Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 645K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
509
Like
1.904
Πόντοι
206
Καλησπέρα συναγωνιστές.. Νέος φοιτητής στην πατρα.. Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο μέρος για ερωτικό μασάζ.. Ευχαριστώ πολυ
Μέρος δεν ξέρω αν υπάρχει.
Απλά κατά καιρούς σκάνε κάτι βίζιτες που προσφέρουν και μασάζ
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.585
Πόντοι
3.665
Χαιρετώ τους συντοπίτες και συναγωνιστές. Διάβασα πολλά καλά λόγια για Βίκυ και σκέφτομαι να την τιμήσω την κοπέλα. Γνωρίζει κανένας τι ώρες δέχεται, γιατί είμαι άσχετος?
Καλησπέρα.Την Βίκυ από το studio λες ε; Νομίζω 10 το πρωί και μετά ανοίγει...Δεν παίρνω και όρκο....
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Η Βίκυ στο πρωην nadias home ποσο είναι ηλικιακά και πως είναι εμφανισιακά;
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.585
Πόντοι
3.665

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα τύποι,σήμερα επισκέφθηκα το nadias home το απογευμάκι αλλα μάλλον ήταν κλειστό,διότι δεν μου άνοιξαν.Ήθελα να πάω και δίπλα στο 100,αλλά ψιλοφοβήθηκα μην φάω καμιά φόλα,λόγω των πειραγμένων φώτο.Μήπως ξέρει κανείς τι αξιόλογο υπάρχει εκεί;Πήρα τηλ αλλα δεν θυμάμαι το όνομα που μου παν της κοπέλας που χε βάρδια....Το μόνο που συγκράτησα ήταν η ηλικία της(31 ετών) και ότι ήταν ξανθιά Ελληνίδα...Μήπως κατάλαβε κάποιος ποιά είναι και γενικά αν αξίζει να περάσω;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα τύποι,σήμερα επισκέφθηκα το nadias home το απογευμάκι αλλα μάλλον ήταν κλειστό,διότι δεν μου άνοιξαν.Ήθελα να πάω και δίπλα στο 100,αλλά ψιλοφοβήθηκα μην φάω καμιά φόλα,λόγω των πειραγμένων φώτο.Μήπως ξέρει κανείς τι αξιόλογο υπάρχει εκεί;Πήρα τηλ αλλα δεν θυμάμαι το όνομα που μου παν της κοπέλας που χε βάρδια....Το μόνο που συγκράτησα ήταν η ηλικία της(31 ετών) και ότι ήταν ξανθιά Ελληνίδα...Μήπως κατάλαβε κάποιος ποιά είναι και γενικά αν αξίζει να περάσω;
Μην μασάς, μπες μέσα να δεις κ αν δεν γουστάρεις λες ευχαριστώ πολυ κ φεύγεις.
Από περιγραφές κ τηλέφωνα δεν βγάζεις άκρη.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Καλησπέρα τύποι,σήμερα επισκέφθηκα το nadias home το απογευμάκι αλλα μάλλον ήταν κλειστό,διότι δεν μου άνοιξαν.Ήθελα να πάω και δίπλα στο 100,αλλά ψιλοφοβήθηκα μην φάω καμιά φόλα,λόγω των πειραγμένων φώτο.Μήπως ξέρει κανείς τι αξιόλογο υπάρχει εκεί;Πήρα τηλ αλλα δεν θυμάμαι το όνομα που μου παν της κοπέλας που χε βάρδια....Το μόνο που συγκράτησα ήταν η ηλικία της(31 ετών) και ότι ήταν ξανθιά Ελληνίδα...Μήπως κατάλαβε κάποιος ποιά είναι και γενικά αν αξίζει να περάσω;

Για το StudioK μιλας?
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Ναι για το k...Μήπως ξέρει κάποιος ποιά ήταν;Αν βασικά την επισκέφτηκε σήμερα/χθες,μπας και δούμε αν αξίζει...Ίσως περάσω κι αύριο μια βόλτα να δω απο κοντά ποιά είναι.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Καλημέρα.Εχουν σελίδα στο fb και δείχνει ποια κοπέλα δουλεύει.Απο τις 31 δείχνει μια κοπέλα καμια σχέση με αυτό που σου είπε η υπηρεσία στο τηλέφωνο, μελαχρινή με ράστα μαλλί δείχνει,μπες και δες την.Εχει και μια κριτική η συγκεκριμένη,διάβασε την.Παντως η καλύτερη λύση είναι να πας να την δεις από κοντά.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.585
Πόντοι
3.665
Μην μπερδεύεστε.Άλλο το Studio K που έχει είσοδο από Όθωνος Αμαλίας και άλλο το πρώην Nadia's Home που έχει είσοδο στο στενάκι και δουλεύει η Βίκυ.
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ. Πήγα σήμερα στο studiok. Είχα παρατηρήσει στη σελίδα στο fb πως οι δημοσιεύσεις δεν είχαν αλλάξει. Λέω από μέσα μου πως είναι δύσκολο τόσες μέρες να έχουν κρατήσει την ίδια κοπέλα και λέω ας πάω. Μπαίνω μέσα. Άλλη τσατσά. Πρώτη φορά την είδα και φάνηκε ευγενική. Έρχεται η κοπέλα. Ωραίο βυζί, πεταχτός κώλος, ξανθό. Χριστίνα τη λένε. Απ' ότι κατάλαβα δεν έχει πατήσει τα πρώτα άντα. Πίπα δεν κατάλαβα και πολλά, αλλά στο γαμήσι ήταν στενό. Το θέμα είναι ότι φεύγει για Αθήνα και απ' ότι κατάλαβα δεν θα ξαναέρθει. Μου είπε πως ήταν η τελευταία της μέρα. Μακάρι να έρθει ξανά.
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Μην μπερδεύεστε.Άλλο το Studio K που έχει είσοδο από Όθωνος Αμαλίας και άλλο το πρώην Nadia's Home που έχει είσοδο στο στενάκι και δουλεύει η Βίκυ.

Μην μπερδεύεστε.Άλλο το Studio K που έχει είσοδο από Όθωνος Αμαλίας και άλλο το πρώην Nadia's Home που έχει είσοδο στο στενάκι και δουλεύει η Βίκυ.
Ήταν κλειστό και σήμερα
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Σήμερα ξαναπήγα στο nadias home,το οποίο μάλλον ήταν κλειστό διότι δεν μου άνοιξαν,αλλά και στο studio k.Όπως έχει ειπωθεί πολλάκις,το εν λόγω οίκημα είναι μέσα στην μέση του δρόμου και φαίνεσαι εύκολα απο περαστικούς. Το πρόβλημα είναι να μην είσαι γκαντεμόσκυλο και πέσεις πάνω σε γνωστούς,όπως έπαθα εγώ σήμερα.Τέσπα, ανέβηκα και είδα την γνωστή Στεφανία.Δυστυχώς, πήγα απόγευμα και μάλλον έπεσε πελατεία,διότι το σαλόνι ήταν μερικώς γεμάτο απο συναγωνιστές. Η αναμονή ήταν τεράστια,διότι κάποιος είχε πάρει μία ώρα,οπότε έφυγα. Συναγωνιστές,μια θερμή παράκληση.Καταννοώ ότι πολλοί συντοπίτες πηγαίνουν στο τσαρδί μετά την δουλειά,αλλα τουλάχιστον κάντε ένα μπάνιο πριν,διότι σκυλοβρωμάει ιδρωτίλα ή έστω να αλλάζετε ρούχα. Όπως εμείς θέλουμε τα κορίτσια στην πένα,έτσι πρέπει να μαστε και μεις.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Ξερει κανενας ποτε γυρναει η Βικη?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Σήμερα ξαναπήγα στο nadias home,το οποίο μάλλον ήταν κλειστό διότι δεν μου άνοιξαν,αλλά και στο studio k.Όπως έχει ειπωθεί πολλάκις,το εν λόγω οίκημα είναι μέσα στην μέση του δρόμου και φαίνεσαι εύκολα απο περαστικούς. Το πρόβλημα είναι να μην είσαι γκαντεμόσκυλο και πέσεις πάνω σε γνωστούς,όπως έπαθα εγώ σήμερα.Τέσπα, ανέβηκα και είδα την γνωστή Στεφανία.Δυστυχώς, πήγα απόγευμα και μάλλον έπεσε πελατεία,διότι το σαλόνι ήταν μερικώς γεμάτο απο συναγωνιστές. Η αναμονή ήταν τεράστια,διότι κάποιος είχε πάρει μία ώρα,οπότε έφυγα. Συναγωνιστές,μια θερμή παράκληση.Καταννοώ ότι πολλοί συντοπίτες πηγαίνουν στο τσαρδί μετά την δουλειά,αλλα τουλάχιστον κάντε ένα μπάνιο πριν,διότι σκυλοβρωμάει ιδρωτίλα ή έστω να αλλάζετε ρούχα. Όπως εμείς θέλουμε τα κορίτσια στην πένα,έτσι πρέπει να μαστε και μεις.

Πολυ καλη περιπτωση η Στεφανια,αριστη επαγγελματιας και πολυ καλη γυναικα.Αν εισαι καθαρος και εχεις τροπους,περνας μαζι της απιστευτα.Εγω δεν γουσταρω καθολου μιλφ αλλα την συγκεκριμενη την περιμενω να ερθει Τρικαλα.Αξιζει με το παραπανω και ειναι τελεια σε ολα.Αυτο με την τοποθεσια του μαγαζιου που λες,μαλλον το εχει συστημα ο ιδιοκτητης.Ο ιδιος εχει και στα Τρικαλα και το εχει φατσα καρτα σε κεντρικοτατη οδο διπλα μαλιστα απο 3 συνεργεια.Αντε τραβα εσυ μερα να σε δει και ο τελευταιος γνωστος.

Μια ωρα σε μπουρδελα ποιος παιρνει ρε συ?Ελεος.:jerking:
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Πολυ καλη περιπτωση η Στεφανια,αριστη επαγγελματιας και πολυ καλη γυναικα.Αν εισαι καθαρος και εχεις τροπους,περνας μαζι της απιστευτα.Εγω δεν γουσταρω καθολου μιλφ αλλα την συγκεκριμενη την περιμενω να ερθει Τρικαλα.Αξιζει με το παραπανω και ειναι τελεια σε ολα.Αυτο με την τοποθεσια του μαγαζιου που λες,μαλλον το εχει συστημα ο ιδιοκτητης.Ο ιδιος εχει και στα Τρικαλα και το εχει φατσα καρτα σε κεντρικοτατη οδο διπλα μαλιστα απο 3 συνεργεια.Αντε τραβα εσυ μερα να σε δει και ο τελευταιος γνωστος.

Μια ωρα σε μπουρδελα ποιος παιρνει ρε συ?Ελεος.:jerking:
Χαχαχαχα έκανα τόσους κύκλους,πήρα καφέ και ξαναπέρασα μετά απο 3 τέταρτα σχεδόν και ο τύπος ακόμα δεν είχε βγει...Ντάξει,τίμιος εργάτης,τι να πω;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Σήμερα ξαναπήγα στο nadias home,το οποίο μάλλον ήταν κλειστό διότι δεν μου άνοιξαν,αλλά και στο studio k.Όπως έχει ειπωθεί πολλάκις,το εν λόγω οίκημα είναι μέσα στην μέση του δρόμου και φαίνεσαι εύκολα απο περαστικούς. Το πρόβλημα είναι να μην είσαι γκαντεμόσκυλο και πέσεις πάνω σε γνωστούς,όπως έπαθα εγώ σήμερα.Τέσπα, ανέβηκα και είδα την γνωστή Στεφανία.Δυστυχώς, πήγα απόγευμα και μάλλον έπεσε πελατεία,διότι το σαλόνι ήταν μερικώς γεμάτο απο συναγωνιστές. Η αναμονή ήταν τεράστια,διότι κάποιος είχε πάρει μία ώρα,οπότε έφυγα. Συναγωνιστές,μια θερμή παράκληση.Καταννοώ ότι πολλοί συντοπίτες πηγαίνουν στο τσαρδί μετά την δουλειά,αλλα τουλάχιστον κάντε ένα μπάνιο πριν,διότι σκυλοβρωμάει ιδρωτίλα ή έστω να αλλάζετε ρούχα. Όπως εμείς θέλουμε τα κορίτσια στην πένα,έτσι πρέπει να μαστε και μεις.
Καλά κ να σε δει κάποιος γνωστός κ τι έγινε...
Στην καβλα δεν υπάρχει ντροπή.
Ντροπή είναι να σε πουν κλέφτη, βιαστή, δολοφόνο....
Τωρα να πουν ότι πήγες με κάποια εκδιδόμενη κατόπιν χρηματική αμοιβής κ τι έγινε...
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Καλά κ να σε δει κάποιος γνωστός κ τι έγινε...
Στην καβλα δεν υπάρχει ντροπή.
Ντροπή είναι να σε πουν κλέφτη, βιαστή, δολοφόνο....
Τωρα να πουν ότι πήγες με κάποια εκδιδόμενη κατόπιν χρηματική αμοιβής κ τι έγινε...

Δεν είναι το προβλημα εκεί πιστεύω,να σε δει κάποιος γνωστός και να πει:κοίτα ρε ο μαλακας,πάει σε εκδιδομενες.Το προβλημα είναι όταν το μάθει και η γυναίκα σου,τότε γάμησε τα.Εμενα με ξέρουν τα μισά Τρίκαλα και η κοπέλα μου δουλεύει σε κεντρικότερη καφετέρια της πόλης και ξέρει και τα υπόλοιπα Τρίκαλα.Φαντασου να με δούνε 5-6 γνωστοί να πηγαινω στο μπουρδέλο.Θα παίξει άγχος μετά,πολύ άγχος.Γι αυτό πάω μονο βράδυ συνήθως.

Τώρα αν είσαι ελεύθερος εκεί πάω πάσο,στ αρχιδια σου ολοι φυσικά.
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα....Διότι,όπως ξέρετε οι συντοπίτες, σε πολύ κοντινή απόσταση υπάρχει ένα μεγάλο ιατρικό κέντρο,στο οποίο πάνε πολλές γνώστες και στο επόμενο τετράγωνο έχει coffe island,όπου και κει συχνάζουν πολλοί γνωστοί. Το θέμα είναι να μην σε δουν ( ή χειρότερα να σε φωτογραφήσουν) για να σε καρφώσουν σε κάποια σχέση. Τώρα,αν είσαι ελεύθερος κλάιν! Σε λίγο θα γράψω κριτική για την Στεφανία.
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Μεσημεριανή επίσκεψη στο studio k,μετά κόπων και βασάνων. Ανεβαίνω σαν τον κλέφτη πάνω και μου ανοίγει η ευγενάστατη τσατσά. Στα θετικά της συμπεριφοράς της,αφού κάνει σαλονάρισμα η κοπέλα, είναι ότι σε ρωτάει πρώτα δυο-τρεις φορές για το εαν θες να πάρεις ή όχι και σου τονίζει ότι δεν παρεξηγεί αν δεν πάρεις. Μου είπε τις τιμές,πήρα απλό και πέρασα. Μετά απο κανα δίλεπτο ήρθε και η Στεφανία,μια τίμια επιλογή ομολογώ.Αν δεν σου αρέσουν οι μιλφ με λιγάκι πεσμένα βυζιά,εννοείται να μην πάρει κάποιος. Ψιλοκουβεντούλα στην αρχή για διακοπές και προκαρτικούλια μέχρι να γίνει έπαρση. Η Στεφανία σ'αφήνει μεν να χαιδέψεις βυζιά και κώλο αλλά είναι πιο μαζεμένη στο χαίδεμα του μουνιού...Τεσπα,πέρασμα σκούφου και καλή και υγρή φυσαρμόνικα.Η εμπειρία της φαίνεται σ'αυτό το κομμάτι. Ανέβασμα ως cawgirl,όπου έπαιζα με τα βυζιά και έπειτα στήσιμο στα 4. Δυνατό σφυρικόπημα, χωρίς ψεύτικες κραυγές. Με ρώτησε ευγενικά αν ήθελα να κάνουμε ιεραποστολικό, της απάντησα θετικά όπου και έγινε η κατάθεση. Δεν βιάστηκε καθόλου να γίνει μπουχός, έκατσε τουλάχιστον 5 λεπτά,όπου απλά ψιλοκουβεντιάζαμε. Μ'ευχαριστήσε και έφυγε. Βγαίνοντας με ρώτησε και η τσατσά αν πέρασα καλά,αν δεν μου άρεσε κάτι κτλ και με ξαναευχαρίστησε πάλι. Γενικά ήταν μια καλή επίσκεψη, δεν μπορώ να πω ότι η Στεφανία δεν είναι καλή επιλογή,απλά θα φύγει μετά απο λίγο για άλλα μέρη. Η εμπειρία της σίγουρα βοηθάει πολύ( ειδικά αν δεν είσαι και πολύ ψημένος) εμφανισιακά δεν είναι και τοπ (ξανθιά, γύρω στο 1,75, γύρω στα 45 ηλικία,μπορεί και παραπάνω, έχει ψιλοπεσμένα βυζιά) αλλα είναι σωστή επαγγελμάτιας!Όπως εννοείται και η τσατσά. Σίγουρα θα ξαναπεράσω πριν φύγει η ρωσίδα,διότι είναι value for money σε σύγκριση με τις υπόλοιπες των στούντιο. Υγ:ξαναπέρασα απο της Νάντιας αλλα και πάλι ήταν κλειστό...Τι φάση;Έκλεισε;Το τηλ που έχουν στην ταμπέλα δεν αντιστοιχεί κάπου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom