Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
παντως το οτι δεν γραφεται τιποτα ειναι για καλο η για κακο...?
ακομα δεν εχω καταλαβει πιθανον να μην αξιζει
γιατι εχουν γραφτει δοφορουμενες κριτικες...
η οσοι εχουν πασο και μπαινουν
να μην θελουν να γραψουν κατι...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.347
Πόντοι
45.465
όλα όσα γράφεις ισχύουν....
βέβαια τα ίδια ισχύουν για όλα τα μαγαζιά...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αργά το βράδυ ή νωρίς αύριο το πρωί θα υπάρξει ενδελεχής ενημέρωση για το ίδρυμα :cheesy:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σήμερα ήθελα να κάνω ένα δυνατό γαμήσι κάποιος πιο αγαπησιάρικο οπότε σκέφτηκα να πεταχτώ μια βόλτα μέχρι την Καισαριανή στο Παπαδιαμάντη 8 μιας και είχα την ελευθέρας από το αμόρε :cheesy:.Καβάλησα το σιδερένιο άλογο διένυσα κοντά στα 30 χιλιόμετρα μέχρι να παώ και άλλα τόσα να γυρίσω.......η ταλαιπωρία που υπέστη άξιζε τον κόπο γιατί η Έσμεράλδα με δικαίωσε για ακόμη 1 φορά.Κατέφθασε στο ευαγή ίδρυμα κατά τις 6 παρά όπου τηλεφώνησα στην Γιάννα για να μου ανοίξει ώστε να έχω πρόσβαση στον παράδεισο.Ανέβηκα τις σκάλες με καλωσόρισε η Γιάννα όπου με έβαλε να κάτσω στο μέσα σαλόνι το οποίο δεν φαίνεται από την κύρια είσοδο.Το ρόστερ είχε μόλις 4 κοπέλες οι οποίες ήταν οι εξής οι 2 Κοσσοβάρες Έλενα και Εσμεράλδα ενώ στην παρέα τους είχε προστεθεί μια μελαγχρινή Ρουμάνα μετρίου αναστήματος με μεγάλα βυζιά που άκουγε στο όνομα Ρωξάνη.Η έταιρη κοπέλα ήταν μια μαυρούλα από το Κονγκό όχι κάτι το ιδιαίτερο για τα δικά μου γούστα.Αναμονή να βγεί το μωρό από το δωμάτιο ενώ ξεκίνησε η παρέλαση από τις υπόλοιπες 3 κοπέλες......Είχα πάει αποφασισμένος να δοκιμάσω την Εσμεράλδα από την οποία είχα μείνει πολύ ικανοποιημένος την προηγούμενη φορά.Μετά από 5 λεπτά αναμονής βγήκε από το δωμάτιο,φρεσκαρίστηκε ενώ κατέφθασε στο σαλόνι να με χαιρετήσει.Έκατσε πάνω στα πόδια μου λεγοντάς μου ότι δεν φοράει βρακάκι,έβαλα τα γέλια με εκείνη να μου λέει ντρέπομαι να κυκλοφορώ έτσι :o Της είπα δεν θα δώ κάτι που δεν έχω δεί οπότε χαμογέλασε ενώ παράλληλα καπνίσαμε ένα τσιγάρο για να χαλαρώσουμε.

Από την καύλα μου ξέχασα προς στιγμή να πληρώσω την κ.Γιάννα η οποία μου είπε μου τα δίνεις μετά τα χρήματα δεν υπάρχει πρόβλημα......το μωρό με οδήγησε στο αγαπημένο της δωμάτιο που βρίσκεται αριστερά της κουζίνας ενώ ακριβώς δίπλα του υπήρχε μεγάλο μπάνιο το οποίο επισκέφθηκα για ένα χαλαρωτικό ντουζάκι πριν ξεκινήσει η μάχη.Το δωμάτιο κάπως μικρό όπως και τα περισσότερα του ιδρύματος ενώ διέθετε μασαζοκρέββατο και κανονικό κρεββάτι με καθρέφτη στον οποίο βλέπαμε τα ειδωλά μας κατά την διάρκεια του σεξ.Φρεσκαρίστηκα στα γρήγορα γιατί δεν ήθελα να χάσω λεπτό.Είσοδος στο δωμάτιο όπου μετά από 1 λεπτό περίπου κατέφθασε η καυλιάρα Εσμεράλδα η οποία φορούσε ένα κοντό φορεματάκι και τις ψηλοτάκουνες γόβες της :cum: :cum: Την βοήθησα να βγάλει το φόρεμα της με εκείνη να ξεκουμπώνει το σουτιέν όπου αντίκρυσα ένα όμορφο 2αρι στήθος με τις ρώγες να είναι κάπως συνεσταλμένες.....στην πορεία βέβαια και με τον κατάλληλο χειρισμό από μέρους μου σκλήρυναν αρκετά.Ξάπλωσα με εκείνη να μου λέει τι έγινε ξύπνησε το καυλί σου τόσο γρήγορα??Της απαντάω με το που σε είδε είχαμε έπαρση σημαίας κάτι το οποίο δεν την ενόχλησε καθόλου αντίθετα χύμηξε πάνω μου όπου ξεκίνησε την περιποίηση σε όλο μου το κορμί.......Δεν άργησαν να πέσουν τα πρώτα ρουφηχτά γλωσσόφιλα ενώ μου δάγκωνε απαλά τα χείλη :cheesy: Δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό,ενέδωσα στο ρουφηχτά φιλιά της ενώ παράλληλα την πιπιλούσα στον λαιμό και στο στήθος με εκείνη να ανταποδίδει με γλωσσόφιλλα τα οποία συνεχίστηκαν καθόλη την διάρκεια του αγώνα.

Έντονα προκαταρκτικά με γλειψίματα στο σώμα μου το οποίο εξερευνούσε χιλιοστό-χιλιοστό φθάνωντας στο επίμαχο σημείο τα μπαλάκια μου τα οποία τα περιποιήθηκε με το γλυκό της στόμα χρησιμοποιώντας αρκετό σάλιο.Είχε φθάσει η ώρα να ασχοληθεί με το καυλί μου το οποίο χρειαζόταν την τρυφερότητα,απαλότητα του υγρού της στόματος.Η πίπα της καλή,βαθιά,αρεκτά υγρή χωρίς την χρήση χεριού ενώ έπιαζε με το πουτσοκέφαλο το οποίο πραγματικά με τρέλανε.Κατά την διάρκεια της πίπας το εργαλείο μου είχε υγρανθεί με τα σάλια της να στάζουν στα μπαλάκια μου :o Η πίπα της διήρκησε αρκετή ώρα με τον πούτσο μου να έχει την μερίδα του λέοντος όσον αναφορά την περιποίηση της.Αφού τελειώσε με την περιποιησή της στο σώμα μου και ιδιαίτερα στο εργαλείο μου της ζήτησα να ξαπλώσει ώστε να μου δοθεί η δυνατότητα να την περιποιηθώ και εγώ με τον αντίστοιχο τρόπο :grin: Ξεκίνησα από ψηλά από το λαιμό της έκανα μια στάση στο στήθος της το οποίο έγλειφα και πιπιλούσα για αρκετή ώρα με τις ρώγες της να ανταποκρίνονται άμεσα στην περιποιησή μου.Για το τέλος άφησα το μκρό μα συνάμα περιποιημένο μουνάκι της το οποίο ήταν φρεσκοξυρισμένο.....Όρμηξα με μανία στο μουνάκι της το οποίο έγλειφα και ρουφούσα με λαγνεία.Εκείνη πιέζε το κεφάλι μου για να μπαίνει όλη η γλώσσα μου μέσα της με εμένα να μην σταματάω να το γλείφω και να το ρουφάω.Εκεί ακούστηκαν οι πρώτοι αναστεναγμοί ηδονής.Είχε έρθει η ώρα να ξεκινήσει η μάχη αφού αμφότερες οι πλευρές ήταν έτοιμες με εκείνη να μου περνάει προφυλκακτικό ενώ εγώ ξάπλωσα στο κρεββάτι όπου της ζήτησα να καβαλήσει τον πούτσο μου.

Την είχα για αρκετά λεπτά σε αυτή την στάση με εκείνη να δίνει ένα χαλαρό ρυθμό όπου τα γλωσσόφιλα έδιναν και έπερναν ενώ με έγλειφε σε λαιμό,αυτιά στήθος..........η όλη φάση μου άρεσε αρκετά οπότε αφέθηκα έρμαιο στης ορέξεις της με εκείνη να αναστενάζει χαλαρά.Τα γλωσσόφιλλα δεν έλειψαν ενώ την έτριβα απαλά στο σώμα με ταυτόχρονη περιποίηση στα βυζάκια της τα οποία μου έφερνε στο στόμα μου.Δεν τα άφησα παραπονεμένα πως θα μπορούσα άλλωστε!!!!Τα χέρια μου εξερευνούσαν πιθαμή προς πιθαμή το σώμα της ενώ σε κάποια στιγμή έμειναν κολλημένα στα κωλομαγουλά της τα οποία σκαμπίλιζα ελαφρά μιας και δεν ήθελα να χαλάσω το αγαπησιάρικο κλίμα που είχε δημιουργηθεί μεταξύ μας :P Εκείνη ανταποκρινόταν στον χαλαρό τρόπο που την έτριβα κάνωντας μορφασμούς ηδονής σε συνδυασμό με την στάση στην οποία βρισκόμασταν.Είχε περάσει αρκετή ώρα που τα κορμιά μας είχαν ενωθεί είχαν γίνει ένα οπότε της ζήτησα να αλλάξουμε στάση.....στο ενδιάμεσο σταμάτησα λίγο στο μουνάκι της το οποίο είχε υγρανθεί όχι όμως σε ικανοποιητικό βαθμό οπότε έπρεπε να το περιποιηθώ ακόμα λίγο.Δεν έχασα καθόλου χρόνο όπου η γλώσσα μου πέρασε από το επίμαχο σημείο.Η κατάσταση είχε βελτιωθεί αρκετά οπότε της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα με εκείνη να με κοιτάζει από τον καθρέφτη.Ξεκίνησα σε χαλαρό ρυθμό γιατί η όλη πράξη ήταν κάπως αγαπουλίστικη(δεν το συνηθίζω αυτό αλλά έτυχε......)με την Εσμεράλδα να γραπώνεται από τα σεντόνια ενώ τα νύχια της από το πάθος που είχε κυριεύσει τα κορμία μας κόντεψαν να τρυπήσουν το στρώμα.....Τα βογγητά της έγιναν κάπως πιο βαριά η ανάσα της πιο κοφτή με εμένα να αλλάζω ρυθμό και να γίνομαι ολίγον ποιο σκληρός μαζί της.Εκείνη δεν πτοήθηκε από την αλλαγή ρυθμού και συνέχισε στο ίδιο μοτίβο με εμένα να την φιλάω στην πλάτη ενώ σε κάποια στιγμή έσκυψα μπροστά της όπου ανταλλάξαμε(4-5-10 δεν θυμάμαι ακριβώς)γλωσσόφιλα.

Είχα σεληνιαστεί μαζί της γιατί κάναμε καταπληκτικό σεξ που δύσκολα μπορώ να πετύχω ακόμα και με την γκομενά μου......επόμενη στάση ήταν η στάση του λωτού η οποία με εξυπηρετούσε αφάνταστα μιας και το κορίτσι ήταν μετρίου αναστήματος οπότε θα την δίπλωνα γύρω από την μέση μου με άνεση.Έκατσα στην άκρη του κρεββατιού με εκείνη να καβαλάει το εργαλείο μου.Σε αυτή την στάση τα πράγματα άλλαξαν άρδην με την Εσμεράλδα να γίνεται ακόμα πιο τρυφερή......δλδ είχε διπλώσει τα πόδια της σφιχτά γύρω από την μέση μου,με φιλούσε με πολύ πάθος στο στόμα ενώ τα χέρια της πότε μου τράβαγαν τα μαλλιά,πότε μου χάιδευε απαλά την πλάτη,πότε το στήθος.......είχα απορρήσει με την όλη της συμπεριφορά σε σημείο να αναρωτιέμαι αν είμαι με επαγγελματία κοπέλα του χώρου ή με την συντροφό μου???Εκείνη ανεβοκατέβαινε αργά και απαλά πάνω στο πέος μου όπου της έφευγαν μερικοί αναστεναγμοί.Το σώμα της στο αγγιγμά μου ήταν τόσο ζεστό που φοβήθηκα μην είχε ανεβάσει πυρετό :o :o Παράλληλα της περιποιήθηκα τον λαιμό,το στήθος,το λαιμό της ενώ τα χέρια μου έτριβαν την πλάτη της......τα γλωσσόφιλλα δεν σταμάτησαν καθόλου έπεφταν σαν την βροχή στο ξερό χώμα.Όπως είμασταν στην στάση του λωτού έγειρα το κορμί μου προς τα πίσω για να την διευκολύνω να αυξήσει την ένταση της διείσδυσης κάτι το οποίο την διευκόλυνε με εκείνη να κάνει μεγαλύτερα καθίσματα στον πούτσο μου.

Ένοιωθα ότι η σεμνή τελετή έπρεπε να λάβει τέλος αλλά προτού δοθεί το τέλος ήθελα να κάνω εκ νεου μια στάση στο όμορφο μουνάκι της το οποίο είχε απίστευτη αίσθηση λόγω του οτι είναι μικρό και κάπως στενό.Την ξάπλωσα ανάσκελα για να μπορέσω να το περιποιηθώ ενώ τα υγρά της είχαν πλημμυρίσει τα σεντόνια.....έβαλα λίγο δαχτυλάκι όπου διαπίστωσα το πόσο πολύ είχε υγρανθεί και συνέχισα με την γλώσσα μου με εκείνη να βογγάει δυνατά από καύλα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό το οποίο ήθελα να το απολαύσω με την Εσμεράλδα να μην σταματάει να βογγάει δυνατά ενώ εγώ κινούμουν χαλαρά μέσα της......κάπου εκεί ένοιωσα ότι έρχεται το τέλος οπότε ανέβασα κατακόρυφα την ένταση των διεισδύσεων μου.Το τέλος δεν άργησε να έρθει με εκείνη να έχει σφίξει τα πόδια της γύρω από την μέση μου σαν μέγγενη η οποία δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα.Μείναμε έτσι για κανένα λεπτό μέχρι να μου στραγγίξει και την τελευταία ρανίδα του σπερματός μου :o :o

Ξαπλώσαμε και οι 2 στο κρεββάτι ανάσκελα με εκείνη να με φιλάει στο στόμα μετά το πέρας της πράξης,ενώ μου χάιδευε το στήθος και τα μαλλιά....... πλύθηκα,ντύθηκα και βγήκα στο σαλόνι για να κάνω τσιγάρο.Πήγα λίγο στην κουζίνα κάτσαμε παρέα κάναμε ακόμα ένα τσιγάρο όπου ανταλλάξαμε εκατέρωθεν φιλοφρονήσεις ενώ μου αποκάλυψε ότι είμαι πολύ διαφορετικός από τους άλλους πελάτες του μαγαζιού.........

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ξέχασα να αναφέρω ότι ο χρόνος παραμονής μου στο δωμάτιο άγγιξε την 1 ώρα παρά 2-3 λεπτά :o και το κόστος ανήλθε στα 50€.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
value for money!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κάτι το οποίο ξέχασα να αναφέρω μου έχουν στείλει πμ μέλη του φόρουμ τα οποία δεν γνωρίζω σε προσωπικό επίπεδο.....

τα οποία μέλη μου ζητούν να πάμε παρέα στο μαγαζί ή να τους συστήσω εγώ,δεν μπορω να το κάνω όχι γιατί δεν θέλω αλλά γιατί δεν τους γνωρίζω σε προσωπικό επίπεδο.

αν κάποιοι από τους ενδιαφερόμενους έχουν κοινούς ιντερνετικούς γνωστούς με εμένα καλώς έχει αλλιώς δεν μπορώ να βοηθήσω.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Κατ' αρχήν ένα μπραβο στον Ελφτεξ που ανοιξε θρεντ με την είδηση ότι η ρωσιδα Βικτωρια που εργαζόταν εδώ(φαντάζομαι ότι θα αποτελει οριστικά παρελθον), γαμιότανε αβερτα πάγκα ακάπωτα με πολλούς και έλεγε σε όλους ότι μόνο με αυτούς το κάνει... :s&m_2:

Φανταζομαι ότι θα διαβάσατε το σχετικό θρεντ και τον επεισοδιακο τρόπο με τον οποίο βγηκε στη φόρα το θεμα (εγκυμοσύνες - αποβολές - αιμοραγιες και τα ρέστα...)

Αυτο που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση από το θρεντ αυτό, είναι ότι κάποιοι που δηλώνουν εμπειροι παιχτες, γραφουν ότι πέφτουν από τα σύννεφα που ακουνε ότι υπαρχουν πουτανες που γαμιουνται ακάπωτα!!!!

Εγώ ένα έχω να πω... το νου σας και την καπότα σας... Ειδικα τα λαδομαγαζα ειναι ισως ο κατ' εξοχήν χώρος που γίνονται αυτες οι μαλακίες... Στο προηγουμενο θρεντ του παρόντος μαγαζιού, πριν λίγα χρόνια, κάποιος είχε ποστάρει με υπερηφάνεια φωτογραφία της ακαλυπτης ψωλής του να μπαινει στο μουνί νεαρής εκδιδόμενης, της οποίας το σώμα αναγνώρισα αμέσως γιατί την είχα πάρει την προηγούμενη μέρα.... :huh: :huh: :huh:

Και για να προλάβω επαναληψη του νοσηρου φαινομένου, κλείνω με μαύρο χιούμορ...
Πριν από παρα πολύ καιρό, είχα κανει μια νυξη σχετικά με τα ακάπωτα γαμήσια που πέφτουν στα μασατζιδικα...
Το ίδιο βράδυ, πήρα ΠΜ από τύπο που μου ζήταγε πληροφορίες που θα βρει να γαμησει ακαπωτα γιατι δεν ξερει απο μασατζιδικα!!!!!  :grin: :grin: :grin: :headbang: :headbang: :headbang:

Καλή σας (μας) νύχτα  :S :uglystupid:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Κατ' αρχήν ένα μπραβο στον Ελφτεξ που ανοιξε θρεντ με την είδηση ότι η ρωσιδα Βικτωρια που εργαζόταν εδώ(φαντάζομαι ότι θα αποτελει οριστικά παρελθον), γαμιότανε αβερτα πάγκα ακάπωτα με πολλούς και έλεγε σε όλους ότι μόνο με αυτούς το κάνει... :s&m_2:

Φανταζομαι ότι θα διαβάσατε το σχετικό θρεντ και τον επεισοδιακο τρόπο με τον οποίο βγηκε στη φόρα το θεμα (εγκυμοσύνες - αποβολές - αιμοραγιες και τα ρέστα...)

Αυτο που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση από το θρεντ αυτό, είναι ότι κάποιοι που δηλώνουν εμπειροι παιχτες, γραφουν ότι πέφτουν από τα σύννεφα που ακουνε ότι υπαρχουν πουτανες που γαμιουνται ακάπωτα!!!!

Εγώ ένα έχω να πω... το νου σας και την καπότα σας... Ειδικα τα λαδομαγαζα ειναι ισως ο κατ' εξοχήν χώρος που γίνονται αυτες οι μαλακίες... Στο προηγουμενο θρεντ του παρόντος μαγαζιού, πριν λίγα χρόνια, κάποιος είχε ποστάρει με υπερηφάνεια φωτογραφία της ακαλυπτης ψωλής του να μπαινει στο μουνί νεαρής εκδιδόμενης, της οποίας το σώμα αναγνώρισα αμέσως γιατί την είχα πάρει την προηγούμενη μέρα.... :huh: :huh: :huh:

Και για να προλάβω επαναληψη του νοσηρου φαινομένου, κλείνω με μαύρο χιούμορ...
Πριν από παρα πολύ καιρό, είχα κανει μια νυξη σχετικά με τα ακάπωτα γαμήσια που πέφτουν στα μασατζιδικα...
Το ίδιο βράδυ, πήρα ΠΜ από τύπο που μου ζήταγε πληροφορίες που θα βρει να γαμησει ακαπωτα γιατι δεν ξερει απο μασατζιδικα!!!!!  :grin: :grin: :grin: :headbang: :headbang: :headbang:

Καλή σας (μας) νύχτα  :S :uglystupid:

όλοι μας το γνωρίζουμε ότι γίνονται όλα αυτά αλλά κανείς δεν το παραδέχεται......

ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του,αν δεν μπορεί να αναλογιστεί τις συνέπειες των ακάποτων γαμησιών τι να πούμε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.347
Πόντοι
45.465
δεν νομίζω ότι κανείς πέφτει από τα σύννεφα....η κυρα γιάννα στο Φορμιώνος έιχε και άλλο κρούσμα μια ξανθιά μίλφ ,
το κάνουν για έξτρα λεφτά και πελατεία....ενώ είναι και συνήθεις πρακτική να λένε ....ναι μωρό μου μόνο με εσένα κάνω χωρίς προφυλακτικό....ξεχνώντας να προσθέσουν ..αυτή την στιγμή γιατί είμαστε οι δυό μας  :grin: :grin: :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
δεν νομίζω ότι κανείς πέφτει από τα σύννεφα....

Μάλλον έχεις κακό συνήθειο να βιάζεσαι να γράψεις....

Πάρε δύο "cloud divers" μόνο από την πρώτη σελίδα του θρεντ....

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=159953.msg4138599#msg4138599]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=159953.msg4138599#msg4138599[/url]

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=159953.msg4138589#msg4138589]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=159953.msg4138589#msg4138589[/url]
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.347
Πόντοι
45.465
δεν κατάλαβες , εννοώ ότι το ξέρουν αλλά το γράφουν για να το γράψουν....
αποκλείω κάποιος  που είναι έμπειρος και ασχολείται να μην γνωρίζει....
αυτά που μου έγραψες τα έχω διαβάσει.... 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε γαμωτο , πρεπει  να  τις  βαλουμε ,  να εχουν μονιμα διαφραγμα.  για να αποφευγουν τις εγκυμοσυνες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.347
Πόντοι
45.465
για να το κάνω πιο κατανοητό... αμφισβητώ ότι αυτοί που το έγραψαν είναι αρκετά έμπειροι...
αν και δεν χρειάζεται να είσαι έμπειρος για να καταλάβεις κάποια πράγματα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.347
Πόντοι
45.465
ρε γαμωτο , πρεπει  να  τις  βαλουμε ,  να εχουν μονιμα διαφραγμα.  για να αποφευγουν τις εγκυμοσυνες.
μακάρι να ήταν μόνο οι ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
κάτι το οποίο ξέχασα να αναφέρω μου έχουν στείλει πμ μέλη του φόρουμ τα οποία δεν γνωρίζω σε προσωπικό επίπεδο.....

τα οποία μέλη μου ζητούν να πάμε παρέα στο μαγαζί ή να τους συστήσω εγώ,δεν μπορω να το κάνω όχι γιατί δεν θέλω αλλά γιατί δεν τους γνωρίζω σε προσωπικό επίπεδο.

αν κάποιοι από τους ενδιαφερόμενους έχουν κοινούς ιντερνετικούς γνωστούς με εμένα καλώς έχει αλλιώς δεν μπορώ να βοηθήσω.

δεκτόν
αλλά πως στο καλό θα ανοίξει η πελατεία του μαγαζιού; εκτός αν δεν το θέλουν...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η συγκεκριμενη  παρα πολυ φιλοδοξη.  μεσα  σε 2 μηνες  στην γιαννα ,  εβγαλε παρα πολυ χρημα.    της  αρεσε  πραγματικα   να τον τρωει ,    και μεσα  στο δωματιο,  ερωτα εκανε  (  παρα  σεχ ).  
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
η συγκεκριμενη  παρα πολυ φιλοδοξη.  μεσα  σε 2 μηνες  στην γιαννα ,  εβγαλε παρα πολυ χρημα.    της  αρεσε  πραγματικα   να τον τρωει ,    και μεσα  στο δωματιο,  ερωτα εκανε  (  παρα  σεχ ).  

για την Βικτώρια λες???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom