Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
Έχει τόσο προχωρημένο Αλτσχάιμερ που ούτε ο ίδιος θυμάται.
Μας έλεγε κάποτε ότι την είχε πέσει στη Βουγιουκλάκη όταν ήταν συμμαθήτες.
Στον συγκεκριμένο μου κάνει εντύπωση ότι ψωνίζει μόνο πεζοδρομιακές πουτάνες και μετά το γαμήσι πλένεται με betadine ενώ δεν έχει κάνει τίποτα το ακραίο μαζί τους, το αντίθετο μάλιστα, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Έχει τόσο προχωρημένο Αλτσχάιμερ που ούτε ο ίδιος θυμάται.
Μας έλεγε κάποτε ότι την είχε πέσει στη Βουγιουκλάκη όταν ήταν συμμαθήτες.
άντε, συνέχισε τα ψέματα, μπορεί και να σε πιστέψουν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Στον συγκεκριμένο μου κάνει εντύπωση ότι ψωνίζει μόνο πεζοδρομιακές πουτάνες και μετά το γαμήσι πλένεται με betadine ενώ δεν έχει κάνει τίποτα το ακραίο μαζί τους, το αντίθετο μάλιστα, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!
ναι, μόνο πεζοδρομιακές πουτάνες ψωνίζω. Κι επειδή παίρνω αυτές τις προφυλάξεις δεν έχω κολλήσει κάτι, 15 χρόνια τώρα. Μόνο μια φορά που μου έσπασε προφυλακτικό ενώ γαμούσα νέγρα από κώλο. Κι εσύ τι θεωρείς ακραίο, ώστε από αυτό μόνο να απολυμαίνομαι;
 
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
ναι, μόνο πεζοδρομιακές πουτάνες ψωνίζω. Κι επειδή παίρνω αυτές τις προφυλάξεις δεν έχω κολλήσει κάτι, 15 χρόνια τώρα. Μόνο μια φορά που μου έσπασε προφυλακτικό ενώ γαμούσα νέγρα από κώλο. Κι εσύ τι θεωρείς ακραίο, ώστε από αυτό μόνο να απολυμαίνομαι;
Αυτή την αντίφαση επισήμανα, ότι ενώ γνωρίζεις με τι υγειονομικές βόμβες πηγαίνεις κατά συνέπεια κάθε τι ηδονιστικό απαγορεύεται (γλωσσόφιλα, γλυφομούνι, ακάποτο στοματικό κλπ) εξακολουθείς να το κάνεις και μάλιστα μονοθεματικά ( μάλλον τελικά σου αρέσει να κουνιέσαι σαν κομπρεσέρ και έτερον ουδέν) και από την άλλη πλευρά μετά το πήδημα ως άλλος Κατακουζηνός κάνεις πλύσεις με betadine ολοκληρώνοντας αυτήν την θεσπέσια εμπειρία, το ερώτημα που μπαίνει, έστω ρητορικό, αφού σε χαλάει και φοβάσαι γιατί το κάνεις; Δεν θέλω απάντηση γιατί βαριέμαι να κάνω διάλογο χωρίς νόημα, καλή συνέχεια σε όλους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Αυτή την αντίφαση επισήμανα, ότι ενώ γνωρίζεις με τι υγειονομικές βόμβες πηγαίνεις κατά συνέπεια κάθε τι ηδονιστικό απαγορεύεται (γλωσσόφιλα, γλυφομούνι, ακάποτο στοματικό κλπ) εξακολουθείς να το κάνεις και μάλιστα μονοθεματικά ( μάλλον τελικά σου αρέσει να κουνιέσαι σαν κομπρεσέρ και έτερον ουδέν) και από την άλλη πλευρά μετά το πήδημα ως άλλος Κατακουζηνός κάνεις πλύσεις με betadine ολοκληρώνοντας αυτήν την θεσπέσια εμπειρία, το ερώτημα που μπαίνει, έστω ρητορικό, αφού σε χαλάει και φοβάσαι γιατί το κάνεις; Δεν θέλω απάντηση γιατί βαριέμαι να κάνω διάλογο χωρίς νόημα, καλή συνέχεια σε όλους
Απαντώ και σε σένα, αλλά και σε όσα άλλα άτομα έχουν την απορία.
1ον. Η μόνη διαφορά που έχουν οι σεξεργάτριες με τις σημερινές γκόμενες, είναι πως γνωρίζουμε ότι το πιθανότερο είναι να έχουν κάποιο ΣΜΝ. Οι και καλά τίμιες, δεν γνωρίζουμε αν κουβαλάνε κάτι, κι όποιος κάνει ακάποτο σεξ μαζί τους κινδυνεύει. Συνέχισε λοιπόν να κάνεις γλωσσόφιλα, γλυφομούνι, ακάποτο στοματικό, που ξέρεις, μπορεί να μην σου κάτσει.
2ον. Από που κι ως που συμπεραίνεις ότι το μόνο που κάνω είναι να κουνιέμαι σαν κομπρεσέρ; Πάντα μου κάνουν στοματικό, αυτονόητο με προφυλακτικό, κι επίσης διενεργώ μπόλικες δακτυλοσκοπήσεις, και σε όσες οι τρύπες είναι αρκετά φαρδειές, Fisting.
3. Έτσι όπως γράφεις, δηλώνεις ότι εσύ κάνεις σεξ με τις σεξεργάτριες χωρίς προφυλακτικό; ή δεν το κατάλαβα καλά; Δακτυλοσκόπηση αφιερωμένη εξαιρετικά
 

Συνημμένα

  • ΔΥΟ-ΔΥΟ.jpg
    ΔΥΟ-ΔΥΟ.jpg
    675,9 KB · Εμφανίσεις: 111

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
117
Like
898
Πόντοι
81
Μποκολε μπροκολε.κτλ.....μας εχεις πρηξει με τις χαζαμαρες σου....πας κ κανεις το κομπρεσερ σε καθε κατακαθι του βοθρου του τριγωνου κ το παιζεις.θεωρεια.....γαμα τις σεξεργατριες κ μην ριχνεις γκωσσοφιλο σε μια κοπελια π θα βρεις....αλλα μαλλον.μεχρι το τριγωνο.περναει η μπογια σ κ η φατσα σ
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μποκολε μπροκολε.κτλ.....μας εχεις πρηξει με τις χαζαμαρες σου....πας κ κανεις το κομπρεσερ σε καθε κατακαθι του βοθρου του τριγωνου κ το παιζεις.θεωρεια.....γαμα τις σεξεργατριες κ μην ριχνεις γκωσσοφιλο σε μια κοπελια π θα βρεις....αλλα μαλλον.μεχρι το τριγωνο.περναει η μπογια σ κ η φατσα σ

ο μποκολης λεει μαλακιες και εχει κολληματα δεν ειναι αντικειμενικος
οταν μιλαει για <<κοριτσιστικα>> σωματα βρισκεται εκτος τοπου και χρονου
επειδη καποια ειναι κοντη η εχει μικρο βυζι δεν σημαινει οτι εχει νεανικο σωμα
επισης ατομο που γαμαει με ολοσωμη καποτα και κανει πλυσεις με μπενταντιν για να γαμησει δεν τον λαμβανω σοβαρα υποψιν μου
οι κινεζες οταν ξεκινησαν πριν καμια 15αρια χρονια κατι ελεγαν τωρα εχουν κρεμασει και εχουν γεμισει κυταριτιδες και φλεβιτιδες
μια δοκιμη με την πιο ωραια σχετικα την λουλου θα πεισει και τον πιο απιστο
στα συν τους το φουλ προγραμμα,το μη πρηξιμο αρχιδιων,η προθυμια
αυτα ισχυουν για την λουλου και την σισι η τριτη κινεζα εχει πτωτικη πορεια με τα χρονια εκοψε τον κωλο τα γλωσσοφιλα και το μασαζ που σου εκανε ουσιαστικα και δευτερο γαμησι χωρις να πληρωσεις που το μασαζ ηταν και ενας λογος για να την διαλεξεις απτις αλλες 2 που δεν κανουν αυτην την υπηρεσια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Μποκολε μπροκολε.κτλ.....μας εχεις πρηξει με τις χαζαμαρες σου....πας κ κανεις το κομπρεσερ σε καθε κατακαθι του βοθρου του τριγωνου κ το παιζεις.θεωρεια.....γαμα τις σεξεργατριες κ μην ριχνεις γκωσσοφιλο σε μια κοπελια π θα βρεις....αλλα μαλλον.μεχρι το τριγωνο.περναει η μπογια σ κ η φατσα σ
είμαστε σε σαιτ αφιερωμένο στον πληρωμένο έρωτα, κι εσύ μου μιλάς για σεξ με κοπελιές. Αναρωτιέμαι αν τα εννοείς, ή αν έχεις κάποιο άλλο λόγο που προσπαθείς να με μειώσεις, μόνο εσύ το γνωρίζεις. Και το έχω ξαναγράψει. Είμαι ένας περήφανος MGTOW. Εκτός από τις συγγενείς μου, ή τις γυναίκες / γκόμενες φίλων μου, με όλες τις άλλες γυναίκες έχω Επαγγελματική και μόνο σχέση, δεν με ενδιαφέρουν καθόλου τα θέματα που συζητάνε μεταξύ τους, κι αυτές δεν ενδιαφέρονται για τα θέματα που ενδιαφέρουν εμένα. Το γαμήσι με τις πουτάνες, πλεονεκτεί. Οι Πόρνες, όταν φύγουν από κοντά σου, θα πάρουν την τιμή που έχετε συμφωνήσει. Οι τάχα έντιμες, θα προσπαθήσουν να σου αποσπάσουν όσα περισσότερα μπορούν. Τάδε Έφη Μπόκολος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
ο μποκολης λεει μαλακιες και εχει κολληματα δεν ειναι αντικειμενικος
οταν μιλαει για <<κοριτσιστικα>> σωματα βρισκεται εκτος τοπου και χρονου
επειδη καποια ειναι κοντη η εχει μικρο βυζι δεν σημαινει οτι εχει νεανικο σωμα
επισης ατομο που γαμαει με ολοσωμη καποτα και κανει πλυσεις με μπενταντιν για να γαμησει δεν τον λαμβανω σοβαρα υποψιν μου
οι κινεζες οταν ξεκινησαν πριν καμια 15αρια χρονια κατι ελεγαν τωρα εχουν κρεμασει και εχουν γεμισει κυταριτιδες και φλεβιτιδες
μια δοκιμη με την πιο ωραια σχετικα την λουλου θα πεισει και τον πιο απιστο
στα συν τους το φουλ προγραμμα,το μη πρηξιμο αρχιδιων,η προθυμια
αυτα ισχυουν για την λουλου και την σισι η τριτη κινεζα εχει πτωτικη πορεια με τα χρονια εκοψε τον κωλο τα γλωσσοφιλα και το μασαζ που σου εκανε ουσιαστικα και δευτερο γαμησι χωρις να πληρωσεις που το μασαζ ηταν και ενας λογος για να την διαλεξεις απτις αλλες 2 που δεν κανουν αυτην την υπηρεσια
μόνο που η φωτογραφία που ποστάρησα παραπάνω σε διαψεύδει. Η κοπέλα δεν έχει το παραμικρό σημάδι στο σώμα της, αλλά εσύ είναι φανερό ότι έχεις κάποιο μεγάλο πρόβλημα μαζί μου
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
117
Like
898
Πόντοι
81
Ειμαι μελος απο το 2008.κ ελεγς δεν θα μπω σ αντιπαραθεσεις μποκολε.....κ δεν θα μπω αλλα.αυτα τα σαπια.κρεατα π γαμας δεν τα δινα ουτε στα σκυλια μ.εκτος αν εισαι κανα γερος 70 χρονων κ παω πασο.....μαν κ σαι αξιος θαυμασμου.....αλλα.για να λες αυτα περι πεταντιν κτλ σκυλακι του καναπε εισαι μαγκα μ......καλο βραδυ ......επειδη δουλευουμε.στην πιατσα εχουμε δει πψς ειναι πι κοπελες κ πως βρωμανε....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Ειμαι μελος απο το 2008.κ ελεγς δεν θα μπω σ αντιπαραθεσεις μποκολε.....κ δεν θα μπω αλλα.αυτα τα σαπια.κρεατα π γαμας δεν τα δινα ουτε στα σκυλια μ.εκτος αν εισαι κανα γερος 70 χρονων κ παω πασο.....μαν κ σαι αξιος θαυμασμου.....αλλα.για να λες αυτα περι πεταντιν κτλ σκυλακι του καναπε εισαι μαγκα μ......καλο βραδυ ......επειδη δουλευουμε.στην πιατσα εχουμε δει πψς ειναι πι κοπελες κ πως βρωμανε....
Και τι σε νοιάζει ποιες γαμάω; εγώ δεν έκρινα κανένα, εκτός από τους προμότορες που ζήταγαν τάχα τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας για να δείξουν ότι έχει ζήτηση. Και ναι, προσέχω, γι αυτό και δεν την έχω πατήσει, 15 χρόνια τώρα. Αν με χαρακτηρίζεις σκυλάκι του καναπέ, μου είναι παντελώς αδιάφορο
 
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
Απαντώ και σε σένα, αλλά και σε όσα άλλα άτομα έχουν την απορία.
1ον. Η μόνη διαφορά που έχουν οι σεξεργάτριες με τις σημερινές γκόμενες, είναι πως γνωρίζουμε ότι το πιθανότερο είναι να έχουν κάποιο ΣΜΝ. Οι και καλά τίμιες, δεν γνωρίζουμε αν κουβαλάνε κάτι, κι όποιος κάνει ακάποτο σεξ μαζί τους κινδυνεύει. Συνέχισε λοιπόν να κάνεις γλωσσόφιλα, γλυφομούνι, ακάποτο στοματικό, που ξέρεις, μπορεί να μην σου κάτσει.
2ον. Από που κι ως που συμπεραίνεις ότι το μόνο που κάνω είναι να κουνιέμαι σαν κομπρεσέρ; Πάντα μου κάνουν στοματικό, αυτονόητο με προφυλακτικό, κι επίσης διενεργώ μπόλικες δακτυλοσκοπήσεις, και σε όσες οι τρύπες είναι αρκετά φαρδειές, Fisting.
3. Έτσι όπως γράφεις, δηλώνεις ότι εσύ κάνεις σεξ με τις σεξεργάτριες χωρίς προφυλακτικό; ή δεν το κατάλαβα καλά; Δακτυλοσκόπηση αφιερωμένη εξαιρετικά
Μποκόλε αυτά που γράφεις είναι εξόχως προβληματικά και δείχνουν άνθρωπο με τρόπο σκέψης που εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να παρακολουθήσω οπότε σε χαιρετώ και σου εύχομαι καλές πλύσεις και καλά Χριστούγεννα
ΥΓ Η λέξη σεξεργάτρια μου τη δίνει στα νεύρα και θεωρώ ότι είναι ο φερετζές για ότι προσβλητικότερο προς την γυναικεία φύση, αυτές που πληρώνονται για να τις γαμήσει ο καθένας είναι πόρνες και εκμεταλλεύονται τις τρύπες τους για να βγάλουν χρήματα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Μποκόλε αυτά που γράφεις είναι εξόχως προβληματικά και δείχνουν άνθρωπο με τρόπο σκέψης που εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να παρακολουθήσω οπότε σε χαιρετώ και σου εύχομαι καλές πλύσεις και καλά Χριστούγεννα
ΥΓ Η λέξη σεξεργάτρια μου τη δίνει στα νεύρα και θεωρώ ότι είναι ο φερετζές για ότι προσβλητικότερο προς την γυναικεία φύση, αυτές που πληρώνονται για να τις γαμήσει ο καθένας είναι πόρνες και εκμεταλλεύονται τις τρύπες τους για να βγάλουν χρήματα
κι είχα μια σκασίλα για το πως θεωρείς τον τρόπο σκέψης μου.
ΥΓ. προτιμώ τη λέξη σεξεργάτρια και όχι τη λέξη πόρνη, πρώτον επειδή η Γυναίκα παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες, άρα ο όρος είναι δόκιμος και δεύτερον επειδή η λέξη Πόρνη έχει φορτιστεί με πολύ άσχημο ηθικά φορτίο. Χαρακτηρίζουν ως Πόρνη τη γυναίκα που παίρνει λίγα ευρώ για τις υπηρεσίες της, αλλά ως καταφερτζού αυτή που κάνει διακοπές στο κότερο του τάδε πλούσιου, πληρώνοντας με το ίδιο νόμισμα
 

Mimio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
1.218
Πόντοι
201
Ηρεμηστε λίγο παιδιά,το τι θέλει ο καθένας να κάνει με την κάθε εκδιδόμενη κοπέλα είναι δικός του λογαριασμός, όπως επίσης και τα γούστα σε άλλους αρέσουν μιλφ και κουγκαρ,σε άλλους παχουλές ,σε άλλους ξανθιές δεν είναι ανάγκη να συμφωνούμε αλλά όχι και λόγος να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση .
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
125
Like
6.844
Πόντοι
5.097
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.746
Πόντοι
3.656
Ηρεμηστε λίγο παιδιά,το τι θέλει ο καθένας να κάνει με την κάθε εκδιδόμενη κοπέλα είναι δικός του λογαριασμός, όπως επίσης και τα γούστα σε άλλους αρέσουν μιλφ και κουγκαρ,σε άλλους παχουλές ,σε άλλους ξανθιές δεν είναι ανάγκη να συμφωνούμε αλλά όχι και λόγος να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση .
προσυπογράφω. Δεν είμαι εγώ που άρχισα την αντιπαράθεση
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mimio

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom