Νέα

Παρελθόν ερωτικής συντρόφου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα idanikos2011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εαν την θες για να περασεις την ωρα σου ,τι σε νοιαζει με ποσους εχει παει .
Σκασιλα σου .

Εαν τωρα την θες για σοβαρους σκοπους ...εκει προσπαθεις να μαθεις αρκετα για το παρελθον της ,διοτι παντα ..μα παντα το παρελθον χαραχτηριζει το μελλον .
Οπως ακριβως εχει κινηθει στο παρελθον ,ετσι θα κινηθει και στο μελλον .
Με το ποσους εχει παει δεν μετραει ...το πως μετραει .

Εισαι υποστηρικτης της συμμετριας της χρονικης μεταθέσης των γεγονότων, δηλ της αντιστρεψιμοτητας των διαφορικων εξισωσεων της κινησης και της αιτιότητας ωστε να προβλέπεις το πως θα γαμηθει η γκομενα με απλο κατοπτρισμο ως προς το παρον χρονικο σημειο;
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μπορω να σε γιατρεψω εγω

θα σου ανοιξω με νυστερακι τον εγκεφαλο κ θα σου βγαλω την καταθλιψη κ τον εθισμο κ θα τον βαλω με την αποστειρωμενη λαβιδα μου σε ενα ογκομετρικο σωληνα

ειμαι σπουδαγμενος

Πόσο πιο αβράμικη απάντηση. :(
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι ψάχνεται ΑΛΑΝΙΑ,όταν τα πράγματα είναι πολύ ανοιχτά και δουλεμένα είναι πασιφανές,αλλά πέρα απο το κρέας ο άνθρωπος έχει και άλλα χαρίσματα,τώρα αν δεν σου αρέσει,το σκεφτεσαι πολύ, και σε ενοχλεί απλά φέυγεις.
Για πες μου κάτι. Έχουμε μία κοπέλα που πριν από εμένα είχε 3 σχέσεις από 2 χρόνια η κάθε μία με 2 μήνες διάλειμμα και μία άλλη κοπέλα που δεν είχε σχέση αλλά τα 6 τελευταία χρόνια είχε 15 γκόμενους από ένα μήνα τον καθένα. Πια έχει δουλέψει περισσότερο τα τελευταία 6 χρόνια?(και δεν σου βάζω τον παράγοντα ότι τα γούστα τα περίεργα σε μία σχέση δεν στα δίνει κάποια από τον πρώτο μήνα. 
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Για καθε σοβαρο ανδρα το παρελθον της κοπελας παιζει ρολο, μην λεμε μαλακιες τωρα
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
10
Like
2.892
Πόντοι
3.385
Για καθε σοβαρο ανδρα το παρελθον της κοπελας παιζει ρολο, μην λεμε μαλακιες τωρα
Ναι, απλά δεν είναι βέβαιο πως θα μάθει κάποιος σοβαρός άντρας αυτή την ποθητή αλήθεια....
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
παιδια η δικια μου που ειχε 4 σχεσεις και εχει γινει αεροσυνοδος εδω και 5 μηνεσ εχει παρελθον η μελλον?

Το μονο σιγουρο ειναι οτι εχει να φαει πουτσες απο πιλοτους φιλε
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
10
Like
2.892
Πόντοι
3.385
Μπορεις να μαθεις απο κολλητες και τετοια
Δε νομίζω πως θα μάθεις την απόλυτη αλήθεια ακόμη και έτσι.... Η εμπειρία μου λέει πως το παρελθόν μιας γυναίκας είναι όσες εμπειρίες λέει επί τρία ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Σε τί θα βοηθήσει να ξέρεις το παρελθόν? Μπορείς να είσαι σίγουρος? Αυτά είναι ανωριμότητες.Όπως ένας Κύριος δεν αποκαλύπτει τις προηγούμενες σχέσεις του, έτσι και μια Κυρία δεν είναι υποχρεωμένη να δώσει εξηγήσεις και αριθμούς..
Και σε τελική ανάλυση αφού όλοι γκρινιάζετε ότι δε σας κάθονται οι ελληνίδες,ότι είναι δύσκολες,ακατάδεκτες κτλ..  με πόσους να έχει πάει??άντε 2-3.Βέβαια μετά μπαίνει το άλλο ερώτημα..Μήπως κάποιος από το παρελθόν τον είχε πιο μεγάλο/παχύ κτλ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
παιδια η δικια μου που ειχε 4 σχεσεις και εχει γινει αεροσυνοδος εδω και 5 μηνεσ εχει παρελθον η μελλον?
για αυτο εχεις κολλημα με τις αεροσυνοδος;Ψαχνεις ποιος την πηδαει;
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
το μονο που θα επρεπε να σας νοιαζει γι αυτο το θεμα ειναι αν με οσους πηγε πηρε προφυλαξεις...

για σκεφτειτε να εχετε μια γκομενα και να κανετε ακαποτα στις πουτανες ...ε αμα η γκομενα εχει παει με 2,3,4 5,10 καθολου δε με ενδιαφερει αρκει να μη τη γαμανε χωρις καποτα απο κωλο και μετα παω εγω και τη γλυφω...
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
το μονο που θα επρεπε να σας νοιαζει γι αυτο το θεμα ειναι αν με οσους πηγε πηρε προφυλαξεις...

για σκεφτειτε να εχετε μια γκομενα και να κανετε ακαποτα στις πουτανες ...ε αμα η γκομενα εχει παει με 2,3,4 5,10 καθολου δε με ενδιαφερει αρκει να μη τη γαμανε χωρις καποτα απο κωλο και μετα παω εγω και τη γλυφω...
Απλά Θεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rockon: :rockon:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Σε τί θα βοηθήσει να ξέρεις το παρελθόν? Μπορείς να είσαι σίγουρος? Αυτά είναι ανωριμότητες.Όπως ένας Κύριος δεν αποκαλύπτει τις προηγούμενες σχέσεις του, έτσι και μια Κυρία δεν είναι υποχρεωμένη να δώσει εξηγήσεις και αριθμούς..
Και σε τελική ανάλυση αφού όλοι γκρινιάζετε ότι δε σας κάθονται οι ελληνίδες,ότι είναι δύσκολες,ακατάδεκτες κτλ..  με πόσους να έχει πάει??άντε 2-3.Βέβαια μετά μπαίνει το άλλο ερώτημα..Μήπως κάποιος από το παρελθόν τον είχε πιο μεγάλο/παχύ κτλ?

τι πιπες λες ρε ανθρωπε;
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Εαν την θες για να περασεις την ωρα σου ,τι σε νοιαζει με ποσους εχει παει .
Σκασιλα σου .

Εαν τωρα την θες για σοβαρους σκοπους ...εκει προσπαθεις να μαθεις αρκετα για το παρελθον της ,διοτι παντα ..μα παντα το παρελθον χαραχτηριζει το μελλον .
Οπως ακριβως εχει κινηθει στο παρελθον ,ετσι θα κινηθει και στο μελλον .
Με το ποσους εχει παει δεν μετραει ...το πως μετραει .

ΣΩΣΤΟΣ!
Και να μάθεις τα πάντα,γιατί αυτές μόνο τα γαμήσια μετράνε!Τις πίπες και τα φασώματα δεν τα αναφέρουν ποτέ..Τα έχουν σαν μη γενόμενη επαφή!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ΣΩΣΤΟΣ!
Και να μάθεις τα πάντα,γιατί αυτές μόνο τα γαμήσια μετράνε!Τις πίπες και τα φασώματα δεν τα αναφέρουν ποτέ..Τα έχουν σαν μη γενόμενη επαφή!

Έχεις ένα δίκιο σε αυτό. :think:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Αν τη γκόμενα δεν την είχες υπό συνεχή παρακολούθηση μέχρι να σου κατσει,
υπάρχουν δύο εναλλακτικά παρελθόντα και ένα επιπλέον δεδομενο που πρέπει να ξέρεις.

1)Να είναι παρθενα.
2)Να είναι ξεσκισμένη.
3)Αν δεν είναι στην κατηγορία (1) , ανήκει στην (2)
και ό,τι κι αν σου πει σχετικά με το παρελθόν της, είναι ψέμμα.
Αν δεν θες να ακούσεις μαλακίες , δεν ρωτάς.
Αν δεν είναι παρθένα και ρωτάς,
τα θέλει ο κώλος σου.

:grin:

 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Σε τί θα βοηθήσει να ξέρεις το παρελθόν? Μπορείς να είσαι σίγουρος? Αυτά είναι ανωριμότητες.Όπως ένας Κύριος δεν αποκαλύπτει τις προηγούμενες σχέσεις του, έτσι και μια Κυρία δεν είναι υποχρεωμένη να δώσει εξηγήσεις και αριθμούς..
Και σε τελική ανάλυση αφού όλοι γκρινιάζετε ότι δε σας κάθονται οι ελληνίδες,ότι είναι δύσκολες,ακατάδεκτες κτλ..  με πόσους να έχει πάει??άντε 2-3.Βέβαια μετά μπαίνει το άλλο ερώτημα..Μήπως κάποιος από το παρελθόν τον είχε πιο μεγάλο/παχύ κτλ?

2-3 μονο;φιλος που σπουδαζε στην αγγλια μου ελεγε οτι οι ελλεηνιδες ΜΟΝΟ με τους ελληνες δεν πηδιονταν.παιρνανε τα παντα,μεχρι και αραβες.παντως καλυτερα να εξεταζεις τι μερος του λογου ειναι η ιδια η γκομενα,και οχι να κοιτας το παρελθον της,γιατι μπορει να σου δημιουρησει προκαταληψεις ηδη απο την αρχη της σχεσης,και αυτο θα ειναι μεγαλο μειον για την συνεχεια.εαν ειναι καλη ενταξει προχωρας.εαν ειναι ψωλου,μαλλον δεν εχεις να περιμενεις τιποτα περισσοτερο απο γαμησια.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Αν τη γκόμενα δεν την είχες υπό συνεχή παρακολούθηση μέχρι να σου κατσει,
υπάρχουν δύο εναλλακτικά παρελθόντα και ένα επιπλέον δεδομενο που πρέπει να ξέρεις.

1)Να είναι παρθενα.
2)Να είναι ξεσκισμένη.
3)Αν δεν είναι στην κατηγορία (1) , ανήκει στην (2)
και ό,τι κι αν σου πει σχετικά με το παρελθόν της, είναι ψέμμα.
Αν δεν θες να ακούσεις μαλακίες , δεν ρωτάς.
Αν δεν είναι παρθένα και ρωτάς,
τα θέλει ο κώλος σου.

+1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom