Νέα

Παντρεμένη-Κοντινό Προσωπο-Φιλια -Ρισκο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niceman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Είχα "φίλο"που σκεφτόταν έτσι. Ενω έχει μια χαρά λεφτά και Καλή εμφάνιση, μάντεψε...δενντου κάθεται ούτε θηλυκή γάτα. Οι γυναίκες τον παίρνουν πεεφα τι μουνοπανο είναι και λακιζουν

μην βαζεις το χερι σου στην φωτια
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
παντως νηματοθετη αν σου κατσει θα περασεις καλα
συνηθως εχουν μονιμη αντισυλληψη και κρεμπεδιαζεις ανεμελα
 

Dimitris Baggio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
39
Κριτικές
13
Like
639
Πόντοι
990
Φιλαράκο εγω εχω τύχει σε κατι τέτοιο. Δεν ήταν παντρεμένη με παιδιά. Ελεύθερη και ωραία ήταν. Παιδική φίλη, γκομεναρα που της έφτιαχνα κατάσταση με όποιον γούσταρε. Εν τέλη στα 30 μου αποφάσισα να της την πέσω χοντρά.
Σε βραδιά που μέθυσαμε και οι δυο έπεσε ΤΟ πήδημα , που δεν θα το ξεχάσω ποτε.Ονειρο...

Αποτέλεσμα; Έχουν περάσει μερικά χρόνια και έχουμε χαθεί εντελώς εξαιτίας εκείνης της φοράς. Έχασα μια τρομερά καλή κοπελα που ήταν πραγματική φιλη, επειδή ακούγοντας το κάτω κεφάλι εκμεταλλεύτηκα τις καταστάσεις εν γνώση μου & εν άγνοια της αφού καταλαβε στη συνέχεια τι εκανα... Μέγα λάθος.
Θα το μετανιώσεις , είτε απο την απόρριψη, είτε απο τις τύψεις, είτε απο τη μανούρα που θα γίνει σε 1-2-3 χρόνια γιατί αυτα κάποια στιγμή μαθαίνονται.
Άστο το γαμημ...
Φιλικά πάντα
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω

Πρέπει να είσαι κάτω από 30 έτσι, αλλιώς υπάρχει πρόβλημα.

Όπως και να χει μην κανεις καμια απολυτως κίνηση από τη στιγμή ειδικά που μιλάμε για γκόμενα φίλου/συγγενή κλπ. Εφόσον δεν έχει δώσει και δικαίωμα ακόμα περισσότερο βγάλτη από το μυαλό.
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Φιλαράκο εγω εχω τύχει σε κατι τέτοιο. Δεν ήταν παντρεμένη με παιδιά. Ελεύθερη και ωραία ήταν. Παιδική φίλη, γκομεναρα που της έφτιαχνα κατάσταση με όποιον γούσταρε. Εν τέλη στα 30 μου αποφάσισα να της την πέσω χοντρά.
Σε βραδιά που μέθυσαμε και οι δυο έπεσε ΤΟ πήδημα , που δεν θα το ξεχάσω ποτε.Ονειρο...

Αποτέλεσμα; Έχουν περάσει μερικά χρόνια και έχουμε χαθεί εντελώς εξαιτίας εκείνης της φοράς. Έχασα μια τρομερά καλή κοπελα που ήταν πραγματική φιλη, επειδή ακούγοντας το κάτω κεφάλι εκμεταλλεύτηκα τις καταστάσεις εν γνώση μου & εν άγνοια της αφού καταλαβε στη συνέχεια τι εκανα... Μέγα λάθος.
Θα το μετανιώσεις , είτε απο την απόρριψη, είτε απο τις τύψεις, είτε απο τη μανούρα που θα γίνει σε 1-2-3 χρόνια γιατί αυτα κάποια στιγμή μαθαίνονται.
Άστο το γαμημ...
Φιλικά πάντα

απ ότι κατάλαβα και οι δύο μεθύσατε και όπως και να χει προφανώς και αυτή γούσταρε, ΑΛΛΑ μάλλον αυτό που την πείραξε και την "οδήγησε" στο να ξεκόψει μαζί σου  ήταν το γεγονός  ότι περίμενες την στιγμή που θα ήταν πιο "ευάλωτη" για να την "εκμεταλευτείς" , πάντως επειδή φαίνεται ότι σε καίει που έχετε ξεκόψει , γιατί δεν κάνεις μια προσπάθεια να τις εξηγήσεις..όχι ψέματα και μαλακίες, να της πεις μπέσα τι έκανες..στην τελική 2 περιπτώσεις υπάρχουν α) σπάζεται περισσότερο και χάνεται κάθε ελπίδα να ξαναβρεθεί η φιλία σας
        β) παίρνει το χρόνο της να σκεφτεί και μετά απο ΄λίγο καιρό να σε προσεγγίσει για να τα "ξαναβρείτε" 
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω

giphy.gif


:rockon: :headbaning1: :headbaning2: :heavymetalbig:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Μας ενδιαφερει τυπισα Παντρεμενη με συγγενικο πρόσωπο εχει παιδια μαζι του και περαν της συγγένειας εχουμε μεγαλώσει και μαζι
Νωρις νωρις βλεπω εσκασε το κυριακατικο
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
8
Like
1.364
Πόντοι
216
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω

Τυπε γιατι δεν της λες την αληθεια,οτι την παιζεις για την παρτη της  :grin:

Η μονη περιπτωση να σου κατσει ειναι να εχεις την φημη μεγαλου εραστη στο φιλικο σας κυκλο εσυ προφανως εχει την φημη του μεγαλου αυνανια οποτε αστο κσλυτερα,συνεχισε να την πηδας με το μυαλο σου  :wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Φιλαράκο εγω εχω τύχει σε κατι τέτοιο. Δεν ήταν παντρεμένη με παιδιά. Ελεύθερη και ωραία ήταν. Παιδική φίλη, γκομεναρα που της έφτιαχνα κατάσταση με όποιον γούσταρε. Εν τέλη στα 30 μου αποφάσισα να της την πέσω χοντρά.
Σε βραδιά που μέθυσαμε και οι δυο έπεσε ΤΟ πήδημα , που δεν θα το ξεχάσω ποτε.Ονειρο...

Αποτέλεσμα; Έχουν περάσει μερικά χρόνια και έχουμε χαθεί εντελώς εξαιτίας εκείνης της φοράς. Έχασα μια τρομερά καλή κοπελα που ήταν πραγματική φιλη, επειδή ακούγοντας το κάτω κεφάλι εκμεταλλεύτηκα τις καταστάσεις εν γνώση μου & εν άγνοια της αφού καταλαβε στη συνέχεια τι εκανα... Μέγα λάθος.
Θα το μετανιώσεις , είτε απο την απόρριψη, είτε απο τις τύψεις, είτε απο τη μανούρα που θα γίνει σε 1-2-3 χρόνια γιατί αυτα κάποια στιγμή μαθαίνονται.
Άστο το γαμημ...
Φιλικά πάντα
Φιλία μεταξυ ανδρα και γυναικας δεν υφισταται. Ειτε ειναι συγκαλυμμενος ερωτας ειτε ειναι απλως μπαρμπουτσαλα.
 

Makis99

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
1.386
Πόντοι
1.661
Αν κάποιος που την πέφτει σε παντρεμένη ( άσχετα αν του κουνιέται αυτή η όχι ) είναι μια φορά μαλάκας,
κάποιος ο οποίος θέλει να την πέσει σε γυναίκα φίλου συγγενή όπως θες πες το και μάλιστα και με πούστικο τρόπο..διπλωμάτικο, ούτως ώστε αν του κάτσει καλώς αλλίως δεν θα το μάθει ποτέ κανείς και όλα μέλι γάλα ( γιατί ο τρόπος που θες να το διαχείριστεις είναι τέτοιος ) είναι τουλάχιστον να κάψει τα παντελόνια του και να αρχίσει τις φούστες. και στην τελική αν υποθέσουμε ότι σε καίει τόσο πολύ, είναι πιο αντρίκιο να αποστασιοποιηθείς απο την όλη φάση και αν κάποια στιγμή σε πιέσουν να μάθουν τον λόγο  που απομακρύνθηκες να πεις " αυτό και αυτό συμβαίνει "


Πολυ σωστος...εκτος ισως τις 2 τελευταιες γραμμες...
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1

Ο τυπος το σκεφτεται πολλα χρονια ... ποσες φορες να τον εχει παιξει για παρτη της  :wanker: ?? Μπορει και πιο πολλες φορες που την γαμησε ο αντρας της  :grin:

:walkingpenis:  8 χρονια ...... φοβερη επιμονη ,  του αξιζει  μια υποψηφιοτητα στα Μίστερ ........ 2018  :respect:

 

Estoppel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Χωρίς το παραμικρό δείγμα, μακρια και αγαπημένοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τυπε μην μπαινεις στον πειρασμο ειναι αμαρτια. Γιατι να χαλασεις κατι για μια αλλη γυναικα (παντρεμενη-κοντινο προσωπο) θα μπλεξουν οικογενειες φιλιες ετων (λογικα)..αστο να παει..εχει τοοοσες γυναικες εκει εξω
ναι εχει τοοοοοοσες γυναικες που αμα τις μιλησεις δεν σου δινουν το τηλεφωνο τους ουτε με σφαιρες.
προφανως ειναι 1000 φορες πιο ευκολο να πλησιασεις μια ηδη που γνωριζεις.

τωρα επειδη ειναι παντρεμενη και μαλιστα στον κυκλο σου και οχι ασχετη σε ενα νησο στις διακοπες.


οχι δεν αξιζει το ρισκο.


με παντρεμενες ΜΟΝΟ οταν εκδηλωθουν αυτες γιατι αλλο να εκτεθεις σε μια ελευθερη εισαι κυριος και αλλο σε μια παντρεμενη



 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλησπερα
Υπαρχει κανας δοκιμασμενος τροπος να τεσταρουμε μια περιπτωση που εχω φαει σκαλομα αλλα τα ρισκα ειναι μεγαλα γιατι η κοπελα δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ..
Αν υπαρχουν αποψεις δεχτες
ευχαριστω
niceman αλλαξε avatar αυτο που εβαλες ειναι μπουφος, φανταζομαι θα ηθελες κατι σε κουκουβαγια
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Για μένα πρώτα σκέψου καλά αν αυτός στην θέση σου θα το έκανε,ύστερα αναλόγως πράξε!
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
niceman αλλαξε avatar αυτο που εβαλες ειναι μπουφος, φανταζομαι θα ηθελες κατι σε κουκουβαγια


Απ αυτά που λεει τυπε,μαλλον το σωστο avatar εχει.Φαινεται ότι όταν ηταν μικρος του καναν όλα τα χατιρια και να τωρα τα αποτελέσματα .Να γιατι οι πουτανες επιτελουν λειτούργημα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom