Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Χθες το βράδυ περι τις 23:30 Συγγρού ψηλά (προς Φιξ) η πρωτη εκδιδομενη στον δρόμο. Μια ξανθιά 1,85 με τακουνι άνετα, κορμί απίστευτο και φάτσα 100% γυναικεία. Ασπρο ολόσωμο εφαρμοστο φόρεμα άκρως εντυπωσιακό! Αν και δεν είχα σκοπό να μιλήσω γιατί πηγαινα σπίτι μου πεζος, μένω δίπλα, ρωτάω τι τιμή έχει και μου είπε 50 πισω στο στενό, 70 μια ώρα στο σπίτι της. Επίσης επειδη δεν της γεμιζα το μάτι μου λέει "Μπορείς να με γαμησεις";;;... (ειμαι 1,75 πολυ αθλητικός) που να' ξερε ότι άμα την έβαζα κάτω δεν θα έμενε κωλομπιθροξυλο... Επίσης μετά μου λέει ότι είναι γυναίκα και όχι τραβεστί και μου σκάει ένα χαμόγελο γάμησέτα... Τρελός πατος και πολυ περιποιημενα δόντια. Δεν ενέδωσα διότι θεωρησα πως ήταν εγχειρισμενη διότι η φωνή ήταν καπως...κι εγώ δεν παω με άντρες. Αν όμως κάποιος μου έλεγε ότι όντως ήτανε γυναίκα θα το σκεφτώ... Αλλά θεωρώ πως δεν. Παλιά στο ίδιο σημείο όμως ήτανε μια Αλβανιδα οντως γυναίκα άρα μήπως αυτό το σημείο που είναι στην αρχή το καταλαμβάνουν καθαρές γυναίκες και την αδικω; Τώρα τελευταία πολλες κοπέλες που είναι ψηλές έχουνε βαριά φωνή, μήπως ήτανε γυναίκα; (μπααα..)
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα ,
πέρασμα σήμερα βράδυ από Σωκράτους μέτρια πράγματα και πολλοί καρνάβαλοι-τραβεστί γενικώς, στην γωνία με την Βερανζέρου στάμπαρα μια ψηλή σχετικά ξανθιά γυναίκα λεπτή αρκετά με τζιν παντελόνι συνήθως κάνει πιάτσα πάντα εκεί στην γωνία έχει κανείς ιδέα τι παίζει με την συγκεκριμένη ;;

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Χθες το βράδυ περι τις 23:30 Συγγρού ψηλά (προς Φιξ) η πρωτη εκδιδομενη στον δρόμο. Μια ξανθιά 1,85 με τακουνι άνετα, κορμί απίστευτο και φάτσα 100% γυναικεία. Ασπρο ολόσωμο εφαρμοστο φόρεμα άκρως εντυπωσιακό! Αν και δεν είχα σκοπό να μιλήσω γιατί πηγαινα σπίτι μου πεζος, μένω δίπλα, ρωτάω τι τιμή έχει και μου είπε 50 πισω στο στενό, 70 μια ώρα στο σπίτι της. Επίσης επειδη δεν της γεμιζα το μάτι μου λέει "Μπορείς να με γαμησεις";;;... (ειμαι 1,75 πολυ αθλητικός) που να' ξερε ότι άμα την έβαζα κάτω δεν θα έμενε κωλομπιθροξυλο... Επίσης μετά μου λέει ότι είναι γυναίκα και όχι τραβεστί και μου σκάει ένα χαμόγελο γάμησέτα... Τρελός πατος και πολυ περιποιημενα δόντια. Δεν ενέδωσα διότι θεωρησα πως ήταν εγχειρισμενη διότι η φωνή ήταν καπως...κι εγώ δεν παω με άντρες. Αν όμως κάποιος μου έλεγε ότι όντως ήτανε γυναίκα θα το σκεφτώ... Αλλά θεωρώ πως δεν. Παλιά στο ίδιο σημείο όμως ήτανε μια Αλβανιδα οντως γυναίκα άρα μήπως αυτό το σημείο που είναι στην αρχή το καταλαμβάνουν καθαρές γυναίκες και την αδικω; Τώρα τελευταία πολλες κοπέλες που είναι ψηλές έχουνε βαριά φωνή, μήπως ήτανε γυναίκα; (μπααα..)

Ένας είναι ο τρόπος να διαπιστώσεις εάν είναι μεταλλαγμένο ή όχι.. την επόμενη φορά που θα την/τον πετύχεις ρωτάς: τί σειρά ήσουν στο στρατό; ατάραχος, εάν δεις πως το σκέφτεται την κάνεις αλάργα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Χαχαχα, παει περασε τώρα. Δεν το ρισκάρω να ασχοληθω. Πάω στα σίγουρα κομμάτια που από τότε που γεννήθηκαν κατουράνε καθιστές!
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Τζον29

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια κανα καλό στόμα σε καμια πιατσα έχουμε να αδειάσω?
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
να κοιτας το λαρυγγι το μηλο του αδαμ εγγυηση
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 19.30. Οι Κινέζες Σόσσα και Σίσσυ, στις θέσεις τους, η Σίσσυ με Κόκκινη φουστίτσα. Έξω από τον Ορφέα τρεις Πακιστανές, οι δύο με την παραδοσιακή τους φορεσιά, η μια με σορτσάκι, να μην χάσουμε το θέαμα της κυτταρίτιδας που ξεχείλιζε. Κανα δυό γαμεύσιμα κομμάτια, η κοντοστούπα που ισχυρίζεται πως είναι από τα Γιάννενα, η κοκαλιάρα πρεζού που είναι γεμάτη τατουάζ κι αυτή με φορεματάκι. Το καλύτερο το φυλάω για το τέλος. Μια χαρακτηριστική εκπρόσωπος του είδους Κοντοπούτανος ο Χαριτωμένος (Brevis Cutis) της Ελληνικής Μουνίδας. Νεαρή, πανέμορφη Ελληνίδα, μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά από τη μια πλευρά, μαύρο σορτσάκι, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι. Δήλωσε Μαρία, τα κάνει όλα και θέλει 30€. Αν δεν είχα κανονίσει με στανταράκι θα τη δοκίμαζα, κι αύριο μέρα είναι
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 19.30. Οι Κινέζες Σόσσα και Σίσσυ, στις θέσεις τους, η Σίσσυ με Κόκκινη φουστίτσα. Έξω από τον Ορφέα τρεις Πακιστανές, οι δύο με την παραδοσιακή τους φορεσιά, η μια με σορτσάκι, να μην χάσουμε το θέαμα της κυτταρίτιδας που ξεχείλιζε. Κανα δυό γαμεύσιμα κομμάτια, η κοντοστούπα που ισχυρίζεται πως είναι από τα Γιάννενα, η κοκαλιάρα πρεζού που είναι γεμάτη τατουάζ κι αυτή με φορεματάκι. Το καλύτερο το φυλάω για το τέλος. Μια χαρακτηριστική εκπρόσωπος του είδους Κοντοπούτανος ο Χαριτωμένος (Brevis Cutis) της Ελληνικής Μουνίδας. Νεαρή, πανέμορφη Ελληνίδα, μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά από τη μια πλευρά, μαύρο σορτσάκι, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι. Δήλωσε Μαρία, τα κάνει όλα και θέλει 30€. Αν δεν είχα κανονίσει με στανταράκι θα τη δοκίμαζα, κι αύριο μέρα είναι
οι μαύρες εκεί ήταν?
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 19.30. Οι Κινέζες Σόσσα και Σίσσυ, στις θέσεις τους, η Σίσσυ με Κόκκινη φουστίτσα. Έξω από τον Ορφέα τρεις Πακιστανές, οι δύο με την παραδοσιακή τους φορεσιά, η μια με σορτσάκι, να μην χάσουμε το θέαμα της κυτταρίτιδας που ξεχείλιζε. Κανα δυό γαμεύσιμα κομμάτια, η κοντοστούπα που ισχυρίζεται πως είναι από τα Γιάννενα, η κοκαλιάρα πρεζού που είναι γεμάτη τατουάζ κι αυτή με φορεματάκι. Το καλύτερο το φυλάω για το τέλος. Μια χαρακτηριστική εκπρόσωπος του είδους Κοντοπούτανος ο Χαριτωμένος (Brevis Cutis) της Ελληνικής Μουνίδας. Νεαρή, πανέμορφη Ελληνίδα, μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά από τη μια πλευρά, μαύρο σορτσάκι, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι. Δήλωσε Μαρία, τα κάνει όλα και θέλει 30€. Αν δεν είχα κανονίσει με στανταράκι θα τη δοκίμαζα, κι αύριο μέρα είνα
Μόνο σεβασμό και ευγνωμοσύνη για τις ενημερώσεις σου Ιωάννη.

Αύριο 19:30 θα κατέβω και εγώ.
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
μέρος και γκόμενα που αξίζει και κυκλοφορεί υπάρχει αυτόν τον καιρό ;
Βοηθήστε λίγο με τοποθεσίες και γκόμενες παιδιά ..
Ευχαριστώ
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
Καταδρομική σήμερα στο τρίγωνο, 19.30. Οι Κινέζες Σόσσα και Σίσσυ, στις θέσεις τους, η Σίσσυ με Κόκκινη φουστίτσα. Έξω από τον Ορφέα τρεις Πακιστανές, οι δύο με την παραδοσιακή τους φορεσιά, η μια με σορτσάκι, να μην χάσουμε το θέαμα της κυτταρίτιδας που ξεχείλιζε. Κανα δυό γαμεύσιμα κομμάτια, η κοντοστούπα που ισχυρίζεται πως είναι από τα Γιάννενα, η κοκαλιάρα πρεζού που είναι γεμάτη τατουάζ κι αυτή με φορεματάκι. Το καλύτερο το φυλάω για το τέλος. Μια χαρακτηριστική εκπρόσωπος του είδους Κοντοπούτανος ο Χαριτωμένος (Brevis Cutis) της Ελληνικής Μουνίδας. Νεαρή, πανέμορφη Ελληνίδα, μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά από τη μια πλευρά, μαύρο σορτσάκι, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι. Δήλωσε Μαρία, τα κάνει όλα και θέλει 30€. Αν δεν είχα κανονίσει με στανταράκι θα τη δοκίμαζα, κι αύριο μέρα είναι
Μύστη Μπόκολε, σε ποιοί σημείο ακριβώς είδες την Ελλεηνίδα που τα κάνει όλα (φαντάζομαι και κώλο)?
Έξω από τον Ορφέα ή κάπου αλλού?
Ήταν πρεζάκι σε αρχικό στάδιο, μήπως?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Μύστη Μπόκολε, σε ποιοί σημείο ακριβώς είδες την Ελλεηνίδα που τα κάνει όλα (φαντάζομαι και κώλο)?
Έξω από τον Ορφέα ή κάπου αλλού?
Ήταν πρεζάκι σε αρχικό στάδιο, μήπως?
Πηγαινοερχόταν έξω από το Κριστιάνα, Τώρα τι να σου πω για το αν ήταν πρεζάκι, θα είναι στην αρχή. Νομοτελειακά θα αρχίσει η κατρακύλα σιγά - σιγά. Ναι όταν είπε πως τα κάνει όλα, τη ρώτησα συγκεκριμένα για κώλο και το επιβεβαίωσε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
Πηγαινοερχόταν έξω από το Κριστιάνα, Τώρα τι να σου πω για το αν ήταν πρεζάκι, θα είναι στην αρχή. Νομοτελειακά θα αρχίσει η κατρακύλα σιγά - σιγά. Ναι όταν είπε πως τα κάνει όλα, τη ρώτησα συγκεκριμένα για κώλο και το επιβεβαίωσε
Ωραίος μύστη! Αν κάνεις καταδρομική και θέλεις φυσικά ενημέρωσέ μας, μέχρι το Σάββατο
το απόγευμα που θα κατέβω ο ίδιος για αυτοψία...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Χθες το βράδυ περι τις 23:30 Συγγρού ψηλά (προς Φιξ) η πρωτη εκδιδομενη στον δρόμο. Μια ξανθιά 1,85 με τακουνι άνετα, κορμί απίστευτο και φάτσα 100% γυναικεία. Ασπρο ολόσωμο εφαρμοστο φόρεμα άκρως εντυπωσιακό! Αν και δεν είχα σκοπό να μιλήσω γιατί πηγαινα σπίτι μου πεζος, μένω δίπλα, ρωτάω τι τιμή έχει και μου είπε 50 πισω στο στενό, 70 μια ώρα στο σπίτι της. Επίσης επειδη δεν της γεμιζα το μάτι μου λέει "Μπορείς να με γαμησεις";;;... (ειμαι 1,75 πολυ αθλητικός) που να' ξερε ότι άμα την έβαζα κάτω δεν θα έμενε κωλομπιθροξυλο... Επίσης μετά μου λέει ότι είναι γυναίκα και όχι τραβεστί και μου σκάει ένα χαμόγελο γάμησέτα... Τρελός πατος και πολυ περιποιημενα δόντια. Δεν ενέδωσα διότι θεωρησα πως ήταν εγχειρισμενη διότι η φωνή ήταν καπως...κι εγώ δεν παω με άντρες. Αν όμως κάποιος μου έλεγε ότι όντως ήτανε γυναίκα θα το σκεφτώ... Αλλά θεωρώ πως δεν. Παλιά στο ίδιο σημείο όμως ήτανε μια Αλβανιδα οντως γυναίκα άρα μήπως αυτό το σημείο που είναι στην αρχή το καταλαμβάνουν καθαρές γυναίκες και την αδικω; Τώρα τελευταία πολλες κοπέλες που είναι ψηλές έχουνε βαριά φωνή, μήπως ήτανε γυναίκα; (μπααα..)
Ωραια πληροφορια για ερευνα τυπε μου...
Με προβληματιζει το υψος της κοπελας, η τοποθεσια που την ειδες και η αμφιβολια σου(αξιοσημειωτος παραγοντας διοτι θα ταν αλλοιως να πεις πχ την ειδα,προχωρησα ολα οκ ειναι γυναικα και οχι τρανς)
Μετραει δηλαδη η αποψη σου ως αυτοπτης μαρτυρας...
Παραδοσιακα εκει η τοποθεσια κατα καιρους και παλιοτερα εφερνε τραβελους οι οποιοι ειχαν παρομοιο τροπο δρασης(πιπα σε εξωτερικο προστατευμενο χωρο πχ παρκινγκ,δρομακι η γαμησι σε δωματιο,διαμερισμα)
Προσωπικα ρωταω ευθεως τα τρανς αν ειναι χειρουργημενες.
Με ευγενεια,αλλα ευθεως και κοβω αντιδρασεις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Ωραίος μύστη! Αν κάνεις καταδρομική και θέλεις φυσικά ενημέρωσέ μας, μέχρι το Σάββατο
το απόγευμα που θα κατέβω ο ίδιος για αυτοψία...
Ενημερώνω πάντα όταν κατέβω και δω κάτι ιδιαίτερο. Τα άλλα μέλη το μόνο που κάνουν είναι να ρωτάνε αν ξέρουμε μια ξανθιά / μελαχροινή έτσι κι έτσι που ήτανε εκεί, αλλά εγώ δεν μπόρεσα να ρωτήσω γιατί ήμουν με παρέα κλπ πίπες
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.816
Πόντοι
7.046
Ωραια πληροφορια για ερευνα τυπε μου...
Με προβληματιζει το υψος της κοπελας, η τοποθεσια που την ειδες και η αμφιβολια σου(αξιοσημειωτος παραγοντας διοτι θα ταν αλλοιως να πεις πχ την ειδα,προχωρησα ολα οκ ειναι γυναικα και οχι τρανς)
Μετραει δηλαδη η αποψη σου ως αυτοπτης μαρτυρας...
Παραδοσιακα εκει η τοποθεσια κατα καιρους και παλιοτερα εφερνε τραβελους οι οποιοι ειχαν παρομοιο τροπο δρασης(πιπα σε εξωτερικο προστατευμενο χωρο πχ παρκινγκ,δρομακι η γαμησι σε δωματιο,διαμερισμα)
Προσωπικα ρωταω ευθεως τα τρανς αν ειναι χειρουργημενες.
Με ευγενεια,αλλα ευθεως και κοβω αντιδρασεις.
Επειδή μενω παρα πολυ κοντά παντα οι πρωτη ήτανε γυναικα. Σε κάποια φάση με την καραντίνα έσπασε αυτό και τώρα πιθανον να ξανά ξεκίνησε. Αλλά η τυπισσα ήταν θεά. Έπαθα πλακα, αν ητανε εγχειρισμενη πρεπει να έγινε φοβερή δουλειά. Καθώς επίσης αν γεννήθηκε αγοράκι πρεπει να είχε ελάχιστη τεστοστερόνη. ΑΝ! Η μαστορισσα βάζει κάτω κανόνες! Αν την δεις θα με κατανοήσεις, αν δεν ημουνα 100% παραδοσιακος θα ενεδιδα αμέσως!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Διευκρινηστε μου ακριβώς το σημείο στη Συγγρου που λέτε γιατί ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ να ξέρω.
Απλά πειτε μου ακριβώς που λέτε πχ κάθοδος Συγγρου στην επόμενη γωνία από το Sex Shop Amor 2 στη στάση κτλ
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Επειδή μενω παρα πολυ κοντά παντα οι πρωτη ήτανε γυναικα. Σε κάποια φάση με την καραντίνα έσπασε αυτό και τώρα πιθανον να ξανά ξεκίνησε. Αλλά η τυπισσα ήταν θεά. Έπαθα πλακα, αν ητανε εγχειρισμενη πρεπει να έγινε φοβερή δουλειά. Καθώς επίσης αν γεννήθηκε αγοράκι πρεπει να είχε ελάχιστη τεστοστερόνη. ΑΝ! Η μαστορισσα βάζει κάτω κανόνες! Αν την δεις θα με κατανοήσεις, αν δεν ημουνα 100% παραδοσιακος θα ενεδιδα αμέσως!
Θα τσεκαρω κι εγω τυπαρα μου...
Λογικα την ειδες στα goody s λιγο πιο πανω απο τη Δρακου και κατω απο Πετμεζα...καθετες στη λ Συγγρου...
Μεσανυχτα και κατι θα την πετυχω λογικα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom