Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 650K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
319
Πόντοι
21
Σημερινή επίσκεψη στο Studio K. Είχε δύο κοπέλες την Σοφία και την Άννα. Επέλεξα την Άννα λόγω των πανέμορφων ποδιών της και δεν το μετάνιωσα. Η Άννα είναι Ρωσίδα MILF με κανονικό σώμα, κατάμαυρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, ύψους 165-170 και φυσικό στήθος μέτριου μεγέθους. Μου είπε ότι θα μείνει μέχρι τις 8 Φεβρουαρίου. Καλά να περάσετε μαζί της.
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Σημερινή επίσκεψη στο Studio K. Είχε δύο κοπέλες την Σοφία και την Άννα. Επέλεξα την Άννα λόγω των πανέμορφων ποδιών της και δεν το μετάνιωσα. Η Άννα είναι Ρωσίδα MILF με κανονικό σώμα, κατάμαυρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, ύψους 165-170 και φυσικό στήθος μέτριου μεγέθους. Μου είπε ότι θα μείνει μέχρι τις 8 Φεβρουαρίου. Καλά να περάσετε μαζί της.
Η Σοφία πως ήταν από εμφάνιση;
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
319
Πόντοι
21
Δυστυχώς δεν θυμάμαι καλά - θα έλεγα λίγο περισσότερα πιασίματα από την Άννα (και μεγαλύτερο στήθος) χωρίς να είναι χοντρή και πιο μακριά μαλλιά. Περίπου το ίδιο ύψος.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Η Σοφία πως ήταν από εμφάνιση;
Η Σοφία είναι πιο αδύνατη από την Άννα. Η Άννα έχει λίγο κοιλιά. Καλό στήθος η Σοφία. Ξανθούλα. Πρώτη της μέρα στην ΕΛΛΆΔΑ χθες. Ελληνικά όχι. Στα Αγγλικά ή συνεννόηση. Ωραίο τυπακι. Το ευχαριστήθηκα τόσο εγώ όσο κι αυτή και μου το έδειξε άλλωστε. Την έκανα μάλιστα και τελείωσε. Το ευχαριστήθηκες τόσο γιατί ήθελε να κάτσει κι άλλο μέσα στο δωμάτιο. Σε σημείο που η εκνευριστική τσα2 χτύπησε την πόρτα να τελειώνει το έργο. Και δεν ήταν δικό μου το φταίξιμο που αργήσαμε αλλά το έδειξε ξεκάθαρα πως το γούσταρε. 30 χρόνων μου είπε πως είναι αλλά δείχνει άνετα για 25.
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
319
Πόντοι
21
Η Σοφία. είναι εξαιρετική - πολύ καλή συμμετοχή και πάντα χαμογελαστή. Δείχνει ότι της αρέσει το επάγγελμα και δεν ξέρω αν είναι για Όσκαρ ή της αρέσει το επάγγελμα. Σε κάθε περίπτωση μακάρι να έρχεται και στο μέλλον στην Πάτρα επειδή σπάνια βρίσκονται τέτοια αστέρια στην πόλη.
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Η Σοφία. είναι εξαιρετική - πολύ καλή συμμετοχή και πάντα χαμογελαστή. Δείχνει ότι της αρέσει το επάγγελμα και δεν ξέρω αν είναι για Όσκαρ ή της αρέσει το επάγγελμα. Σε κάθε περίπτωση μακάρι να έρχεται και στο μέλλον στην Πάτρα επειδή σπάνια βρίσκονται τέτοια αστέρια στην πόλη.
Την προτείνεις δηλαδή;
 

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο Κ με σοφία. Όπως την περιγράφει ο Ίκαρος και ο ducker. Εξαιρετική και γλυκιά. Μιλάει αγγλικά και λιγα ελληνικά. Με 40ε έπαιξε ωραίο ισπανικό με χύσιμο στις βυζαρες της..
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Την Βίκυ τι ώρες και μέρες παίζει να την πετύχουμε στο πρώην nadias;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Επίσκεψη σήμερα στο Κ με σοφία. Όπως την περιγράφει ο Ίκαρος και ο ducker. Εξαιρετική και γλυκιά. Μιλάει αγγλικά και λιγα ελληνικά. Με 40ε έπαιξε ωραίο ισπανικό με χύσιμο στις βυζαρες της..
Πολύ σωστά. Το μόνο μείον για εμένα, θα την προτιμούσα με τελείως ξυρισμένο το μουνακι της...
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
319
Πόντοι
21
Αφού ήμουνα σήμερα κέντρο λέω να περάσω από τη Βίκυ. Χτυπάω πόρτα και ανοίγει ένας τύπος και αρχίζει τα συνηθισμένα - έχω πολύ καλή κοπέλα μπλα μπλα. Έρχεται μια ξανθιά ύψους περίπου 1,70 με μαλλιά μέχρι τους ώμους μέτριο πρόσωπο και κανονικό σώμα - εννοείται ότι απογοητευτικά. Ρωτάω πότε θα ξαναέρθει η Βίκυ και μπου απαντάει ότι δεν ξαναγυρίσει . Επίσης φαίνεται ότι η κοπέλα θα είναι μόνιμη και δεν θα αλλάξει που και που όπως στο Κ, δηλαδή για μένα μια επιλογή λιγότερα.

Επειδή είχα όρεξη πέρασα από το Γλαύκο με την Ευριδίκη που είναι χρόνια εκεί - καλό ήταν.

Τέλος είδα στον Αγ. Στέφανο νέα κοπέλα που μου κάνει από εμφάνιση. Ψηλή με κάστανα μαλλιά, ωραίο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο. Αν δεν είχα περάσει από την Ευριδίκη θα την δοκίμασα. Όνομα δεν είπε η τσατσά - οποίος περνάει από κει να μας ενημερώσει.

Αυτά για σήμερα
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
319
Πόντοι
21
Δοκιμή της νέας κοπέλας στο Αγ. Στέφανο - Στέλλα από την Ουκρανία. Μια χαρά πέρασα. Συνεννόηση στα Αγγλικά αφού δεν μιλάει Ελληνικά.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Δοκιμή της νέας κοπέλας στο Αγ. Στέφανο - Στέλλα από την Ουκρανία. Μια χαρά πέρασα. Συνεννόηση στα Αγγλικά αφού δεν μιλάει Ελληνικά.
Δεν μας την περιγραψες όμως και μας άφησες παραπονουμενους...
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
342
Like
377
Πόντοι
21
Βόλτα επάνω απόψε....στο προσεξετο Μάγδα Τζουλιάνα (ούτε για αστείο)....στα επάνω στην Μόνικα μια κατά δήλωση Ρωσίδα Όλγα 35+ μασταρια λίγο κρεμαστά με ωραία ρώγα αλλά το υπόλοιπο σώμα κανονικό αλλά εντελώς αδιάφορο....στα άλλα σπίτια Κορίνα Μαρίνα και.... Τζούλια.... λοιπόν εγώ γαμησα την Τζούλια αν κ δεν το πήγαινα εκεί..... ήθελα να δώσω πίπα σήμερα μόνο... Τζούλια Ρουμάνα (ίσως και κρυφοαλβανιδα) ψηλή ωραία μάτια και μακριά μαλλιά γλυκιά και τρυφεροκαυυλιαρα θα έλεγα....σαν παρουσία δεν είναι κακή...40+ αλλά δεν δείχνει.... πεσμένο στήθος βέβαια και καλουλι σώμα για το ύψος της με κάποιες ατσουμπαλιες στις καμπύλες της....στο δωμάτιο καλή πίπα ωραίο στήσιμο βογγητα,δεν βιάζεται,ξανά πίπα μόλις βγάζεις καποτα αλλά στα μείον ότι δεν χύνεις επάνω της.... κάθησε πέντε λεπτά μέσα στο δωμάτιο ι μιλάγαμε ενώ περίμενε πελάτης....δουλεμενη κωλοτρυπίδα θα κάνει ωραίο γαμησι αν τον δίνει.....αν παίζουν καβλες πολλές για έναν πουτσο δεν είναι άσχημη.... αυτά..
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Καλημέρα συναγωνιστές αυτή τη Νάντια στο Κ την έχει δοκιμάσει κανείς να μας δώσει περιγραφές;
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Αφού ήμουνα σήμερα κέντρο λέω να περάσω από τη Βίκυ. Χτυπάω πόρτα και ανοίγει ένας τύπος και αρχίζει τα συνηθισμένα - έχω πολύ καλή κοπέλα μπλα μπλα. Έρχεται μια ξανθιά ύψους περίπου 1,70 με μαλλιά μέχρι τους ώμους μέτριο πρόσωπο και κανονικό σώμα - εννοείται ότι απογοητευτικά. Ρωτάω πότε θα ξαναέρθει η Βίκυ και μπου απαντάει ότι δεν ξαναγυρίσει . Επίσης φαίνεται ότι η κοπέλα θα είναι μόνιμη και δεν θα αλλάξει που και που όπως στο Κ, δηλαδή για μένα μια επιλογή λιγότερα.

Επειδή είχα όρεξη πέρασα από το Γλαύκο με την Ευριδίκη που είναι χρόνια εκεί - καλό ήταν.

Τέλος είδα στον Αγ. Στέφανο νέα κοπέλα που μου κάνει από εμφάνιση. Ψηλή με κάστανα μαλλιά, ωραίο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο. Αν δεν είχα περάσει από την Ευριδίκη θα την δοκίμασα. Όνομα δεν είπε η τσατσά - οποίος περνάει από κει να μας ενημερώσει.

Αυτά για σήμερα
H κοπέλα αυτή είχε μεγάλο στήθος;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Επισκεψη στο Κ πο ημερων. Δουλευε η Ναντια, ειχα διαβασει για αυτην εδω στο φορουμ, απο συναγωνιστες στα Τρικαλα οπου δουλευει και εκει. Λοιπον, παρουσιαζεται στο σαλονι με τα βυζομπαλα εξω. Προκειται για μια ξανθια, νταρντανα γυναικα, δεν την λες χοντρη. Ομως τα σημαδια των χρονων, φαινονται στο προσωπο της το οποιο ειναι καθημερινο και ανετα βλεποντας την, σου θυμιζει την γειτονισσα milf με τις ΒΥΖΑΡΕΣ που θες να ξεσκισεις. Με κερδισαν οι βυζαρες της, οι οποιες ηταν και η αιτια να βγουν απο την τσεπη τα 30 αργυρια και να κατατεθουν στο ιδρυμα. Μπαινω στο δωματιο και περιμενω. Μπαινει μετα απο λιγο, και μου λεει συγνωμη αλλα πρεπει να δω που εχεις το κινητο σου γιατι πιασαμε εναν χθες και τραβαγε βιντεο. της λεω οκ, στο μπουφαν ειναι. ερχεται, και αρχισε τις μαλαξεις στο κιτσο προειμενου να σηκωθει γιατι η αληθεια ειναι πως το προσωπο της με ψιλοχαλαγε (προτιμω τις πιτσιριες για αυτο). Ανεβηκε απο πανω, την πηρα και στα 4. ολα οκ. τελος.
Γενικα προτεινεται σε οσους αρεσκονται στις milf καταστασεις. Στα συν οτι ποσεχει πολυ την καθαριοτητα της. και μου τονισε πως δεν κανει ελευθερο στοματικο ουτε και δεχεται να την χυσουν στο στομα και πολυ καλα κανει. η επιδερμιδα της απαλη, τατουαζ σε χερια, λαιμο και πανω απο την κωλαρα της, την οποια αφηνει να της την ανοιγεις και να ξεχειλωνεται η κωλοτρυπιδ@ της η οποια εδειχνε δουλεμενη.....
Αυτα.....
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Τη Στελλα τη βρισκουμε ακομα στο στουντιο Κ?
 

p0kav

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
στο nantias home ειναι μια μιλφ ξανθιά, έχει πάει κανένας συναγωνιστής να μας πει εντυπώσεις περί αυτής?
δεν λέει πολλά στις υπηρεσίες. στη πιπα μπορεί να στον τραυματισει και λέει πολλά όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom