Νέα

Πιάτσα έξω από το Σκλαβενίτη στο Πέραμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas237
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kselogistis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Λένε οι συναγωνιστές πιο πάνω πως έχει φύγει από τη χώρα. Και γω δεν την έχω πετύχει καθολου σε διαστήματα 10-1 το βράδυ. Πέτυχα μόνο μια ξανθιά προς τζιλφογλου στυλ δυο φορές βράδυ αλλα δεν ξέρω αν είναι εργατιά.
 

AlexPap13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
46
Like
20
Πόντοι
0
Λένε οι συναγωνιστές πιο πάνω πως έχει φύγει από τη χώρα. Και γω δεν την έχω πετύχει καθολου σε διαστήματα 10-1 το βράδυ. Πέτυχα μόνο μια ξανθιά προς τζιλφογλου στυλ δυο φορές βράδυ αλλα δεν ξέρω αν είναι εργατιά.
Που είναι αυτό φίλε ;
 

Kselogistis

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Λοιπόν, συναγωνιστές… Μακάρι να έχω πεσει μέσα και να έρθει στη ζωη ξανά το νήμα για τον σκλαβενίτη. Μόλις γυρισα από βόλτα από πειραια και πέτυχα εξω από σκλαβενίτη , ώρα 23.45 να αφήνει λευκό σμαρτ μια τυπισσα με κοντό φόρεμα μαύρο στο σημείο. πόσες οι πιθανότητες να μην είναι πιάτσα η τυπισσα; πολύ ξεκωλέ , μαύρο κοντό μαλλι. μουρη δεν είδα, όποτε ελπίζω να μην ήταν κανας Ρομπερτο.
 

THANOS2052

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπόν, συναγωνιστές… Μακάρι να έχω πεσει μέσα και να έρθει στη ζωη ξανά το νήμα για τον σκλαβενίτη. Μόλις γυρισα από βόλτα από πειραια και πέτυχα εξω από σκλαβενίτη , ώρα 23.45 να αφήνει λευκό σμαρτ μια τυπισσα με κοντό φόρεμα μαύρο στο σημείο. πόσες οι πιθανότητες να μην είναι πιάτσα η τυπισσα; πολύ ξεκωλέ , μαύρο κοντό μαλλι. μουρη δεν είδα, όποτε ελπίζω να μην ήταν κανας Ρομπερτο.
Κ γω σημερα ενεκα γνωστης της περιοχής
 

THANOS2052

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασα τώρα από Σκλαβενίτη στο ρεύμα προς Πέραμα, νεκρά. Πέρασα να δω μπας και ήταν εκεί η μαυρουλα που λένε όλοι αλλά Τζιφός, δεν ξέρω και τώρα βγαίνει αν είναι ακόμα εκεί. Ξέρει κάποιος?
Μπήκε νεο αιμα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Σήμερα ξημερώματα γύρω στις 01:45 ερημιά το σημείο. Επίσης ξημέρωμα Πέμπτης γύρω στις 01:30 είχε αραξει ΔΙ.ΑΣ.
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
περασμα απο σκλαβενιτη το μωρο στη θεση του δεν εμαθα πληροφοριες
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
177
Like
269
Πόντοι
21
Μάγκες στον Σκλαβενίτη κάνει πιάτσα μια που μοιάζει σαν τσιγγάνα
Την έχει πάρει κανείς?
 

Snake23

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Όποιος περάσει από τον Σκλαβενίτη και υπάρχει καμία τύπισσα που κάθεται εκει ας ρωτήσει να μάθει τι γίνεται γιατί κάτι πήρε το αυτί μου ότι γυρνάει μια κοπέλα αλλά δεν ξέρουμε ποιες ώρες είναι εκεί.
 

Pineda93

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Like
30
Πόντοι
0
Μάγκες μιας και είμαι από περιοχή να σα πω...η κοπέλα είναι η γνωστή τσιγγανοβουλγαρα που έκανε πιάτσα και στο Ρουφ στο ένα και ένα...συναγωνιστές λένε πως είναι όλο μη και μη..την έχω πετύχει καθημερινές γύρω στις 11 με 12 το βράδυ...σε ερώτηση που της έκανα μου λέει 30 στο αμάξι στο πάρκινγκ που έχει πίσω ανοικτό...σε ερώτηση για ξενοδοχείο μου είπε ότι δεν πάει....τώρα όσο αφορά στο μαύρα κι που υπήρχε παλιά επειδή την ξέρω σε φβ και μαλακιές τέτοιες μου είπε ότι σταμάτησε οριστικά το επάγγελμα αυτο
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Αυτή είναι παιδιά η βουλγαρογυφτισσα από το Ρουφ.Σε όλα όχι λέει δεν δέχεται παζάρια και αν τα δεχτεί σε πρήζει και επίσης ναι τόσο βιαστική που είναι ντεκαβλε φουλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom