Νέα

Pattaya only

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα doctortilac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά έφτασα Αθήνα είχα ένα ωραίο σαββατοκύριακο στην πέρδικα όπου έγινε το συμβούλιο τον σοφών είχαμε ζωντανή επηκινονια με george, mathima solfes και taki loutraki. ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ να μείνω στην πεθερά και ανοίγουμε clup τον patayistas. Έχομε και e-mail  για έγραφες πληροφορίες και ότι θέλουμε στα επόμενα συμβούλια μετά της γιορτές θα το οργανώσουμε πλήρως. Αυτή την στίμη υπάρχει το e-mail.
pattayistas@hotmail.com  :rockon:
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
doctilak βλεπω δεν υπαρχει σωτηρια και για σενα :cheesy:
Δεν μας λες ποσες μεινανε γιατι εγω εχω παει ηδη με το μυαλο, μονο το σωμα περιμενει την 24η για να φυγει.
Ρε τι εχουμε παθει... ετσι fletsis??
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
doctilak βλεπω δεν υπαρχει σωτηρια και για σενα :cheesy:
Δεν μας λες ποσες μεινανε γιατι εγω εχω παει ηδη με το μυαλο, μονο το σωμα περιμενει την 24η για να φυγει.
Ρε τι εχουμε παθει... ετσι fletsis??

Τι εχουμε παθει???Εχω ενα μηνα που γυρισα και το μυαλο μου δεν εχει ερθει ακομα.
Τι θα γινει ουτε κι εγω ξερω.Ειτε θα ερθει το μυαλο πισω ειτε θα παω αναγκαστικα να το φερω εγω αν και δεν νομιζω να ερθει.
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
fletsi θα σε παρω μαζι μου με 151Ε. οταν αποφασησης. :)
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
fletsi θα σε παρω μαζι μου με 151Ε. οταν αποφασησης. :)

Σου ειπα οταν σε ενημερωσει η gulf θα μου το πεις και εγω ειμαι μεσα 1000%.
Τετοιες ευκαιριες δεν χανονται με δοκτωρ μαζι Πατταγια ονειρο
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Ψάχνουμε για το σήμα τον pattayistas. οποία ηδέα δεχτή. Ο fletsis είπε μια butterfly με την ελληνική σημαία ζωγραφισμένη επάνω. :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θρεντ συγχωνευτηκε..
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
To tilac αγόρασε και καινούριο μαξιλάρι για μένα. Και έκανε αλλαγές η μαμά στο σπίτι για να μου αρέσει προχωρώ. :sleeping: :fart-in-bed:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Πατταγιστας τελευταία νέα από πατταγια. Γίνετε της τρελής όλα τα μπαρ γεμάτα οι τιμές ανεβαίνουν κάθε μέρα και τα ξενοδοχεία αρχίζουν και γεμίζουν ασφυκτικά  και οι τιμές στα δωμάτια διπλασιάζονται. Άλλοι 3  Πατταγιστας φεύγουν 29 – 12 αγόρασαν τα εισιτήρια σήμερα καλά να περάσετε θα τα πούμε κάτω. εγώ ακόμα 10 και σήμερα δεν περνάνε για να πάω να δω το tilac μου. :think:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Το σαββατοκύριακο είχαμε το συμβούλιο των σοφών στην πέρδικα θέλω να ευχαριστήσω όλους τους σοφούς της πέρδικας που ήτανε άψογοι απέναντι μου αν και πληγωμένο περιστέρι που είμαι ήτανε σωστοί. Εκτός αυτού  ο πατταγιστας Νίκος μου έδωσε ένα τσουβάλι λεμόνια πορτοκάλια μανταρίνια που τα έκοψε φρέσκα από τα χωράφια του, ο πατταγιστας Πάνος μου έδωσε ένα μεγάλο δοχείο λάδι από την σοδιά του και ο πατταγιστας FLETSIS ένα διαμέρισμα για να κοιμηθώ ενώ ο πατταγιστας κομάντο έναν καφέ μα τη καφέ φρέσκο παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ. :grouphug:
 

fletsis per

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Το πρωτο βραδυ παιξτο λιγο ντροπαλος.Το δευτερο παρε και τη μαμα της
δοκτωρ.
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Pattayistas 9 και  σήμερα  τελευταία νέα από παταγια τα ξενοδοχεία 100% πληρότητα. Pattayista george31 ετοιμάζω βαλίτσες.θα πεταχτο και μεχρι το  CHIANG MAI.  :rockon:
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
καλα doc μας βγηκες και εκδρομεας :huh: ακου Τσιανγκ-Μαι :idiot: και γω ονειρευομαι Σιγκαπουρη-Βιετναμ-Καμποτζη αλλα ολο παω Πατταγια και αυτο ηταν κολλαω :helpplea:
Το ρητο λοιπον λεει :οταν πας Ταυλανδη πηγαινε οπου εχεις να πας πριν πας Πατταγια γιατι αν πας εκει κολλησες: και ετσι ειναι :think:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Kosta f16 αλλοι 3 pattayistas από Κρήτη φεύγουν στις 19 – 1 για παταγια. Φίλοι του george31 σήμερα τους έκλισα με gulf 639 ευρω. Και εγώ μόλις έρθω από Ισπανία φουλ για παταγια.  :rockon:
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
* όχι ερασιτεχνικές φωτο παρακαλώ


γιαυτο παω πατταγια.
 
OP
OP
D

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
Και για να μην σας κουράζω άλλο αυτή είναι η τούρτα που μου κόψανε στο συμβούλιο τον σοφών στην πέρδικα το περασμένο σαβατοκηριακο. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom