Νέα

Παντρεμένη-Κοντινό Προσωπο-Φιλια -Ρισκο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niceman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
Παράθεση από: MrNostalgia  (Σεπτεμβρίου 01, 2018, 11:50:26 pm)
Αν κάποιος που την πέφτει σε παντρεμένη ( άσχετα αν του κουνιέται αυτή η όχι ) είναι μια φορά μαλάκας,
κάποιος ο οποίος θέλει να την πέσει σε γυναίκα φίλου συγγενή όπως θες πες το και μάλιστα και με πούστικο τρόπο..διπλωμάτικο, ούτως ώστε αν του κάτσει καλώς αλλίως δεν θα το μάθει ποτέ κανείς και όλα μέλι γάλα ( γιατί ο τρόπος που θες να το διαχείριστεις είναι τέτοιος ) είναι τουλάχιστον να κάψει τα παντελόνια του και να αρχίσει τις φούστες. και στην τελική αν υποθέσουμε ότι σε καίει τόσο πολύ, είναι πιο αντρίκιο να αποστασιοποιηθείς απο την όλη φάση και αν κάποια στιγμή σε πιέσουν να μάθουν τον λόγο  που απομακρύνθηκες να πεις " αυτό και αυτό συμβαίνει "




Πολυ σωστος...εκτος ισως τις 2 τελευταιες γραμμες...

Φίλε ...... στο εχουν πεί κι άλλοι πριν απο μένα απ ότι είδα, αλλά θα το πώ κι εγώ!


Η φιλία ανάμεσα σε δύο Άντρες είναι ΙΕΡΗ κι δεν αξιζει να τη χαλάσεις για καμία γυναίκα! ΑΝ είναι συγγενείς ο ΆΝτρας ακόμα χειρότερα. Είμαι 55 χρονών κι ποτέ, μα ποτέ δε κοίταξα την γυναίκα φίλου! είναι χειρότερο κι απο το να κλέβεις εκκλησία! Μου έτυχε στο παρελθόν να κοιμηθώ στο ίδιο κρεβάτι με γυναίκα φίλου κι θεο γκόμενα μαλιστα κι ούτε που την αγγιξα (ασχετο το τι ελεγε εκεινη ολη τη νυχτα)! πες το μαλακία, πες το ότι θες αλλα έτσι είναι!

Συμβουλή μου; ΞΕΚΟΛΑ! ΚΙ ΞΕΧΝΑ ΤΟ!
 

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
"Μην κάνεις οτι δεν θέλεις να σου κάνουν "
"Ανδρική φιλία "
"Ηθικη"
Κ ενα σωρό αλλες φανφαρες που τις λεμε μονο οταν μας συμφερει. Η γνωμη μου ειναι να απομακρυνθείς γιατι:
1)λόγω γνωριμίας δν θα εινια ευκολο να ξεμπλεξεις
2)υπαρχουν σοβαροί κίνδυνοι να σας κάνουν τσακωτούς
3)θα μπλεξεις κ συναισθηματικά κ πολλες φορες θα είναι δυσκολο να το διαχειριστείς λογω γνωριμιας κ συνθηκών που πολλες φορες θα σας φερνουν σε κοινη παρρα
4)ξεκολλα γιατι ειναι βλακεία
5)θες παντρεμενη;δωσε αλλο ονομα κ αλλο τηλέφωνο κ βουρ στον πατσα.
6)ο κερατας το χανει κ φτάνει σε άνομες πραξεις...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω
αμα δεν εχει δωσει δικαιωμα γιατι να πας? να μας πεις οτι σε γλυκοκοιταζει η κατι τετοιο να σου πω οκ...τωρα?
να σε παρει χαμπαρι ο αντρας της να φας και τις ψιλες σου να γουσταρεις.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αυτή η Κλαίρη έμενε Κυψέλη, κοκκινομάλλα ?


πιο παλια ειχα γνωρισει παντρεμενη 27χ πολυ εμφανισιμη απο καποιο chat.
τον ετρωγε αραια κα που απο διαφορους τυπους που γνωριζε..
μετα απο ενα 3ωρο γαμησι που της εκανα της λεω..

-Κλαιρη μου εισαι πολυ ομορφη γυναικα απορω πως ο αντρας σου με 5 χρονια γαμου σε εχει βαρεθει και δεν
σου κανει σεξ...
-Τι λες... ο αντρας μου καθε μερα με γαμαει.
-Και τοτε γιατι πας και με αλλους ?
-Απλα βαρεθηκα την ιδια πουτσα καθε μερα...  :kneel:  :wanker:

:hi:
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Δεν αξιζει να δωσεις δικαιωμα στο καθενα να σου πει τις μαλακιες του για ενα μουνι.

Για να ασχολεισαι με το ολο θεμα και να μην εχεις καταλαβει τις παραμετρους-ρισκα-απουσια αξιας του ολου θεματος σημαινει οτι υπαρχει γενικα ενα θεμα.

Θα σου προτεινα να πας να μιλησεις με καποιο ψυχολογο (οχι το πρωτο που θα βρεις) ωστε να βοηθηθεις γενικα στο να χειριζεσαι τα οποια θεματα σου οπως αυτο. Με τα οσα γραφεις φαινεται μια αδυναμια χειρισμου της καταστασης εκ μερους σου. Κατι τετοιο μπορει να σε οδηγησει στο να κανεις πραγματα που δεν πρεπει και να εκτεθεις-μπλεξεις-γινεις ρεζιλι-καταληξεις σε ασχημα μονοπατια.

Με το να γραφεις εδω αυτα που γραφεις (ειναι δεν ειναι αληθεια) δεν βοηθας τον εαυτο σου σε κατι.

Το να μιλαμε με καποιο ψυχολογο για οτι μας βασανιζει, δεν ειναι κακο ουτε σημαινει οτι εχουμε καποιο προβλημα. Μη το βλεπεις αρνητικα το ολο θεμα. Δοκιμασε το.

Λιγο πολυ, ολοι μας εχουμε τα θεματα μας, δεν εισαι ο μονος. Το θεμα ειναι οταν βλεπουμε οτι δεν μπορουμε να χειριστουμε τον εαυτο μας οπως πρεπει, να ζηταμε βοηθεια απο ανθρωπους που ειναι η δουλεια τους να μας βοηθησουν.

 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
Λοιπόν τύπε όλοι αυτοί οι άσχετοι σε έχουν γεμίσει στις μπαρούφες.
Πήδα το μουνί γιατί φιλίες δεν υπάρχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom