλλον). Η Καποδιστριου απολυτως αδεια απο μαυρες γαζελες. Η αληθεια ειναι οτι περνουσαν συνεχεια περιπολικα, οποτε.... Στο μεταξυ 3ης Σεπτεμβριου και Αριστοτελους διαστημα, γνωστο τελευταια κοντοπουτανο, με θολο βλεμμα. Αγνωστο αν ειναι απο το βαψιμο που ξεφυγε η απο την θολουρα...Παρ' ολα αυτα εκτιμα 50€ τις υπηρεσιες της. Στην γωνια Ρουμανες, και μετα τιποτα. Γενικα ελαχιστος κοσμος, ελαχιστες γυναικες. Τιποτα απο τιποτα ισον τιποτα. Αυριο παλι...που ειναι Σαββατο ισως με περισσοτερα.
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Μιας και αναφεραμε τις Ρουμανες στην γωνια Καποδιστριου με Αριστοτελους, εχθες πρεπει να εγινε σκηνικο με πελατη. Μια ψηλη αδυνατη, ειχε εντονη λογομαχια με καποιον πελατη. Ο λογος ειναι οτι πρεπει να καταφερε να του τσιμπισει λεφτα απο την τσεπη....οεο!!!! Δεν εγινε συρραξη, αλλα απο οτι φαινεται καπνος χωρις φωτια, δυσκολα υπαρχει. Με λιγα λόγια, προσοχη στις τσεπες σας και μακρυα απο επικυνδυνα ατομα....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.665
Πόντοι
5.015
Με αυτό θέλω να πω το προφανές "τίποτα" ... Οτι δλδ η μόνη πληροφοριά που θα έπρεπε να ενδιαφέρει τους μπουρδελόβιους είναι αυτές για το τεμάχειο. Ολα τα υπόλοιπα, με ποιον ήμουν στο αμάξι, αν κάνει πιάτσα και η γυναίκα μου, αν έχω γυναίκα, αν ειμαι χωρισμένος με παιδια κτλ κτλ είναι κουτσομπολιά  και δεν έχουν σχέση με το θέμα μας.

Σωστός!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom