Νέα

Petite αλλιώς κοντοπούτανο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arisgoku
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    petite
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arisgoku

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Θέμα αφιερωμένο στο που μπορεί να βρει κάποιος μικροκαμωμένες κοπέλες στα σπιτάκια της Θεσσαλονίκης
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
στο στουντιο επι της Α.Γεωργιου με τα πολλα σκαλοπατια εκει που δουλευε η Βερόνικα, ειναι τωρα μια μικροκαμωμενη με κοντα μαλλια μικρουλα, δεν την εχω παρει ομως προσωπικα επιφυλασσομαι γιατι μια ψιλοξινυλα την βγαζει η συγκεκριμενη αν δεν κανω λαθος δουλευε και παλιοτερα στην μαντζαρου 14
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ναι, είναι η Φλωριτα. Επικίνδυνα petite...
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
ψαχνω και εγω αθηνα αν και προτιμω τα skinny!MEXRI STIGMHW TIPOTA AJIOLOGO
 
OP
OP
A

arisgoku

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
στο στουντιο επι της Α.Γεωργιου με τα πολλα σκαλοπατια εκει που δουλευε η Βερόνικα, ειναι τωρα μια μικροκαμωμενη με κοντα μαλλια μικρουλα, δεν την εχω παρει ομως προσωπικα επιφυλασσομαι γιατι μια ψιλοξινυλα την βγαζει η συγκεκριμενη αν δεν κανω λαθος δουλευε και παλιοτερα στην μαντζαρου 14
Συναγωνιστή περισσότερες πληροφορίες έχουμε; Ως φοιτητής είμαι φρέσκος στο άθλημα στη Θεσσαλονίκη και χρειαζομαι κατατόπιση  :cheesy: Σε ποια βαρδια παιζει και που ακριβώς είναι το στούντιο;
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
σε κανα τερμενο με το νεο μνημονιο θα δεις πολυ σκινι......και μετα θα γεμισει το ματι σου σκινχεντ με μαυρα γιατι παρατραβηξε..
Θα πηδιόμαστε και θα κάνουν κρατς-κρατς τα κόκκαλα.... :P
 

Επισκέπτης
Θα πηδιόμαστε και θα κάνουν κρατς-κρατς τα κόκκαλα.... :P
το σπερμεν θα βγαινει νερακι σα τα 18χρονα πανω στο μπαλαμουτι...μηδεν ιχνοστοιχεια..μεταλλα και ωμεγα3 για τα λαχταριστα κοριτσουδια....ερωτας στα χρονια της αφαγιας...
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
στα τρυδιμα πισω απο το φριξου 13,ειναι μια πολυ κοντη,βραδυνη ειναι συνηθως.μιλαμε χωρις τακουνι 1:50 με τα χερια αναταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom