Νέα

Παντρεμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αυτό με παραξένεψε κ μένα, γιατί η συμπεριφορά της έδειχνε ότι άρχισε κ κόλλαγε κ γούσταρε πολύ μαζί μου.
Είθιστε όμως κάποιοι "χαρακτήρες" να μην το αντέχουν κ ξεκόβουν με την μία, μην μπορώντας να δοθούν ολοκληρωτικά και να "υποφέρουν" εσωτερικά. Ξέρω τέτοιες περιπτώσεις.
Σου λέει τα παιδιά μου δεν μπορούν να μην υπάρχουν στην καθημερινότητά μου.
Γυναίκες φίλε.. Εχω παψει προ πολλού να σκέφτομαι το "γιατί" Απλά προχωραω
 

opencouple28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Παντρεμένες με παιδιά το καλύτερο sex ever
 

Συνημμένα

  • IMG_20200909_170639.jpg
    IMG_20200909_170639.jpg
    4,8 MB · Εμφανίσεις: 198

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Η καλύτερη περίοδος της ζωής μου ήταν αφού χώρισα και μετά από μερικούς μήνες κλαψουρίσματος μπήκα στο tinder και στα λοιπά παρόμοια. πάνω από πέντε χρόνια πριν.
Έμενα μόνος 40 τόσο χρονών κανονικός αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.
Μόλις βρήκα τα κόλπα στην επικοινωνία έβγαινα σχεδόν κάθε βδομάδα με άλλη για κανά χρόνο.
Λόγω ηλικίας και ότι κι εγώ είχα δύο παιδιά με την πρώην, συνδεόμουν εύκολα με χωρισμένες με παιδί-α.
Γαμήσι καλό, και το σημαντικότερο γρήγορο. Δηλαδή είτε στο πρώτο ραντεβού ή σίγουρα στο δεύτερο.
Έπαιζα μπάλα και ξενύχτι σε σημείο που ανησυχούσα αν θα αντέξω και δεν θα τινάξω την δουλειά στον αέρα.
Τώρα που τα σκέφτομαι νομίζω ότι στάθηκα υπερβολικά τυχερός. Ακόμη και γειτόνισα του πάνω ορόφου πήδαγα που ήταν χωρισμένη στο πρώτο διαμέρισμα που νοίκιασα μόνος μου.
Δεν έτυχε να πάω με καμία παντρεμένη, τουλάχιστον από ότι μου λέγανε. Ειχα την καβάντζα (μόνος σε σπίτι) και πεφτανε τηλέφωνα σχεδόν καθημερινά να έρθουν για ποτό κλπ.
Αν ήξερα για κάποια ότι ήταν παντρεμένη δεν ξέρω τι θα έκανα. Η λογική θα με προέτρεπε φυσικά να μην γαμήσω για να μην μπλέξω με τον σύζυγο κλπ. Αλλά ξέρω ότι αν ήταν καλό μουνί στα πρότυπα που γουστάρω μάλλον θα ενέδιδα.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
το μάλλον τι το ήθελες στο τέλος????? :grin:

από δικές μου εμπειρίες,με διαφορά οι καλύτερες σχέσεις (με χωρισμένες).Με παντρεμένες,αν δεν είσαι και τελείως γαιδούρι,νιώθεις και κάτι ψηλοτύψεις-ενοχές,αλλά τις ξεπερνάς.Αυτό που δεν ξεπερνάς είναι τον φόβο μην την παρακολουθεί ο άντρας της και σκάσει μύτη ξαφνικά.
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
το μάλλον τι το ήθελες στο τέλος????? :grin:

από δικές μου εμπειρίες,με διαφορά οι καλύτερες σχέσεις (με χωρισμένες).Με παντρεμένες,αν δεν είσαι και τελείως γαιδούρι,νιώθεις και κάτι ψηλοτύψεις-ενοχές,αλλά τις ξεπερνάς.Αυτό που δεν ξεπερνάς είναι τον φόβο μην την παρακολουθεί ο άντρας της και σκάσει μύτη ξαφνικά.
Ναι το "μάλλον" είναι τελείως περιττό. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom