Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Απο αποψη μασαζ η Ελενα θεωρειται στις τοπ του κλαδου η λαθος αναφορες θυμαμαι?Μετα το επικινδυνο μασαζ της μαυρουλας ειμαι λιγο μπερδεμενος.
Ε δεν έχει σχέση η μία με την άλλη...Η Ανίτα δεν είναι να περιμένεις και πολλά από το μασάζ της...Αντίθετα η Έλενα γνωρίζει μασάζ
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
ενω απο το γαμησι της ειναι να περιμενεις :buck2::(:buck2:

τεσπα δεν θα με νοιαζε να ταν αδιαφορο μασαζ,απλα να μην ηταν στα ορια του επικινδυνου
Άμα δε ξέρει να κάνει μασάζ και κάνει πιέσεις όντως μπορεί να γίνει επικίνδυνο.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Ναι πιο πολυ με φοβισε αυτο μετα παρα η φολα στο δευτερο παρτ.

Να σου πω αν γνωτιζεις,εχει κανενα δωματιο με λιγο καλυτερο μασαζοκρεβατο η και κρεβατι στο οικημα?
Όσες φορές έχω πάει έχω μπει στο δωμάτιο με το ντουζ που είναι δεξιά στα σκαλάκια...
Αυτο είναι καλό μασαζοκρεβατο πάντως...Όχι ότι έδωσα και πολύ σημασία...
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
ενω απο το γαμησι της ειναι να περιμενεις :buck2::(:buck2:

τεσπα δεν θα με νοιαζε να ταν αδιαφορο μασαζ,απλα να μην ηταν στα ορια του επικινδυνου
Η Αλεξία πάντως πρέπει να ξέρει μασάζ.Πηρα τηλ η Ναταλία μάλλον σταμάτησε δεν την ανέφερε η κυρία.Μου είπε για την Αλεξία ότι κατέχει αρκετες από τις κατηγορίες μασάζ...Trample massage,face sitting και simulation...Εγώ δεν τα ήξερα και πάτησα στο google να τα δω...
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
ειναι femdom παιχνιδια,πραγμα που διαφημιζαν και στα στουντιο την Αλεξια με φωτο καρε μαλλι αρα μαλλον ιδια κοπελα.Γενικα εκτος απο την κυρια Ελενα που πρεπει να ναι βασικη και αναντικαταστατη ,πηγαινοερχονται πολλες κοπελες ειτε αρπαχτοξεπετες ειτε τους τρωει το ψωμι η Ελενα και αλλαζουν στεκι.Αλλα λογω αυταρχικου ισως δοκιμασω και τις 2 εν τελει.
Nuru κάνει η Αλεξία..;Γιατί άμα κατέχει τα άλλα θα ξέρει και Nuru...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
αμα ειναι καλος ο οδηγος , ο,τι αυτοκινητο και να του δωσεις θα πεταει . δεν εχει σημασια σε ποιο κρεββατι θα σε παει η ελενα .παιζει μπαλα και σε ξερο και σε χορταριασμενο γηπεδο ! και στο πατωμα να σε βαλει θα πεις το δεσποτη παναγιωτη (που λεγαμε στα νιατα μας κι εμεις οι "προχωρημενης ηλικιας").
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
ειναι femdom παιχνιδια,πραγμα που διαφημιζαν και στα στουντιο την Αλεξια με φωτο καρε μαλλι αρα μαλλον ιδια κοπελα.Γενικα εκτος απο την κυρια Ελενα που πρεπει να ναι βασικη και αναντικαταστατη ,πηγαινοερχονται πολλες κοπελες ειτε αρπαχτοξεπετες ειτε τους τρωει το ψωμι η Ελενα και αλλαζουν στεκι.Αλλα λογω αυταρχικου ισως δοκιμασω και τις 2 εν τελει.
Δεν το εθεσες σωστα φιλτατε μου ουτε χτυπαει ωραια στο ματι....δεν τρωω το ψωμι καμιας απλα ξερω και κανω πολυ καλα και σωστα την δουλεια μου ευχαριστω!!!
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Εσκεμενως το ειπα ακομψα και δεν εχει να κανει με σας ουτε να βαλει κοπελες να μαλωνουν,οπως ακομψο για μας ειναι να μην κανουν καποιες αλλες σωστα κ καλα τη δουλεια τους και να φευγουμε χειροτερα απ'οταν ηρθαμε.Το οτι εσεις ειστε καλη στη δουλεια σας φαινεται βαση μαρτυριων σε sites οπως αυτο ,οπως εδω μιλαμε και για οσες μας δωσαν ασχημες εμπειριες ωστε να παρουν ποδι απο τονν χωρο. Δε νομιζω οτι δινουν βαση οι κοπελες να διαβαζουν τι γραφει ο καθενας εδω μεσα.Δε θα ερχομουν στο χωρο σας να πω ξερεις εσυ εισαι καλη εσυ εισαι απατη η αλλη ειναι ετσι βρωμαεικλπ θελωντας να σπειρω διχονοιες,διαφερει ο γραπτος λογος σε ενα φορουμ ενημερωσης με τον προφορικο λογο.Παρολαυτα μου αρεσε η ευγενεια σου και συγνωμη αν σε εφερα σε δυσκολη θεση.
Δεν ειμαι ολες οι κοπελες ειμαι η Ελενα και σε καποια δινω βαση οχι σε ολα...τωρα οσο για το αν με εφερες σε δυσκολη θεση σε πληροφορο καθολου και απεχω πολυ απο τσακωμους και διχονοιες....ολα ειναι επιλογες προσοχη στις λουμπες!!!!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
αμα ειναι καλος ο οδηγος , ο,τι αυτοκινητο και να του δωσεις θα πεταει . δεν εχει σημασια σε ποιο κρεββατι θα σε παει η ελενα .παιζει μπαλα και σε ξερο και σε χορταριασμενο γηπεδο ! και στο πατωμα να σε βαλει θα πεις το δεσποτη παναγιωτη (που λεγαμε στα νιατα μας κι εμεις οι "προχωρημενης ηλικιας").
Σωστός.Τι σημασία έχει το κρεβάτι;Αν ξέρει μασάζ η θεραπεύτρια και παίζει μπάλα τότε κομπλέ.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
οποιος βρει την ελενα στο βιντεακι , κερδιζει !
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
Δεν το εθεσες σωστα φιλτατε μου ουτε χτυπαει ωραια στο ματι....δεν τρωω το ψωμι καμιας απλα ξερω και κανω πολυ καλα και σωστα την δουλεια μου ευχαριστω!!
η γυναικα μου δεν συμφωνει. της το τρως το ψωμι .... :P
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Και εδω και σε αλλα μαγαζια εχουν γραφτει κριτικες για κοπέλες που το "εχουν στο" θεμα του μασσαζ.... ισως οι πελατες που πανε μονο για τον πηδουλο σε "ελαιοτριβεία" ειναι λιγοι... Θεωρω παντως ότι οποια θελει να εργαζεται ως "λαδοκόρη¨' πρεπει να ξερει τα βασικά... αλλιώς υπάρχουν και τα στουντιο... καμμια δε χανεται αν δε θελει να χαθεί.... Δεν ειναι τυχαιο ποου τα 5 - 6 "αστέρια" πιατσας εχουν καλ'ες βαθμολογιες στην ποιότητα του μασσαζ.... Οσες τραβανε ζορι να μαθουν μασσαζ.... δεν ειναι οι γκομενες μας λεφτα παιρνουν και πρεπει να αποδίδουν.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Η κάθε μια χαράζει την πορεία της βάσει προσόντων και υπηρεσιών. Η Έλενα εχει πολυ υψηλό επιπεδο υπηρεσιών όποτε οποία θέλει να συναγωνιστεί ιδιαίτερα στον ίδιο χώρο πρέπει να ιδρώσει τη φανέλα, τα αλλα είναι φιλολογία.....
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Η κάθε μια χαράζει την πορεία της βάσει προσόντων και υπηρεσιών. Η Έλενα εχει πολυ υψηλό επιπεδο υπηρεσιών όποτε οποία θέλει να συναγωνιστεί ιδιαίτερα στον ίδιο χώρο πρέπει να ιδρώσει τη φανέλα, τα αλλα είναι φιλολογία.....
Σωστόοοοοος!!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Και εδω και σε αλλα μαγαζια εχουν γραφτει κριτικες για κοπέλες που το "εχουν στο" θεμα του μασσαζ.... ισως οι πελατες που πανε μονο για τον πηδουλο σε "ελαιοτριβεία" ειναι λιγοι... Θεωρω παντως ότι οποια θελει να εργαζεται ως "λαδοκόρη¨' πρεπει να ξερει τα βασικά... αλλιώς υπάρχουν και τα στουντιο... καμμια δε χανεται αν δε θελει να χαθεί.... Δεν ειναι τυχαιο ποου τα 5 - 6 "αστέρια" πιατσας εχουν καλ'ες βαθμολογιες στην ποιότητα του μασσαζ.... Οσες τραβανε ζορι να μαθουν μασσαζ.... δεν ειναι οι γκομενες μας λεφτα παιρνουν και πρεπει να αποδίδουν.
Έτσι
Τουλάχιστον κάποιες ξέρουν να κάνουν μασάζ.Δεν είναι μόνο στο κομμάτι του σεξ.
Δικαιολογούν τη θέση τους στα ελαιοτριβεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom