Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
κι είχα μια σκασίλα για το πως θεωρείς τον τρόπο σκέψης μου.
ΥΓ. προτιμώ τη λέξη σεξεργάτρια και όχι τη λέξη πόρνη, πρώτον επειδή η Γυναίκα παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες, άρα ο όρος είναι δόκιμος και δεύτερον επειδή η λέξη Πόρνη έχει φορτιστεί με πολύ άσχημο ηθικά φορτίο. Χαρακτηρίζουν ως Πόρνη τη γυναίκα που παίρνει λίγα ευρώ για τις υπηρεσίες της, αλλά ως καταφερτζού αυτή που κάνει διακοπές στο κότερο του τάδε πλούσιου, πληρώνοντας με το ίδιο νόμισμα
Αφού ρε τύπε δεν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου γιατί απαντάς σε ότι γράφω; Είσαι διχασμένη προσωπικότητα; Έγραψα ένα σχόλιο σε κάτι που μου έκανε εντύπωση ως παραδοξολογία και άρχισες να γράφεις σεντόνια εμπλουτίζοντας τα και με φωτό για να μου αποδείξεις ότι δεν είσαι για του Σινούρη, στην τελική στο είπα στο δεύτερο μήνυμα μου ότι δεν θέλω απάντηση γιατί κατάλαβα τι καπνό φουμάρεις, καλά μπάνια!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
ο Μποκολος δεν εχει ενοχλησει κανεναν,το μονο που κανει ειναι να ενημερωνει,για αυτο κατι νεουδια να βγαλουν το σκασμο και να αφησουν τις παπαριες..ασε που 99,9% οι αντιδρασεις προερχονται απο δευτερο μουφα προφιλ... :wink:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.498
Πόντοι
3.656
ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ ΓΛΩΣΟΦΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΚΑΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ

Πριν από λίγο γύρισα από το τρίγωνο, ραντεβού με στανταράκι μου. Έχει την εξής ιδιαιτερότητα, αυτή κι άλλες δύο από τις σταθερές. Δέχεται το ass to mouth. Ανέκαθεν οι σεξεργάτριες που έπαιρνα ξεκίναγαν με τσιμπούκι, συνέχιζαν με μουνί, και τελείωνα στον κώλο τους. Ποτέ δεν πήγαινα από κώλο σε μουνί, ώστε να μην τους μεταφέρω μικρόβια και πάθουν κάποια ουρολοίμωξη, δεν θα ήθελα να τις επιβαρύνω. Κάποια στιγμή, αφού το είδα σε τσόντες, έκανα το πείραμα και ζήτησα ενώ τις γαμούσα από κώλο να μου πάρουν πίπα. Οι περισσότερες με έβαλαν να αλλάξω προφυλακτικό. Τρείς από αυτές το ρούφηξαν κατ΄ ευθείαν στο στόμα, χωρίς δισταγμό. ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ, ότι δεν πλένουν το στόμα τους όταν φεύγουν από το δωμάτιο, απλά ξεπλένουν τις τρύπες τους με λίγο σαπούνι, και σίγουρα δεν το κάνουν μόνο σε μένα. Δεν κοινοποιώ τα ονόματά τους, μην στείλετε π.μ. Κάθε φορά λοιπόν που πηδάω κάποια από αυτές και εναλλάσσουν το στόμα με τον κώλο τους, όταν φεύγω αναρωτιέμαι αν στον επόμενο πελάτη κάνουν ακάποτο τσιμπούκι, δηλ. σαν να τις γαμάει από κώλο ακάποτα, αφού κάποια από τα μικρόβια έχουν μείνει εκεί, ή τους δίνει γλωσόφιλο, με αποτέλεσμα να γεύεται τα ζουμιά του κώλου τους.

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Έκατσα και διάβασα όλα τα μνμ και το αναίτιο πέσιμο στον @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ και ειλικρινά απορώ με κάποιους... από την στιγμή που ο άνθρωπος ΠΟΤΕ ΔΕΝ έχει γράψει κάποια ψευδή ή ανακριβή πληροφορία σχετικά με το νήμα {απόδειξη τα μάτια μου} ποιό το όφελος & σε τί αποσκοπεί;;;;; :think:
Ο άνθρωπος μια χαρά ενημέρωση κάνει με ονόματα, ηλικίες, τιμές, εθνικότητες, τοποθεσίες κτλ.
Όποιος ΔΕΝ γουστάρει για τον οποιονδήποτε λόγο τον @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ , εμένα ή το οποιοδήποτε μέλος του σάι πολύ απλά τον αγνοεί κι όλα καλά... από την στιγμή όμως που ΔΕΝ προκαλεί και ΠΟΤΕ ΔΕΝ έχει φερθεί άσχημα λεκτικά σε κάποιον είναι άνανδρο να δέχεται τέτοιου είδους συμπεριφορές..... :thumbsdown:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Εχθές το απόγευμα αφού διέσχισα την κοιλάδα των σκιών του θανάτου, βγήκα στον Ορφέα όπου συνάντησα την Αιμιλία.
Όμορφο (για τα γούστα μου πάντα) μελαχρινό λεπτό Ρουμανάκι, γύρω στο 1,65 με μακρυά μαλλιά.
Ήθελε 20(ή 25 δεν θυμάμαι σίγουρα)€ + 5€ δωμάτιο.
Καλή συμπεριφορά στο δωμάτιο και μου άρεσε ο κώλος της στημένος στα τέσσερα.
Δεν την πήρα από πίσω - θα την ξαναπάρω και θα ρωτήσω αν δέχεται.
Μου είπε ότι πιατσάρει ώρες 10:00 - 22:00.
Βγαίνοντας από το δωμάτιο μου μύρισε λιβάνι και όταν κατέβηκα στην ρεσεψιόν είδα ότι λιβανίζανε ΝΤΟΥΜΑΝΙ λες και ήμουν σε εκκλησία!
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Ειρηνη αδελφια
 

Συνημμένα

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    27,7 KB · Εμφανίσεις: 133
  • Snap4.png
    Snap4.png
    466,6 KB · Εμφανίσεις: 151
  • Snap5.png
    Snap5.png
    253,4 KB · Εμφανίσεις: 160

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Παλιες κινεζιες
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 155
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 168
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    15,8 KB · Εμφανίσεις: 143
  • Screenshot_6.jpg
    Screenshot_6.jpg
    56,1 KB · Εμφανίσεις: 163
  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 169

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
941
Κριτικές
2
Like
2.267
Πόντοι
446
που υπαρχουν αυτα τα βιντεο ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Μάγκες δεδομένου οτι διαβαζω για Κινεζάκια κτλ (σόρρυ αλλά φώτο που είδα δεν βλέπονται και δεν το λέω για να θίξω προτιμήσεις) θέλω να ρωτήσω κάτι διότι δεν βλέπω να υπάρχουν πολλές στην γύρα. Έχει καμιά ελπίδα καποιος αν αντί να πηγαίνει σε επαγγελματιες Κινέζες, το προτείνεει σε Κινέζες μαγαζιών με ρούχα;μπες και ρωτα τον αντρα της

Μάγκες δεδομένου οτι διαβαζω για Κινεζάκια κτλ (σόρρυ αλλά φώτο που είδα δεν βλέπονται και δεν το λέω για να θίξω προτιμήσεις) θέλω να ρωτήσω κάτι διότι δεν βλέπω να υπάρχουν πολλές στην γύρα. Έχει καμιά ελπίδα καποιος αν αντί να πηγαίνει σε επαγγελματιες Κινέζες, το προτείνεει σε Κινέζες μαγαζιών με ρούχα;
μπες και ρωτα τον αντρα της :jerking:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Μάγκες δεδομένου οτι διαβαζω για Κινεζάκια κτλ (σόρρυ αλλά φώτο που είδα δεν βλέπονται και δεν το λέω για να θίξω προτιμήσεις) θέλω να ρωτήσω κάτι διότι δεν βλέπω να υπάρχουν πολλές στην γύρα. Έχει καμιά ελπίδα καποιος αν αντί να πηγαίνει σε επαγγελματιες Κινέζες, το προτείνεει σε Κινέζες μαγαζιών με ρούχα;
ωραία ιδέα, μπορεί να παιχτούν καλές φάσεις στο δοκιμαστήριο. έχεις εντοπίσει καμιά καλή ;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
παιδια ξέρει κανεις καμια Όλγα ξανθια συην πίατσα υπαρχει στο κεντρο? υπαρχει καμια φωτο που συχναζει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.498
Πόντοι
3.656
Χτεσινή ανταπόκριση από το τρίγωνο. Ελάχιστες αδιάφορες νεαρές αλλοδαπές που γυφτόφερναν έξω από τον Ορφέα. Τράβελοι αρκετοί. Η μοναδική γαμεύσιμη η Κασσάνδρα, ευτυχώς που υπήρχε. Ήταν τελείως παγωμένη και όταν το παρατήρησα μου είπε ότι στεκόταν τρεις ώρες στο κρύο. Αντέδρασα ρωτώντας την πως είναι δυνατόν να μην την πλησιάζουν, αφού έχει το καλύτερο πακέτο ομορφιά / σώμα / θερμό σεξ από τις άλλες. Μου απάντησε ότι την πλησιάζουν πολλοί, που ζητάνε να της δώσουν 10€ για πίπα / κώλο / μουνί, ακάποτα κιόλας. Συμπλήρωσε ότι δεν μπορεί να το καταλάβει, τη στιγμή που υπάρχει το AIDS, η Σύφιλη, η Βλενόροια, τα κονδυλώματα και η Ηπατίτιδα. Βέβαια μου είχε δείξει από καιρό πόσο προσεκτική και καθαρή είναι (αλλάζει προφυλακτικό πριν πάρει πίπα), αλλά δεν περίμενα να γνωρίζει όλα τα ΣΜΝ με τα ονόματά τους. Επί της ουσίας τώρα, θα ήθελα να γνωρίσω αυτά τα άτομα που θεωρούν ότι μπορούν να έχουν πλήρες ακάποτο πακέτο με 10€, και να μην αρπάξουν κάποιο από αυτά τα νοσήματα. Εκτός αν τα έχουν όλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom