Νέα

"Πέσιμο" στο δρόμο-Είναι extreme για την Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τύπε μου συγνωμη που θα σου το πω, αλλά μαλλον δεν εχεις παρει χαμπαρι καν τι ψαχνουν και τι θελουν οι γυναικες. Ακου...τζαστιν μπιμπερ!!!!!
μια χαρα θα τα ανοιγαν ολες για τον τζαστιν .γουιλ σμιθ.και ας λενε το αντιθετο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τι αβροτητες θεε μου  :2funny:

που να δεις στο φβ μια φωτο 18χρονης που απλα φορεσε μινι 500 like και απο κατω τα κλασσικα θεαρα μου κουκλαρα μου αγαπες μου σας αγαπω φιλακια κτλπ ειστε και εσεις κουκλες κτλπ κτλπ  :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.284
Πόντοι
8.006
που να δεις στο φβ μια φωτο 18χρονης που απλα φορεσε μινι 500 like και απο κατω τα κλασσικα θεαρα μου κουκλαρα μου αγαπες μου σας αγαπω φιλακια κτλπ ειστε και εσεις κουκλες κτλπ κτλπ  :2funny:
Πού κολλάει αυτο ρε Μορτη γαμω το παραλληλο συμπαν μου?????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πού κολλάει αυτο ρε Μορτη γαμω το παραλληλο συμπαν μου?????

κάτι τετοιες αβροτητες - γλειψιματα κανετε και στο φεησμπουκ και μετα βγαινει η αλλη εξω με μια μυτη στο θεο οι κοινες παρέες σας πειραξαν
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
που να δεις στο φβ μια φωτο 18χρονης που απλα φορεσε μινι 500 like και απο κατω τα κλασσικα θεαρα μου κουκλαρα μου αγαπες μου σας αγαπω φιλακια κτλπ ειστε και εσεις κουκλες κτλπ κτλπ  :2funny:
:thumbsup:
ο παλιος καλος μπολντυς αρχηγος που ολοι αγαπησαμε
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
που να δεις στο φβ μια φωτο 18χρονης που απλα φορεσε μινι 500 like και απο κατω τα κλασσικα θεαρα μου κουκλαρα μου αγαπες μου σας αγαπω φιλακια κτλπ ειστε και εσεις κουκλες κτλπ κτλπ  :2funny:
ναι μωρε παιζουν αυτα και μετ αφτανουν 35 και βλεπουν κανα τζοβενο και του λενε εισαι ο αντρας της ζωης μου μπας και κανουν κανα παιδι και παντρευτουν γιατι πεταξε το πουλακι  :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.284
Πόντοι
8.006
ναι μωρε παιζουν αυτα και μετ αφτανουν 35 και βλεπουν κανα τζοβενο και του λενε εισαι ο αντρας της ζωης μου μπας και κανουν κανα παιδι και παντρευτουν γιατι πεταξε το πουλακι  :2funny:
Στα 35? Εγω εχω εντοπισει οτι στα 29 ολες τρελαινονται και ψαχνουν το μαγικο σπερματοζωαριο. :sperm:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.284
Πόντοι
8.006
στα 35 εχει ληξει το θεματακι και πρεπει να βρουν επιεγοντως οτι ναναι :orchestra:
Ενταξει, δεν εχει ληξει απαραιτητα, τουλαχιστον πεντε σαρανταρες εγκυες φιλες γνωριζω.
Και φυσιολογικα, οχι με διαδικασιες αλλες.

Οντως ομως απο ενα σημειο και περα η γυναικα βλεπει τον αντρα σαν δότη σπερματος.
Το κακο ειναι οτι παντρευεται κιολας για να το αποκτησει...
Και μετα χωρισμενη, με μωρο παιδι στα 40...
Και καμποσα δικαστηρια για διατροφες αν δεν τα βρουν...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγω παντως δεν γουσταρω να κανω σεξ με μια γυναικα η οποια ενω κανουμε σεξ φαντασιωνεται τον τζαστιν μπιμπερ.σακκη ρουβα.γουιλ σμιθ και σιλβιο μπερλουσκονι την ιδια στιγμη.γιαυτο το λογο επαψα πλεον να κανω καμακι.γιατι σεβομαι τον ευατο και θελω και οι γυναικες που ειμαι μαζι να κανουν το ιδιο :orchestra:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:thumbsup:
ο παλιος καλος μπολντυς αρχηγος που ολοι αγαπησαμε

μα να σου πω κατι ρε φιλε? αμα ο αλλος κανει μαλακιες νομιζεις δεν θα τον κράξω? εγω δεν εχω κολληματα ουτε παίρνω ευκολα το μέρος καποιου αμα δεν έχει δικιο. Νομιζεις οτι ειμαι μονο με το μερος των ελληνιδων? λες και σε αυτες δεν υπάρχει σαπιλα και καταντια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αλλα αυτα τα βλέπεις καλύτερα οταν εισαι μέσα στο πληθος και κινεισαι. Βλέπεις τη ρουφιανια τα γλειψιματα τις απιστιες το δουλεμα. Ενω αμα πεις ξερω γω "εγω δεν ασχολουμαι με αυτα" και ακολουθησεις τον μοναχικο δρομο των μπουρδελων ή του καμακιου οπως λενε κάποιοι δεν θα ξερεις πως λειτουργει ο κοσμος θα εχεις σχηματισει μια δικια σου εικονα η οποια δεν θα ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.809
Like
20.711
Πόντοι
5.006
Εγω παντως δεν γουσταρω να κανω σεξ με μια γυναικα η οποια ενω κανουμε σεξ φαντασιωνεται τον τζαστιν μπιμπερ.σακκη ρουβα.γουιλ σμιθ και σιλβιο μπερλουσκονι την ιδια στιγμη.γιαυτο το λογο επαψα πλεον να κανω καμακι.γιατι σεβομαι τον ευατο και θελω και οι γυναικες που ειμαι μαζι να κανουν το ιδιο :orchestra:
προτιμας δηλαδη να φαντασιωνεται το 30ευρω??? :grin: :grin: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καλα εδω που τα λέμε και εγω αμα ειχα πολλα λεφτά ή αμα βγαλω ποτε στο μέλλον θα χρησιμοποιήσω χρημα οταν θα βγω με κάποια και αμα μου πει με προσβάλλεις θα της πω ωραια ελπιζω να μου δειξεις οτι εσυ εισαι διαφορετικη απο τις υπολοιπες. Γιατι πλεον μονο συμφεροντολογες βλεπουμε τι δουλεια κανεις ρωτανε η πρωτη ερωτηση ρε μλκ  :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.809
Like
20.711
Πόντοι
5.006
Καλα εδω που τα λέμε και εγω αμα ειχα πολλα λεφτά ή αμα βγαλω ποτε στο μέλλον θα χρησιμοποιήσω χρημα οταν θα βγω με κάποια και αμα μου πει με προσβάλλεις θα της πω ωραια ελπιζω να μου δειξεις οτι εσυ εισαι διαφορετικη απο τις υπολοιπες. Γιατι πλεον μονο συμφεροντολογες βλεπουμε τι δουλεια κανεις ρωτανε η πρωτη ερωτηση ρε μλκ  :2funny:
ειμεθα παιδια του λαου τυπε...
URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.517
Κριτικές
1
Like
30.284
Πόντοι
8.006
Καλα εδω που τα λέμε και εγω αμα ειχα πολλα λεφτά ή αμα βγαλω ποτε στο μέλλον θα χρησιμοποιήσω χρημα οταν θα βγω με κάποια και αμα μου πει με προσβάλλεις θα της πω ωραια ελπιζω να μου δειξεις οτι εσυ εισαι διαφορετικη απο τις υπολοιπες. Γιατι πλεον μονο συμφεροντολογες βλεπουμε τι δουλεια κανεις ρωτανε η πρωτη ερωτηση ρε μλκ  :2funny:
Πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom