Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
απο πανω συγγρου.
συγγρου απο αθηνα προς πειραια , κατεβαινοντας κανεις δεξια ,οπου βρεις μετα το κικνυ το στριπτιζαδικο . αυτη ειναι η ατθιδων στην καλλιθεα . κανεις αριστερα στη δοιρανης (πρωτη παραλληλος της συγγρου απο καλλιθεα) και κατεβαινεις παραλληλα με τη συγγρου μεχρι να βρεις την αγιων παντων (εκει που ητανε το μουσες το μασατζιδικο) .σε αυτο το φαναρι κανεις αριστερα και περνας απο τη γεφυρα κατω απο τη συγγρου προς νεα σμυρνη .πιανεις την αριστερη λουριδα και κανεις αριστερα στην πρωτη παραλληλο της συγγρου που λεγεται πλαστηρα .την ανεβαινεις μεχρι το υψος του πρωην λιδρα μαριοτ περιπου .εχει φαναρι η διασταυρωση της πλαστηρα με την μπακνανα οπου κανεις δεξια μεχρι να βρεις το 47 στο αριστερο σου χερι με κατευθυνση προς δαφνη. πιο κατατοπιστικος , δεν γινεται ...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.600
Κριτικές
190
Like
48.536
Πόντοι
41.443
συγγρου απο αθηνα προς πειραια , κατεβαινοντας κανεις δεξια ,οπου βρεις μετα το κικνυ το στριπτιζαδικο . αυτη ειναι η ατθιδων στην καλλιθεα . κανεις αριστερα στη δοιρανης (πρωτη παραλληλος της συγγρου απο καλλιθεα) και κατεβαινεις παραλληλα με τη συγγρου μεχρι να βρεις την αγιων παντων (εκει που ητανε το μουσες το μασατζιδικο) .σε αυτο το φαναρι κανεις αριστερα και περνας απο τη γεφυρα κατω απο τη συγγρου προς νεα σμυρνη .πιανεις την αριστερη λουριδα και κανεις αριστερα στην πρωτη παραλληλο της συγγρου που λεγεται πλαστηρα .την ανεβαινεις μεχρι το υψος του πρωην λιδρα μαριοτ περιπου .εχει φαναρι η διασταυρωση της πλαστηρα με την μπακνανα οπου κανεις δεξια μεχρι να βρεις το 47 στο αριστερο σου χερι με κατευθυνση προς δαφνη. πιο κατατοπιστικος , δεν γινεται ...
να εισαι σιγουρος οτι θα το βρει χαχαχαχαχαχα
ρε απο το χωριο ερχεται. εκει εχουν στανες,τον καφενε του Γιακουμη και ελιες για σημαδια :2funny::2funny::2funny::2funny:

ασε που δεν θα παει. μονο μπλαμπλα ειναι ο τυπος
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
να εισαι σιγουρος οτι θα το βρει χαχαχαχαχαχα
ρε απο το χωριο ερχεται. εκει εχουν στανες,τον καφενε του Γιακουμη και ελιες για σημαδια :2funny::2funny::2funny::2funny:

ασε που δεν θα παει. μονο μπλαμπλα ειναι ο τυπος
του εδωσα σημεια αναφορας σχετικα με το αθλημα (κινκυ,μουσες, πρωην λιδρα μαριοτ). και απο την ζιμπαμπουε να ερχεται , πιο ευκολο δε γινεται :sunglasses:. αντε , να βοηθησω λιγο ακομη μιας και το ξενοδοχειο που θα αναφερω ειναι γνωστο για διαφορους λογους εδω μεσα . κατεβαινοντας τη συγγρου προς πειραια , στο υψος του ATHENAEUM SMART HOTEL (στο αντιθετο , ομως, ρευμα) κανεις δεξια στην ατθιδων .

 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
του εδωσα σημεια αναφορας σχετικα με το αθλημα (κινκυ,μουσες, πρωην λιδρα μαριοτ). και απο την ζιμπαμπουε να ερχεται , πιο ευκολο δε γινεται :sunglasses:. αντε , να βοηθησω λιγο ακομη μιας και το ξενοδοχειο που θα αναφερω ειναι γνωστο για διαφορους λογους εδω μεσα . κατεβαινοντας τη συγγρου προς πειραια , στο υψος του ATHENAEUM SMART HOTEL (στο αντιθετο , ομως, ρευμα) κανεις δεξια στην ατθιδων .

Προέκταση Σκλαβενίτη Σούπερ Μάρκετ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Σήμερα δεν είναι Ναταλία...
Ελένη Δημητρα και Αλεξία;
Καινούργια;
Ναι καινούργιο τεμάχιο η Αλεξία

Ρωσίδα γύρω στα 35 καστανό καρέ μαλλί πράσινα μάτια κανονικό όρος αδύνατο σώμα.
Ύψος γύρω στο 1.65+
Δεν την έχω ξαναδεί κάπου ενδιαφέρουσα περίπτωση και αρκετά ευδιάθετη και χαμογελαστή στο σαλόνι. Η υπηρεσία μου τόνισε πως κάνει φοβερό μασαζ. Νομίζω χρειάζεται ένα τεστ ντραιβ!
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Ρωσιδα η Αλεξία...Άμα κάνει και καλό μασάζ σίγουρα θα δοκιμαστεί! :P
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Απο αποψη μασαζ η Ελενα θεωρειται στις τοπ του κλαδου η λαθος αναφορες θυμαμαι?Μετα το επικινδυνο μασαζ της μαυρουλας ειμαι λιγο μπερδεμενος.
Η Έλενα είναι πολύ καλή στο μασαζ καμία σχέση με την μαυρουλα.
Και η Δήμητρα κάνει καλό.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Ναι καινούργιο τεμάχιο η Αλεξία

Ρωσίδα γύρω στα 35 καστανό καρέ μαλλί πράσινα μάτια κανονικό όρος αδύνατο σώμα.
Ύψος γύρω στο 1.65+
Δεν την έχω ξαναδεί κάπου ενδιαφέρουσα περίπτωση και αρκετά ευδιάθετη και χαμογελαστή στο σαλόνι. Η υπηρεσία μου τόνισε πως κάνει φοβερό μασαζ. Νομίζω χρειάζεται ένα τεστ ντραιβ!

Εμένα μου μοιάζει με την Αλέξια που ήταν στα στούντιο Ηλία Ηλιού 82 και Βούρβαχη 19. Μήπως είναι αυτή;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Εμένα μου μοιάζει με την Αλέξια που ήταν στα στούντιο Ηλία Ηλιού 82 και Βούρβαχη 19. Μήπως είναι αυτή;
Φίλε μπορεί δεν ξέρω. Σε αυτά τα στούντιο έχω χρόνια να πάω και δεν γνωρίζω τις κοπέλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom