Νέα

Παρελθόν ερωτικής συντρόφου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα idanikos2011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Τι ψάχνεται ΑΛΑΝΙΑ,όταν τα πράγματα είναι πολύ ανοιχτά και δουλεμένα είναι πασιφανές,αλλά πέρα απο το κρέας ο άνθρωπος έχει και άλλα χαρίσματα,τώρα αν δεν σου αρέσει,το σκεφτεσαι πολύ, και σε ενοχλεί απλά φέυγεις.

μπα,για τίποτα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.μπορεί να έχει δουλέψει πολύ το στόμα..είχα γνωρίσει μια παρθένα που είχε βγει ραντεβού με 7-8 τυπους που της την έπεφταν στα μπαράκια και στο τρίτο ραντεβού τους έπαιρνε πίπα..και το έλεγε σαν να μην έκανε κάτι κακό,σαν μια χειραψία..
καλύτερα να είχε γαμηθεί με 2-3 παρά έτσι..
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
σε κόβω για ζηλιάρη τυπε! Κοφτο γιατι θα σε κοψει! ;)
προσπαθώ αλλά δεν κόβεται.η φαντασία βλέπεις παίζει διάφορα παιχνίδια.και αυτές οι καργιόλες δεν κρατάνε το στόμα τους κλειστό.το λένε και καμαρώνουν πως έχουν γεμάτο ρεζερβουάρ..είναι κορεσμένες όλες λένε..χορτασμένες απο φλερτ,γαμήσι και πασαρέλα..άντε να κάνεις κάτι σοβαρό με τέτοιες πυροβολημένες.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Συμφωνώ με τα παραπάνω, με μία εξαίρεση: τα νούμερα του φίλου μάλλον θα πρέπει να ανεβούν λίγο έως πολύ προς τα πάνω κατά μέσο όρο. Δεν θα σου πει ποτέ μία γυναίκα την αλήθεια για το παρελθόν της, θα σου πει ότι είχε 3-4 σχέσεις, εννοώντας τις ''κανονικές'' σχέσεις με μία κάποια διάρκεια, και θα σου αποκρύψει τις αρπαχτές που έχει κάνει, οι οποίες μπορεί να είναι τριπλάσιες των κανονικών σχέσεων, γιατί δεν τις περιλαμβάνει στις ''σχέσεις'' :2funny: :2funny: :2funny:
Και αυτό θα το κάνει για να μην τη θεωρήσεις ''πουτάνα'', γιατί έτσι έχει συνηθίσει μέσα από τον κοινωνικό περίγυρό της. Τέλος, ο αριθμός των συντρόφων είναι ένα σχετικό ''νούμερο'' αναλόγως και της κοινωνίας στην οποία ζεις: μία γυναίκα στην επαρχία σε έναν κλειστό περίγυρο με 5 γκόμενους, μπορεί να είναι η μεγαλύτερη τσούλα, ενώ στην Αθήνα με 50 να είναι ''κυρία'' με τα όλα της.
έχεις δίκιο.μια που έβγαινα πριν κανα 6μηνο μου έλεγε πως είχε γαμηθεί με 7-8 και όταν επέμεινα λίγο να μου πει την αλήθεια μου είπε με 16 :P :P :P
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Ε ειπε να γυρισει το κοντερ στα μισα χιλιομετρα .....
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
2
Like
713
Πόντοι
96
Ωραία. Και μένα μια κολλητη μου έχει παει με καμία 30αρια... Και;; Άμα ξέρει να το κάνει και δεν είναι τσουλα, ποιο είναι το πρόβλημα;
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Ωραία. Και μένα μια κολλητη μου έχει παει με καμία 30αρια... Και;; Άμα ξέρει να το κάνει και δεν είναι τσουλα, ποιο είναι το πρόβλημα;

Καλυτερα να μη ρωτας. Και να εχει παει με 100, καλυτερα να μην ξερεις. Το αν ειναι τσουλα, θα το μαθεις τελευταιος, αν την εχεις γκομενα, να εισαι σιγουρος. Ενας καλος τροπος να το παρεις πρεφα πιο πριν ειναι αν με το που τα 'φτιαξετε, αρχισει να ξεκοβει απο τις παρεες τις, μπας και αποκαλυφθουν καποια θεματα του παρελθοντος.

Π
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλυτερα να μη ρωτας. Και να εχει παει με 100, καλυτερα να μην ξερεις. Το αν ειναι τσουλα, θα το μαθεις τελευταιος, αν την εχεις γκομενα, να εισαι σιγουρος. Ενας καλος τροπος να το παρεις πρεφα πιο πριν ειναι αν με το που τα 'φτιαξετε, αρχισει να ξεκοβει απο τις παρεες τις, μπας και αποκαλυφθουν καποια θεματα του παρελθοντος.

Π

Πολλές αραιώνουν γτ απλά προσκολλώνται στον γκόμενο.
Οι άλλες ε, όχι εγώ. :tooth:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Γιατι καθεσαι και χολοσκαs φιλε μου με το πριν??
Ζησε το τωρα , οσο καλυτερα μπορειs γιατι αυτεs οι εννοιεs , μονο καρδιοπαθειεs θα σε γεμισουν
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
84
Πόντοι
16
Εαν την θες για να περασεις την ωρα σου ,τι σε νοιαζει με ποσους εχει παει .
Σκασιλα σου .

Εαν τωρα την θες για σοβαρους σκοπους ...εκει προσπαθεις να μαθεις αρκετα για το παρελθον της ,διοτι παντα ..μα παντα το παρελθον χαραχτηριζει το μελλον .
Οπως ακριβως εχει κινηθει στο παρελθον ,ετσι θα κινηθει και στο μελλον .
Με το ποσους εχει παει δεν μετραει ...το πως μετραει .
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Πολλές αραιώνουν γτ απλά προσκολλώνται στον γκόμενο.
Οι άλλες ε, όχι εγώ. :tooth:

to god (προς θεου), δε μιλησα για 'σενα. Ξεκολλανε απο τις υποπτες επαφες, εννοεις....
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Έχω και τα δύο, αλλά πλένομαι, άσε με. :rolleyes:


μπορω να σε γιατρεψω εγω

θα σου ανοιξω με νυστερακι τον εγκεφαλο κ θα σου βγαλω την καταθλιψη κ τον εθισμο κ θα τον βαλω με την αποστειρωμενη λαβιδα μου σε ενα ογκομετρικο σωληνα

ειμαι σπουδαγμενος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom