Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Γνωριμία με Ελένη. Σπάνια να μου κάνουν τέτοιο μασάζ, ήξερε πού, τι και πώς, κάθε μυός και σπονδύλου. Καλό δεύτερο μέρος, έμπειρη.
τα εχουμε πει πολλες φορές .η ελεναρα ειναι επιπεδου champion's league.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Ναι...που σηκώνει πολυ συζήτηση και η κάθε μια την ερμηνεύει διαφορετικά, αλλα υπαρχει άλλο thread γι αυτο, εδώ ας πούμε για το μαγαζι αυτο!
Πολυ σωστα τα λες!Το ταντρα μασαζ ειναι ιεροτελεστια απο πριν αρχισεις μεχρι το τελειωμα και θελει χρονο και συγκεντρωση για να γινει σωστα και να σε φτασει στην κορυφωση.....
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Πολυ σωστα τα λες!Το ταντρα μασαζ ειναι ιεροτελεστια απο πριν αρχισεις μεχρι το τελειωμα και θελει χρονο και συγκεντρωση για να γινει σωστα και να σε φτασει στην κορυφωση.....
Το tantra περιέχει σεξ;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Κάθε φορά που βλέπω αυτό το νήμα θυμάμαι τη φωνούλα της εκφωνήτριας του TRAM: NEXT STATION BAKNANA. χαχα Συγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα και είπα να πω καμιά μλκ. Τη καλημέρα μου
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Το tantra περιέχει σεξ;
Το παραδοσιακο ταντρα ειναι ειδος πνευματικου μασαζ και απευθυνεται στις ερωτογενεις περιοχες του σωματος χωρις διεισδυση απολαμβανεις καθ'ολη την διαρκεια... .υπαρχει ομως και το νεοταντρα που εχει αυτο που θες!
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Το παραδοσιακο ταντρα ειναι ειδος πνευματικου μασαζ και απευθυνεται στις ερωτογενεις περιοχες του σωματος χωρις διεισδυση απολαμβανεις καθ'ολη την διαρκεια... .υπαρχει ομως και το νεοταντρα που εχει αυτο που θες!
Οκ με καλυψες!
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
Η Στέλλα θα γυρίσει? Έμαθε κάνεις κάτι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.866
Κριτικές
67
Like
3.806
Πόντοι
4.130
Το παραδοσιακο ταντρα ειναι ειδος πνευματικου μασαζ και απευθυνεται στις ερωτογενεις περιοχες του σωματος χωρις διεισδυση απολαμβανεις καθ'ολη την διαρκεια... .υπαρχει ομως και το νεοταντρα που εχει αυτο που θες!
Άρα έρχεσαι στα λόγια μου, και επειδή κανεις ή πολλοί λίγοι σε αυτο το site ενδιαφέρονται να απολαύσουν πνευματικό μασαζ......κάθε μια κάνει ότι καταλαβαίνει και το βαφτίζει Ταντρα.....
Και δεν αναφέρομαι στην Έλενα, για τα πουλεν μιλάω......
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Άρα έρχεσαι στα λόγια μου, και επειδή κανεις ή πολλοί λίγοι σε αυτο το site ενδιαφέρονται να απολαύσουν πνευματικό μασαζ......κάθε μια κάνει ότι καταλαβαίνει και το βαφτίζει Ταντρα.....
Και δεν αναφέρομαι στην Έλενα, για τα πουλεν μιλάω......
Γιαυτο καλο ειναι να κανουμε αυτα που καταλαβαινουμε και οχι αυτα που καταλαβαινουμε ενω δεν τα καταλαβαινουμε
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Γιαυτο καλο ειναι να κανουμε αυτα που καταλαβαινουμε και οχι αυτα που καταλαβαινουμε ενω δεν τα καταλαβαινουμε
μολις μου εκαψες καμμια κατοσταρια εγκεφαλικα κυτταρα ...μηπως να περασω να μου τα αναγεννησεις με τη μεθοδο του "παλαιοταντρα" ?
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
μολις μου εκαψες καμμια κατοσταρια εγκεφαλικα κυτταρα ...μηπως να περασω να μου τα αναγεννησεις με τη μεθοδο του "παλαιοταντρα" ?
Εδω κοντευω να καψω τα δικα μου με αυτα που διαβαζω??για ελα για μια ανανεωση κυτταρων!!!
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Τώρα πριν λίγο έκανα ένα τηλέφωνο.Ελενα Δήμητρα Αλεξία και Κάτια.Γνωριζουμε κάτι για την συγκεκριμένη;Έχει εργαστει σε κάποια μασαζερι της Αθήνας;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
πέρασα και την είδα. την Κάτια, δεν την έχω δει σε άλλο μαγαζί παλιότερα. λοιπόν πρόκειται για πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση εκ πρώτης όψεως τουλάχιστον.
Ελληνίδα ηλικίας 30+ αρκετά ψιλή αδύνατη καλλιγραμη με σκούρο ίδιο μακριά μαλλιά. σώμα όμορφο φυσικό με ωραία πόδια .
για να δούμε...λες τελικά οι Ελληνίδες να πάρουν την ρεβάνς στα μαγαζιά,?
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
πέρασα και την είδα. την Κάτια, δεν την έχω δει σε άλλο μαγαζί παλιότερα. λοιπόν πρόκειται για πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση εκ πρώτης όψεως τουλάχιστον.
Ελληνίδα ηλικίας 30+ αρκετά ψιλή αδύνατη καλλιγραμη με σκούρο ίδιο μακριά μαλλιά. σώμα όμορφο φυσικό με ωραία πόδια .
για να δούμε...λες τελικά οι Ελληνίδες να πάρουν την ρεβάνς στα μαγαζιά,?
Από την περιγραφή και μόνο έχω φτιαχτεί...!Σίγουρα θα γίνει επίσκεψη
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Από την περιγραφή και μόνο έχω φτιαχτεί...!Σίγουρα θα γίνει επίσκεψη
Πρέπει να είναι όμορφη και καλιγραμμη.Δεν αποκλείεται να έχει παίξει σε άλλο χώρο πριν από το μασάζ.Δυο σε ένα και μασάζ και σεξ με ωραία γκόμενα Ελληνίδα που τις ψάχνουμε με το κυαλι.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Πρέπει να είναι όμορφη και καλιγραμμη.Δεν αποκλείεται να έχει παίξει σε άλλο χώρο πριν από το μασάζ.Δυο σε ένα και μασάζ και σεξ με ωραία γκόμενα Ελληνίδα που τις ψάχνουμε με το κυαλι.
Τέτοιες περιπτώσεις σπανίζουν σε μασάζ.Και σε στούντιο δεν αξίζει τα πενήντα.
Όποιος περάσει ενημερώνει.Ισως αύριο κάνω μια καταδρομική
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Η Κάτια έδινε πόνο στο δωμάτιο όπως και η Έλενα...
Είδα την Έστελα Στέλλα κάπως έτσι...Ξανθιά μιλφαρα τα κάνει όλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom