Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αν το ταβερνακι της Γιαννας ηταν ανοικτο για ολους... και οχι μονο για αυτους που το τηλ. βρισκεται στην μνημη του κινητου της... και η Βικτωρι-ακα παρεμενε στο ροστερ... αυριο θα σπαγαν τα κουδουνια...
ειναι πολλοι οι ριψοκινδυνοι... τα΄χουμε ξανα πει
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
δεν κατάλαβες , εννοώ ότι το ξέρουν αλλά το γράφουν για να το γράψουν....
αποκλείω κάποιος  που είναι έμπειρος και ασχολείται να μην γνωρίζει....
αυτά που μου έγραψες τα έχω διαβάσει.... 
το "γραφω για να γραψω" είναι για τους συλλεκτες αστερακίων και "αξιωμάτων τόνωσης αυτοεκτίμησης"  ;)
Δε μου κάνουν για τέτοιοι, οι τύποι αυτοί...

Και ξέρεις και κάτι άλλο? Δεν είναι όλοι οι πουτανιάρηδες αργόσχολοι να κάθονται στα διάφορα "σαλονάκια" με τις ώρες και να κουβεντιάζουνε με τσατσαδες και πουτάνες επί παντός...κουτσομπολιού.

Άρα δε βλέπω το λόγο να προσποιούνται τους ανίδεους. Σιγουρα θα υπάρχουν και αυτοι... Και εδώ ειναι η ουσια...

Η ουσία είναι ότι αυτα ΠΡΕΠΕΙ να γράφονται και να τα έχουν υπόψη τους και έμπειροι και άπειροι.
Εστω και ενας να ξεστραβωθει και να ξέρει τι γίνεται εκεί που πάει να γαμήσει, κέρδος είναι...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
η συγκεκριμενη  παρα πολυ φιλοδοξη.  μεσα  σε 2 μηνες  στην γιαννα ,  εβγαλε παρα πολυ χρημα.    της  αρεσε  πραγματικα   να τον τρωει ,    και μεσα  στο δωματιο,  ερωτα εκανε  (  παρα  σεχ ).  

τωρα θα με κανεις να μετανιωσω που δεν εχω παει ακομα στο καινουργιο...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δεκτόν
αλλά πως στο καλό θα ανοίξει η πελατεία του μαγαζιού; εκτός αν δεν το θέλουν...

τι να κάνω τύπε έτσι είναι η πολιτική της Γιάννας.....

εγώ είχα πρόσβαση στο ίδρυμα εξαιτίας του δασκάλου(jerry5)με τον οποίο γνωριζόμαστε καιρό,έχουμε βρεθεί για καφε κλπ.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
   ξερεις κανενα τυφλο  που να μην θελει  το φως  του ?    υπαρχει κανενα μαγαζι, που να μην θελει πελατεια ?  

δάσκαλε ανέλαβε την μύηση των νέων μελών στο ίδρυμα της Γιάννας για να μην στέλνουν σε εμένα πμ :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
    εδω δεν  εχω χρονο  να  :fuck1:  ,  εγω .
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παντως  για  αυτους που τα θελουν , ολα  μα ολα ,  το μαγαζακι της γιαννας  ενδεικνυται.    οι  κοπελλες  το  ζουν  εκει  μεσα.   
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

υπερβολές..........θέλω μια μέρα να με συνοδεύσεις στο ευαγή ίδρυμα της κ.Γιάννας :grin:

  οχι παλι  ρε συ .  πηγαμε μια φορα .  συστηθηκες κλπ.  τωρα  σειρα σου να πας κανενα αλλο μελος.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  οχι παλι  ρε συ .  πηγαμε μια φορα .  συστηθηκες κλπ.   τωρα  σειρα σου να πας κανενα αλλο μελος.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με πληγώνεις θα με τρελάνουν στα πμ τώρα οι καυλιάρηδες :cheesy:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  παντως  στην  γιαννα,  πολλοι ειναι αυτοι που  :fuck1:  χωρις.    στην αρχη φυσικα νομιζουν  οτι  μονο  αυτοι ειναι και κανενας  αλλος.    και τιμη τους και καμαρι τους ,  οτι η πουτανα τους καθισε χωρις προφυλακτικο .  και  ειναι το  επτασφραγιστο  μυστικο τους.      και επειδη  η πουτανα  θελει να κρυφτει,  αλλα  δεν την αφηνει  η χαρα ,  αργοτερα  κατι απο εδω,  κατι απο εκει ,    η το μαρτυρανε  σε καποιους  η το λενε  στην γιαννα.  τελικα  η γιαννα τυχαινει και μαθαινει  αυτο το επτασφραγιστο  μυστικο,  απο διαφορους  συγχρονως.       
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
γιατι  οχι?    ετσι και ετσι αυτα τα 4 που ειχα βαφτισει   , εχουν μεγαλωσει πια.  καντο πρωτα  εσυ με την καβλιτσα.

εντάξει δάσκαλε θα της το πω δεν νομίζω να μου το αρνηθεί......όλο γλύκα είναι στο :knockinb: :grin:

κουμπαρούλη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom