Νέα

Παρελθόν ερωτικής συντρόφου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα idanikos2011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
εγω θελω γκομενα με πλουσιο παρελθον και καβλερο μελλον! Αν δεν εχει πλουσιο παρελθον, θα θελησει να το αποκτησει.......
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Γειά σας μπουρδελιαριδες μου και πάλι!

Αναρωτιέμαι, πόσο πολύ μας ένοχλεί το ερωτικό παρελθόν της γκομενάς μας?
Για παράδειγμα, στους πόσους συντρόφους θα ξεκινούσε να σας ενοχλεί το παρελθόν της? (Άμα σας έλεγε οτι εχει πάει με 5, 10 ή πόσους γενικά?)
Άμα σαε εκμυστηρευόταν το παρελθόν της, μέχρι πόσους θα ήταν το δικό σας όριο για να μη τη θεωρούσατε πουτάνα?  >:(

Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο!

Ευχαριστώ πολύ!

ρε τυπε αμα ειχε παει με 5-10 καλα θα ηταν το θεμα ολες πανε με 100000000........ μεχρι να μηδενησει το κοντερ τι ειπες τωρα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Παιδιά να καταθέσω κ εγώ την άποψή μου, κάτι που μου πήρε καιρό να καταλάβω...

Με όσες έχουμε πάει εμείς, με άλλους τόσους συνολικά έχουν πάει οι γυναίκες/ κοπέλες μας, για τον απλούστατο λόγο πως κάνουμε σεξ με γυναίκες, δλδ όταν πηδάμε μία, αυτή η μία πηδήχτηκε με εμάς!
Όταν κάνουμε παρτούζα με μια κοπέλα, ε αυτή η κοπέλα μόλις έκανε παρτούζα....

Μην τρέφετε αυταπάτες του στυλ "η δικιά μου έχει πάει με 2-3" που είδα σε ένα ποστ και γελάω ακόμη......

Όπως εμείς μένουμε αγάμητοι 1 εβδομάδα και ψάχνουμε που θα τον χώσουμε, έτσι και οι γυναίκες μένουν αγάμητες και ψάχνουν που θα γαμηθούν, ειδικά και λόγω πιό έντονων ορμονικών διακυμάνσεων. Οπότε, μην την ψάχνετε, ότι παρελθόν έχουμε εμείς, έχουν και αυτές...

κοιτα τυπε εδω μπαινει το ΘΕΜΑ κοινη  ΓΝΩΣΤΟΙ ε ολο και καποιος θα ειναι softex ευαισθητο παιδι με κοινα ενδιαφεροντα που θα τον εχει γνωσισει μια κοινη τις φιλη  :pipa3: που κατα τυχη θα ηταν μαζι στο μαθημα στην σχολη και κατα τυχη θα εχει πατερα εργοσταριαρχη  και κατα τυχη  να την ξεγρασαρει



Και  εσυ τραβα ψαχνε απο την αρχη  :kissass2: μεχρι εχεις καινουργια που να ειναι νορμαλ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
Παιδιά να καταθέσω κ εγώ την άποψή μου, κάτι που μου πήρε καιρό να καταλάβω...

Με όσες έχουμε πάει εμείς, με άλλους τόσους συνολικά έχουν πάει οι γυναίκες/ κοπέλες μας, για τον απλούστατο λόγο πως κάνουμε σεξ με γυναίκες, δλδ όταν πηδάμε μία, αυτή η μία πηδήχτηκε με εμάς!
Όταν κάνουμε παρτούζα με μια κοπέλα, ε αυτή η κοπέλα μόλις έκανε παρτούζα....

Μην τρέφετε αυταπάτες του στυλ "η δικιά μου έχει πάει με 2-3" που είδα σε ένα ποστ και γελάω ακόμη......

Όπως εμείς μένουμε αγάμητοι 1 εβδομάδα και ψάχνουμε που θα τον χώσουμε, έτσι και οι γυναίκες μένουν αγάμητες και ψάχνουν που θα γαμηθούν, ειδικά και λόγω πιό έντονων ορμονικών διακυμάνσεων. Οπότε, μην την ψάχνετε, ότι παρελθόν έχουμε εμείς, έχουν και αυτές...
αυτο δεν ισχυει η γυναικα μεχρι τα 30 δεν εχει την ιδια αναγκη να κανει σεξ με τον αντρα
ετσι και αλλιως αυτο αποδεικνυεται το οτι οι γκομενες δεν γαμιουνται ευκολα
αν ειχαν εντονη αναγκη δεν θα υπηρχε αυτο το χασμα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
αυτο δεν ισχυει η γυναικα μεχρι τα 30 δεν εχει την ιδια αναγκη να κανει σεξ με τον αντρα
ετσι και αλλιως αυτο αποδεικνυεται το οτι οι γκομενες δεν γαμιουνται ευκολα
αν ειχαν εντονη αναγκη δεν θα υπηρχε αυτο το χασμα

τωρα λες οτι οι γκομενες δεν πηδιουνται και δεν εχιουν ανγκη για πηδημα μεχρι τα 30 ??οτι λεει ο αλλος πιο πανω δηλαδη ισχυει ??
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
τωρα λες οτι οι γκομενες δεν πηδιουνται και δεν εχιουν ανγκη για πηδημα μεχρι τα 30 ??οτι λεει ο αλλος πιο πανω δηλαδη ισχυει ??
σου λεω οτι η επιθυμια για σεξ λειτουργει αντιστροφως αναλογα απο τον ανδρα
μετα τα 30 βαραν οι ορμονες και ξεσαλωνουν
πιο μπροστα δεν το δινουν ευκολα
ενω ο ανδρας μετα τα 30 πεφτει σιγα σιγα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
σου λεω οτι η επιθυμια για σεξ λειτουργει αντιστροφως αναλογα απο τον ανδρα
μετα τα 30 βαραν οι ορμονες και ξεσαλωνουν
πιο μπροστα δεν το δινουν ευκολα
ενω ο ανδρας μετα τα 30 πεφτει σιγα σιγα

ααααα  αυτο το εχω ακουσει απο μια παντρεμενη που με αρμεγε  εχεις δικιο  αλλα και παλι δεν ειναι σαν εμας
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
μην ξεχνας οτι ολες θελουν το παιδι εκει στα 30  πανω κατω οποτε εχεις δικιο
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Το διάβασα μονορούφι γιατί κατα καιρούς με έχει απασχολήσει το θέμα μιας και είμαι και εγώ απο αυτά τα παλαιών αρχών μυαλά που θέλουν την γυναίκα με λίγες εμπειρίες..Πιστεύω πως είναι χαρακτηριστικό κάθε κτητικού ανθρώπου..

Η ζήλια  μάγκες κάνει πολύ κακό.Όπως είπε ενας συναγωνιστής σε άλλο μήνυμα, αν κάτσεις να ασχοληθείς με το τι έκανε η γυναίκα σου πριν απο εσένα τότε θα σε φάει και κάθε βράδυ δεν θα κοιμάσαι απο τις άσχημες σκέψεις και εικόνες που θα φαντάζεσαι..

πλεον σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν μίνιμουμ 3-4 σχέσεις,2-3 One night stands Και 5-6 φασώματα..οπότε ας το πάρουμε απόφαση και ας αφήνουμε το παρελθόν στο παρελθόν γιατί όσο θα τα σκεφτόμαστε,τόσο θα μας χαλάνε την ψυχολογία..
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
..Σωστος ο απο πανω... :)
κ επισης..
Αμα εισαι μαγκας... της κανεις τετοια γαμησια... που ξεχναει τους προηγουμενους...!!!! ;)
 

Επισκέπτης
σου λεω οτι η επιθυμια για σεξ λειτουργει αντιστροφως αναλογα απο τον ανδρα
μετα τα 30 βαραν οι ορμονες και ξεσαλωνουν
πιο μπροστα δεν το δινουν ευκολα
ενω ο ανδρας μετα τα 30 πεφτει σιγα σιγα
Μαλακια ειπες
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Το διάβασα μονορούφι γιατί κατα καιρούς με έχει απασχολήσει το θέμα μιας και είμαι και εγώ απο αυτά τα παλαιών αρχών μυαλά που θέλουν την γυναίκα με λίγες εμπειρίες..Πιστεύω πως είναι χαρακτηριστικό κάθε κτητικού ανθρώπου..

Η ζήλια  μάγκες κάνει πολύ κακό.Όπως είπε ενας συναγωνιστής σε άλλο μήνυμα, αν κάτσεις να ασχοληθείς με το τι έκανε η γυναίκα σου πριν απο εσένα τότε θα σε φάει και κάθε βράδυ δεν θα κοιμάσαι απο τις άσχημες σκέψεις και εικόνες που θα φαντάζεσαι..

πλεον σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν μίνιμουμ 3-4 σχέσεις,2-3 One night stands Και 5-6 φασώματα..οπότε ας το πάρουμε απόφαση και ας αφήνουμε το παρελθόν στο παρελθόν γιατί όσο θα τα σκεφτόμαστε,τόσο θα μας χαλάνε την ψυχολογία..
σε κόβω για ζηλιάρη τυπε! Κοφτο γιατι θα σε κοψει! ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Το διάβασα μονορούφι γιατί κατα καιρούς με έχει απασχολήσει το θέμα μιας και είμαι και εγώ απο αυτά τα παλαιών αρχών μυαλά που θέλουν την γυναίκα με λίγες εμπειρίες..Πιστεύω πως είναι χαρακτηριστικό κάθε κτητικού ανθρώπου..

Η ζήλια  μάγκες κάνει πολύ κακό.Όπως είπε ενας συναγωνιστής σε άλλο μήνυμα, αν κάτσεις να ασχοληθείς με το τι έκανε η γυναίκα σου πριν απο εσένα τότε θα σε φάει και κάθε βράδυ δεν θα κοιμάσαι απο τις άσχημες σκέψεις και εικόνες που θα φαντάζεσαι..

πλεον σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν μίνιμουμ 3-4 σχέσεις,2-3 One night stands Και 5-6 φασώματα..οπότε ας το πάρουμε απόφαση και ας αφήνουμε το παρελθόν στο παρελθόν γιατί όσο θα τα σκεφτόμαστε,τόσο θα μας χαλάνε την ψυχολογία..
το θεμα ειναι να μην εχει γραψει πολλα χιλιομετρα η κυρια και να μην εχει κανει ρεκτιφιε,αν οι προηγουμενοι τις εκαναν τακτικα τα σερβις δεν υπαρχει προβλημα
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
το θεμα ειναι να μην εχει γραψει πολλα χιλιομετρα η κυρια και να μην εχει κανει ρεκτιφιε,αν οι προηγουμενοι τις εκαναν τακτικα τα σερβις δεν υπαρχει προβλημα
ρε αλητη μην του λες τετοια θα της ψαχνει αποψε το κοντερ!
Μας βγήκε ζηλιαρόγατος!!!!!!!!
:grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
..Σωστος ο απο πανω... :)
κ επισης..
Αμα εισαι μαγκας... της κανεις τετοια γαμησια... που ξεχναει τους προηγουμενους...!!!! ;)

+1

φτάνει που θα σε θυμάται η καριόλα όταν βλέπει μικρούς πούτσους :grin:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.454
Κριτικές
10
Like
3.003
Πόντοι
3.385
Το διάβασα μονορούφι γιατί κατα καιρούς με έχει απασχολήσει το θέμα μιας και είμαι και εγώ απο αυτά τα παλαιών αρχών μυαλά που θέλουν την γυναίκα με λίγες εμπειρίες..Πιστεύω πως είναι χαρακτηριστικό κάθε κτητικού ανθρώπου..

Η ζήλια  μάγκες κάνει πολύ κακό.Όπως είπε ενας συναγωνιστής σε άλλο μήνυμα, αν κάτσεις να ασχοληθείς με το τι έκανε η γυναίκα σου πριν απο εσένα τότε θα σε φάει και κάθε βράδυ δεν θα κοιμάσαι απο τις άσχημες σκέψεις και εικόνες που θα φαντάζεσαι..

πλεον σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν μίνιμουμ 3-4 σχέσεις,2-3 One night stands Και 5-6 φασώματα..οπότε ας το πάρουμε απόφαση και ας αφήνουμε το παρελθόν στο παρελθόν γιατί όσο θα τα σκεφτόμαστε,τόσο θα μας χαλάνε την ψυχολογία..
Συμφωνώ με τα παραπάνω, με μία εξαίρεση: τα νούμερα του φίλου μάλλον θα πρέπει να ανεβούν λίγο έως πολύ προς τα πάνω κατά μέσο όρο. Δεν θα σου πει ποτέ μία γυναίκα την αλήθεια για το παρελθόν της, θα σου πει ότι είχε 3-4 σχέσεις, εννοώντας τις ''κανονικές'' σχέσεις με μία κάποια διάρκεια, και θα σου αποκρύψει τις αρπαχτές που έχει κάνει, οι οποίες μπορεί να είναι τριπλάσιες των κανονικών σχέσεων, γιατί δεν τις περιλαμβάνει στις ''σχέσεις'' :2funny: :2funny: :2funny:
Και αυτό θα το κάνει για να μην τη θεωρήσεις ''πουτάνα'', γιατί έτσι έχει συνηθίσει μέσα από τον κοινωνικό περίγυρό της. Τέλος, ο αριθμός των συντρόφων είναι ένα σχετικό ''νούμερο'' αναλόγως και της κοινωνίας στην οποία ζεις: μία γυναίκα στην επαρχία σε έναν κλειστό περίγυρο με 5 γκόμενους, μπορεί να είναι η μεγαλύτερη τσούλα, ενώ στην Αθήνα με 50 να είναι ''κυρία'' με τα όλα της.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
η δικια μου γυναικα ειχε πολυ καλο παρελθον. Μονο πελατες ειχε δεν υπηρχε συναισθηματικη ελξη. Μονον εμενα αγαπαει
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
541
Πόντοι
6.055
Τι ψάχνεται ΑΛΑΝΙΑ,όταν τα πράγματα είναι πολύ ανοιχτά και δουλεμένα είναι πασιφανές,αλλά πέρα απο το κρέας ο άνθρωπος έχει και άλλα χαρίσματα,τώρα αν δεν σου αρέσει,το σκεφτεσαι πολύ, και σε ενοχλεί απλά φέυγεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom