Νέα

Pattaya only

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα doctortilac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
Καταλαβα....γι αυτο πήγε ο Τοκος Ταυλανδη και Παταγια...για να παρει κανα πιπινι που αγγιζει την τελειοτητα...χαχαχαχα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Κατεβαινω σεπτεμβρη και δεν εχω κλεισει hotel συμφωνα με τις συμβουλες των συναγωνιστων. Εχω τσεκαρει royal twins palace, sunbeam, sunshine. Ξερει κανεις τι παιζει? ειναι joiner's free?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.625
Κριτικές
61
Like
39.772
Πόντοι
21.555
Απο που κατεβαινης........ απο το διαστημα;;;;;;;;;;; :headbang: :headbang:
 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
[glow=red,2,300]απο αθηνα ελ.βενιζελος, σε καλυπτει [/glow]
 

hightop

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
4
Πόντοι
0
Mαζευω τα κομματια μου αφου γυρισα πριν λιγες μερες απο pattaya και διαμονη περιπου 20 ημερων, εφτασα στα ορια μου και τις τελευταιες μερες δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου , ειμαι και +40

Θα γραψω αναλυτικο ρεπορταζ σε καμια 10 μερες απο τωρα - αφου την κυριακη μπαινω στο νοσοκομειο για μια μικροεπεμβαση -
πιστευω με ενδιαφεροντα πραγματα, μελετουσα 3 μηνες την περιοχη πριν παω, και ευχαριστω ολους τους παλαιοτερους για τα ωραια tips που βαλανε εδω,  νομιζω οτι για πρωτη φορα που πηγα (ξαναπαω τον Μαρτιο) εκανα παρα πολλα πραγματα και ενδιαφεροντα, καθε βραδυ που εκανα την βολτα μου παντως στην walking street, με φανελα εθνικης ελλαδος και καπελο ΠΑΟΚ, δεν μου φανηκε να βρηκα αλλον ελληνα...αυτο που με εκανε εντυπωση μεσα στα αλλα ηταν οτι οταν μπηκα στο ''LUCIFER'' ειχε ενα κοματι ελληνικο hip hop...επισης ακουσα το geia soy maria 2-3 φορες απο αυτον τον Sabrela πως λεγεται...

Y.Γ. Kαποιος φιλος εδω ειχε αναφερει την Jomtien Beach, αυτο με παρεκινησε να παω 4-5 φορες εκει, ειναι το μερος που θα κοιταξω μελλοντικα να αγορασω σπιτι και να μεινω για παντα με το tee rak...τον ευχαριστω.

Να αναφερω και την Rayong μια περιοχη 45 λεπτα ανατολικα της pattaya, απο εκει ειχε καταγωγη η δικια μου, πηγαμε στην παραλια - κανενας farang - φαγαμε 6 ατομα και σκασαμε στα θαλασσινα, πληρωσαμε 20 ευρω με το φιλοδωρημα!
επισης ψωνισαμε απο μεγαλο super market και γεμισαμε 2 μεγαλα καροτσια, ποσο κοστισε? 30 ευρω......
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
Mαζευω τα κομματια μου αφου γυρισα πριν λιγες μερες απο pattaya και διαμονη περιπου 20 ημερων, εφτασα στα ορια μου και τις τελευταιες μερες δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου , ειμαι και +40

Θα γραψω αναλυτικο ρεπορταζ σε καμια 10 μερες απο τωρα - αφου την κυριακη μπαινω στο νοσοκομειο για μια μικροεπεμβαση -
πιστευω με ενδιαφεροντα πραγματα, μελετουσα 3 μηνες την περιοχη πριν παω, και ευχαριστω ολους τους παλαιοτερους για τα ωραια tips που βαλανε εδω,  νομιζω οτι για πρωτη φορα που πηγα (ξαναπαω τον Μαρτιο) εκανα παρα πολλα πραγματα και ενδιαφεροντα, καθε βραδυ που εκανα την βολτα μου παντως στην walking street, με φανελα εθνικης ελλαδος και καπελο ΠΑΟΚ, δεν μου φανηκε να βρηκα αλλον ελληνα...αυτο που με εκανε εντυπωση μεσα στα αλλα ηταν οτι οταν μπηκα στο ''LUCIFER'' ειχε ενα κοματι ελληνικο hip hop...επισης ακουσα το geia soy maria 2-3 φορες απο αυτον τον Sabrela πως λεγεται...

Y.Γ. Kαποιος φιλος εδω ειχε αναφερει την Jomtien Beach, αυτο με παρεκινησε να παω 4-5 φορες εκει, ειναι το μερος που θα κοιταξω μελλοντικα να αγορασω σπιτι και να μεινω για παντα με το tee rak...τον ευχαριστω.

Να αναφερω και την Rayong μια περιοχη 45 λεπτα ανατολικα της pattaya, απο εκει ειχε καταγωγη η δικια μου, πηγαμε στην παραλια - κανενας farang - φαγαμε 6 ατομα και σκασαμε στα θαλασσινα, πληρωσαμε 20 ευρω με το φιλοδωρημα!
επισης ψωνισαμε απο μεγαλο super market και γεμισαμε 2 μεγαλα καροτσια, ποσο κοστισε? 30 ευρω......
Nα κανω μια μικρη διορθωση..FARANG ειμαστε ολοι (εκτος ταυλανδης και Ν/Α ασιας) οχι εμεις ειμαστε Ελληνες και οι αλλοι farang(για να μη νομιζη κανεις οτι εμεις ειμαστε καλυτεροι στα ματια τους)..τσεκαρισμενο
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
κανεις για ταιλανδεζικο φαγιτο. Οπια μερα μεσα αλλα για πεμτη καλος γιατι με αφινει και η μαμα μου. :rockon:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Φίλοι μου σήμερα το μεσημέρι αναχωρώ για pattaya και πάω να κάνω  απαγωγή  την μικρή από την πεθερά. προβλέπετε πόλεμος μέχρι εσχάτων ποίος θα κερδίσει δεν ξέρω ακόμα. Φίλοι μου πρέπει να νιώθετε περιφανείς που γράφουμε ιστορία εμείς η Έλληνες γιατί πρώτη φορά θα  απαγάγουν  ταιλανδι από την μάνα της. Το επιχειρώ και πιστεύω να έχω την ΕΥΧΗΣ σας για να μου παν όλα καλά. Φτάνω τετάρτη πρωί και η πεθερά απαγόρευσε την μικρή να ρθει αεροδρόμιο. Από την τετάρτη αρχίζει η επιχείρηση  απαγωγής  μετά βουρ για πουλιλαμ για να βγάλω πιστοποιητικά της και για προξενείο. Η επιχείριση αρχίζει τετάρτη πρωη. Η θα παντρευτούμε η θα έρχεστε στα κυπαρισσάκια να με βλέπετε όταν έρχεστε pattaya. Αν διαβάσετε ότι ο doctortilac αυτοκτόνησε από κανένα μπαλκόνι με τα χέρια δεμένα και με μια κάλτσα στο κεφάλι με έφαγε η πεθερά. Φίλοι μου αυτό είναι το τελευταίων πριν την επιχείρηση. Φιλιά σε όλους. doctortilac.
 
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Επάνω της Doctor δάγκωσέ τη στο λαιμό!!!.  Έπρεπε να μαζέψεις όλους τοςυ συναγωνιστές να κάνουμε απόβαση στην Ταυλάνδη.
Καλή επιτυχία στην προσπάθεια.
Αν ο γάμος γίνει κοντά να  μας καλέσεις
 

tester

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Doc μαζί σου !!! την έφερες Ελλάδα ρε τρελέ?! Ασε και εγώ ήθελα να παντρευτώ εκεί !!!!!!!
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Αγαπητή  μου φίλοι επιτέλους γύρισα από την pattaya και η επιχείρηση απαγωγή τέλειωσε με επιτυχία. Φυσικά είχα πάρα πολλά προβλήματα με την πεθερά αλλά τώρα είμαι παντρεμένος με την μικρή και είμαι χαρούμενος. Να φανταστείτε το κυνηγητό που έγινε στην pattaya  και  mpuliram  δεν περιγράφετε γιατί δεν είναι μικρό πράγμα να κλέψεις την κόρη μιας φιλοχρήματης ταϊλανδέζας. Τώρα όμως στης 26 Μαρτίου την αναμμένο στην Ελλάδα. Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά στο ελληνικό προξενείο της Bangkok που με εξυπηρέτησαν πάρα πολύ σε όλα. Όποιος θέλει να μάθη για τα διαδικαστικά του γάμου ας μου γράψει να του πω.
 

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0

για σας παιδια το ξερω οτι ειναι κουραστικο να απαντατε συνεχεια στις ιδιες ερωτησεις αλα ειλικρινα θα ηθελα καποιες απαντησεις σχετικα με καποια θεματα που με απασχολουν σχετικα με το ταξιδι στην Παταγια
γενικα εχω διαβασει που πρεπει να παω και πως πρεπει να κινηθω φυσικα ομως επειδη ειναι και η πρωτη μου φορα 8α κανω και καποιες μαμακιες ομως αυτα που με απασχολουν περισσοτερο ειναι τα εξης
1) αξιζει να πας αυτο το ταξιδι ολομοναχος χωρις να εχεισ παρεα/φιλουσ ? δηλαδη ολη μερα να εισαι τοσο μακρια χωρις να εχεις καποιον να μιλας μαζι του να λες κατι βρε που λεει ο λογος η 8α εχω τοσα πολα να κανω που στα @@  οι φιλοι?
2) το ξενοδοχειο που 8α πληρωσω ειναι για εμενα μπορω να φερνω τις κοπελες ελευθερα μαζι μου η 8α μου ζηταει το ξενοδοχεια εχτρα λεφτα για την κοπελα
3) τα λεφτα τα δινω στην κοπελα στο ξενοδοχειο πριν η μετα και ποσο περιπου πρεπει να υπολογιζω να την μερα (εινα 2000-2500 μπατ την μερα καλα ) με την κοπελα φυσικα για ολη την μερα >?
θα εκτιμουσα ειλικρινα μια απαντηση /βοηθεια στα παραπανω ερωτηματα ωστε να μην παω ακλαφτος εκει περα κα8ως και οτι αλα σημαντικο μπορειτε  να προσθεσετε για βοηθεια
 

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
βρε παιδια τιποτα καμια απαντηση αντε δωστε καμια βοηθεια δεν ζητας μεγαλεσ απαντησεις απλα καπια βασικα πραγματα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
φιλε μπες στο ταυλανδη σεξ τριπ και θα δεις τα παντα..μη φοβασαι πηγενε και αν τα καταφερνεις λιγο με αγγλικα θα τα βρεις ολα εκει και μονος αν θες
 

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0

απο αγγλικα ολα καλα δοξα το θεο μπορω να μιλησω/συννενοηθω (εχω ταξιδεψει ακομα 3 φορες εξωτερικο) σε λογικα επιπεδα οχι και master αλλα τουλαχιστον μπορειτε να μου πειτε αν το ξενοδοχειο πληρωνετε εχτρα αν εχω παρεα ?
 

kostas433

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
Στα περισσοτερα πληρωνεις δικλινο  οποτε το κοριτσι μπαινει τσαμπα .Οσο για παρεα θα βρεις πολυ ευκολα Πηγαινε στο Thailand sex trip και θα βρεις τα παντα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
μια χαρα θα περασεις και στο 99,9% των ξεν/δοχειων δεν χρεωνουν βιζιτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom