Νέα

Παντρεμένη-Κοντινό Προσωπο-Φιλια -Ρισκο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niceman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
male-feminists.jpg
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
υπαρχουν ατομα ΤΩΝ ΑΚΡΩΝ που ευκαιρια ζητουν οταν καποιος εκφερει μετριοπαθεις αντιληψεις να τεινουν να τις υποβιβαζουν (συχνα, με περιπαικτικο μαλιστα τροπο) προς ενισχυση των ΑΚΡΑΙΩΝ ΠΑΝΤΑ ΑΝΤΙΛΗΨΕΩΝ.

πχ. η φιλια α/γ ειναι δυσκολη περιπτωση και θελει συντηρηση και προσπαθεια (και ποια φιλια βεβεαια, δεν θελει?) ===> ΟΟΟΟΟΟΧΙ! Φιλία α/γ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να υπαρξει. τελεια και παυλα!




απλα μην δινεις και πολυ σημασια!

δεν κατάλαβε οτι το εννούσα ειρωνικά , οτι και καλά ήταν ευάλωτη και ότι και καλά την εκμεταλεύτηκε..αλλά δεν με πειράξε αυτό, με πείραξε ο τρόπος που εξέφρασε την αντίθεση του...εξού και η απάντηση μου..ελπίζω να ξαναδιάβασε το σχόλιο μου και να κατάλαβε τι εννούσα..και εκτός αυτού εγώ δεν πήρα ποτέ θεση για την φιλια αναμεσα σε α/γ και αν την θεωρω εφικτη η όχι
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Ευχαριστώ φιλε, ακριβως έτσι έγιναν... Και έχει γίνει ήδη το α)
τι να κάνουμε , οι μαλακιες πληρώνονται!

τουλάχιστον δεν έμεινες με την σκέψη " τι θα γινόταν αν της μιλούσα , μήπως με συνχωρούσε"
τώρα πια το αποδέχτηκες σαν γεγονός και συνέχιζεις την πορεία σου σε αυτή την γή ;)
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
σπαστε απο το bou ρε μετροσεξουαλ φιλοφεμινιστες


αυτο ακριβως τον τροπο αντιδρασης και τις ιδεες, εννοουσα!
ευχαριστω που το κανεις ξεκαθαρο σε οποιους δεν το ειχαν καταλαβει.

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω
εφόσον δεν σου εχει δωσει δικαιωμα τυπε δυσκολα.
εκτος και αν βρεις το κουμπι της.π.χ γνωστος μου εφαγε γκομενα φιλου του γιατι ηξερε ότι η γκομενα γουσταρει ταξίδια και ο γνωστος μου ολο προτασεις για εκδρομες τις εκανε μεχρι κ εξωτερικο και το φαγε το κοκο η λουλου.βρες αδυναμια της και στοχευσε εκει π.χ ταξίδια αν γουσταρει χρημα αν εχει χομπυ κατι μουσικες επιλογες δραστηριότητες κλπ.δτοχευσε σε κατι που της αρεσει η κατι που ασχολειται και επικεντρωσου εκει,οσα περισσοτερα κοινα ολο και πιο κοντα.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω


Αδερφέ ποτέ μα ποτέ δεν πηδάμε γυναίκα συγγενικού προσώπου και γυναίκα φίλου.
Όπως επίσης (εγώ προσωπικά το τηρώ αυτό αυτό) δεν πηδάω γυναίκα ελεύθερη που γνωρίζει την δική μου γυναίκα.
Από εκεί και πέρα ολόκληρος άντρας είσαι,ξέρεις τι πρέπει να κάνεις!!!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Παράθεση από: niceman  (01/09/18, 22:10)
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω


Τι εμπειριες εχεις στη ζωη? Που ζεις? Ποσο χρονων εισαι?

Φυσικα και υπαρχει...
Πουλανε στα φαρμακεια κατι τεστακια που δουλευουν με σαλιο ή ουρα... με αυτο τεσταρεις εαν η γκομενα θα απατησει τον αντρα της με εσενα και δεν θα σου κανει ποτε καμμια μανουρα! Μπλε = κινδυνος, Κοκκινο = προχωρα, Κιτρινο = κανε παιχνιδι με δικα σου ρισκα (...ή τελοσπαντων με καποια τετοια σειρα... δοκιμασε και βλεπεις τι σου τυχαινει)


Περα απο την πλακα ,
1) ωραιο κυριακατικο θρεντ που ειπε και καποιος αλλος για να περασει στο μπου η ημερα

2) ΑΝΤΡΕΣ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΓΕΡΟΙ, ΠΑΙΔΙΑ, ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΕΣ, ΤΡΑΒΕΣΤΙ, ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΕΣ, ΤΕΤΡΑΠΛΗΓΙΚΟΙ, ΗΓΕΤΕΣ, ΔΗΛ. ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ _ΑΤΙΜΟ_ κυριως δε, ΣΕ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΗ ! Μπορουμε! Αλλα ΔΕΝ το κανουμε. Την ελευθερια την εχουμε (γιατι ειδικα σε ΣΥΓΓΕΝΗ ή ΦΙΛΟ οι μπαριερες προστασιας ειναι φυσικα χαμηλες -οπως πρεπει να ειναι!), ΟΠΩΣ ομως και την ΕΠΙΛΟΓΗ στην ΤΙΜΗ, αφου ειμαστε ανωτερα οντα. Καθε επιλογη μας, εχει τις επιβραβευσεις αλλα και τις συνεπειες. Αυτο κυριοι, λεγεται ΤΙΜΗ! "Η τιμη, τιμη δεν εχει και χαρα σ΄οποιον την εχει". Γι αυτην σφαζονταν παλιοτερα, ειτε λεγονταν σαμουραι στο Tsibubaki της Ιαπωνιας είτε λεγονταν Κρητικοι στα Ανω-κατω Αλωνια.







 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.115
Κριτικές
493
Like
60.895
Πόντοι
39.662
στην τριετια βαριουνται
μαρτυριες των ιδιων

πιο παλια ειχα γνωρισει παντρεμενη 27χ πολυ εμφανισιμη απο καποιο chat.
τον ετρωγε αραια κα που απο διαφορους τυπους που γνωριζε..
μετα απο ενα 3ωρο γαμησι που της εκανα της λεω..

-Κλαιρη μου εισαι πολυ ομορφη γυναικα απορω πως ο αντρας σου με 5 χρονια γαμου σε εχει βαρεθει και δεν
σου κανει σεξ...
-Τι λες... ο αντρας μου καθε μερα με γαμαει.
-Και τοτε γιατι πας και με αλλους ?
-Απλα βαρεθηκα την ιδια πουτσα καθε μερα...  :kneel:  :wanker:

:hi:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
πιο παλια ειχα γνωρισει παντρεμενη 27χ πολυ εμφανισιμη απο καποιο chat.
τον ετρωγε αραια κα που απο διαφορους τυπους που γνωριζε..
μετα απο ενα 3ωρο γαμησι που της εκανα της λεω..

-Κλαιρη μου εισαι πολυ ομορφη γυναικα απορω πως ο αντρας σου με 5 χρονια γαμου σε εχει βαρεθει και δεν
σου κανει σεξ...
-Τι λες... ο αντρας μου καθε μερα με γαμαει.
-Και τοτε γιατι πας και με αλλους ?
-Απλα βαρεθηκα την ιδια πουτσα καθε μερα...  :kneel:  :wanker:

:hi:
μητσο για αρχη εσυ δυσκολα να βρηκες γκομενα  :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Αδερφέ ποτέ μα ποτέ δεν πηδάμε γυναίκα συγγενικού προσώπου και γυναίκα φίλου.
Όπως επίσης (εγώ προσωπικά το τηρώ αυτό αυτό) δεν πηδάω γυναίκα ελεύθερη που γνωρίζει την δική μου γυναίκα.
Από εκεί και πέρα ολόκληρος άντρας είσαι,ξέρεις τι πρέπει να κάνεις!!!
Ακριβως ετσι ειναι!Τοσα μουνια υπαρχουν γυρω μας!Ο τρομπας που ανοιξε το κυριακατικο θεμα αναρωτηθηκε ποτε αν το εκαναν ποτε το ιδιο?η δεν ειχε ποτε γκομενα στην ζωη του για να το σκεφτει?
 

Theos Dionisos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
96
Like
10
Πόντοι
0
πιο παλια ειχα γνωρισει παντρεμενη 27χ πολυ εμφανισιμη απο καποιο chat.
τον ετρωγε αραια κα που απο διαφορους τυπους που γνωριζε..
μετα απο ενα 3ωρο γαμησι που της εκανα της λεω..

-Κλαιρη μου εισαι πολυ ομορφη γυναικα απορω πως ο αντρας σου με 5 χρονια γαμου σε εχει βαρεθει και δεν
σου κανει σεξ...
-Τι λες... ο αντρας μου καθε μερα με γαμαει.
-Και τοτε γιατι πας και με αλλους ?
-Απλα βαρεθηκα την ιδια πουτσα καθε μερα...  :kneel:  :wanker:

:hi:
τυπε υπαρχουν κ οι πουτανες...μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλι..ελεος
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω
φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
λοιπον Η ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ.....
1-τροπος ζωης και κανονας ποτε με γκομενα φιλου,η συγγενη οτι και να γινει,τροποι ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΗΠΙΑ,ΠΟΤΑ ΚΤΛ=Η ΕΥΚΟΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ!!!.....
ναι ρε μαλακα γλυστρισες στα νερα και καρφωθηκες ΤΥΧΑΙΑ στο μουνι της....απο  ΑΤΥΧΗΜΑ-
1Α)αποφυγη επειδη ολα συμβαινουν ΣΕ ΟΛΟΥΣ..μια φορα υπηρξε τρομερη ελξη με γυναικα φιλου,χωρις καν να την ψαχνει κανεις απλα ετυχε=  δεν ξαναβγηκα μαζι σε παρτυ,ουτε πουθενα, αποφυγα καθε επαφη...
αποτελεσμα ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΜΑΛΑΚΙΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΛΥΣΗ-
ΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ στην θεση μου την πηδαγε ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ, ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ 1-
---------------------------------------------------------------------------------------------
2- ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ψαχνονται με παντρεμενους αναλυγη α)οι ελευθερες β)οι παντρεμενες....
α) οι ελευθερες οσο τρελο και αν ακουγεται..."γουσταρουν την αρπαγη" την λαμογια το ιδιο κ το αλλο φυλο...αυτο το παρανομο, αυτην την μαλακια ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ "ΑΝΗΚΕΙ ΑΛΛΟΥ"
ΔΕΙΤΕ τους κλεπτομανης με πολλα λεφτα μπορουν να αγορασουν ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ αλλα η ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ ΕΞΙΤΑΡΕΙ...
Α/2_)ο παντρεμενος στο μυαλο τους θεωρειται πιο πετυχημενος απο εναν ΕΛΕΥΘΕΡΟ...γιατι εσυ το "πατασημο του γαμου"-
----------
β)οι παντρεμενες...
επιλεγουν παντρεμενο η συγγενη για να ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΦΤΗΝΕΣ...οτι γαμηθηκαν με τον 1 τυχαιο(ασχετα αν γινεται και αυτο)....
2/β ασφαλεια οτι κανεις δεν θα χαλασει τον γαμο κτλ....
-------------
το ψηστηρι και οι στιγμες ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ....
ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ..
"when your wife goes after a man to tell him, her troubles, misery etc...is another SHOULDER to lay down the dick...and not a shoulder to cry...."
πολυ σωστο....
-----------------------------
μην ξεχνατε οπως και εμεις...
ακομη κ να μην φαει ΠΟΥΤΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ μετα απο2,3 χρονια θελει...
-το φλερτ.
-το κοπλιμεντο
-την καλη κουβεντα
-οτι ακομη ειναι επιθυμητη...
κτκ.κτλ...
επειδη ομως μετα τα παιδια κ 3,4 χρονια γαμου...ο καθενας νομιζει MISSION IS OVER..
h ton εχω σιγουρο/σιγουρη...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΙΜΑΤΖ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ...
------------
σε ολα αυτα παιζει κ ο χαρακτηρας το λαμογιο στην ζωη/δουλεια, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ Κ ΠΑΝΤΟΥ..
δεν ειναι κανονας αλλα ισχυει...
---
συνοψη... ασχετα τι ΘΑ ΕΚΑΝΕ Ο "ΦΙΛΟΣ" ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ....
εμεις τραβαμε τον δικο μας δρομο, δεν εχουμε τυψεις, η κλαψα μετα ΑΠΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ....
-------
μοναδικη εξαιρεση οταν υπαρχει πραγματικος ερωτας...ουτε ελξη,ουτε γαμησι ουτε ζηλια..
ουτε να σπασει η ρουτινα..
αλλα αυτο ειναι ενα 2%


 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
λοιπον Η ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ.....
1-τροπος ζωης και κανονας ποτε με γκομενα φιλου,η συγγενη οτι και να γινει,τροποι ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΗΠΙΑ,ΠΟΤΑ ΚΤΛ=Η ΕΥΚΟΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ!!!.....
ναι ρε μαλακα γλυστρισες στα νερα και καρφωθηκες ΤΥΧΑΙΑ στο μουνι της....απο  ΑΤΥΧΗΜΑ-
1Α)αποφυγη επειδη ολα συμβαινουν ΣΕ ΟΛΟΥΣ..μια φορα υπηρξε τρομερη ελξη με γυναικα φιλου,χωρις καν να την ψαχνει κανεις απλα ετυχε=  δεν ξαναβγηκα μαζι σε παρτυ,ουτε πουθενα, αποφυγα καθε επαφη...
αποτελεσμα ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΜΑΛΑΚΙΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΛΥΣΗ-
ΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ στην θεση μου την πηδαγε ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ, ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ 1-
---------------------------------------------------------------------------------------------
2- ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ψαχνονται με παντρεμενους αναλυγη α)οι ελευθερες β)οι παντρεμενες....
α) οι ελευθερες οσο τρελο και αν ακουγεται..."γουσταρουν την αρπαγη" την λαμογια το ιδιο κ το αλλο φυλο...αυτο το παρανομο, αυτην την μαλακια ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ "ΑΝΗΚΕΙ ΑΛΛΟΥ"
ΔΕΙΤΕ τους κλεπτομανης με πολλα λεφτα μπορουν να αγορασουν ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ αλλα η ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ ΕΞΙΤΑΡΕΙ...
Α/2_)ο παντρεμενος στο μυαλο τους θεωρειται πιο πετυχημενος απο εναν ΕΛΕΥΘΕΡΟ...γιατι εσυ το "πατασημο του γαμου"-
----------
β)οι παντρεμενες...
επιλεγουν παντρεμενο η συγγενη για να ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΦΤΗΝΕΣ...οτι γαμηθηκαν με τον 1 τυχαιο(ασχετα αν γινεται και αυτο)....
2/β ασφαλεια οτι κανεις δεν θα χαλασει τον γαμο κτλ....
-------------
το ψηστηρι και οι στιγμες ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ....
ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ..
"when your wife goes after a man to tell him, her troubles, misery etc...is another SHOULDER to lay down the dick...and not a shoulder to cry...."
πολυ σωστο....
-----------------------------
μην ξεχνατε οπως και εμεις...
ακομη κ να μην φαει ΠΟΥΤΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ μετα απο2,3 χρονια θελει...
-το φλερτ.
-το κοπλιμεντο
-την καλη κουβεντα
-οτι ακομη ειναι επιθυμητη...
κτκ.κτλ...
επειδη ομως μετα τα παιδια κ 3,4 χρονια γαμου...ο καθενας νομιζει MISSION IS OVER..
h ton εχω σιγουρο/σιγουρη...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΙΜΑΤΖ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ...
------------
σε ολα αυτα παιζει κ ο χαρακτηρας το λαμογιο στην ζωη/δουλεια, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ Κ ΠΑΝΤΟΥ..
δεν ειναι κανονας αλλα ισχυει...
---
συνοψη... ασχετα τι ΘΑ ΕΚΑΝΕ Ο "ΦΙΛΟΣ" ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ....
εμεις τραβαμε τον δικο μας δρομο, δεν εχουμε τυψεις, η κλαψα μετα ΑΠΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ....
-------
μοναδικη εξαιρεση οταν υπαρχει πραγματικος ερωτας...ουτε ελξη,ουτε γαμησι ουτε ζηλια..
ουτε να σπασει η ρουτινα..
αλλα αυτο ειναι ενα 2%

καλα τα εγραψες
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
απλο ειναι μην κανεις οτι δεν θελεις να σου κανουν....
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
λοιπον Η ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ.....
1-τροπος ζωης και κανονας ποτε με γκομενα φιλου,η συγγενη οτι και να γινει,τροποι ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΗΠΙΑ,ΠΟΤΑ ΚΤΛ=Η ΕΥΚΟΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ!!!.....
ναι ρε μαλακα γλυστρισες στα νερα και καρφωθηκες ΤΥΧΑΙΑ στο μουνι της....απο  ΑΤΥΧΗΜΑ-
1Α)αποφυγη επειδη ολα συμβαινουν ΣΕ ΟΛΟΥΣ..μια φορα υπηρξε τρομερη ελξη με γυναικα φιλου,χωρις καν να την ψαχνει κανεις απλα ετυχε=  δεν ξαναβγηκα μαζι σε παρτυ,ουτε πουθενα, αποφυγα καθε επαφη...
αποτελεσμα ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΜΑΛΑΚΙΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΛΥΣΗ-
ΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ στην θεση μου την πηδαγε ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ, ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ 1-
---------------------------------------------------------------------------------------------
2- ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ψαχνονται με παντρεμενους αναλυγη α)οι ελευθερες β)οι παντρεμενες....
α) οι ελευθερες οσο τρελο και αν ακουγεται..."γουσταρουν την αρπαγη" την λαμογια το ιδιο κ το αλλο φυλο...αυτο το παρανομο, αυτην την μαλακια ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ "ΑΝΗΚΕΙ ΑΛΛΟΥ"
ΔΕΙΤΕ τους κλεπτομανης με πολλα λεφτα μπορουν να αγορασουν ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ αλλα η ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ ΕΞΙΤΑΡΕΙ...
Α/2_)ο παντρεμενος στο μυαλο τους θεωρειται πιο πετυχημενος απο εναν ΕΛΕΥΘΕΡΟ...γιατι εσυ το "πατασημο του γαμου"-
----------
β)οι παντρεμενες...
επιλεγουν παντρεμενο η συγγενη για να ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΦΤΗΝΕΣ...οτι γαμηθηκαν με τον 1 τυχαιο(ασχετα αν γινεται και αυτο)....
2/β ασφαλεια οτι κανεις δεν θα χαλασει τον γαμο κτλ....
-------------
το ψηστηρι και οι στιγμες ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ....
ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ..
"when your wife goes after a man to tell him, her troubles, misery etc...is another SHOULDER to lay down the dick...and not a shoulder to cry...."
πολυ σωστο....
-----------------------------
μην ξεχνατε οπως και εμεις...
ακομη κ να μην φαει ΠΟΥΤΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ μετα απο2,3 χρονια θελει...
-το φλερτ.
-το κοπλιμεντο
-την καλη κουβεντα
-οτι ακομη ειναι επιθυμητη...
κτκ.κτλ...
επειδη ομως μετα τα παιδια κ 3,4 χρονια γαμου...ο καθενας νομιζει MISSION IS OVER..
h ton εχω σιγουρο/σιγουρη...ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ...
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΙΜΑΤΖ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ...
------------
σε ολα αυτα παιζει κ ο χαρακτηρας το λαμογιο στην ζωη/δουλεια, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ Κ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ Κ ΠΑΝΤΟΥ..
δεν ειναι κανονας αλλα ισχυει...
---
συνοψη... ασχετα τι ΘΑ ΕΚΑΝΕ Ο "ΦΙΛΟΣ" ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ....
εμεις τραβαμε τον δικο μας δρομο, δεν εχουμε τυψεις, η κλαψα μετα ΑΠΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ....
-------
μοναδικη εξαιρεση οταν υπαρχει πραγματικος ερωτας...ουτε ελξη,ουτε γαμησι ουτε ζηλια..
ουτε να σπασει η ρουτινα..
αλλα αυτο ειναι ενα 2%



[/quote

Συμφωνώ απόλυτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom