Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
Μύστη Μποκολε, γιατί τέτοια ειρωνεία...? :undecided-old: Τσπ, πρόσφατα ξαναπέρασα με την κοκκινομάλλα Βουλγάρα Σάρα για ΑΚΑΠΟΤΟ πρωκτικό, μιας και το είχα απεριόριστη ανάγκη...:zfuck:
Σφικτό το κωλαράκι τις;; η βάζει φουλ κρέμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Που την βρίσκουμε τη Σάρα; Ποτέ δε την έχω πετύχει! Στη μαιζωνος πεζόδρομο η στη Μαγερ, και τι ωρες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Μύστη Μποκολε, γιατί τέτοια ειρωνεία...? :undecided-old: Τσπ, πρόσφατα ξαναπέρασα με την κοκκινομάλλα Βουλγάρα Σάρα για ΑΚΑΠΟΤΟ πρωκτικό, μιας και το είχα απεριόριστη ανάγκη...:zfuck:
ποια ειρωνεία τύπε; αφού έγραψα πεντακάθαρα ότι την απαξίωσα, της γύρισα την πλάτη κι έφυγα, κι ας μου φώναζε να γυρίσω πίσω. Πως θεώρησες ότι θα ξαναγύρναγα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Κάποιος καλός άνθρωπος, ο οποίος με αποκαλεί και Μπόκολη, μάλλον δίπλα έγραψε ότι δεν με λαμβάνει σοβαρά υπόψιν του, αφού γαμάω με ολόσωμη καπότα και κάνω πλύσεις με Μπεταντίν. Κι ότι οι Κινέζες, τις οποίες εγώ θεωρώ τις πιο έντιμες μιλφ, τις πιο καθαρές και τις πιο ασφαλείς στην περιοχή, τώρα έχουν κρεμάσει κι έχουν γεμίσει κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες.
Αγνοούσα ότι έχω δημιουργήσει τόση σφοδρή αντιπάθεια, στα όρια του μίσους σε κάποια άτομα, ώστε να διαστρέφουν με τέτοιο τρόπο την πραγματικότητα προσπαθώντας να με μειώσουν. Άραγε ποια να είναι τα πραγματικά τους ελατήρια; Τους αφιερώνω λοιπόν μια φωτογραφία, στην οποία η κακή όρασή μου δεν βλέπει την κοπέλα γεμάτη κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες. Μην δαγκώσεις τη γλώσσα σου τύπε, κινδυνεύεις να πάθεις δηλητηρίαση
 

Συνημμένα

  • κυτταριτιδα.jpg
    κυτταριτιδα.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 177

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.337
Πόντοι
2.036
Κάποιος καλός άνθρωπος, ο οποίος με αποκαλεί και Μπόκολη, μάλλον δίπλα έγραψε ότι δεν με λαμβάνει σοβαρά υπόψιν του, αφού γαμάω με ολόσωμη καπότα και κάνω πλύσεις με Μπεταντίν. Κι ότι οι Κινέζες, τις οποίες εγώ θεωρώ τις πιο έντιμες μιλφ, τις πιο καθαρές και τις πιο ασφαλείς στην περιοχή, τώρα έχουν κρεμάσει κι έχουν γεμίσει κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες.
Αγνοούσα ότι έχω δημιουργήσει τόση σφοδρή αντιπάθεια, στα όρια του μίσους σε κάποια άτομα, ώστε να διαστρέφουν με τέτοιο τρόπο την πραγματικότητα προσπαθώντας να με μειώσουν. Άραγε ποια να είναι τα πραγματικά τους ελατήρια; Τους αφιερώνω λοιπόν μια φωτογραφία, στην οποία η κακή όρασή μου δεν βλέπει την κοπέλα γεμάτη κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες. Μην δαγκώσεις τη γλώσσα σου τύπε, κινδυνεύεις να πάθεις δηλητηρίαση
μπραβο κοιλιακους το κινεζακι?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Επέστρεψα πριν λίγο από το τρίγωνο. Απελπισία. Πατσαβούρες σε οποιοδήποτε σημείο και τράβελοι οι οποίοι θα μπορούσαν να είναι παλαιστές. Έξω από τον Ορφέα καμιά 10ριά βουλγαρο ή Αλβανο γύφτισσες, οι οποίες δεν βλέπονταν. Βγαίνοντας είδα την Κασσάνδρα, κι ένα εκπληκτικό ξανθό, έτσι φαινόταν από πίσω. Δεν κατάλαβα αν ήταν πραγματική Γυναίκα ή τραβέλι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Οι Αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε, και μου θυμίζουνε τα περασμένα. Που να είσαι κουκλάρα μου, να ξαναγέμιζες μουνόχυμα τα σεντόνια; Τουλάχιστον το έζησα κι αυτό
 

Συνημμένα

  • ΜΟΥΝΟΧΥΜΑ1.jpg
    ΜΟΥΝΟΧΥΜΑ1.jpg
    429,1 KB · Εμφανίσεις: 149
  • ΜΟΥΝΟΧΥΜΑ2.jpg
    ΜΟΥΝΟΧΥΜΑ2.jpg
    513,7 KB · Εμφανίσεις: 158

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
αν κρίνω από τα σεντόνια μου μοιάζει για το ξενοδοχείο Easy Access στη Σατωβριάνδου
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Κάποιος καλός άνθρωπος, ο οποίος με αποκαλεί και Μπόκολη, μάλλον δίπλα έγραψε ότι δεν με λαμβάνει σοβαρά υπόψιν του, αφού γαμάω με ολόσωμη καπότα και κάνω πλύσεις με Μπεταντίν. Κι ότι οι Κινέζες, τις οποίες εγώ θεωρώ τις πιο έντιμες μιλφ, τις πιο καθαρές και τις πιο ασφαλείς στην περιοχή, τώρα έχουν κρεμάσει κι έχουν γεμίσει κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες.
Αγνοούσα ότι έχω δημιουργήσει τόση σφοδρή αντιπάθεια, στα όρια του μίσους σε κάποια άτομα, ώστε να διαστρέφουν με τέτοιο τρόπο την πραγματικότητα προσπαθώντας να με μειώσουν. Άραγε ποια να είναι τα πραγματικά τους ελατήρια; Τους αφιερώνω λοιπόν μια φωτογραφία, στην οποία η κακή όρασή μου δεν βλέπει την κοπέλα γεμάτη κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες. Μην δαγκώσεις τη γλώσσα σου τύπε, κινδυνεύεις να πάθεις δηλητηρίαση
η όψη του μουνιού μου θυμίζει την Λουλου (αν θυμάμαι καλά το όνομά της)
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.977
Πόντοι
456

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
570
Like
660
Πόντοι
86
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Αυτό το ποστ πρέπει οπωσδήποτε να το δει τυπαρα @px75
:tooth::tooth::tooth:
και τι έγινε που το είδε; μέσα στη φαντασία του, τα υγρά που είναι δίπλα στο κορίτσι είναι τα δικά μου κάτουρα, που μου ξεφεύγουν επειδή έχω ακράτεια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
Τι να του πω του μπαμπόγερου, που ανεβάζει φωτογραφίες με τα κατουρημένα του σεντόνια και αντί να πάει να φορέσει κάνα πάμπερς κοκορεύεται κιόλας.
το έχω ξαναγράψει. Ο Φθόνος είναι συντετριμμένος θαυμασμός. Πόσο θα ήθελες κι εσύ φουκαρά μου να βλέπεις μια σεξεργάτρια να ουρλιάζει από καύλα και να πλημυρίζει τα σεντόνια μουνόχυμα για σένα. Αλλά τι να κάνουμε, είναι μια εμπειρία που δεν θα νοιώσεις ποτέ, και πρέπει να αρνηθείς την ύπαρξή της, για να συνεχίσεις τη θλιβερή ζωή σου για άλλη μια μέρα ακόμα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
η όψη του μουνιού μου θυμίζει την Λουλου (αν θυμάμαι καλά το όνομά της)
δεν δίνω περαιτέρω πληροφορίες ούτε για το άτομο ούτε για το μέρος. Η Φωτογραφία μπήκε για να τριφτεί στα μούτρα του καλού ανθρώπου που ισχυρίζεται ότι οι Κινέζες μιλφ είναι γεμάτες κυτταρίτιδες και φλεβίτιδες κι εγώ γαμάω μόνο σάπιες
 

Εκλεκτός

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
114
Πόντοι
0
Λοιπον σε αυτες τις περιοχες ξερω που συχναζουν κατι πιατσες γιατι ειμαι απο αυτα τα μερη
εκει στο κυκλοφοριακο παρκο παιζουν 3,4 τσιγγανες απογευματινες και βραδινες ωρες για πρωι δε ξερω οποτε αυτη που ειδες παιζει να ειναι μια απο αυτες,
στον Ανω κορυδαλλο εκει που ειναι η αφετιρια των λεωφορειων 807 και 806 εχει το βραδακι αρκετες εφηβες γυφτισες που μενουν στα κοντινα σπιτια και τις στελνουν μαλλον οι πατεραδες τους να πανε να κανουν πιατσα και την πεφτουν σε λεωφοριατζηδες και τις πηδαν εκει και φερνουν το μεροκαματο σπιτι.
Επισης κατω απο το νοσοκομειο της αγ βαρβαρας κοντα στο Ψητοπωλείο Ταβέρνα ο Τάσος εχει που και που κατι αξιολογα αλλα δε ξερω αν ειναι τσιγγανες η κανονικες
Απο κετατσινι μερια εχω δει παλι στη γωνια Λεωφ Σκαραμανγκα και Γρ Λαμπρακη παλι μικρες γυφτισες οταν πεσει ο ηλιος αλλα και στην πλατεια Λαου που ειναι στη Λεωφ Δημοκρατιας
Τι ώρες κι μέρες έχεις δει κάτι τέτοια στο Κερατσίνι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom