Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 658K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
229
Πόντοι
1
Συμφωνώ, και εγώ τα ίδια πέτυχα μόλις τη συνάντησα. Δεν έβαζε ούτε το κεφαλάκι στη πίπα και στο σεξ δεν με άφηνε να βάλω ούτε τον μισό
 

Vasillist

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Τα μαγαζιά στην Πάτρα είναι της πλάκας. Φέρνουν κορίτσια που κάνουν αγγαρεία. Δεν Φέρνουν γυναικαρες σαν αυτές που έχουν στην Αθήνα. Θα ξαναπάω Αθήνα. Ποια Αλινα και ποια νταρια τώρα;
 

Sklhros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Για την Έρρικα έχει κάποιος άποψη ?
 

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
30
Like
28
Πόντοι
0
Έχει κανεις άποψη για Νίκη στο Σαχτούρη;
 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
59
Like
87
Πόντοι
0
Τα μαγαζιά στην Πάτρα είναι της πλάκας. Φέρνουν κορίτσια που κάνουν αγγαρεία. Δεν Φέρνουν γυναικαρες σαν αυτές που έχουν στην Αθήνα. Θα ξαναπάω Αθήνα. Ποια Αλινα και ποια νταρια τώρα;
Σε ένα μέρος έχεις δίκιο αλλά και στην Αθήνα έχει γεμίσει λατινες όπου είναι λαχείο πώς θα περάσεις
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Επίσκεψη στην Αλινα μικροκαμωμένη ιδιο σωματοτυπο με την τζουλιανα
με αρκετα μεγαλα βιζγια αρκετα πεσμενα
στα του αγωνα,
πιπ@ ισα ισα που αγκουμπουσε με τα χειλι προσωπο μαλια δεν αγκουμπας
σταματαει και σου λεει θα φυγω βαζει λαδια στο .... ξαπλωνη λεω οκ και
δεν αφηνε να μπω ισα ισα και καλα ποναγε αντε να δουμε λεω και
προσπαθω δευτερη φορα και μου λεει εεε θα φυγω.
δεν προλαβε εφυγα η χειροτερη που εχει περασει απο την πατρα
αυτα λιγα

Συμφωνώ, και εγώ τα ίδια πέτυχα μόλις τη συνάντησα. Δεν έβαζε ούτε το κεφαλάκι στη πίπα και στο σεξ δεν με άφηνε να βάλω ούτε τον μισό

Παίδες κρίμα για την ατυχέστατη εμπειρία σας, καλό που ενημερώσατε εδώ για να γνωρίζουμε. Αλλά μιλάτε και στις τσατσάδες δεν είναι ντροπή. Είναι σαν να ενημερώνετε την ιδιοκτησία έμμεσα. Σίγουρα θέλουν και εκείνοι να γνωρίζουν αν μια κοπέλα είναι τόσο κακή μέσα στο δωμάτιο.

Παρεπιπτόντως και για να καταλάβουμε λίγο τι συμβαίνει εδώ στα μέρη μας, βάζω δύο φωτό από οίκους των Αθηνων με αντίτιμο 20€ - ο ένας μάλιστα με κοπέλα εντελώς παρακμή! Και σαν υποδοχή-σαλόνι μία κλάση ανώτερα από οτιδήποτε υπάρχει στη Πάτρα.
(έχω την περιέργεια, ποιος από τους φίλους που κάνουν περατζάδα Αθήνα, θα τους αναγνωρίσει.:wink:)
 

Συνημμένα

  • rdl1.png
    rdl1.png
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 10
  • rdl2.png
    rdl2.png
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 17

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Παίδες κρίμα για την ατυχέστατη εμπειρία σας, καλό που ενημερώσατε εδώ για να γνωρίζουμε. Αλλά μιλάτε και στις τσατσάδες δεν είναι ντροπή. Είναι σαν να ενημερώνετε την ιδιοκτησία έμμεσα. Σίγουρα θέλουν και εκείνοι να γνωρίζουν αν μια κοπέλα είναι τόσο κακή μέσα στο δωμάτιο.

Παρεπιπτόντως και για να καταλάβουμε λίγο τι συμβαίνει εδώ στα μέρη μας, βάζω δύο φωτό από οίκους των Αθηνων με αντίτιμο 20€ - ο ένας μάλιστα με κοπέλα εντελώς παρακμή! Και σαν υποδοχή-σαλόνι μία κλάση ανώτερα από οτιδήποτε υπάρχει στη Πάτρα.
(έχω την περιέργεια, ποιος από τους φίλους που κάνουν περατζάδα Αθήνα, θα τους αναγνωρίσει.:wink:)
Εχω πηδηξει μια ευα στο δευτερο κρεβατι ;) ακαπ. 20€ αψογη κοπελα
 

Felix6

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρουμε που δουλεύει στην Αθήνα η μαργαρίτα από Σαχτούρη 1
 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
59
Like
87
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρουμε που δουλεύει στην Αθήνα η μαργαρίτα από Σαχτούρη 1
Φίλε δεν δουλεύει καθόλου Αθήνα μόνο επαρχία ,την είχα ρωτήσει και εγώ αλλά ούτε την έχω δει σε προγράμμα από το διπλανό σάιτ
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
589
Like
692
Πόντοι
86
εγω ειμαι λιγα χρονάκια στην Πατρα κι ακομα δεν εχω βρει κατι αξιολογο σε ανεξαρτητη για ραντεβου-σεξ με καλές υπηρεσιες και όρεξη σε τιμή λογική.Ψαχνω κοπελα για ενα ξεφορτωμα με χαμηλό κοστος συναντησης.αν ξερει καποιος κατι εχεμυθα να μου στειλει μηνυμα προσωπικο παρακαλω...Ειμαι καινούργιος σχετικά στην πόλη και δεν εχω βρει κατι σε αυτο το στυλ που ψαχνω
 

orododi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Επίσης ποιο στούντιο θα προτείνατε για επίσκεψη στην πάτρα.StudioK η Σαχτούρη 1;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
336
Κριτικές
8
Like
339
Πόντοι
21
Καλημερα συναγωνιστες. Αυτη τη Σαντρα που εχει ερθει στο Κ την δοκιμασε ή την ειδε κανεις απο κοντα να μας πει εντυπωσεις?
 

joadouk

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
ΕΛΑ ΚΑΙ ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕ ΜΕ
Ξέρει κανένας κάτι για εδώ; Ψεύτικες φωτογραφίες μου φαίνεται. Έψαξα το τηλέφωνο αλλά δεν βρήκα κάποια πληροφορία
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
120
Κριτικές
5
Like
321
Πόντοι
21

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
33
Like
68
Πόντοι
0
Πολύ φτώχεια η περιοχή. Και μαζί με τη φτώχεια πάνε και οι διαθέσιμες επιλογές.
 

K23

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
42
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα.εχει δοκιμασει κανεις την αννα απο το γλαυκο?
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
589
Like
692
Πόντοι
86
υπαρχει καμία με χωρο δικό της ανεξαρτητη σε λογική τιμή?και να κανει φυσικα ακα. τσιμπουκι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom