Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 807K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Καλησπέρα συναγωνιστές. Αν και δεν έχω γνώση για τις Πιάτσες γενικά, σήμερα πηγαίνοντας προς το μουσικό μεζεδοπωλείο "Άμμος", στον Άλιμο, πέτυχα κατά τις 14:00 στη Λεωφόρο Ποσειδώνος (ρεύμα προς Αθήνα) και συγκεκριμένα στα σκαλάκια του καταστήματος COCO-MAT, δύο ώριμες ξανθιές. Με μπάνισαν, τις μπάνισα, αλλά πήγαινα προς το Άμμος και δεν κάθισα περισσότερο. Φατσικά μέτριες, σωματικά ψιλονορμάλ φάνηκαν. Έχει κανείς περισσότερες πληροφορίες; Τη μία μάλιστα την πέτυχα ακόμα εκεί και όταν έφευγα κατά τις 18:00...
Όντως είναι ΣΧΕΔΟΝ κάθε ημέρα εκεί ΣΧΕΔΟΝ.. Εκτός από ΣΚ η μία είναι άγρια ώριμη η άλλη είναι πιο νέα 30-35 χονδρικά και πιο εμφανίσιμα και με ωραίο σώμα.. Η αλήθεια είναι πως κάνα δυο φορές έχει εμφανιστεί και μια τριτη επίσης άγρια ωριμη οπότε δεν ξέρω ποιες πέτυχες...
Απο εμφάνιση (συνολικό πακέτο) αυτή που είναι πιο σταθερή (ώριμη) είναι βαριά βαριά 4 ενώ η άλλη η ξανθούλα η μικροτερη 7.(το καλοκαίρι ντύνεται και πιο καλέ) η τρίτη που εμφανίζεται πιο σπάνια όμως 3 με το ζορι
Συχνάζουν ας πούμε 13.00με 18.00 αλλά τις ώρες μην τις δένεις και κόμπο εξαρτάται τον καιρό κτλ κτλ
Απο υπηρεσίες ή μικρούλα έχει αναφερθεί ως θετική
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Όντως είναι ΣΧΕΔΟΝ κάθε ημέρα εκεί ΣΧΕΔΟΝ.. Εκτός από ΣΚ η μία είναι άγρια ώριμη η άλλη είναι πιο νέα 30-35 χονδρικά και πιο εμφανίσιμα και με ωραίο σώμα.. Η αλήθεια είναι πως κάνα δυο φορές έχει εμφανιστεί και μια τριτη επίσης άγρια ωριμη οπότε δεν ξέρω ποιες πέτυχες...
Απο εμφάνιση (συνολικό πακέτο) αυτή που είναι πιο σταθερή (ώριμη) είναι βαριά βαριά 4 ενώ η άλλη η ξανθούλα η μικροτερη 7.(το καλοκαίρι ντύνεται και πιο καλέ) η τρίτη που εμφανίζεται πιο σπάνια όμως 3 με το ζορι
Συχνάζουν ας πούμε 13.00με 18.00 αλλά τις ώρες μην τις δένεις και κόμπο εξαρτάται τον καιρό κτλ κτλ
Απο υπηρεσίες ή μικρούλα έχει αναφερθεί ως θετική

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Την Κυριακή πρέπει να πέτυχα τις 2 ώριμες, όχι τη μικρότερη που λες. Μήπως γνωρίζεις τι τιμές παίζουν, όπως και για τις υπηρεσίες των άλλων 2; Θενκς
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Για τους λάτρεις των γυναικών με πιασίματα (αλλά πολλά πιασίματα όμως) εμφανίστηκε εχθές βράδυ στη Βουλα (λίγο πριν το τέρμα του τραμ πηγαίνοντας για Βουλιαγμένη) νέα κορασίδα.
Δε μπήκα στη διαδικασία να ρωτήσω λεπτομέρειες γιατί είναι πολύ μακρία από τα γούστα μου το τόσο χοντρό.
 

PIREASEX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
91
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Αν και δεν έχω γνώση για τις Πιάτσες γενικά, σήμερα πηγαίνοντας προς το μουσικό μεζεδοπωλείο "Άμμος", στον Άλιμο, πέτυχα κατά τις 14:00 στη Λεωφόρο Ποσειδώνος (ρεύμα προς Αθήνα) και συγκεκριμένα στα σκαλάκια του καταστήματος COCO-MAT, δύο ώριμες ξανθιές. Με μπάνισαν, τις μπάνισα, αλλά πήγαινα προς το Άμμος και δεν κάθισα περισσότερο. Φατσικά μέτριες, σωματικά ψιλονορμάλ φάνηκαν. Έχει κανείς περισσότερες πληροφορίες; Τη μία μάλιστα την πέτυχα ακόμα εκεί και όταν έφευγα κατά τις 18:00...
Αλβανιδες που κανουν πιατσα στο σημειο πανω απο 7 χρονια------πολυ χρησιμοποιημενες και επικινδυνες απο υγειονομικης αποψης
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
Κοκκινομαλλα κορμαρα απέναντι απο το σημα της ολυμπιακής...στη γωνια αλιμου και Βουλιαγμένης...ξερει καποιος πληροφορίες?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Για τους λάτρεις των γυναικών με πιασίματα (αλλά πολλά πιασίματα όμως) εμφανίστηκε εχθές βράδυ στη Βουλα (λίγο πριν το τέρμα του τραμ πηγαίνοντας για Βουλιαγμένη) νέα κορασίδα.
Δε μπήκα στη διαδικασία να ρωτήσω λεπτομέρειες γιατί είναι πολύ μακρία από τα γούστα μου το τόσο χοντρό.
Είναι κάνα χρόνο τυπε εκεί... Απλά την αράζει στο άλλο ρεύμα στο BCA για κάποιους μήνες ανάλογα την κινηση
Δεν είναι πάντως η πιο χοντρή που κυκλοφορει
Η πιο χοντρή είναι Μοσχατο
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506

tiltias7

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2014
Μηνύματα
12
Like
3
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Την Κυριακή πρέπει να πέτυχα τις 2 ώριμες, όχι τη μικρότερη που λες. Μήπως γνωρίζεις τι τιμές παίζουν, όπως και για τις υπηρεσίες των άλλων 2; Θενκς
Οι δύο που είναι συνήθως εκεί είναι περίπου ίδια ηλικία γύρω στα 35. Παίρνουν 60€ μαζί με το ξενοδοχείο. Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν έκαναν τίποτα χωρίς καπότα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη.
Μία τρίτη εμφανίζεται πιο σπάνια είναι άσε να πάρει και απροσδιορίστου ηλικίας.
Δεν ξέρω αν έχει ακουστεί κάτι και γράφει επικίνδυνες από υγειονομικής άποψης ο PIREASEX πάνω εμένα μου φαίνονται λιγότερο επικίνδυνες από τις περισσότερες που βγαίνουν στο δρόμο.
 

lathpan1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Σημερα περασα εκει στο στενο του Μαρμαριδη κατα τις 4 το μεσημερι κ ηταν εκει δυο θειτσες τις εχει παρει κανενας?
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Είναι κάνα χρόνο τυπε εκεί... Απλά την αράζει στο άλλο ρεύμα στο BCA για κάποιους μήνες ανάλογα την κινηση
Δεν είναι πάντως η πιο χοντρή που κυκλοφορει
Η πιο χοντρή είναι Μοσχατο
Τυπε μου δε μιλάμε για την ίδια.
Περνάω απο το συγκεκριμένο σημείο πολλές φορές σε καθημερινή βάση και έχω τσεκάρει ότι κινείται.
Αυτό που ανέφερα είναι καινούριο φρούτο στα πέριξ.
Πάντως από την ημέρα που το έγραψα μέχρι και χθες βράδυ που ξαναπέρασα στισ 9 και στις 11:30 δεν έχει ξαναεμφανιστεί.
Είναι πολύ χοντρή η γκόμενα σου λέωωω χαχχααχαχ
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Οι δύο που είναι συνήθως εκεί είναι περίπου ίδια ηλικία γύρω στα 35. Παίρνουν 60€ μαζί με το ξενοδοχείο. Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν έκαναν τίποτα χωρίς καπότα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη.
Μία τρίτη εμφανίζεται πιο σπάνια είναι άσε να πάρει και απροσδιορίστου ηλικίας.
Δεν ξέρω αν έχει ακουστεί κάτι και γράφει επικίνδυνες από υγειονομικής άποψης ο PIREASEX πάνω εμένα μου φαίνονται λιγότερο επικίνδυνες από τις περισσότερες που βγαίνουν στο δρόμο.


Ευχαριστώ γίγαντα!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
...διασχιζοντας την μεγαλυτερη λεωφορο της αθηνας με κατευθυνση γλυφαδα ενα ανοιξιατικο βραδυ του μαρτιου...
διαβαζοντας περι κοκκινομαλλας απεναντι απο το σαλεμ

και εχωντας παρακολουθησει το νεο death wish μολις, ειπα να βαδισω στα στεκια της διαφθορας και αμαρτιας

η κοκκινομαλλα απο μακρυα μοιαζει λες και ξεβραστηκε σε ενα τελειως ακυρο σημειο σαν να περιμενει το λεωφορειο η να περασει το φαναρι

απο μακρυα λοιπον ειναι η πιο μουναρα γκομενα στους δρομους

φουστα κοντη και απο μεσα καλτσον κοκκινομαλλα απο αλβανια μερια

λοιπον στα πρακτικα
το κοριτσι με 50 παει στο αμαξι για σεξ,με 30 πιπα με σκουφακι παντα
η κοπελα ειναι λιγο αμυντικη και αποτομη στη σταση της

την πηρα για μια πιπα μονο(εδωκα 20 διοτι ειμαι οβριος)
η κριτικη λιγο πολυ δεν χρειαζεται αφου μονο πιπα εγινε και μαλιστα με σκουφακι αλλα ας πουμε οτι ηταν μετρια με χρηση χεριου
τα παρακαπτουμε αυτα αφου προσπαθησα να καθοδηγησω ωστε να κανει ντηπ και μερικα πουτσοσκαμπιλα
ταυτοχρονα υπηρχε χουφτωμα στη κωλαρα της και στο μουνακι της αφου φοραει και καυλωτικο στριγκακι
προσπαθεια για λιγο δαχτυλακι στο κωλαρακι δεν υπηρξαν αντιδρασεις επισης μπατσακια στο κωλο της
μετα απο κανα 10λεπτο εχυσα και τελειωσε το παρτυ

θα ηθελα να την παρω σε ξενοδοχειο φοβαμαι ομως μηπως ειναι πολυ τυποποιημενη διοτι δουλευε και σε στουντιο
ισως ομως με την ανεση του ξενοδοχειου να λειτουργησει διαφορετικα φυσικα και τα παραπανω χρηματα θα παιξουν ρολο
σαν εικονα ομως πολυ δυνατο και αν λειτουργουσε κολ γκιρλ θα εκανε καλη μπαζα

 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Επειδή η σωστή ενημέρωση γίνεται με το σταγονόμετρο έχουμε και λέμε στο γνωστό στενό του cocomat  από τη 1 το μεσημέρι μέχρι τις 6 το απόγευμα υπάρχουν δύο στάνταρ. Η μία είναι η Σάρα και η άλλη είναι η Βίκυ. Η πρώτη είναι Αλβανίδα 35 ετών με πολύ ωραίο πρόσωπο και καλό σώμα αλλά με λίγο κοιλίτσα και παίρνει περίπου 60 ευρώ μέσα και το ξενοδοχείο. Οπότε είναι μία πολύ καλή επιλογή. Η δεύτερη είναι Ελληνίδα στα 55++ με ότι αυτό συνεπάγεται στο σώμα της. Ζητάει περίπου 80 με το ξενοδοχείο και είναι ή για ηλικιωμένους ή για μερακλήδες. Και οι δυο είναι πολύ επικοινωνιακές και ευχάριστες, ενώ τουλάχιστον για αυτές τις δύο είναι πάντα πεντακάθαρες. Όπως ανέφερα είναι πάντα εκεί , εάν δεν είναι στο σημείο 2 πράγματα συμβαίνουν. Η είναι με πελάτη ή τις έχει μαζέψει η αστυνομία
Κατά περιόδους έρχονται μία δύο ακόμα συμπαθητικές ομολογουμένως ώριμες παρουσίες αλλά έχουν τιμοκατάλογο βραδινής βάρδιας και για αυτό δεν έχουν προτιμηθεί….   
 

dimmi36

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
138
Like
78
Πόντοι
1
Ρε μάγκες πέτυχα σήμερα στο ρεύμα προς Πειραιά ακριβώς πριν τα βενζιναδικα στην αμφιθεας μελαχροινο πολύ καλό με ένα τατουάζ στο μπούτι πολύ χαρακτηριστικό σαν δαντελα,,, έχει κανείς εμπειρία ?λέει τίποτα?
 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Ρε μάγκες πέτυχα σήμερα στο ρεύμα προς Πειραιά ακριβώς πριν τα βενζιναδικα στην αμφιθεας μελαχροινο πολύ καλό με ένα τατουάζ στο μπούτι πολύ χαρακτηριστικό σαν δαντελα,,, έχει κανείς εμπειρία ?λέει τίποτα?

Φίλε από το αυτοκίνήτο φαίνεται πολύ καλό και φίλος που τη δοκίμασε μου είπε ότι όντως έχει πολύ καλό σώμα αλλά στο πήδημα μήδεν συμμετοχή και κοίταγε το ρολόι...
 

dimmi36

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
138
Like
78
Πόντοι
1
Έκανα κύκλο κάνα δυο φορές,,, όντως φαίνεται πολύ καλό,,, και όταν πάω να τις μιλήσω σκάει ένας παπαρας από πίσω μου κ δεν μπόρεσα τελικά,,,, βαρέθηκα να ξανακάνω κύκλο κ την έκανα,,, απ αυτά που μου λες,,,, μάλλον μια πιπα να μου φύγει η απορία,,,,, κ να χουφτωσω την κωλαρα,,,
 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Έκανα κύκλο κάνα δυο φορές,,, όντως φαίνεται πολύ καλό,,, και όταν πάω να τις μιλήσω σκάει ένας παπαρας από πίσω μου κ δεν μπόρεσα τελικά,,,, βαρέθηκα να ξανακάνω κύκλο κ την έκανα,,, απ αυτά που μου λες,,,, μάλλον μια πιπα να μου φύγει η απορία,,,,, κ να χουφτωσω την κωλαρα,,,

Οντως επείδη είναι τούμπανο ίσως το αμάξι είναι για την συγκεκριμένη ιδανική περίπτωση.
είχε χαθεί λόγω κρύου τώρα λόγικα θα είναι εκεί συνέχεια
 

dimmi36

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
138
Like
78
Πόντοι
1
Νομίζω θα τιμηθεί σύντομα,,μέτρησα πάντως αρκετές απόψε,,, πρέπει να παιζαν καμιά δεκαριά τουλάχιστον στο ρεύμα προς Πειραιά,, ίσως κ παραπανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom