Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.152
Κριτικές
31
Like
12.799
Πόντοι
5.097
τυπε αν βαλουμε και νταβαδες στο κολπο δεν βγαινει :2funny:
τι νομιζεις οτι θα βγαζεις καθαρα
τι ναι ο καβουρας τι ναι το ζουμι του
δεν το ξερεις οι εξυπνοι ανθρωποι βαζουν αλλους να κανουν τις βρωμοδουλειες τους :tooth:
τελος το σπαμ παιζει και η θρυλαρα εχω και το νωντα στημενο στα 4 να με περιμενει διπλα :tooth:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Εαν η περιπτερου, εχει και ολα  τα δοντακια της χρυσα μιλαμε για κονομα τρελλη παληκαρια.Τελος παντωνθελω να ενημερωσω, οτι χθες βραδυ και ωρα 10και τεταρτο στην παραλιακη και Αλιμου η γνωστη αδυνατη Αλβανιδα,στο μεσο περιπου ενα ζουμπουρλουδικο και στην Καλαμακιου μια αλλη μπροστα στην  ALPHA BANK,  ωραια ντυμενη, και περιποιημενη με ωραιο σωματοτυπο, ξανθια εαν θυμαμαι καλα.Δυστηχως δεν μπορεσα να σταματησω, γιατι ειχα τον 14χρονο γιο μου μαζι. Εαν γρωριζεται τιποτα για την κυρια στην τραπεζα ενημερωστε.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
γιατι ειχα τον 14χρονο γιο μου μαζι. Εαν γρωριζεται τιποτα για την κυρια στην τραπεζα ενημερωστε.

Μολις μπει στα 18 να του μαθεις τα κολπα γιατι γεμισαμε φλουφλιδες
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Πλάκα κάνεις έτσι; Ποια θα το δεχτεί αυτό ρε, μας δουλεύεις; Παγκοσμίως & όσους αιώνες υπάρχει πορνεία τα λεφτά πέφτουν πάντα ΠΡΙΝ.

Tύπε μην είσαι τόσο απόλυτος.

Το μόνο απόλυτο σε αυτόν τον κόσμο είναι το apolyto_arseniko  :rockon:
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
 Εχει πορειες σημερα απο αναρχια και μαλλον επιδει εχει πολλα στρουμφακια εξω να μην βγηκαν.

Ναι παίζει για αυτό να έλειπαν τελικά...

Το πρωί επικρατούν οι λευκες, το βράδυ οι μαυρούκες και το σουρουπο... αλβανονιγηριανος πόλεμος  :ak: :ak:

Χαχαχα όντως, πλακώνονται το σούρουπο! :cheesy:

Σήμερα κατά τις 00:40...

Στην Αχιλλέως, μεταξύ των οδών Μαραθώνος και Μυλλέρου, στην στάση του λεωφορείου... κάνανε πιάτσα δύο CD... ένα αδύνατο μαυρομάλλικο με άσπρο μπλουζάκι και μαύρο ελαφρύ πουλοβεράκι και mini φουστίστα επίσης μαύρη... Το άλλο CD ήταν πιο "νταρντάνικο"... και φουσκωτό...  :2funny: :2funny: :2funny:

Αρκετά πιο πάνω... πλατεία Βάθη... έξω από το κατάστημα Γερμανός... το γνωστό σημείο όπου κάνει πιάτσα μια ξανθούλα (αλβανίδα την κόβω...)! Όμορφο κορίτσι... καλό σωματάκι φαίνεται να έχει...  :hmm:  :cum:

Ποιά ξανθιά λες? Μια σχετικά ψηλή αλλά με πολύ άγριο πρόσωπο? Αν ναι δεν λέει ρε παιδιά... Καλό σωματάκι αλλά από φάτσα άστα να πάνε...

Τελικά εκεί γύρω έχουμε μελαχρινό κουκλάκι με καρέ ή όταν την είδα περίμενε τίποτα άλλο η κοπέλα? :cheesy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Εαν η περιπτερου, εχει και ολα  τα δοντακια της χρυσα μιλαμε για κονομα τρελλη παληκαρια.Τελος παντωνθελω να ενημερωσω, οτι χθες βραδυ και ωρα 10και τεταρτο στην παραλιακη και Αλιμου η γνωστη αδυνατη Αλβανιδα,στο μεσο περιπου ενα ζουμπουρλουδικο και στην Καλαμακιου μια αλλη μπροστα στην  ALPHA BANK,  ωραια ντυμενη, και περιποιημενη με ωραιο σωματοτυπο, ξανθια εαν θυμαμαι καλα.Δυστηχως δεν μπορεσα να σταματησω, γιατι ειχα τον 14χρονο γιο μου μαζι. Εαν γρωριζεται τιποτα για την κυρια στην τραπεζα ενημερωστε.

Ρε συναγωνιστή παρ' ότι δε συνηθίζω να κρίνω γούστα συναγωνιστών έχω μια απορία... Στην ηλικία που είσαι, φαντάζομαι γύρω στα 45 για να έχεις 14χρονο γιο, ενδιαφέρεσαι ακόμα να γαμήσεις από πιάτσα;;; Καλά να κάνεις καμιά κατάθεση σε κωλόμπαρο, καλά να πάρεις σπίτι σου κάποια στιγμή που θα λείπει η οικογένεια city tour, καλά σε μπουρδέλο, αλλά από πιάτσα;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Μολις μπει στα 18 να του μαθεις τα κολπα γιατι γεμισαμε φλουφλιδες

Και πιο νωρίς μη σου πω... Ο πατέρας πρέπει να πηγαίνει όσο το δυνατόν νωρίτερα το γιο του να ξελαμπικάρει έτσι ώστε απ' τα 16-17 να αρχίζει να "σκίζει" μουνιά χωρίς να έχει αναστολές...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Κοντα επεσες στην ηλικια !!! Οσο εαν ψαχνομαι για να πηδηξω  στις πιατσες δεν θα το ελεγα για πολους λογους...  και οσο για το σεμηναριο για να σκιζει τα μουνακια το εχω αναθεσει στον μεγαλο μου που αυτος ειναι 24 ετων. Η αναφορα που εγινε ηταν πιο πολυ για την ενημερωση των συνσγονιστων οπως και αυτα που γραφω παρακατω. Εχθες παλι το βραδυ αφου επεστρεφα για το σπιτι και χωρις τον γιο μου τον μικρο, μετα την Αλιμου ηταν η Μανωλια οπως μου ειπε το ονοματακι της,βουλγαρα με φατσα βουλγαροτσιγκανικη, μαλλι μακρι και ψιλομπουκλε. Η τιμη της 30 για το οχημα και 50 για το χοτελι.  Επανερχομαι για το θεμα της ηλικιας για να μην εχεις απορια ειμαι του 62 γεννηθεις. Καλημερα !!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Κοντα επεσες στην ηλικια !!! Οσο εαν ψαχνομαι για να πηδηξω  στις πιατσες δεν θα το ελεγα για πολους λογους...  και οσο για το σεμηναριο για να σκιζει τα μουνακια το εχω αναθεσει στον μεγαλο μου που αυτος ειναι 24 ετων. Η αναφορα που εγινε ηταν πιο πολυ για την ενημερωση των συνσγονιστων οπως και αυτα που γραφω παρακατω. Εχθες παλι το βραδυ αφου επεστρεφα για το σπιτι και χωρις τον γιο μου τον μικρο, μετα την Αλιμου ηταν η Μανωλια οπως μου ειπε το ονοματακι της,βουλγαρα με φατσα βουλγαροτσιγκανικη, μαλλι μακρι και ψιλομπουκλε. Η τιμη της 30 για το οχημα και 50 για το χοτελι.  Επανερχομαι για το θεμα της ηλικιας για να μην εχεις απορια ειμαι του 62 γεννηθεις. Καλημερα !!!
την γυναικουλα σου και τα ματια σου τυπε.και ασε τις πουτανες για τους λευτερους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.892
Πόντοι
5.097
Λέων13 μην ακούς τίποτα και συνέχισε να κάνεις αυτό που γουστάρεις ;) ;).Άλλωστε που να ξέρεις πόσο κέρατο μπορεί να σου φοράει η γυναίκα σου :2funny: :2funny:.Ελπίζω μόνο να μην την πετύχεις σε καμια πιάτσα  :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Κοντα επεσες στην ηλικια !!! Οσο εαν ψαχνομαι για να πηδηξω  στις πιατσες δεν θα το ελεγα για πολους λογους...  και οσο για το σεμηναριο για να σκιζει τα μουνακια το εχω αναθεσει στον μεγαλο μου που αυτος ειναι 24 ετων. Η αναφορα που εγινε ηταν πιο πολυ για την ενημερωση των συνσγονιστων οπως και αυτα που γραφω παρακατω. Εχθες παλι το βραδυ αφου επεστρεφα για το σπιτι και χωρις τον γιο μου τον μικρο, μετα την Αλιμου ηταν η Μανωλια οπως μου ειπε το ονοματακι της,βουλγαρα με φατσα βουλγαροτσιγκανικη, μαλλι μακρι και ψιλομπουκλε. Η τιμη της 30 για το οχημα και 50 για το χοτελι.  Επανερχομαι για το θεμα της ηλικιας για να μην εχεις απορια ειμαι του 62 γεννηθεις. Καλημερα !!!

Τέτοιος αλτρουϊσμός; Όσο για την ηλικία μικροπαντρεμένος είσαι βλέπω :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
την γυναικουλα σου και τα ματια σου τυπε.και ασε τις πουτανες για τους λευτερους.

Μπα, το ένα δεν αναιρεί το άλλο... Άμα έχεις κόλλημα με τις πουτάνες δεν το αποβάλλεις σε όλη σου τη ζωή, πάει & τελείωσε. Εκτός αν είσαι χομπίστας στο σπορ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Λέων13 μην ακούς τίποτα και συνέχισε να κάνεις αυτό που γουστάρεις ;) ;).Άλλωστε που να ξέρεις πόσο κέρατο μπορεί να σου φοράει η γυναίκα σου :2funny: :2funny:.Ελπίζω μόνο να μην την πετύχεις σε καμια πιάτσα  :2funny: :2funny:

Κωστάκη δε σε είχα μέχρι τώρα να λες μαλακίες & δυστυχώς διαπιστώνω το αντίθετο... Αν μπει ο συναγωνιστής τώρα & σου βρίσει σπίτι, μάνα & γυναίκα μαζί δε θα έχει καθόλου άδικο. Δεν κάνουμε αστεία με οικογένειες & συζύγους εδώ μέσα...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Σήμερα κατά τις 00:40...

Στην Αχιλλέως, μεταξύ των οδών Μαραθώνος και Μυλλέρου, στην στάση του λεωφορείου... κάνανε πιάτσα δύο CD... ένα αδύνατο μαυρομάλλικο με άσπρο μπλουζάκι και μαύρο ελαφρύ πουλοβεράκι και mini φουστίστα επίσης μαύρη... Το άλλο CD ήταν πιο "νταρντάνικο"... και φουσκωτό...  :2funny: :2funny: :2funny:

Αρκετά πιο πάνω... πλατεία Βάθη... έξω από το κατάστημα Γερμανός... το γνωστό σημείο όπου κάνει πιάτσα μια ξανθούλα (αλβανίδα την κόβω...)! Όμορφο κορίτσι... καλό σωματάκι φαίνεται να έχει...  :hmm:  :cum:

Τα κοίταξες καλά, γιατί εκεί συνήθως κάτι βουλγεροτραβέλια έχει...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.892
Πόντοι
5.097
Κωστάκη δε σε είχα μέχρι τώρα να λες μαλακίες & δυστυχώς διαπιστώνω το αντίθετο... Αν μπει ο συναγωνιστής τώρα & σου βρίσει σπίτι, μάνα & γυναίκα μαζί δε θα έχει καθόλου άδικο. Δεν κάνουμε αστεία με οικογένειες & συζύγους εδώ μέσα...

Γιατί ρε φίλε,διάβασες πουθενά να τον βρίζω :think: :tickedoff:.Απλά ανέφερα ένα ενδεχόμενο που θα πρέπει να προσέξει :grin: :grin:.Οι μπουρδελιάρηδες φίλε μου πρώτα απ'όλα είναι χουμοράκια :2funny: :2funny:,μην το ξεχνάς αυτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom