Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 802K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ας πώ και εγώ την αμαρτία μου....
Ρε μόρτηδες αν και παραλιακός κάτοικος ( πολύ κοντινός γείτονας γαρ ! ), τα εν λόγω παρά το επανειλημμένο safari δεν τα έχω εντοπίσει... :huh:
Και επειδή απογοητεύτηκα ας μου δώσει κάποιος συνάδελφος έγκυρη διεύθυνση, για τα κεφτεδάκια τουλάχιστον...!
Σοβαρολογώ, μου έχετε ανοίξει την όρεξη, και δε πα να γαμηθούν οι φοιτήτριες...στην τελική  :headbang: :headbang: :headbang:
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
εγω δεν εχω δει καμια οποτε και δεν ξερω αν ειναι καλες ή οχι... αν δεν ειναι δεν το συζηταμε αλλα αν παιζει κατι καλο δεν με χαλαει αφου ο αλιμος ειναι πολυ μακρια απο τις περιοχες μου και απο οσο ειδα ειναι καλη καβατζα η περιοχη καθως και το ξενοδοχειο ειναι αρκετα απομερα.... τωρα για τα κεφτεδακια που λεμε προσωπικη εμπειρια δεν εχω απλα το ανεφερε ο συναγωνιστης vasos αλλα δεν θα αργησω να το δοκιμασω κι εγω.... ειναι επι τις θουκιδιδου και απο οτι ειδα εκανε και ντιλιβερι στο ξενοδοχειο...
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Για πολιτικη κουζινα σε περιβαλλον και τιμες σουβλατζιδικου
αλλα ποιοτητα και γευση μαγαζιου στην Κωσταντινουπολη, εγω
προτεινω το Βοσπορο στον αγιο δημητριο.
Οι γευσεις της μυρνας ειναι για τα πανυγηρια μπροστα του.

Οποιος θελει να παει παντως ,ανεβαινει την καλαμακιου και στριβει δεξια στο πρωτο φαναρι.
οδος θουκιδιδου. ειναι μετα απο 2-3 στενα στο δεξι χερι πανω στη θουκιδιδου.

Ευτυχως πιασαμε θεμα φαγητου και αφησαμε τις θειες με τη φορμολη
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
και εγω περναω σχεδον 2 φορες τη μερα απο εκει αφου δουλευω προς τα εκει δεν εχω πετυχει τιποτα..οποτε ας μιλησουμε για φαγητο :P
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον σημερα 3 παρα στο τερμα της θεμιστοκλεους(πανω απο θουκιδιδου διπλα στο ιμπεριαλ) ηταν αλλοδαπη 40-45 μπαζοκλα με μινι διχτυωτο καλσον και μποτες...εκανε μπαμ οτι εκανε πιατσα..επισης τωρα που το θυμηθηκα εξω ακριβως σχεδον απ το μπλου σι την προηγουμενη εβδομαδα ηταν μια αλβανιδα και σταματησα για πληροφοριες...μου πε 1 ωρα 2 χυσιματα 150 ευρω .ειχε καλο σωμα αλλα ειχε πολυ χαρακτηστικη φατσα αλβανιδας και μαλιστα ξινης γκομενας.και δεν ειμαι  ρατσιστης μη πειτε τιποτα.επισης την ιδια μερα λιγο πιο πισω ηταν ενα πιπινι αλλα το ψηνε συναγωνιστης που ειχε εξελθει απο τουτου του.αυτο ηταν σουπερ φανταστειτε μια καλομοιρα στο πιο booty...αυτο ανετα το σκιζα...παντως οσοι περνατε απο κει μαλλον τωρα που ανοιγει ο καιρος κατι θα χει..και απο θεμιστοκλεους βολταρετε...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αυτο το μπλου σι χοτελ που αναφερεται παραπανω  σε ποιο σημειο ειναι?πανω στην παραλιακη ειναι?
 

oukla

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες  όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης  η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ   για τις φοιτήτριες

Γιατί δεν πετυχένω τπτ ποτέ?Κυρίος βράδυ περνάω αλλά δεν υπάρχη ψυχή...και το κάνω αρκετά συχνα το δρομολόγιο μια και μένω αρκετά κοντά!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ΟΧΙ και τιμες πολιτειας ο αλιμος!!
το ντελιβερι θα πηγαινε σε κανα συναγωνιστη που συνδυαζε τερπνον μετα ωφελιμου!! :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
το μπλου σι ειναι δυο δρομους πανω απο παραλιακη.οδο θεμιστοκλεους.στο υψος τησς τραπεζας αττικης (που ειναι στην παραλιακη).ειναι μονοδρομος με κατευθυνση απο αλιμου προς φαληρο.και απο κατω ειναι η θουκιδιδου με αναποδη φορα.εκει που τεμνονται ειναι το ιμπεριαλ.το αλλο χοτελ.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.639
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Μεσημεριανο scout στη παραλιακη, 3 με 5.Θουκιδιδου και περιχωρα...νεκρα.Δε ξερω καλα το συγκεκριμενο scout γιατι το εκανα πρωτη φορα αν και η περιοχη μου ειναι κοντινη αλλα σιγουρα η περιοχη ειναι πιατσα γιατι στο δυωρο περασα τρεις φορες και τις τρεις ειχε πεζη περιπολια  :police:Πεταχτηκα και στη γνωστη πιατσα-μπαζων στον παραδρομο της ποσειδωνος στο υψος του Romeo.Mαμα θα το φαω ολο μου το φαι :grin:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
εχω δει milf αλβανιδα καλης εμφανισης λιγο μετα απο αλιμου στο ρευμα προς πειραια με προκλητικο και συναμα σεμνο ντυσιμο να περιμενει πελατη με κινητο στο χερι. καλη επιλογη αλλα ημουν αριστερη λωριδα και δεν μπορουσα να τη ρωτησω λεπτομερειες. ηταν απογεματακι παντως.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εχω δει milf αλβανιδα καλης εμφανισης λιγο μετα απο αλιμου στο ρευμα προς πειραια με προκλητικο και συναμα σεμνο ντυσιμο να περιμενει πελατη με κινητο στο χερι. καλη επιλογη αλλα ημουν αριστερη λωριδα και δεν μπορουσα να τη ρωτησω λεπτομερειες. ηταν απογεματακι παντως.
βασικα εχει πολλες εταιρειες εκει και χανεις μπαλλα...μπορει να γινεις και ρεζιλι...παλια εκαναν πιατσα και εξω απο αβαξ(μαγαζι με επιπλα 1η παραλληλη της αλιμου προς φαληρο).αλλα εκει δεν μπορει κανεις να σταθει(παραλιακη γαρ...) και τωρα δεν εχει σχεδον ποτε τπτ εκει...περναω καθε μερα και πολλες φορες πανω απο 2 φορες τη μερα....
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
περασα τριτη και τεταρτη μεσημερι κατα τις 2 30 και απο πανω και απο  κατω.νεκρα τελειως.τι εγινε οι φοιτητριες ακομα  :rockon: :rockon:διακοπες πασχα εχουν?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Έχουν εξετάσεις τα κορίτσια ρε συ...μυστήριος είσαι!Να μην μορφωθούνε επειδή θέλεις εσύ να πηδήξεις? :grin:
αν ειναι οικονομικου τομεα τις βοηθαω και εγω..τζαμπα τα πτυχια? :grin: :grin:
 

thomas38

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
περασα αυτες τις μερες απο εκει γυρω αλλα φενεται εχουν εξετασεις τα κοριτσια και εχει πεσει μελετη.μηπως τις πετυχε καποιος?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
@@ ..... εχω περασει παρα πολλες φορες απο μεσημερι-απογευμα-βραδυ......τιποτα απολυτος
 

koumparos

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ως άλλος ένας παλιός κάτοικος της περιοχής αυτό που έχω να πω είναι μην σπαταλάτε τον χρόνο σας στο συγκεκριμένο στέκι. Οι μόνες στάνταρντ περιπτώσεις που θα πετύχετε είναι η προαναφερθείσα ξανθιά φακλάνα και το μελαχροινό κήτος. Σε ότι αφορά τις φοιτήτριες είναι εξαιρετικά δύσκολο να πετύχετε κάτι καλό εκτός και αν βολτάρετε κάθε μέρα επί 24 ώρες.

Το σημείο δίπλα στο Ιμπέριαλ ήταν όντως καλή πιάτσα πριν από πολλά χρόνια αλλά μετά από παράπονα των γειτόνων (πήγαιναν οι κόρες τους να ψωνίσουν από το διπλανό ψιλικατζίδικο και τις ρωτάγανε περαστικά αυτοκίνητα πόσο παέι  :grin:)δεν παίζει πλέον τίποτα. Τη δεκαετία του '90 υπήρχαν και άλλες πιάτσες στην περιοχή με καλύτερη αυτή του γαμotel La Maison που βρισκόταν κοντά στο τωρινό Princess. Από τότε μέχρι τώρα το Καλαμάκι έγινε χάι συνοικία και ο καθωσπρεπισμός "έφαγε" λάχανο τα κορίτσια. 

Συμπέρασμα: ξοδέψτε αλλού τον χρόνο/κόπο/βενζίνη σας.
 

nruto1

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές,
καθημερινά, όλη την τελευταία εβδομάδα η πιάτσα έχει δείξει σημάδια ζωης.
Όχι βεβαια το μεσημέρι, αλλά μετά τις 10-11 το βράδυ υπάρχουν standard 2-3 άτομα, στη γωνία πριν το imperial.
Δεν είναι σε καμία περίπτωση φοιτήτριες αλλά ούτε έχουν ξεμείνει εκεί από την εποχή των παγετόνων.
Μια ενδιάμεση milf κατάσταση μου μοιάζουν.
Προσωπικά δεν θα πλήρωνα για να πάω μαζί τους, αλλά γούστα είναι αυτά.
Τη μοναδική φορά που είδα ένα αξιόλογο κομμάτι, μικρό σε ηλικία με πολύ καλό σώμα και ξέκωλο ντύσιμο ήμουν με παρέα οπότε δεν μπόρεσα να μάθω λεπτομέρειες.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
μετα τα φαναρια της αλιμου προς πειραια στη σταση του λεωφορειου το βραδυ αργα  γυρω στης μια ειναι μια πολυ καστανη ωραια κοπελα την εχω δει τρεις φορες ξερει κανεις τιποτα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι, μάλλον πάει να συναντήσει τις φίλες της σε κάποιο μπαρ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom