Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 646K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Εγώ θα γράφω κύριε ότι θεωρώ σωστό για την επιχείρηση, και δεν θα ζητήσω άδεια από κανέναν, και εσείς να κάνετε ότι σας αρέσει. Οκ. Ευχαριστώ πολύ.
Κύρια Άντζελα δεν γνωρίζω αν είστε Ελληνίδα η όχι, αλλά σίγουρα δεν καταλάβατε το ύφος και νόημα του μνμ ....αναφέρομαι συμβουλευτικά στα μέλη που είναι οι πελάτες των οίκων ανοχής... Εσείς δεν είστε πελάτης από όσο διακρίνω οπότε και δεν αφορά εσάς.....Δεν αναφέρθηκα ονομαστικά σε εσάς οπότε μπορείτε ελεύθερα να κάνετε το προμοσιον του οίκου σας...Το τι γραμμή θα τραβήξει το συγκεκριμένο τοπική αφορά αποκλειστικά και μόνο τα μέλη και έχουν δικαίωμα να εκφράζονται ελεύθερα....αν σας θίγει κάτι απλά η αποχωρειτε η ανοίξτε ένα σάιτ με τον οίκο ανοχής σας και βάλτε το μέιλ σας εκεί να δέχεστε μνμ...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Κύρια Άντζελα δεν γνωρίζω αν είστε Ελληνίδα η όχι, αλλά σίγουρα δεν καταλάβατε το ύφος και νόημα του μνμ ....αναφέρομαι συμβουλευτικά στα μέλη που είναι οι πελάτες των οίκων ανοχής... Εσείς δεν είστε πελάτης από όσο διακρίνω οπότε και δεν αφορά εσάς.....Δεν αναφέρθηκα ονομαστικά σε εσάς οπότε μπορείτε ελεύθερα να κάνετε το προμοσιον του οίκου σας...Το τι γραμμή θα τραβήξει το συγκεκριμένο τοπική αφορά αποκλειστικά και μόνο τα μέλη και έχουν δικαίωμα να εκφράζονται ελεύθερα....αν σας θίγει κάτι απλά η αποχωρειτε η ανοίξτε ένα σάιτ με τον οίκο ανοχής σας και βάλτε το μέιλ σας εκεί να δέχεστε μνμ...
Συμφωνώ και εγώ.
Η Άντζελα είναι επαγγελματίας φανερά και δεν χαλάει το τοπικ όταν προβάλλει τής κοπέλες που δουλεύουν.
Αλλά ος εκεί θα έλεγα... όταν κάποιος δεν περνάει καλά για διάφορους λόγους το καταθέτει εδώ και εμείς και η επισκέπτες τού τοπικ θα κρίνουν αν θα τό λάβουν υπόψη τους.
Αν θέλει όντως μπορεί να δημιουργήσει ένα δικό της τοπικ και να γράφει ότι θέλει.
Εδώ θα έπρεπε και εμείς να κρατάμε τον χώρο αυτό σαν ενημέρωση και όχι για κουβέντα.

Άλλωστε με δύο τρεις αναφορές γίνεται σύσταση η ακόμα και διαγραφή λογαριασμού.

Προτείνω να παραμείνουμε στην ενημέρωση.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Συμφωνώ και εγώ.
Η Άντζελα είναι επαγγελματίας φανερά και δεν χαλάει το τοπικ όταν προβάλλει τής κοπέλες που δουλεύουν.
Αλλά ος εκεί θα έλεγα... όταν κάποιος δεν περνάει καλά για διάφορους λόγους το καταθέτει εδώ και εμείς και η επισκέπτες τού τοπικ θα κρίνουν αν θα τό λάβουν υπόψη τους.
Αν θέλει όντως μπορεί να δημιουργήσει ένα δικό της τοπικ και να γράφει ότι θέλει.
Εδώ θα έπρεπε και εμείς να κρατάμε τον χώρο αυτό σαν ενημέρωση και όχι για κουβέντα.

Άλλωστε με δύο τρεις αναφορές γίνεται σύσταση η ακόμα και διαγραφή λογαριασμού.

Προτείνω να παραμείνουμε στην ενημέρωση.
Με το σκεπτικό της κυρίας Άντζελας θα πρέπει να φτιάξουν προφίλ και οι κοπέλες που δουλεύουν και να μπαίνουν εδώ και να μας κράζουν ας πούμε μόλις πουμε κάτι αρνητικό....αν είναι δυνατόν.... σαφώς και ο χώρος δεν ταιριάζει στην κάθε κυρία και κύριο που εκπροσωπεί έναν οίκο διότι δεν μπορεί να μείνει αμέτοχος σε αρνητικά σχόλια.... αλλά όμως η ουσία του νήματος είναι ακριβώς αυτή....να σχολιάσει ο καθένας όπως θέλει ότι θέλει.....δεν θα δώσω συνέχεια.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
773
Like
2.478
Πόντοι
446
Κύρια Άντζελα δεν γνωρίζω αν είστε Ελληνίδα η όχι, αλλά σίγουρα δεν καταλάβατε το ύφος και νόημα του μνμ ....αναφέρομαι συμβουλευτικά στα μέλη που είναι οι πελάτες των οίκων ανοχής... Εσείς δεν είστε πελάτης από όσο διακρίνω οπότε και δεν αφορά εσάς.....Δεν αναφέρθηκα ονομαστικά σε εσάς οπότε μπορείτε ελεύθερα να κάνετε το προμοσιον του οίκου σας...Το τι γραμμή θα τραβήξει το συγκεκριμένο τοπική αφορά αποκλειστικά και μόνο τα μέλη και έχουν δικαίωμα να εκφράζονται ελεύθερα....αν σας θίγει κάτι απλά η αποχωρειτε η ανοίξτε ένα σάιτ με τον οίκο ανοχής σας και βάλτε το μέιλ σας εκεί να δέχεστε μνμ...
Καλησπέρα, είμαι από Ρωσία, και το σάιτ το γνωρίζω από την πρώτη μέρα που διμιουργιθηκε, και ειμουν από της πρώτης τότε που έκαναν διαθιμηση για το μαγαζί μου, και έτσι κάτι γνωρίζω και εγώ για το νόημα και ύφος που λέτε. Και όταν η συζήτηση αφορά την δική μου επιχείρηση, έχω κάθε δικαίωμα να συμμετέχο σε αυτή γιατί το νόμισμα πάντα έχει διό όψης. Επαναλαμβάνω πως δεν θα ζητήσω άδεια από κανέναν το τί και που θα γράφω, ευχαριστώ για το σχόλιο σας. Καλή συνέχεια
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
773
Like
2.478
Πόντοι
446
Με το σκεπτικό της κυρίας Άντζελας θα πρέπει να φτιάξουν προφίλ και οι κοπέλες που δουλεύουν και να μπαίνουν εδώ και να μας κράζουν ας πούμε μόλις πουμε κάτι αρνητικό....αν είναι δυνατόν.... σαφώς και ο χώρος δεν ταιριάζει στην κάθε κυρία και κύριο που εκπροσωπεί έναν οίκο διότι δεν μπορεί να μείνει αμέτοχος σε αρνητικά σχόλια.... αλλά όμως η ουσία του νήματος είναι ακριβώς αυτή....να σχολιάσει ο καθένας όπως θέλει ότι θέλει.....δεν θα δώσω συνέχεια.
Δεν σας είπε κανείς πω να σχολιάζετε! Έφερε η κουβέντα για τραβματα τον κοριτσιών και πολύ απλά απάτησα! Και γιατί παρακαλώ δεν μπορούμε να πούμε κάτι για τούς πελάτες? Για την συμπεριφορά τους και άλλα σχετικά? Άλλωστε η κουβέντα τελειώσε χθες , γιατί την ξεκινάτε πάλι.... και ούτε εγώ θέλω να δώσω συνέχεια.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Καλησπέρα, είμαι από Ρωσία, και το σάιτ το γνωρίζω από την πρώτη μέρα που διμιουργιθηκε, και ειμουν από της πρώτης τότε που έκαναν διαθιμηση για το μαγαζί μου, και έτσι κάτι γνωρίζω και εγώ για το νόημα και ύφος που λέτε. Και όταν η συζήτηση αφορά την δική μου επιχείρηση, έχω κάθε δικαίωμα να συμμετέχο σε αυτή γιατί το νόμισμα πάντα έχει διό όψης. Επαναλαμβάνω πως δεν θα ζητήσω άδεια από κανέναν το τί και που θα γράφω, ευχαριστώ για το σχόλιο σας. Καλή συνέχεια
Λοιπόν,θα σου δώσω να καταλάβεις τώρα το τι εννοώ γιατί σε έχω παρατηρήσει εδώ και καιρό σε αυτά που συμμετέχεις και λες και μου έχει γυρίσει το μυαλό ανάποδα....θα μιλήσω λαϊκά για να με καταλάβεις...
Λοιπόν,εδώ,στον συγκεκριμένο χώρο τον οποίο αφορά τα μπουρδέλα της Πάτρας γράφουν κατά 99% άνδρες που γαμανε στα μπουρδέλα...μαζευτηκαμε λοιπόν όλοι μας εδώ για να πει ο καθένας την γνώμη, είτε καλή είτε κακη...και να λογομαχησουμε κάποιες φορές αναμεταξύ μας...
Μέχρι εδώ ωραία;;;;στα εξηγώ καλά;;;; ωραία
Εσύ λοιπόν που έχεις μπουρδέλο δεν έχεις καμία απολύτως δουλειά να βρίσκεσαι εδώ...понимаешь?????
Από την στιγμή λοιπόν που εσύ έχεις ένα μπουρδέλο και έχεις φτιάξει προφίλ εδώ και προσπαθείς να το διαφημίσεις είναι απολύτως λογικό να σε πειράξουν τα κάθε λογής σχόλια....ναι είναι λογικό, αλλά δεν θα έπρεπε να σε είσαι εδώ για αυτό το λόγο.... εμείς εδώ δεν θέλουμε επικοινωνία άμεση με αυτές που έχουν τα μπουρδέλα ούτε με τα κορίτσια τους... εμείς θέλουμε επικοινωνία μεταξύ μας....πως αλλιώς να στο πω;;;;
Είναι σαν να μπω εγώ σε ένα τοπικ με πουστηδες και να αρχίζω να τους κράζω γιατί ανδρας πηδάει άνδρα.....μα δεν έχω καμία δουλειά να είμαι εκεί....
Το τοπικ εδώ είναι για τα μπουρδέλα της Πάτρας....και επειδή το χεις αναφέρει πολλές φορές,αν κάποιος πρέπει να ζητήσει άδεια για το τι θα γράψει είσαι εσύ και μόνο εσύ....
Φτιάξε λοιπόν καινούργιο τοπικ με το όνομα του οίκου ανοχής σου ώστε να μπαίνει εκεί όποιος θέλει να μιλάει αποκλειστικά μαζί σου και να δέχεται και τα σχόλια τα δικά σου...
Αν συνεχιστεί το ίδιο τροπάριο από πλευράς σου θα είναι πρόβλημα να ξέρεις για την λειτουργία του τοπικ.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Φιλε εχεις δικιο,δεν γινεται να συνεχιστεί αυτο το πράγμα,οποιος πει κατι για το συγκεκριμένο οικο αρνητικό αμεσως να τον κολλανε στον τοιχο.
Πρέπει να δέχονται περα απο ολα τα θετικά και τα αρνητικά
Ας έρθουν να με κολλήσουν και εμένα......και θα δεις.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Ρε φιλε και στις αλλες πολεις το ιδιο εχει γινει και δεν μιλαει κανεις.
Αλλα εδω ειναι Πάτρα δεν τα καταπινουμε αμασητα.
Εγω πριν μερες ειπα οτι η τιμη ειναι υψηλη και επεσαν να με φανε καποιοι τυποι,και λεω ετσι ειστε να το παει τωρα 60 το απλο.
Συμφωνω μαζι σου εδω πρέπει να ενημερωνουν μονο τα μέλη και οποιος οικος θελει ας φτιάξει δικο του θεμα
Για πες μου λίγο ποιοι είναι αυτοί οι...... τύποι που έπεσαν να σε φάνε....έχω περιέργεια δλδ....σε μένα βέβαια δεν θα στείλουν γιατί γνωρίζουν πολύ καλά την απάντηση σε αυτό που θα πάνε να περάσουν, αλλά έτσι από περιέργεια...
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Μάγκες δεν είναι κακό να διαφώνουν μεταξύ τους δυο άνθρωποι και εννοείται το ιδανικό είναι να ακούγονται όλες οι απόψεις.
Προσωπικά μου αρέσει που γράφει η Άντζελα εδώ και χαίρομαι που λειτουργεί με τέτοιο καθαρό τρόπο ο εν λόγω οίκος. Μακάρι ο αγοραίος έρωτας προς αυτή την κατεύθυνση να οδηγηθεί πάντου, με καθάρους χώρους και με σεξεργάτριες που οι ίδιες επέλεξαν να δουλέψουν σε αυτόν τον χώρο.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Μάγκες δεν είναι κακό να διαφώνουν μεταξύ τους δυο άνθρωποι και εννοείται το ιδανικό είναι να ακούγονται όλες οι απόψεις.
Προσωπικά μου αρέσει που γράφει η Άντζελα εδώ και χαίρομαι που λειτουργεί με τέτοιο καθαρό τρόπο ο εν λόγω οίκος. Μακάρι ο αγοραίος έρωτας προς αυτή την κατεύθυνση να οδηγηθεί πάντου, με καθάρους χώρους και με σεξεργάτριες που οι ίδιες επέλεξαν να δουλέψουν σε αυτόν τον χώρο
φιλε το ανελυσα πιο πανω,δεν ειναι θεμα διαφωνιας δυο ατομων,π.χ εγω και εσυ μπορουμε καλλιστα να διαφωνησουμε αλλα η συγκεκριμενη κυρια ΔΕΝ θα ξαναγραψει εδω μεσα απαντωτας σε πελατες...να κοιταξει τα του οικου της σε αλλο τοπικ....Δεν θα βαλουμε αστυφυλακες πανω απο το κεφαλι μας να μας λεει αν ειναι σωστο η οχι αυτο που εμεις σχολιαζουμε για το μπουρδελο της....αυτο το κρινουμε εμεις εδω μεσα.....διαφορετικα ας φτιαξει προφιλ και η μονικα και η αλλη η κυρια που ειχε το σεξ χαουζ και να μην τολμαμε να πουμε κουβεντα.....δεν σου μιλαω επιθετικα απλα πρεπει να οριοθετησουμε καποια πραγματα....το αν μας αρεσει ενας οικος ανοχης διαφερει παρασαγγας απο το να εχουμε το αφεντικο του οικου εδω μεσα να περιφερετε σαν χωροφυλακας.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Εχεις δικιο,ειχε ξεφύγει η κατάσταση φιλε.
Εγω διαμαρτυρηκα με τη τιμη ειπα ειναι πολλα δεν αντέχει η τσεπη μας και η συγκεκριμένη που επιτέθηκε λες και ειπα κατι κακο.
Θα μπορούσε να μην πει τιποτα και θα ηταν καλυτερα παρα να μου πει εδω δημοσια βρες γκομενα να δουμε αν θα σου βγει πιο φθηνά.
Προφανως και σου την ειπε,οπως θα την ελεγε και σε οποιονδηποτε ελεγε κατι αρνητικο,διοτι,απο την στιγμη που βρισκεται εδω θα θιγεται αμεσα απο τα κακως κειμενα....αυτο εξηγω απο χθες το βραδυ.
Ομως εδω μεσα ειναι χωρος αποκλειστικα για πελατες τον οποιων οι γνωμες ειναι ελευθερες να ειπωθουν οπως θελουν,οπως ο πιο πανω φιλος που ειπε οτι του αρεσει ο συγκεκριμενος οικος κ τα συναφη χωρις να εχει δικαιωμα κανεις απο μας να κατακρινει τις επιλογες του...Οταν ομως εχεις συμφερον η αποψη σου δεν ειναι αντικειμενικη διοτι θιγεται η επιχειρηση σου αμεσα.....
Αν λοιπον θελουμε επικοινωνια με το εκαστοτε μπουρδελο,δοξα τω θεω,ολα εχουν τηλεφωνο και διευθυνση και μπορουμε να παρουμε απαντησεις σε οτι θελουμε.........οχι εδω ομως!!!
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Θεωρω το θεμα ληξαν,ας επιστρεψουμε στην κανονικοτητα και ζητω συγνωμη απο τους συναγωνιστες για τον χρονο που σπαταληθηκε εδω μεσα απλα επρεπε να ξεκαθαριστουν καποια θεματακια που επεφεραν δυσλειτουργια στο τοπικ.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Συμφωνώ σε όλα με τους συναγωνιστές.
εδώ είναι για σχόλια πελατών.
Και για ενημέρωση,όταν κάποιος κάνει βόλτα και πει τι είδε και πως πέρασε.

Η φωτογραφίες από τα κορίτσια δεν με χαλάει γιατί είναι ενημέρωση.

Το είπα και στο προηγούμενο μήνυμα ότι....ως εκεί.

Καλώς η Άντζελα σεβάστηκε το τοπικ και την επιθυμία να μην μετέχει με σχόλια στο συγκεκριμένο τοπικ και να έκανε δικό της.

Για εμέ είναι μια γυναίκα με πλούσιο λόγω και ευθει χαρακτήρα . δύσκολο για μια τέτοια γυναίκα επιχειρηματία να κρατήσει τα προσχήματα όταν βάλετε.

Οφείλουμε να παραδεχτούμε ότι είδαμε και καινούργια κορίτσια και έφερε μια βελτίωση στην πορνό Πάτρα.

εγώ την ευχαριστώ για τον σεβασμό που έδειξε.
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα στο ποταμι υπαρχει προγραμμα μιας ωρας; Αν ναι τι περιλαμβανει και τι τιμη εχει
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Συμφωνώ σε όλα με τους συναγωνιστές.
εδώ είναι για σχόλια πελατών.
Και για ενημέρωση,όταν κάποιος κάνει βόλτα και πει τι είδε και πως πέρασε.

Η φωτογραφίες από τα κορίτσια δεν με χαλάει γιατί είναι ενημέρωση.

Το είπα και στο προηγούμενο μήνυμα ότι....ως εκεί.

Καλώς η Άντζελα σεβάστηκε το τοπικ και την επιθυμία να μην μετέχει με σχόλια στο συγκεκριμένο τοπικ και να έκανε δικό της.

Για εμέ είναι μια γυναίκα με πλούσιο λόγω και ευθει χαρακτήρα . δύσκολο για μια τέτοια γυναίκα επιχειρηματία να κρατήσει τα προσχήματα όταν βάλετε.

Οφείλουμε να παραδεχτούμε ότι είδαμε και καινούργια κορίτσια και έφερε μια βελτίωση στην πορνό Πάτρα.

εγώ την ευχαριστώ για τον σεβασμό που έδειξε.
Σύμφωνος είμαι κ εγώ με όσα αναφέρεις κ με τους προηγούμενους φίλους.
Οι φωτογραφίες των κοριτσιών ειναι ενημέρωση εννοείται αλλα μέχρι εκεί.
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
117
Κριτικές
5
Like
318
Πόντοι
21
Tο λαθος που έκανε ηταν να ασκει μπουλινγκ σε καποιο σχολιο το οποίο ηταν αρνητικό και οχι μονο αυτο αλλα ηταν και κανα 2 με 3 τσιρακια να την επιβεβαιωνουν.
Τωρα που πηγαν αυτοι?
Οπως και να εχει τα 40 ευρω για απλο ειναι πολλά και δεν αντρχειη τσεπη μας τετοιες αυξήσεις.
Συγνώμη αλλά νομίζω ότι η Άντζελα έχει κάθε δικαίωμα να απαντήσει και να πει την γνώμη της για σχόλια που αφορούν το μαγαζί της. Ενημέρωση εδώ ελάχιστη γίνεται οι περισσότεροι απλά διαβάζουν. Το καταλαβαίνεις αν δεις τι γίνεται όταν κάποιος αναφέρει μια κοπέλα σαν την Εύη από Αίγιο και ξαφνικά γεμίζουν τρεις σελίδες με μύνημα στείλε μου λινκ ή τηλέφωνο. Τραγικά πράγματα.
 

stani

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
Συγνώμη αλλά νομίζω ότι η Άντζελα έχει κάθε δικαίωμα να απαντήσει και να πει την γνώμη της για σχόλια που αφορούν το μαγαζί της. Ενημέρωση εδώ ελάχιστη γίνεται οι περισσότεροι απλά διαβάζουν. Το καταλαβαίνεις αν δεις τι γίνεται όταν κάποιος αναφέρει μια κοπέλα σαν την Εύη από Αίγιο και ξαφνικά γεμίζουν τρεις σελίδες με μύνημα στείλε μου λινκ ή τηλέφωνο. Τραγικά πράγματα.
Συμφωνώ σε αυτό και θα προσθέσω το εξής:
Καλύτερα να δώσεις 40€ παραπάνω και να φύγεις ευχαριστημένος παρά να δώσεις 30 και να φύγεις ξενερωμενος... Γιατί μετά θα πας και θα δώσεις αλλα 30 και άλλα 30 και πάει λέγοντας για να ευχαριστηθεις όλες αυτές τις φορές σε 1
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Να πάτε στο τοπικ ημερήσια ενημέρωση Αθήνα και διαβάστε δύο σελίδες..το τι γράφουν για τής κοπέλες η τα μαγαζιά,τσατσαδες..!!!
Αν απαντούσαν και σχολίαζαν η επαγγελματίες δεν θα ήταν ενημέρωση αλλά μπαχαλο από διαφωνίες..

Άσε που δεν τό επιτρέπει το μπου να συμβαίνει αυτό..
Νομίζω το κουμπί αναφοράς... αν παραπονεθεί κάποιος.... γίνεται σύσταση μέχρι και διαγραφή λογαριασμού.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Να πάτε στο τοπικ ημερήσια ενημέρωση Αθήνα και διαβάστε δύο σελίδες..το τι γράφουν για τής κοπέλες η τα μαγαζιά,τσατσαδες..!!!
Αν απαντούσαν και σχολίαζαν η επαγγελματίες δεν θα ήταν ενημέρωση αλλά μπαχαλο από διαφωνίες..

Άσε που δεν τό επιτρέπει το μπου να συμβαίνει αυτό..
Νομίζω το κουμπί αναφοράς... αν παραπονεθεί κάποιος.... γίνεται σύσταση μέχρι και διαγραφή λογαριασμού.
Λοιπόν, εγω διαβάζω το mpourdela. Com από τις πρώτες ημέρες τις λειτουργίας του.
Στην Αθήνα το να μπαίνει κάποιο αφεντικό από μπουρδελα, studio, Μπουρδελοξενοδοχεία, callgirl γραφεία, μασάζ, κωλομπαρα κ να κοντράρεται με τα μελοι του site δεν έχει συμβεί ποτέ στα χρονικά, 15 χρόνια τώρα.
Μέτα τα 40 ευρώ είναι πολλά για απλό πρόγραμμα, ενα ολόκληρο μεροκάματο περίπου για την πλοιοψηφια του μέσου ανθρώπου.
Αλλά αυτή η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά για την τιμή, άλλος είναι ευχαριστημένος άλλος όχι, από τη άλλη ο κάθε επαγγελματίας αξιολογεί διαφορετικα την δουλειά του κ είναι σεβαστο κ αν θελει κάποιος τον τιμά.....
Πειστευω ένα κατάστημα είτε οίκος, είτε studio, το να εχει μια δική του κατηγορία στο site εδώ, ώστε να δείχνει την δουλειά του κ να δέχεται κ να απαντά σε σχόλια πάντα κόσμια κ από τις δύο πλευρές ειναι ότι καλύτερο , το τιμάει σαν μαγαζί κ όχι να μπαίνει να απαντά σκόρπια στην ημερήσια ενημέρωση.
Επειδή γινεται κουραστικό κ στην τελική ο άλλος δεν μπαίνει κ καθόλου να διαβάσει...
Πάντως οφείλουμε ενα συγνώμη στην κυρία antzela για αυτά που γράφουμε, αλλά από τον τρόπο που γράφει κ χειρίζεται τον λόγο μέσα από τα γραφόμενά της φαίνεται ότι ειναι έξυπνος άνθρωπος κ καλός άνθρωπος κ θα καταλαβει ότι έχουμε δίκιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom