Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 802K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες  όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης  η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ   για τις φοιτήτριες
θα ελελγα οτι οι φοιτητριες ειναι οι καλητερες.καθαρες και καβλιαρες!το θεμα ειναι αν ειναι στ'αληθεια φοιτητριες?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
θα ελελγα οτι οι φοιτητριες ειναι οι καλητερες.καθαρες και καβλιαρες!το θεμα ειναι αν ειναι στ'αληθεια φοιτητριες?
θα ζηταμε και πασο :grin:
αν ειναι ετσι οπως τα λεει ο φιλος τοτε προβλεπω συνωστισμο στα μερη του
 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Το ξενοδοχείο είναι το Ιμπέριαλ γωνία με την Κονδύλη.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
φιλαρακο την εκαψες την περιοχη σου θα γινει συνωστισμος    :knockinb:  

ουτως η αλλως κολλαση γινεται απο κινηση στην περιοχη..(φαναρια καλαμακιου) ετσι και κανεις και λαθος να σταματησεις εχεις να ακουσεις μπινελικι.....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
..και μιας και μιλάμε για παραλιακή,
να αναφέρω ότι περνώντας από κει που σκάει η βουλιαγμένης στην παραλιακή,
αλλά ερχόμενος προς γλυφάδα (έχει κάτι ταβέρνες ή εστιατόρια αν δεν κάνω λάθος)
έχω πετύχει 2-3 φορές, κάτι πολύ ωραια παιδιά να στέκονται στο πεζοδρόμιο...
Μπορεί να τανε και συμπτωση, μπορεί να περιμένανε κάποιον να τις πάει για μάσα... :grin:
 

Zedd

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εχθές κατά τις 2 παρα δυο τυπισσες στη Θουκιδιδου μια με κοντο ξανθο μαλι και μια με κοκκινο, γυρω στα 23 με 25 αλλά δεν λέγαν τιποτα και δεν σταμάτησα, θα ξαναπεράσω συντομα και θα αναφέρω λεπτομέριες :)
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Εγω περασα χθες το βραδυ γυρνωντας απο τη γλυφαδα που ειχα παει για απογευματινο καφε με κολλητους.Η ωρα περιπου 9.30,ειδα μονο μια "φοιτητρια" απο πρωην ανατολικη χωρα γυρω στα 45.Μα καλα ποσα χρονια σπουδαζουν εκει περα?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες  όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης  η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ   για τις φοιτήτριες
Η περιοχή εκεί είναι άλιμος ή Φάληρο;;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εχω την εντυπωση οτι στο χαρτη τη θουκιδιδου την εχει φαληρο.
Όχι αδελφέ Άλιμος είναι...η περιοχή είναι μεταξύ της Αλίμου και της Καλαμακίου...το Π.Φάληρο είναι αρκετά πιο κάτω! ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Για να ξέρουμε να βάλουμε το GPS:
Ελλάδα - Άλιμος - Φοιτήτριες...και να μας πάει αυτόματα...χαχαχα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Η ώρες που έρχονται αυτή την περίοδο είναι μεταξύ 8 με 9 το αργότερο. Δυστυχώς δεν έχω πάρει καμία  από τις φοιτήτριες διότι εδώ και 3 χρόνια συζώ συνεπώς είναι κάπως δύσκολο για εμένα. Τις φοιτήτριες της ξέρω λέμε ένα <γεια> δηλαδή διότι σας επαναλαμβάνω είναι έξω από το σπίτι μου. Πολλές φορές συναντιόμαστε εδώ δίπλα σε ένα  ψιλικατζίδικο που υπάρχει και καθόμαστε να ρίξουμε καμία ματιά στις εφημερίδες και έρχονται και ζητάνε προφυλακτικά και μιλάμε για άσχετα θέματα.  Μόνο ξενοδοχείο και είναι επί τις ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ. Φίλος μου την πήρε για 3 ώρες σπίτι του είναι απίθανη μου είπε και  είναι από την Δράμα. Τις έδωσε 250 ευρώ. 

πρεπει να τις εχω δει και εγω τις λεγαμενες...καθονται συνηθως στην ανδρουτσου μεσα σε ενα αμαξι ή κανω λαθος?αν ειναι αυτες(η μια ξανθια μουναρα και η αλλη δεν θυμαμαι)θα πρεπει επειγοντως να βαλουν διοδια στην θουκυδιδου γιατι θα εχει την κινηση της παραλιακης τα μεσημερια.....ασε που το πολυ γνωστο και καλο εστιατοριο της μυρνας που ειναι εκει διπλα θα χεστει στο ταλαρο καθοτι απο το πολυ ψαξιμο και αγχος για γαμησι σου φερνει πεινα....και εχει η ρουφιανα κατι πολιτικες συνταγες με κεφτεδακια με κοκκινη σαλτσα να τα τρως και να μην δινεις ουτε του παπαγιωργη...... :dancing:
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
κατεβηκα χτες για μια αναγνωριστικη αλλα παρ΄ολο που γυρναγα για καμια ωρα δεν ειδα κατι......  περασα και απο τα επιπλα που λεει ο φιλος παραπανω καθως επισης και απο το εστιατοριο της μυρνας αλλα τιποτα... μηπως ειχαν απεργια ή σταση εργασιας.... κατα τις 6+ με 7:30 γυρναγα  στην περιοχη.... πειτε κανενα σημειο που καθονται μηπως εψαχνα λαθος και αν θυμαται κανεις και αυτοκινητα ακομα καλυτερα.. 
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
ξανακατεβηκα αλιμο το σαββατο μεταξυ 5:30 - 7:00 το απογευμα αλλα δυστυχως δεν εντοπισα τιποτα... ξερει κανεις τι παιζει τωρα τελευταια ? θα κατεβω αλλη μια φορα και αν δεν βρω τιποτα παλι θα κατσω για κανα κεφτεδακι με σαλτσα.... μην πανε τσαμπα τοσες βενζινες....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ξανακατεβηκα αλιμο το σαββατο μεταξυ 5:30 - 7:00 το απογευμα αλλα δυστυχως δεν εντοπισα τιποτα... ξερει κανεις τι παιζει τωρα τελευταια ? θα κατεβω αλλη μια φορα και αν δεν βρω τιποτα παλι θα κατσω για κανα κεφτεδακι με σαλτσα.... μην πανε τσαμπα τοσες βενζινες....
Αν κατέβεις βραδάκι,από τις 9 και μετά θα πετύχεις σίγουρα...
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Καλα ρε πατε καλα ? Εισαστε καλα στο μυαλο σας? Επικοινωνειτε ?

Μιλατε για την ξανθια μπουρουχα-σαυρα-σαν τρακαρισμενο περιπτερο,
που δειχνει καμια 50αρια χρονων απο την πολυ πρεζα
(ενω μπορει να ειναι και 30) που ειναι κλασης Δ Εθνικης κατηγοριας
κωλομπαρου για αλλοδαπους συνταξιουχους ναυτεργατες ?
Ειδικα στην ξανθια καθε φορα που πηγαινω  να δω τους γονεις μου της
ριχνω και ενα  "γαμω το θεο σου"
Οποτε δε παω με διαφορετικο αυτοκινητο ερχεται και κοντα μηπως και
τσιμπησει πελατη και μολις με βλεπει γινεται καπνος.
Εχει και μια μελαχρινη με απειρα περιττα κιλα η οποια ειναι πιο νεα
αλλα ειναι να της κανεις μυνηση για ασχημια.
Καλα τα ματια τους δεν τα βλεπετε που ειναι κατακοκκινα με βλεμμα ομονοιας?
Τα ατομα παιζει να ειναι τελειως μαστουρωμενα 24/7 .
Καλα δεν εχετε το θεο σας που ασχολειστε με τοσο γερασμενες και ασχημες
και εχετε ανοιξει και ολοκληρο τοπικ .

Το γαμημενο το παραδοξο ξερετε ποιο ειναι ? Οτι εχω δει αυτο που λεμε
ωριμους κυριους με
αμαξια υπερπολυτελη και πανακριβα να τις φορτωνουν. Τυποι που φαινεται οτι
δεν εχουν προβλημα να κλεισουν
ολο το προγραμμα καλου  city tour.Και πανε και περνουν αυτες?

Αλλα ποιος ξερει τι ανωμαλιες θα τους βαζουν να κανουν αυτα τα σιχαμερα πραγματα
που κουβαλανε γυναικεια γεννητικα οργανα..
δεν εξηγηται αλλιως.
Εν τω μεταξυ κανουν πιατσα και σε μια περιοχη που μενουν παρα πολλοι οικονομικα
ευρωστοι και μου κανει
εντυπωση πως δεν τις εχουν μαζεψει ακομα...Το καθε διαμερισμα εκει κοστιζει
οσο μια βιλα στην πολιτεια.
Εκει βρηκαν να κανουν πιατσα αυτα τα πραγματα...

Τελοςπαντων, δε λεω και οι σαβουρογαμηδες εχουν δικαιωματα αλλα ρε πουστη
μου εγω θα επαιρνα αυτο το πραμα
μονο αν ειχα βιτσια με σκατα και δεχοταν να την χεζω στο στομα.
ειδικα αυτην με τα κιτρινα μαλλια.
Οποιος θελει τη μελαχρινη θα τη βρει διπλα στους καδους των αποριμματων απεναντι
απο το ΜΑΡΜΑΡΙΔΗ.
Η αλλη απλωνει την κορμοστασια της στο παρκινγκ πελατων του ΑΒΑΞ η καπου εκει..
τρεξτε να προλαβετε ενας ενας...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν έχεις δίκιο αδελφέ...κατά καιρούς έχουν παίξει πολύ καλά μωρά στην περιοχή...ειδικά παλιότερα που ασχολιόμουνα με το "άθλημα"!Οι μόνιμες που κάνουν πιάτσα εδώ και πολλά χρόνια είναι όντως μπουρούχες! :badair:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ξανακατεβηκα αλιμο το σαββατο μεταξυ 5:30 - 7:00 το απογευμα αλλα δυστυχως δεν εντοπισα τιποτα... ξερει κανεις τι παιζει τωρα τελευταια ? θα κατεβω αλλη μια φορα και αν δεν βρω τιποτα παλι θα κατσω για κανα κεφτεδακι με σαλτσα.... μην πανε τσαμπα τοσες βενζινες....
που παιζει καλο κεφτεδακι εκει? δωσε πληροφοριες :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom