Νέα

Παντρεμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
η αλήθεια ειναι μπροστά σε καποιες εμπειρίες που θα μπορουσα να ειχα ζήσει εμπενε η λογική σα κοφτης...τωρα αν εκανε καλα η οχι,δε ξέρω
Λυπάμαι που θα στο πω αλλα έκανες μαλάκια όπως έκανα κι εγώ κανα δυο φορές όταν ήμουν μικρός και δεν ήξερα.......
Τώρα όμως ότι κινείται εκτελείτε.
Κάποια στιγμή θα το μετανιώσεις και θα λες τι έκανα ο μαλακας αλλα τότε θα είναι αργά
Μια ζωή την έχουμε και είναι και μικρή
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Λυπάμαι που θα στο πω αλλα έκανες μαλάκια όπως έκανα κι εγώ κανα δυο φορές όταν ήμουν μικρός και δεν ήξερα.......
Τώρα όμως ότι κινείται εκτελείτε.
Κάποια στιγμή θα το μετανιώσεις και θα λες τι έκανα ο μαλακας αλλα τότε θα είναι αργά
Μια ζωή την έχουμε και είναι και μικρή
καλα απο μαλακίες....να ηταν μια μονο καλα θα ηταν
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Aφήστε τις παντρεμένες με παιδιά,γιατί παίζει σπασαρχιδισμός μη σας δουν μαζί,συνήθως ελάχιστος χρόνος για γαμήσι και άμα πέσεις και σε κανάν μυστήριο σύζυγο,μπορεί να έχεις διάφορα ντράβαλα.
Έχω φίλο που άρχισε να γαμάει(1-2 φορές το μήνα γιατί η άλλη δεν είχε καθόλου χρόνο) μία από τη δουλειά του,το έμαθε ο άντρας της ο οποίος είναι πρώην φυλακόβιος και είχαμε δράματα...

Η καλύτερη κατηγορία γυναικών για να γαμάς χωρίς πολλά πολλά,
είναι οι χωρισμένες,ειδικά οι φρεσκοχωρισμένες και ακόμη καλύτερα αυτές που μεγαλώνουν μόνες
τα παιδιά τους.
Γιατί συνήθως δεν έχουν τον παραμικρό ελεύθερο χρόνο για να σε πρήζουν για δραστηριότητες,
δεν έχουν απαιτήσεις να ξαναγίνουν μάνες ή να ξαναπαντρευτούν και απλά τις επισκέπτεσαι κατά τις οκτώ-εννιά το βράδυ που έχουν πέσει για ύπνο τα παιδιά,τρώς/πίνεις τίποτα,λες 5 μαλακίες,τους ρίχνεις κανάν πούτσο
και γειά σας...
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
393
Like
518
Πόντοι
21
Aφήστε τις παντρεμένες με παιδιά,γιατί παίζει σπασαρχιδισμός μη σας δουν μαζί,συνήθως ελάχιστος χρόνος για γαμήσι και άμα πέσεις και σε κανάν μυστήριο σύζυγο,μπορεί να έχεις διάφορα ντράβαλα.
Έχω φίλο που άρχισε να γαμάει(1-2 φορές το μήνα γιατί η άλλη δεν είχε καθόλου χρόνο) μία από τη δουλειά του,το έμαθε ο άντρας της ο οποίος είναι πρώην φυλακόβιος και είχαμε δράματα...

Η καλύτερη κατηγορία γυναικών για να γαμάς χωρίς πολλά πολλά,
είναι οι χωρισμένες,ειδικά οι φρεσκοχωρισμένες και ακόμη καλύτερα αυτές που μεγαλώνουν μόνες
τα παιδιά τους.
Γιατί συνήθως δεν έχουν τον παραμικρό ελεύθερο χρόνο για να σε πρήζουν για δραστηριότητες,
δεν έχουν απαιτήσεις να ξαναγίνουν μάνες ή να ξαναπαντρευτούν και απλά τις επισκέπτεσαι κατά τις οκτώ-εννιά το βράδυ που έχουν πέσει για ύπνο τα παιδιά,τρώς/πίνεις τίποτα,λες 5 μαλακίες,τους ρίχνεις κανάν πούτσο
και γειά σας...
Άκυρο φίλε, οι χωρισμένες ειδικά αν έχουν και παιδιά, έχουν μέσα τους όλα τα κόμπλεξ που τους άφησε ο πρώην και τα ξεσπάν σε σένα, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Άκυρο φίλε, οι χωρισμένες ειδικά αν έχουν και παιδιά, έχουν μέσα τους όλα τα κόμπλεξ που τους άφησε ο πρώην και τα ξεσπάν σε σένα, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.
Έχεις δίκιο,έπρεπε να διευκρινήσω ότι μένω Γερμανία,οπότε δεν αναφέρομαι σε μαλακισμένες ελλεηνίδες.
Εδώ οι χωρισμένες με παιδί,ξέρουν ότι είναι στον πάτο της γκομενιακής αλυσίδας,οπότε δεν τους παίρνει για δράματα..
Δεν είναι Ελλάδα που το κάθε χωρισμένο γιουβαρλάκι έχει στρατιά πυρφόρων..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Η καλύτερη κατηγορία γυναικών για να γαμάς χωρίς πολλά πολλά,
είναι οι χωρισμένες,ειδικά οι φρεσκοχωρισμένες και ακόμη καλύτερα αυτές που μεγαλώνουν μόνες
τα παιδιά τους.
σε αυτες τις περιπτώσεις εχεις αλλου ειδους μπελάδες και "κινδυνους"
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
Άκυρο φίλε, οι χωρισμένες ειδικά αν έχουν και παιδιά, έχουν μέσα τους όλα τα κόμπλεξ που τους άφησε ο πρώην και τα ξεσπάν σε σένα, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.
Ειδικα οι μικρες...κατω των 35 η αυτες που κανανε παιδι εκτος γαμου και τις παρατησαν..να δεις τι κομπλεξ βγαζουν με τους αντρες !
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εδώ οι χωρισμένες με παιδί,ξέρουν ότι είναι στον πάτο της γκομενιακής αλυσίδας,οπότε δεν τους παίρνει για δράματα..
οπου και να ζεις η γυναικα με παιδια ειναι γυναίκα με παιδιά,το θέμα ειναι να καταφέρεις να μεινεις "εκτος" απο τα παιδιά....το "εκτος¨ σημαίνει πολλα που τώρα βαριέμαι να τα γράφω
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
σε αυτες τις περιπτώσεις εχεις αλλου ειδους μπελάδες και "κινδυνους"
Όπως;
Σε ρωτάω γιατί έχω τρεις που επισκέπτομαι και σπάνια αν κάποιος τους κρατήσει τα παιδιά,με επισκέπτονται και αυτές.
Τη μία την έχω εδώ και ενάμιση χρόνο,από καμία δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό πρόβλημα.
Και οι τρεις έχουν παιδιά ηλικίας 2 έως 7 ετών,καμία δεν θέλει να κάνει άλλο παιδί,αλλά δεν θα είχαν πρόβλημα αν είχα ήδη παιδί.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ειχα γνωρίσει παλια μια θυμαμαι μια 35ρα χωρισμένη με 2 παιδια..εγω μιας και έμενα και μονος ημουν "κουφετο" για αυτη,οπότε γυρνάει και μου πετάει μια εξυπνάδα μια μερα "να ξερεις οτι ο σωστός ο άντρας φαινεται απο το πως συμπεριφέρεται στα παιδιά της γυναίκας" :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τελως παντων καταλαβαίνεις που το πήγαινε
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
οπου και να ζεις η γυναικα με παιδια ειναι γυναίκα με παιδιά,το θέμα ειναι να καταφέρεις να μεινεις "εκτος" απο τα παιδιά....το "εκτος¨ σημαίνει πολλα που τώρα βαριέμαι να τα γράφω
Αυτές που συναντάω εγώ,είναι όλες με μικρά παιδιά που μόνο της μία το αγόρι που είναι 7 με ξέρει απλά σαν φίλο της μαμάς,αν και τη μαμά του την πηδάω μεσοτοιχία με το δωμάτιό του και μας ακούει,
αν και αμφιβάλλω αν ξέρει τι κάνουμε.
Καμιά φορά έρχεται και χτυπάει την κλειδωμένη πόρτα.
Κάποτε θα καταλάβει τι κάναμε,αλλά εγώ δε θα είμαι πλέον εκεί.

Με καμία από τις τρεις δεν έχω κάνει δραστηριότητα που να περιλαμβάνει και τα παιδιά,
μόνο με τον 7χρονο έπαιξα μία φορά λίγη μπάλα,όταν τον πέτυχα με τη μάνα του τυχαία στο πάρκο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Σε εναν αλλο φίλο ηθελε να του κουβαληθει στη μεζονετα με το παιδι για να τους τρέφει...(εχω πολλες ιστοριες και περιπτώσεις και απο μένα και απο άλλους)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.603
Πόντοι
3.346
ειχα γνωρίσει παλια μια θυμαμαι μια 35ρα χωρισμένη με 2 παιδια..εγω μιας και έμενα και μονος ημουν "κουφετο" για αυτη,οπότε γυρνάει και μου πετάει μια εξυπνάδα μια μερα "να ξερεις οτι ο σωστός ο άντρας φαινεται απο το πως συμπεριφέρεται στα παιδιά της γυναίκας" :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τελως παντων καταλαβαίνεις που το πήγαινε
Ολες αυτες οι χωρισμενες θελουν καποιον να ξανα παντρευτουν..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ειχα γνωρίσει παλια μια θυμαμαι μια 35ρα χωρισμένη με 2 παιδια..εγω μιας και έμενα και μονος ημουν "κουφετο" για αυτη,οπότε γυρνάει και μου πετάει μια εξυπνάδα μια μερα "να ξερεις οτι ο σωστός ο άντρας φαινεται απο το πως συμπεριφέρεται στα παιδιά της γυναίκας" :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τελως παντων καταλαβαίνεις που το πήγαινε
Γερμανία οι γυναίκες είναι πιο ανεξάρτητες και όχι μόνο οικονομικά,εμένα ειδικά η μία μου είπε από την αρχή "δεν ψάχνω νέο μπαμπά για τα παιδιά μου".
Η άλλη έχει και μεγάλη περιουσία από γονείς,στο μουνί της να βρει νέο σύζυγο,αν και μάλλον αν περάσουν λιγάκι τα χρόνια θα ψάξουν κανένα χωρισμένο με παιδιά να κάνουν ξανά κάτι σαν οικογένεια..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Σε εναν αλλο φίλο ηθελε να του κουβαληθει στη μεζονετα με το παιδι για να τους τρέφει...(εχω πολλες ιστοριες και περιπτώσεις και απο μένα και απο άλλους)
Ελλάδα φίλε..

Εγώ στην μία που πάω,το διαμέρισμά της έχει αντικειμενική αξία 1,5-2μύρια και από πίσω έχει γονείς γιατρούς,ενοίκια από την πόλη που κατάγεται και καλή δουλειά.
Επίσης και φτωχιά να ήταν,έχει πλήρη στήριξη από το κράτος μέχρι το παιδί να γίνει 18,δεν χρειάζεται να φορτωθεί σε κάποιον για να επιβιώσει..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Γερμανία οι γυναίκες είναι πιο ανεξάρτητες και όχι μόνο οικονομικά,εμένα ειδικά η μία μου είπε από την αρχή "δεν ψάχνω νέο μπαμπά για τα παιδιά μου".
Η άλλη έχει και μεγάλη περιουσία από γονείς,στο μουνί της να βρει νέο σύζυγο,αν και μάλλον αν περάσουν λιγάκι τα χρόνια θα ψάξουν κανένα χωρισμένο με παιδιά να κάνουν ξανά κάτι σαν οικογένεια..
ναι απλα οτι και να λεει μια,καλου κακου πρεπει να βάζεις ορισμένα ορια για να μη "μπλέξεις" άθελα σου.Εκτος και αν δεν σε νοιάζει. πχ εγω δε θα γούσταρα να βγαίνω βόλτα συνεχεια με τη γυναίκα και το παιδι.Το οτι εχει παιδια κάποια,οκ το καταλαβαίνω θα πρεπει να βάζει πανω τα παιδια απο μενα οκ..(θα τρωω καποια σπασίματα κάποιες φορές αλλα το καταλαβαίνω) απλώς θα ήθελα να κρατήσω και μια αποσταση για διάφορους λογους
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ελλάδα φίλε..

Εγώ στην μία που πάω,το διαμέρισμά της έχει αντικειμενική αξία 1,5-2μύρια και από πίσω έχει γονείς γιατρούς,ενοίκια από την πόλη που κατάγεται και καλή δουλειά.
Επίσης και φτωχιά να ήταν,έχει πλήρη στήριξη από το κράτος μέχρι το παιδί να γίνει 18,δεν χρειάζεται να φορτωθεί σε κάποιον για να επιβιώσει..
αυτο ναι ειναι μια καλη και σπάνια περίπτωση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλλα αν πέσεις σε καμια ψωμολυσα με παιδι την εβαψες..(ειδικα αν ειναι και απο αυτές που τους εχει παρατήσει ο πατέρας)
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
504
Πόντοι
301
Ελληνίδες με παιδί δεν παίζει...φουλ στα κόμπλεξ και προβλήματα και με εσενα και με τον πρώην.Ζουν αστατή ζωή και σου ρίχνουν την ψυχολογία.Γερμανίδες τάξεις καλύτερες ,άλλο επίπεδο ζωής άλλη κούλτουρα,ειδικα με παιδιά μπορεί να σου πιο έμπειρη και βολικιά απο ανύπαντρη...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ναι απλα οτι και να λεει μια,καλου κακου πρεπει να βάζεις ορισμένα ορια για να μη "μπλέξεις" άθελα σου.Εκτος και αν δεν σε νοιάζει. πχ εγω δε θα γούσταρα να βγαίνω βόλτα συνεχεια με τη γυναίκα και το παιδι.Το οτι εχει παιδια κάποια,οκ το καταλαβαίνω θα πρεπει να βάζει πανω τα παιδια απο μενα οκ..(θα τρωω καποια σπασίματα κάποιες φορές αλλα το καταλαβαίνω) απλώς θα ήθελα να κρατήσω και μια αποσταση για διάφορους λογους
Δεν κάνω τίποτα δημόσιο με καμία τους,άλλωστε από χρόνο δεν έχουν και πολύ.
Τα ΣΚ είναι συνήθως σε παππούδες-γιαγιάδες ή με φίλες.

Σχεδόν όλα τα παιδιά,εκτός από το 7χρονο αγόρι,είναι σε ηλικία που δεν καταλαβαίνουν.
Μόνο στη μάνα του 7χρονου(επειδή είναι και αγόρι) έχω πει να μην με παρουσιάσει ποτέ της σαν κάτι παραπάνω από φίλο της.
Γιατί βλέπω ότι το αγόρι όποτε με βλέπει,θα ήθελε να ήμουν κάτι παραπάνω και δε θέλω να του δημιουργήσω την παραμικρή σύγχιση.

Ελλάδα ίσως είχα προβλήματα και δράματα,εδώ όχι..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Μια αλλη θυμάμαι τη γαμησα,δεν μου ειχε πει οτι ειχε παιδι...και πανω στο κρεβατι στη κουβεντα μ λεει" τα παιδιά σαρεσουν?" λεω ναι μαρέσουν δεν εχω θέμα....αλλα θα προτιμούσα να εβρισκα καποια ελευθερη (σημειωση/δεν μ ειχε πει για παιδι) και οταν την πήγα σπιτι λιγο πριν βγει απο το αμαξι μ λεει "σορυ φιλε αλλα εχω παιδι και προτιμώ καποιον να ειμαστε μαζι και με το παιδί" και μ κλεινει τη πόρτα στα μούτρα...μπααααμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom