Νέα

"Πέσιμο" στο δρόμο-Είναι extreme για την Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

εγω ετσι θα το κανω και θα τη στειλω αδιαβαστη φιλε γιατι μέχρι τοτε ολο γλειψιματα ειχανε μαθει οι γκομενες να δεχονται και μαλακες να τους λενε σε ολα ναι ναι.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλα εδω που τα λέμε και εγω αμα ειχα πολλα λεφτά ή αμα βγαλω ποτε στο μέλλον θα χρησιμοποιήσω χρημα οταν θα βγω με κάποια και αμα μου πει με προσβάλλεις θα της πω ωραια ελπιζω να μου δειξεις οτι εσυ εισαι διαφορετικη απο τις υπολοιπες. Γιατι πλεον μονο συμφεροντολογες βλεπουμε τι δουλεια κανεις ρωτανε η πρωτη ερωτηση ρε μλκ  :2funny:
δεν μπορουμε να τις κατηγορησουμε επειδη αποζητουν λιγο ασφαλεια για τα μελλοντικα τους τεκνα.ειναι σαν να κατηγορουμε την ιδια την φυση.απλα κατανοουμε την φυση και τις ιδιοτητες της και την αποφευγουμε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Γιατι να μηυ δουλευει και αυτη ρε φιλε? ο αντρας μαλκας ειναι δηλαδη να δουλευει μονο αυτος?
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
637
Πόντοι
86
Γιατι να μηυ δουλευει και αυτη ρε φιλε? ο αντρας μαλκας ειναι δηλαδη να δουλευει μονο αυτος?
Άπ ότι βλέπουμε στο power of love πάντως, η γυναίκα σήμερα δεν ξέρει να μαγειρεύει, δηλώνει μοντέλο, τραγουδίστρια, πρ μανατζερ και θέλει να έχει έναν όμορφο, φραγκάτο άνδρα. Όχι ότι ταυτίζομαι απόλυτα με το παιχνίδι αλλά νομίζω ένα 60% έτσι είναι.
 

kzen3

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
3
Like
104
Πόντοι
1
Ωραιο επιχειρημα ..power of love...
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Γενικά αν κάνεις πέσιμο στο δρόμο και ανταλλάξετε τηλέφωνα τότε το ποσοστό να τη γαμήσεις αυξάνεται αρκετά.
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
637
Πόντοι
86
Γενικά αν κάνεις πέσιμο στο δρόμο και ανταλλάξετε τηλέφωνα τότε το ποσοστό να τη γαμήσεις αυξάνεται αρκετά.
μαν τα τελευταία χρόνια παιζει πιο πολύ facebook,tweeter και instagram παρά τηλέφωνο. Δύσκολα να σου δώσει η άλλη τηλέφωνο στο δρομο εκτός αν είσαι youtuber  :rockon:
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
μαν τα τελευταία χρόνια παιζει πιο πολύ facebook,tweeter και instagram παρά τηλέφωνο. Δύσκολα να σου δώσει η άλλη τηλέφωνο στο δρομο εκτός αν είσαι youtuber  :rockon:
Σε καμάκι αεροπλάνου που έγινε σε αντικριστά καθίσματα του διαδρόμου,
γκόμενα έδωσε το nr. κινητού της. Αλλά fb είπε ψέματα οτι δεν είχε, ενώ είχε..
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας  :S
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγώ έχω χτυπήσει αρκετές στο μετρό με ανταλλαγή τηλεφώνου κτλ και παλιότερα όταν ήμουν νεότερος στα λεωφορεία.
Ανεβαίνει σίγουρα η αδρεναλίνη κατά την διάρκεια ανεξαρτήτως αποτελέσματος ....
Η επιτυχία δεν ξεπερνά για εμένα το 10% ακόμα και κοπέλες που με κοίταγαν όταν τους την έπεσα ενώ κατ αρχήν μου μίλησαν μετά δεν μου έδωσαν τηλέφωνο....
Από τον Ιανουάριο έχω πάρει 2 φορές τηλέφωνο σε βιτρίνα στην Ερμού βεβαία οι κοπέλες ήταν 35 και 32 όχι κάποιο πιπινάκι ....
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
439
Like
515
Πόντοι
81
Εγώ έχω χτυπήσει αρκετές στο μετρό με ανταλλαγή τηλεφώνου κτλ και παλιότερα όταν ήμουν νεότερος στα λεωφορεία.
Ανεβαίνει σίγουρα η αδρεναλίνη κατά την διάρκεια ανεξαρτήτως αποτελέσματος ....
Η επιτυχία δεν ξεπερνά για εμένα το 10% ακόμα και κοπέλες που με κοίταγαν όταν τους την έπεσα ενώ κατ αρχήν μου μίλησαν μετά δεν μου έδωσαν τηλέφωνο....
Από τον Ιανουάριο έχω πάρει 2 φορές τηλέφωνο σε βιτρίνα στην Ερμού βεβαία οι κοπέλες ήταν 35 και 32 όχι κάποιο πιπινάκι ....
και τι εγινε με αυτες τις 2 με το τηλεφωνο τον Γεναρη? Ειχες κανενα αποτελεσμα?
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
439
Like
515
Πόντοι
81
Με την 32 ναι βρεθήκαμε πολλές φορές ο άνδρας της είναι ναυτικός και έχει μοναξιές .... ;)

ωραιοςςς !!! και στην βιτρινα που της επιασες την κουβεντα, για τα στρινγκακια της συζητησατε??
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Φιλαράκι τρέχα το!! Όσο το δουλεύεις γίνεσαι καλύτερος να θυμάσαι μόνο ότι το μυστικό είναι ένα... Κοιτάμε να πιάσουμε κουβέντα με το μωρό που βάλαμε στο μάτι και όχι πέσιμο ερωτικό του τύπου τι κορμί είναι αυτό.. Ζαχαροπλαστης ήταν ο πατέρας σου και τις γνωστές ατάκες έτσι δεν γαμαει κάνεις όσο κούκλος και να είναι πιάνουμε κουβέντα και σκοπό έχουμε επόμενη συνάντηση... Μόνο έτσι έχουμε αποτέλεσμα!!
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Η πεσιματικη τέχνη, γιατί περί τέχνης πρόκειται, θέλει δουλειά, κόπο και ταλέντο όπου και αν εξασκείται.
Πέρα από τα παραπανω έξτρα-σουπερ σημαντικο ειναι να ταιριάξει η κατάσταση και φυσικά να είναι και το κομενακι στις μέρες ζευγαρώματος για να πετύχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom