Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν είναι σαφείς οι οδηγίες σου ούτε ρεύμα ούτε ύψος δε γράφεις
Πιο συγκεκριμένα!
Αναφέρεσαι σε κάποια που γράψαμε ή άλλη τελείως?
αλλη φιλε μου...

επειδη ειμαι νυσταγμενος θα περιγραψω αυριο με ποιο σαφεις λεπτομεριες

καλο ξημερομα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
λεωφ ποσειδωνος ,το σαββατο που περασε,μετα της 12 ηταν

εκει που ειναι ο τζιτζιφιες περιπου ,λιγο πριν φτασουμε στο σταυρος νιαρχος και στριψουμε για συγγρου

εντυπωση μου εκανε,εκανε φυσικα πως δεν με γνωριζε για δικους της λογους

ειχε δουλεψει λεωνδιου το 2012-13 ως γερμανιδα

μετα δουλευε παλι στην περιοχη δεν θυμαμαι σπιτι ομως

τελευταια φορα 2016 με 15 ευρω στο κολωνου 11 ισογειο,αυτη την φορα ως ρουμανα και εκοψε το ψεμα περι γερμανιας

το κακο ειναι οτι δεν ρωτησα τιμη

ξαναλεω ,ψηλη,καστανοξανθη,πρασινα ωραια κυκλικα ματια,μετριες υπηρεσιες οταν δουλευε μεταξουργειο

τα παιδια που εχουν αφιερωσει χρονι και χρημα για χρονια στην πιατσα ισως καταλαβουν ποια λεω.

Τζέσικα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.628
Πόντοι
216

Πρυτανη Digweed, Ποσειδωνος λιγο πριν τη Γλυφαδα εχεις πετυχει ποτε μια Ρουμανα την Παολα? Πολυ καλο παιδι και περασα απιστευτα 70 η ωρα μαζι με το ξενοδοχειο, τελειωμα οπου θες. Αν ξερεις κατι θα ηθελα να την ξαναπετυχω
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Πρυτανη Digweed, Ποσειδωνος λιγο πριν τη Γλυφαδα εχεις πετυχει ποτε μια Ρουμανα την Παολα? Πολυ καλο παιδι και περασα απιστευτα 70 η ωρα μαζι με το ξενοδοχειο, τελειωμα οπου θες. Αν ξερεις κατι θα ηθελα να την ξαναπετυχω
Ποσειδωνος λιγο πριν τη Γλυφαδα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
γραφτε ρε μαλ****ς κι ενα "σημαδι" να καταλαβαινόμαστε
 

acanis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη η Αντζελινα κατεβηκε Βουλιαγμενης?
Το χασαμε το κορμι πατριωτη απο οτι φαινεται και εδω στα βορεια ειχε φημη περασει και γενικα σπανια συναντας τετοιο πλασμα προς τα μερη μας. Παει η Αντζελινα τςτςτςτςτςτς
 

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Ναι. Την κυνήγησε ο master chef.... Της καντίνας...
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Το σημείο που αράζει συγκαταλέγεται στα πιο άκυρα εβερ
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Μίνι ανασχηματισμος - ενηνερωση
Ρεύμα προς Αθηνα
Μετά το φανάρι της BP μετά το αεροδρόμιο
Παρέα στην πρωηνξανθιά και νυνμαυρομαλλα κάνει πλέον αυτή η στραβόκάνα που αράζε στο κοκοματ
Μετά το πρώην3χχχ αράζει μια ξανθιά καλοστεκουμενη απλά μου μοιάζει 45αρα

Σήμα Ολυμπιακης
Όντως προς Γλυφάδα 40μετρα πριν το φανάρι της Αλίμου δεξιά στη σταση αράζει αυτή η κοκκινομάλλα η οποία πλέον έχει λίγο μακρύτερο μαλλι και κανονικό κωλο πλέον καθώς ήταν ελαφρώς προς το χοντρό κωλο-λογικά δεν θα πηγαίνει (και πάλι) αμάξι κι αν θέλει τις τιμές που ήθελε θεωρώ πως δεν αξίζει αν και είναι νομίζω το τοπ σε ομορφια στυλ ντύσιμο κτλ στην περιοχη
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Σχετικά με την κοκκινομάλλα κοπέλα που αράζει πριν την Αλίμου οι τιμές που παίζουν είναι 50 στο αυτοκίνητο και 100 ξενοδοχείο. Είναι η Αντζελίνα που ήταν στην μεταμόρφωση. Επίσης είναι πρώην στουντιοκόριτσο.
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Όντως βγάζει μια ξινίλα αν δεν σε ξέρει
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Μετά από καιρό στο μικρό τρίγωνακι ΠΡΙΝ το Κοκοματ (έναντι Σελλ) προς Αθήνα ύψος Τροκαντερό πριν την ΜΕΚΟ που κλείσε εμφανίστηκε αυτή η 2η ξανθιά που για κάνα 2μηνο είχε εμφανιστεί στο Φλοισβο και είχε εξαφανιστεί
Είναι εκεί (Κοκοματ) μαζί με την μια από τις 2 άλλες φίλες της (μελαχρινή χοντρουλή)
Στο Φλοισβο πλέον δηλ αυτή η ξανθιά με τα σπαστά που ναι κάνα χρονο
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα συναγωνιστές. Αν και δεν έχω γνώση για τις Πιάτσες γενικά, σήμερα πηγαίνοντας προς το μουσικό μεζεδοπωλείο "Άμμος", στον Άλιμο, πέτυχα κατά τις 14:00 στη Λεωφόρο Ποσειδώνος (ρεύμα προς Αθήνα) και συγκεκριμένα στα σκαλάκια του καταστήματος COCO-MAT, δύο ώριμες ξανθιές. Με μπάνισαν, τις μπάνισα, αλλά πήγαινα προς το Άμμος και δεν κάθισα περισσότερο. Φατσικά μέτριες, σωματικά ψιλονορμάλ φάνηκαν. Έχει κανείς περισσότερες πληροφορίες; Τη μία μάλιστα την πέτυχα ακόμα εκεί και όταν έφευγα κατά τις 18:00...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom