Νέα

Pattaya only

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα doctortilac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
* όχι ερασιτεχνικές φωτο παρακαλώ o doctortilac για οσους δεν τον γνοριζουν.
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
μαλλον σου την ειπανε στο αλλο θρεντ δοκτωρ.Δεν ξερω γιατι.
Εγω παιδια για μαρτη η απριλη με κοβω να πηγαινω.Ετσι δοκτωρ??
2 εβδομαδουλες καλα ειναι.
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε fletsi κανίς δεν μου την είπε αλλά υπάρχουν μερικοί  προβληματική που δεν ξέρουν να σέβονται την κούραση να τραβήξεις  της φωτογραφίες. Αλλά δεν πειράζει εγώ τους μορφώνω δωρεάν. Και αν καμιά φορά με συναντήσουν στην pattaya θα μάθουνε τη σημαίνει  pattaya γιατί φαντάζομε το μόνο που ξέρουν lousifer y tonys. Για να το παίξουν αγαπητικοί και να πηδήξουν τσάμπα. Οι λεγόμενοι τσαμπατζήδες. Και αν τους ενοχλεί που θα γράψω τον πουλο για  pattaya γιατί εκεί τους γράφω.  :piss:
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Τilac ηρεμησε και κρατα ενα κομματι τουρτα στο αεροδρομιο  :dancing:
Fletsis τι να κανω τωρα;να σε περιμενω στην πατριδα; :helpplea:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
5+1 ακομα. george31 ετιμος εγω και ο george31 ειμαστε απο τους λιγους που μετραμε μερες. :thumbsup:
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
σας ζηλευω αλλα τι να κανω ανωτερα βια.Μακαρι να ερχομουν
μαζι σας.Καλα να περασετε δοκτωρ και george
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Τρελη πολη,τρελα μωρα αυτη η Πατταγια.Πολυ γουσταρω.Ποιο Πουκετ??
Σε τετοιους ρυθμους τρελους μονο η Πατταγια κινειται.Συμφωνειτε??
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Καλο ταξιδι pattayistas και να σας βρει το 2008 να τον εχετε μεσα βαθια.
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Καλη χρονια σε ολους ελπιζω να βεθουμε κατω τελη Απριλη
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους τους pattayistas.Καλα μαμησια
 

takis loutraki

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ στους φιλους doctor κ teo 
καλα μαμησια καλη δυναμη  κ μαματε κ κανενα lady boy
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
doctor τωρα που τελειωσε το 2550 δεν μας λες ποσα ταξιδια εκανες Πατταγια τελικα;;
τρελανε μας και βαλε διπλα και τη χρυση καρτα της gulf air να μας αποτελειωσεις :grin:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
george31 ασε το 2550 ποσα εκανα αλλα ενα σου λεω για το 2551 ειναι το δευτερω :rockon:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Φίλοι μου την Τετάρτη η Δρουζα θα έχει στο πρόγραμμα της για της αλλοδαπές είναι στο STAR 4με6 και διαπραγματεύομαι το οικονομικό αυτή την στιγμή για να είμαι στο πρόγραμμα προς το παρόν 95% είναι θετικό κάποιες λεπτομέρειες λείπουν και φισηκα θα υπερασπίσω της αλλοδαπές συγνώμη που θα δυσαρεστώ κάποιους αλλά η καρδιά μου και η ζωή μου κτιπα μόνο για αλλοδαπές μην ξεχάσετε να το δείτε και μετά δέχομαι και τα σχόλια σας. Νομίζω είμαι ο πιο κατάλληλος να μιλήσω για της αλλοδαπές γιατί έχω 13 γαμους και όλες ξένες συν της γκόμενες συν της πουτα…ε νομίζω έχω αρκετή πήρα να βγάλω ασπροπρόσωπους τους συμπολεμιστές μου. :rockon:
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
φιλε D, δες και παλι τα pm σου..
 

takis loutraki

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ντοκτορ την τεταρτη θα σε απολαυσουμε κ θα ειμαστε παρα το πλευρο σου
πρεπει να τους εξηγησεις το λογο που οι ΕΛΛΗΝΕΣ τα τελευταια χρονια γα...ε
μονο αλοδαπες οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ μενουν αγ.....ες. κ τα sexshop κανουν χρυσες δουλιες
      DOCTOR/TILAC δυνατα κ μη ΜΑΣΑΣ  :dancing:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Για ένα ταξίδι στην Ταϊλάνδη τη χιάζεσαι για να περάσεις καλά. Κοινός τα πολεμοφόδια. (1) ΠΡΩΤΟΝ  καπότες από εδώ γιατί αν δεν ξέρεις στην Ταϊλάνδη είναι πιο μικρές που πουλάνε συνήθως στα 7-11 και έχεις πρόβλημα μόνο σε φαρμακείο και αυτές Πάνο από 85 μπατ που στιχηζουν λοιπόν της παίρνεις από εδώ και τέρμα, (2) ΔΕΥΤΕΡΟΝ κάρτα μαέστρο η πιο καλή πας ΑΤΜ τραβάς ξοδεύεις ούτε λογαριασμοί ούτε τίποτα φίλος χρεώθηκε δυο φορές και μην μου πεις Κώστα μου 16 ότι εγώ πληρώνω μερικά με πιστωτική και είναι εντάξει γιατί όταν θα συμβεί θα κρηνιαζης γι αυτό τραβάς πληρώνεις τέρμα. (3) ΤΡΙΑ καμακρα 100 υπάρχουν σε διάφορες απόχρωσης , μπλε, πράσινο ,κίτρινο ροζάκι, τιμές παιδιά χεστο στο πουκετ 800 μπατ για τα 4 χάπια. Bangkok από  300 σπάνια και πάνω και pattaya οι φίλοι μου ξέρουν σε δικό μου φαρμακείο 200 μπατ η καρτέλα τον 4. μην δω χαμωγελακια ότι είμαι νέος γιατί αν το δουλέψεις καλά το εργαλείο στης τέσσερις μέρες μαζί με το ξενύχτη το γονάτισες το εργαλείο. (4) ΤΕΣΣΕΡΑ ρούχα καλοκαιρινά και ένα μακρύ παντελόνι για καμιά σπέσιαλ περίπτωση. Και καλό ταξίδι. Φίλοι μου δεν χιάζεσαι τίποτα  άλλο και μην κάνη κανένας καμιά βλακεία και πάρει την γυναικά του στην Ταϊλάνδη. Είναι σαν να πηγαίνεις στο ρεσταυραντ και να παίρνεις το φαΐ σου από το σπίτι κοινός το κεσεδάκι σου.  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom