Νέα

"Πέσιμο" στο δρόμο-Είναι extreme για την Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.827
Κριτικές
1
Like
29.505
Πόντοι
8.006
ε ωραια γιατι εγω τι ειπα? αμα κάποια ειναι ανοιχτη και φιλικη οκ χώνεσαι αλλα ειναι εξαιρεσεις αυτα
Μα δεν διαφωνησα σε κατι μαζι σου αδελφέ μου, εγω την εμπειρια μου κατεθεσα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αυτό σου λέω ρε δικέ μου. Το γράφεις και μόνος σου. Λες ότι δεν σε πιάνει το μάτι να μπεις σε τέτοιες καταστάσεις. Και εμένα δεν με πιάνει να παίξω έτσι μπάλα. Άλλοι όμως το έχουν αυτό και καλύτερα από το να βγάζουν γκόμενα από παρέες.

Μα αυτο ειναι ανθρωπινο ρε ο καθενας που δεν παιζει στο γηπεδο του δεν νιωθει αυτοπεποιθηση και θα κανει ενα σωρο λάθη.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Την να την κάνουμε την καλή; μούτρο θέλουμε. Οι καλές δεν έχουν στόμα να μιλήσουν,απλά είναι καλές.

Α θελετε μουτρα τωρα? γιατι οταν το μουτρο στην κάνει τοτε παραπονιέσαι και χαλιεσαι ομως  :2funny:

ε αμα εισαι τοσο ανετος οκ. Εγω παντως πλεον διαλέγω με ποιες μπλέκω γιατι δεν θελω φασαριες και στεναχωριες. Εχω με άλλα πραγματα να στεναχωρεθω μου αρκουν
 
OP
OP
n_i_k_o_s

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
Τι αυτοπεποιθηση να έχω οταν ξέρω οτι δεν μπορω να στηριχθω απο πουθενα? σε ενα αγνωστο μέρος με άγνωστο κοσμο χωρις να έχω ενβαλλακτικες πως θα ξεφυγω απο την δυσκολη περιπτωση που κάποια θα θελησει να μου την πει και να ρωτησει αμα γενικα το συνηθιζω αυτο


Δε σε νοιάζει τί σκέφτεται ;)
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
εσυ που ρωτας πως ανοιγεις στη σταση... γιατι πως ανοιγεις τη νυχτα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.827
Κριτικές
1
Like
29.505
Πόντοι
8.006
Α θελετε μουτρα τωρα? γιατι οταν το μουτρο στην κάνει τοτε παραπονιέσαι και χαλιεσαι ομως  :2funny:
Θέλουμε μούτρα αλλά ταυτοχρονα θελουμε να τις φτιαξουμε και να ειναι καλες με εμας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δε σε νοιάζει τί σκέφτεται ;)

Τι λες μωρε πως θα την χειριστεις τοτε? ειναι σαν να μου λες οτι δεν σε νοιαζει αμα σκεφτεται οτι εισαι μαλακας

οποτε εσυ θα της λες γλυκολογοα και αυτη θα σου κοπαναει τη τσαντα στο κεφάλι  :2funny: :2funny:
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μαγκες καθε περιπτωση τη χειριζεσαι διαφορετικα!! Δε χωνεσαι ποτε κατευθειαν. Παντα στην αρχη επιδιωκεις ανταλλαγη βλεμματων, βλεπεις τι γινεται και προχωρας!! Μπορεις να καταλαβεις αν μια κοπελα ειναι ανοιχτη η οχι απο την πρωτη φραση που θα σου πει!!
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Safety is in the numbers.
Το καμάκι σε άγνωστες δεν είναι αναποτελεσματικό, αλλά έχεις μικρές πιθανότητες επιτυχίας.
Εχω προσεγγίσει ακόμα και μέσα στο μετρό, και το μωρό με πήρε τηλέφωνο.
Τις περισσότερες γυναίκες που μου έχουν κάτσει τις γνώρισα σε πανεπιστημιακά αναγνωστήρια που διάβαζα δικά μου manuals.
Ελάχιστες επιτυχίες από μπαρ κλαμπ κτλ.
Σε γυναίκα που ήδη ήξερα, δεν την έχω πέσει ποτέ.
Γενικά οι γκόμενες έχουν την τάσει να ψάχνουν γκόμενο στον κύκλο τους.
Ας καταλήξουν με τον χοντρό ξάδερφο της κολλητής τους.
Οι υπόλοιπες ας μας απολαύσουν :fuck2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αλεξ το μονο που μπορεις να κάνεις ειναι πιστευω να καταλαβεις πως λειτουργει κάποια και να το χειριστεις και εσυ αναλογα αμα μπορεις αμα δεν μπορεις την αφηνεις. Αλλα αυτο που κάποιοι νομιζουν οτι θα αλλαξουν εναν ανθρωπο που μπορει να κουβαλάει βιωματα και καταστασεις απο την παιδικη ηλικια ειναι απλα μια ψευδαισθηση. Εκτος και αν αυτος ο ανθρωπος εχει την επιθυμια να αλλαξει.
 

extraman

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καθε περιπτωση τη χειριζεσαι διαφορετικα!! Δε χωνεσαι ποτε κατευθειαν. Παντα στην αρχη επιδιωκεις ανταλλαγη βλεμματων, βλεπεις τι γινεται και προχωρας!! Μπορεις να καταλαβεις αν μια κοπελα ειναι ανοιχτη η οχι απο την πρωτη φραση που θα σου πει!!

Η ανταλλαγή βλεμμάτων είναι πιο πιθανή σαν επιτυχία στα μπουρδέλα.  :2funny:

Για επιβεβαίωση γίνεται έξω.
 
OP
OP
n_i_k_o_s

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
Τι λες μωρε πως θα την χειριστεις τοτε? ειναι σαν να μου λες οτι δεν σε νοιαζει αμα σκεφτεται οτι εισαι μαλακας

οποτε εσυ θα της λες γλυκολογοα και αυτη θα σου κοπαναει τη τσαντα στο κεφάλι  :2funny: :2funny:

Αν δεν εχεις ασχολήθει με το άθλημα εινα λογικό να μη καταλαβαίνεις τι εννοώ.Αν μπορείς να βγάλεις το υφάκι "Στα @@ αν μου κατσεις ή οχι " είσαι σε καλό δρόμο ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.827
Κριτικές
1
Like
29.505
Πόντοι
8.006
Αλεξ το μονο που μπορεις να κάνεις ειναι πιστευω να καταλαβεις πως λειτουργει κάποια και να το χειριστεις και εσυ αναλογα αμα μπορεις αμα δεν μπορεις την αφηνεις. Αλλα αυτο που κάποιοι νομιζουν οτι θα αλλαξουν εναν ανθρωπο που μπορει να κουβαλάει βιωματα και καταστασεις απο την παιδικη ηλικια ειναι απλα μια ψευδαισθηση. Εκτος και αν αυτος ο ανθρωπος εχει την επιθυμια να αλλαξει.
Ακουσε με λιγο.
Εχει τύχει να βλεπω οτι καποια κοπελα συμπεριφερεται σε εμενα, πολυ διαφορετικα απο ό,τι μου ελεγε οτι εκανε στο παρελθον σε αλλους.
Και την ρωτησα.
Ψεματα μου ελεγες? Τελικα δεν εισαι τοσο δυσκολος ανθρωπος οσο ελεγες?
Η απαντηση ηταν "εχεις ενα σαλιαρισμα που με προκαλει να γινομαι καλυτερη".
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Safety is in the numbers.
Το καμάκι σε άγνωστες δεν είναι αναποτελεσματικό, αλλά έχεις μικρές πιθανότητες επιτυχίας.
Εχω προσεγγίσει ακόμα και μέσα στο μετρό, και το μωρό με πήρε τηλέφωνο.
Τις περισσότερες γυναίκες που μου έχουν κάτσει τις γνώρισα σε πανεπιστημιακά αναγνωστήρια που διάβαζα δικά μου manuals.
Ελάχιστες επιτυχίες από μπαρ κλαμπ κτλ.
Σε γυναίκα που ήδη ήξερα, δεν την έχω πέσει ποτέ.
Γενικά οι γκόμενες έχουν την τάσει να ψάχνουν γκόμενο στον κύκλο τους.
Ας καταλήξουν με τον χοντρό ξάδερφο της κολλητής τους.
Οι υπόλοιπες ας μας απολαύσουν :fuck2:

Απο κυκλους γινονται τα κοννε τυπε εγω το εχω παρατηρησει αυτο εδω και 2 χρονια απλα και μονο επειδη ρωτουσα καθε φορά πως γνωριστηκαν οποτε βγηκε ενας αριθμος κατα πολυ μεγαλυτερος που εγερνε στους κυκλους και αυτο ηταν η παρατηρηση. Δεν το κατεβασα απο το κεφάλι μου αυτο συμβαινει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom