Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MICKEY ROURKE

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2009
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Υπερβάλλετε.  :rolleyes: :) :) :)

Προσπαθώ να βρίσκομαι στις επάλξεις όσο το επιτρέπουν οι δυνάμεις μου (και το πορτοφόλι μου). :grin:


καθόλου η αλήθεια να λέγεται έχουμε κανένα σχολιάκι για το ραστερ της κ.γιάννας από συναγωνιστές μονο ακούω :helpplea:,η κ.γιάννα ξέρω θα ου πει ότι όλες είναι super
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.772
Πόντοι
5.195
καθόλου η αλήθεια να λέγεται έχουμε κανένα σχολιάκι για το ραστερ της κ.γιάννας από συναγωνιστές μονο ακούω :helpplea:,η κ.γιάννα ξέρω θα ου πει ότι όλες είναι super
ρόστερ εννοείς μάλλον, το ράστερ είναι όρος στη τυπογραφία  :2funny:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
έχουμε κανένα σχολιάκι για το ραστερ της κ.γιάννας από συναγωνιστές μονο ακούω :helpplea:,η κ.γιάννα ξέρω θα ου πει ότι όλες είναι super

Αυτό θα ισχυρισθεί βέβαια. Ποιός έμπορος δεν θα παινέσει την πραμάτεια του? :grin:

Δώσε μου λίγες ώρες και θα έχεις επιτόπιο ρεπορτάζ.
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
τι έχει το μενου στο νεο μαγειρειο της Γιαννας; Στα τηλ παντως δεν απανταει και υπαρχουν υποψιες οτι ή το κλεισε ή της το κλεισαν...Ενημερωση κανεις;
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
έχουμε κανένα σχολιάκι για το ραστερ της κ.γιάννας από συναγωνιστές μονο ακούω :helpplea:,η κ.γιάννα ξέρω θα ου πει ότι όλες είναι super

Πέρασμα-αστραπή από την Παπαδιαμάντη 8.

Για όσους δεν ξέρουν, η πρόσβαση στο κατάστημα είναι πολύ εύκολη, είτε ερχόμενοι από Κατεχάκη, είτε ανεβαίνοντας την Εθν.Αντιστάσεως. Πολύ εύκολο παρκάρισμα στο εγγύτατο μεγάλο Parking του δήμου. Βολεύει επίσης το λεωφορείο 224, όπου σε αφήνει ακριβώς έξω από την οδό Καζαντζάκη η οποία τέμνει την Παπαδιαμάντη στο Νο 8 όπου είναι και ο προορισμός μας.

Το οίκημα βρίσκεται στον πρώτο όροφο νεόκτιστης μονοκατοικίας. Τα πολλά σκαλοπάτια όμως, θα είναι τροχοπέδη για όποιον συναγωνιστή με κινητικά προβλήματα θελήσει να το επισκεφθεί. Το διαμέρισμα είναι μεγάλο και βολικό, αλλά η διαρρύθμιση κατά τη γνώμη μου με τα πολλά μικρά σαλονάκια (για να μην έρχεται σε επαφή ο ένας πελάτης με τον άλλον) δεν μου άρεσε. Ίσως αν ήταν κάπως λιγότερα, θα ήταν καλύτερα... Τέλος πάντων, όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Τέσσερα δωμάτια περιμένουν τους ξαναμμένους επισκέπτες προς τέρψιν και ανακούφισιν.

Τα κορίτσια σήμερα ήταν έξι. Θετική εντύπωση έκαναν η νεαρά Κοσσοβάρα με το όμορφο κορμί (την οποία εδοκίμασε και ο makis1985, βλ."Μασατζίδικα που γαμάς" σελ.2223 post#33333), η Ρωσσίδα Βικτώρια και το μοντέλο από την Ιταλία (όπως προσδιορίστηκε από την υπεύθυνη).
Τα υπόλοιπα τρία κορίτσια δεν έδειχναν εμφανισιακά κάτι που θα έκανε τη διαφορά.

Οι υπηρεσίες εκάστης νεαράς τιμόνται 40 ευρώ, εκτός του μοντέλου για το οποίο ο πελάτης θα πρέπει εκτός από το χρόνο του να δαπανήσει 10 ευρώ επιπλέον, δηλαδή συνολικά 50.

Η υπεύθυνη όπως πάντα, καλοσυνάτη και χωρατατζού.

Ο χώρος είναι επισκέψιμος και σε αγνώστους προς την ιδιοκτησία, μόνο σε περίπτωση που συνοδεύονται από γνωστό πελάτη.

Υ.Γ.
Δεν δύναμαι να συνοδεύσω/συστήσω παντελώς αγνώστους προς εμέ συναγωνιστές, γι' αυτό, παρακαλώ μην στείλετε pm.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ο χώρος είναι επισκέψιμος και σε αγνώστους προς την ιδιοκτησία, μόνο σε περίπτωση που συνοδεύονται από γνωστό πελάτη.

Αρα ειναι σαν να λεs...........ελατε μαζι μου εγω θα σαs οδηγησω  :grin: :grin:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Αρα ειναι σαν να λεs...........ελατε μαζι μου εγω θα σαs οδηγησω  :grin: :grin:

Δεν δύναμαι να συνοδεύσω/συστήσω παντελώς αγνώστους προς εμέ συναγωνιστές, γι' αυτό, παρακαλώ μην στείλετε pm.
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
65
Like
18
Πόντοι
0
exei dikio o life agiana einai san na les elate na sas mathw ti kalo magazi einai ara prepei na erheis mazi mas!!!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
exei dikio o life agiana einai san na les elate na sas mathw ti kalo magazi einai ara prepei na erheis mazi mas!!!

Παίκτη, διάβασες από εμένα κάποιο διθύραμβο για τον οίκο?

Ανέφερα μόνο ότι υπέπεσε στην αντίληψή μου και συμπλήρωσα την κριτική με τη βασική πληροφορία που πρέπει να έχει υπ'όψη του κάθε νέοπας: άγνωστοι δεν μπαίνουν.

Το μαγαζί δεν είναι συνήθως κάτι το εξαιρετικό σε ανθρώπινο δυναμικό, χωρίς βέβαια να υπάρχουν και εξαιρέσεις στον κανόνα.

"Ο άνθρακας για κάποιον μπορεί να είναι τα διαμάντια για άλλον".
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
65
Like
18
Πόντοι
0
swsta arxonta!!!!

apla pisteyw , tha symfwniseis isws kai o life mazi mou, oti eisai enas daskalos pou dne prepei na afhnei genika tis gnwshs toy alla na mas kathodigei !!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
sfun_ahohno.gif




sfun_poking2.gif




:tooth: :tooth:


 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
apla pisteyw , tha symfwniseis isws kai o life mazi mou, oti eisai enas daskalos pou dne prepei na afhnei genika tis gnwshs toy alla na mas kathodigei !!!

Μην υπερβάλλουμε. Όλοι προσπαθούμε (θέλω να πιστεύω) για το γενικό καλό.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  η σμαραγδα , η βικτωρια και το ελενακι ειναι ηδη γνωστες  μιας και εχω  αναφερθει  για  αυτες.      ειναι  επισης μια ζανινα (  ρουμανα 22-23 χρ.  εχει  κατι πιασιματακια , ψιλονταρντανουλα  ειναι.  )  μια ρωξανη ( ρουμανα  και αυτη ,  καστανα μαλλια 27αρα περιπου.  μπαζο  δεν θα την ελεγα .    )  και για τελευταια  αφησα την ΕΛΙΖΑ (  κοντα μαυρα μαλλια .  νοστιμο προσωπακι , καλη  στο υψος , 18-20 χρ.  το πολυ.  ωραιο  σωματακι ,  αλλα  αυτο που ξεχωριζε πανω της  ηταν τα  μεγαλουτσικα , νεανικα, αφρατα και ωραια  :tits: )  .
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
  η σμαραγδα , η βικτωρια και το ελενακι ειναι ηδη γνωστες  μιας και εχω  αναφερθει  για  αυτες.      ειναι  επισης μια ζανινα (  ρουμανα 22-23 χρ.  εχει   κατι πιασιματακια , ψιλονταρντανουλα  ειναι.  )   μια ρωξανη ( ρουμανα  και αυτη ,   καστανα μαλλια 27αρα περιπου.   μπαζο  δεν θα την ελεγα .     )   και για τελευταια   αφησα την ΕΛΙΖΑ (  κοντα μαυρα μαλλια .  νοστιμο προσωπακι , καλη  στο υψος , 18-20 χρ.  το πολυ.   ωραιο  σωματακι ,  αλλα  αυτο που ξεχωριζε πανω της  ηταν τα  μεγαλουτσικα , νεανικα, αφρατα και ωραια   :tits: )  .
jerry5, εχει τοσο μεγαλο ροστερ, η Κα Γιαννα ???

Μπραβο !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom