Νέα

Παντρεμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koyiot1312
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 344
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Και επειδη ειμαι και παιδι απο χωρισμένους γονεις που η μάνα μου ηταν νεα ακόμα σχετικα (35) και οσο ναναι ήθελε και εκεινη την προσωπική της ζωη (οκ τωρα που μεγάλωσα το καταλαβαίνω) ηταν μετα χρόνια με εναν τυπά που σα παιδι και γω το έβλεπα αλλιως το θέμα...οποτε τα ξερω ολα αυτα και απο πρωτο-πρωτο-πρωτο χερι....πιο πρώτο δε παει δηλ :tooth:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Και επειδη ειμαι και παιδι απο χωρισμένους γονεις που η μάνα μου ηταν νεα ακόμα σχετικα (35) και οσο ναναι ήθελε και εκεινη την προσωπική της ζωη (οκ τωρα που μεγάλωσα το καταλαβαίνω) ηταν μετα χρόνια με εναν τυπά που σα παιδι και γω το έβλεπα αλλιως το θέμα...οποτε τα ξερω ολα αυτα και απο πρωτο-πρωτο-πρωτο χερι....πιο πρώτο δε παει δηλ :tooth:
Νομίζω ότι αν είσαι αγόρι είναι ακόμη πιο δύσκολο

Πάντως ένα λάθος που κάνουμε είναι να θεωρούμε τέτοιες γυναίκες προβληματικές,ότι έσπασαν τα αρχίδια του άντρα τους και έφυγε,κ.λ.π. χωρίς να ξέρουμε τι και πως..
Μία δική μου ξαδέρφη που είχε μία πολύ ευτυχισμένη οικογένεια,βρέθηκε στα 30 της μόνη με παιδί,
γιατί ο άντρας της σκοτώθηκε σε τροχαίο.
Με τόσα τροχαία,αρρώστιες,κ.λ.π. ποτέ δεν ξέρεις τι παίχτηκε και είναι η άλλη μόνη με παιδιά..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Νομίζω ότι αν είσαι αγόρι είναι ακόμη πιο δύσκολο

Πάντως ένα λάθος που κάνουμε είναι να θεωρούμε τέτοιες γυναίκες προβληματικές,ότι έσπασαν τα αρχίδια του άντρα τους και έφυγε,κ.λ.π. χωρίς να ξέρουμε τι και πως..
Μία δική μου ξαδέρφη που είχε μία πολύ ευτυχισμένη οικογένεια,βρέθηκε στα 30 της μόνη με παιδί,
γιατί ο άντρας της σκοτώθηκε σε τροχαίο.
Με τόσα τροχαία,αρρώστιες,κ.λ.π. ποτέ δεν ξέρεις τι παίχτηκε και είναι η άλλη μόνη με παιδιά..
δεν ειναι προβληματικές σαν προσωπικότητα απλως εχει αυτη η περίπτωση περισσότερους μπελάδες και προβλήματα απο τις αλλες τις απλες..γιατι οταν καποια στιγμή μεγάλωσα ηρθα στη θέση και του τύπου που ηταν με τη μανα μου,αλλα κατάλαβα και την ιδια την μανα μου.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Μια αλλη θυμάμαι τη γαμησα,δεν μου ειχε πει οτι ειχε παιδι...και πανω στο κρεβατι στη κουβεντα μ λεει" τα παιδιά σαρεσουν?" λεω ναι μαρέσουν δεν εχω θέμα....αλλα θα προτιμούσα να εβρισκα καποια ελευθερη (σημειωση/δεν μ ειχε πει για παιδι) και οταν την πήγα σπιτι λιγο πριν βγει απο το αμαξι μ λεει "σορυ φιλε αλλα εχω παιδι και προτιμώ καποιον να ειμαστε μαζι και με το παιδί" και μ κλεινει τη πόρτα στα μούτρα...μπααααμ

Να ο καινούργιος μπαμπάς! Πείτε καλως ήρθες μπαμπά!!!!!!
kids.jpg
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Να ο καινούργιος μπαμπάς! Πείτε καλως ήρθες μπαμπά!!!!!!
φαντάσου τωρα αυτη να σου κάνει ενα γαμήσι αξεχαστο και να εχει 300 παιδια εκει τι κάνεις? εδω σε θέλω
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Φίλε ακου τώρα. υπάρχει μια σαραντάρα με τρία παιδιά απο τον πρώτο γάμο. Την χώρισε ο καημένος γιατί είναι νυμφομανής. Μιλάμε δεν μπορείς να φανταστείς για τι γυναίκα πρόκειται. Έχει μια μανία να κάνει όποιον την γαμάει να τελειώνει όσο πιο πολλές φορές μπορεί. Λες εσύ αντέχω 3 φορές αυτή θα σε κάνει 5. Θα φοβηθείς μη βγάλεις αίμα σου λέω. Εν τω μεταξύ η παλιογύναικα έχει έναν τρόπο χρησιμοποιεί όλα τα μέσα σε ρίχνει στο φιλότιμο. Εκεί που είχα εξαντληθεί και νόμιζα δεν αντέχω άλλο, πάει φέρνει κάτι ποτά και λέει:
Μαζί πρέπει να κάνουμε ένα μωράκι το θέλω πολύ πολύ πολύ.....

κι άλλο;;;;;; σκεφτόμουν από μέσα μου......
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
Mhn agx;
Κι εγώ αυτό φοβάμαι με τις παντρεμένες,να'χουν καναν ζηλιάρη ψυχάκια και να σε φάει λάχανο
Μην αγχώνεσαι βρε sadman, αν κινηθείς προσεκτικά δεν υπάρχει θέμα. 15χρόνια παίζω σχεδόν αποκλειστικά με τέτοιες και όλα κομπλέ και απροβλημάτιστα.

Να αποφεύγεται μόνο γυναίκες μπάτσων. Εκεί υπάρχουν πολλοί ψυχάκηδες και έχουν και κουμπούρια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Φίλε ακου τώρα. υπάρχει μια σαραντάρα με τρία παιδιά απο τον πρώτο γάμο. Την χώρισε ο καημένος γιατί είναι νυμφομανής. Μιλάμε δεν μπορείς να φανταστείς για τι γυναίκα πρόκειται. Έχει μια μανία να κάνει όποιον την γαμάει να τελειώνει όσο πιο πολλές φορές μπορεί. Λες εσύ αντέχω 3 φορές αυτή θα σε κάνει 5. Θα φοβηθείς μη βγάλεις αίμα σου λέω. Εν τω μεταξύ η παλιογύναικα έχει έναν τρόπο χρησιμοποιεί όλα τα μέσα σε ρίχνει στο φιλότιμο. Εκεί που είχα εξαντληθεί και νόμιζα δεν αντέχω άλλο, πάει φέρνει κάτι ποτά και λέει:
Μαζί πρέπει να κάνουμε ένα μωράκι το θέλω πολύ πολύ πολύ.....

κι άλλο;;;;;; σκεφτόμουν από μέσα μου......
οσο και να με πότιζε μέσα δε θα έχυνα που να κοπανιέται αναποδα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Mhn agx;

Μην αγχώνεσαι βρε sadman, αν κινηθείς προσεκτικά δεν υπάρχει θέμα. 15χρόνια παίζω σχεδόν αποκλειστικά με τέτοιες και όλα κομπλέ και απροβλημάτιστα.

Να αποφεύγεται μόνο γυναίκες μπάτσων. Εκεί υπάρχουν πολλοί ψυχάκηδες και έχουν και κουμπούρια.
και αν δε σου πει οτι ειναι μπάτσος ο άντρας της? εδω πολλες κρύβουν και ολοκληρο το γάμο
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
..παντως δεν έκανα κατι τελικα (ισως ενα πουτσο τωρα που το σκέφτομαι επρεπε να ρίξω)
Βεβαίως και έπρεπε. Να την εντάξεις επιπλέον και στις καβάντζες σου. Παντρεμένη, Αθήνα-Χαλκίδα, είναι απόσταση ασφαλείας.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
και αν δε σου πει οτι ειναι μπάτσος ο άντρας της? εδω πολλες κρύβουν και ολοκληρο το γάμο
Συνήθως λένε, μύστη μου. Και τώρα με τα social κλπ. μπορείς μέσες-άκρες να καταλάβεις. Είπαμε, αν τις βάλεις στο target group σου, πρέπει να αυτοεκπαιδευτείς να κινείσαι επαγγελματικά. Σαν stealth.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Βεβαίως και έπρεπε. Να την εντάξεις επιπλέον και στις καβάντζες σου. Παντρεμένη, Αθήνα-Χαλκίδα, είναι απόσταση ασφαλείας.
ε πάει αυτο εγινε πριν πολυ καιρο..με πιάσανε οι λογικες μου και το έχασα
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
φέτος το κατακαλόκαιρο γνώρισα μια 40άρα ελληνίδα μέσω tinder. Κανονίστηκε την επόμενη μέρα καφέ, μετά τον καφέ πήγαμε για φαγητό σε παραθαλάσσιο προάστιο της Αττικής, μετά το φαγητό έπεσε φάσωμα στο σπίτι της. Μου είχε ήδη πει ότι ήταν χωρισμένη με 2 παιδιά και ότι εκείνο το διάστημα τα παιδιά της έλλειπαν με τον πατέρα διακοπές στην Κρήτη για 10ημερο (αναφέρω το νησί γιατί στο μυαλό μου φάνταζε δύσκολο να επιστρέψει νωρίτερα από την προκαθορισμένη ημερομηνία).

Από το πρώτο βράδυ κάναμε τα πάντα (και λ@κό με την μια) και παντού (μπαλκόνια στο εξοχικό της, κήπο, κλπ). Την επόμενη φύγαμε τα δυο μας για 3 μέρες εκτός Αθήνας. Λυσσάρα, αυτή έψαχνε στο φαρμακείο για χάπι περιόδου και εγώ πολυβιταμίνες για να ισιώσω. Μαγικό 3μερο. γυρίσαμε Αθήνα μέσα στην κάβλα.

Ήρθε η μέρα, να επιστρέψουν τα παιδιά της με τον πατέρα τους από τις διακοπές. ξαφνικά άλλος άνθρωπος. Αγνώριστη. Κάναμε 4 μέρες να βρεθούμε. Ήρθε σπίτι μου να μείνουμε μια καθημερινή βράδυ κ μας ζάλισαν τα @@ οι γιαγιάδες από τα τηλεφωνήματα (η κάθε μια είχε κρατήσει από ένα παιδί). Την επόμενη δεν με ξαναπήρε τηλ, ούτε σημεία ζωής (ούτε απάνταγε στις κλήσεις μου).
Μου έστειλε ένα χαζό μνμ μετά από καιρό ότι "δεν έχεις παιδιά κ δεν μπορείς να με καταλάβεις" και άλλες τέτοιες παπαριές. Ούτε την πίεσα, ούτε την ζάλισα. Στο καλό λοιπόν.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Εγω πριν παντρευτω, στα 30+ ειχα fuck buddy μια 38αρα χωρισμενη με παιδι. Μιλαμε για πολλα γουστα μαλιστα 2 φορες είχα πάει σπιτι της και το παιδι κοιμοταν στοδωματιο του. Ηταν πολυ διαχυτικη και με πολλες καυλες. Ηθελα squirting, butt plugs, anal κ.α

Καποια στιγμη πηγα καιστο εξωχικο της και γνωρισα και την αφερφη της και προς στιγμη νομιζα οτι μπορει να γινει λαι τριο αλλα τελικα οχι. Μετα απο μερικους μηνες ομως επειδη ως γυναικα παντα το παιρνουν συναισθηματικα καταλαβε οτι εγω δεν εμπαινα σε ιστορια αλλα εκτος απο σεξ και επειδη αρχισε να εχει συναισθηματα μου το εκοψε ευγενικα. Λεω οκ εχεις τα δικια σου. Πασο τέλος. Μεχρι σημερα λεμε ενα γεια μεσω φβ και εχει φτιαξει τη ζωη της ξανα αλλα ηταν ωραιες εποχες. Και οι 2 περασαμε καλά και κανεις δεν εβγαλε οτι καναμε παραεξω. Ουτε τις φωτο ουτε τα βιντεο. Τιμια!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Και οι 2 περασαμε καλά και κανεις δεν εβγαλε οτι καναμε παραεξω. Ουτε τις φωτο ουτε τα βιντεο. Τιμια!
Πολιτισμός.. Και το εννοώ. Βασικά κανέναν δεν συνέφερε να γίνει ξεκατίνιασμα προς τα έξω. Και οι 2 πλευρές χαμένοι θα είσασταν (και εγώ είχα ανάλογες περιπτώσεις που δεν ξαναενοχληθηκαμε για αμοιβαίο καλό)
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
688
Κριτικές
15
Like
2.606
Πόντοι
4.115
Πολιτισμός.. Και το εννοώ. Βασικά κανέναν δεν συνέφερε να γίνει ξεκατίνιασμα προς τα έξω. Και οι 2 πλευρές χαμένοι θα είσασταν (και εγώ είχα ανάλογες περιπτώσεις που δεν ξαναενοχληθηκαμε για αμοιβαίο καλό)

Το λογικό αυτό που λες είναι αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις που σκέφτονται αλλιώς. Θα μπορούσε να σκεφτεί αυτή μετά απο τοσους μηνες μαμησια " Αυτος με θελει μονο για σεξ τι νομιζει οτι ειμαι" και αλλα τετοια εγωιστικά και να βγάλει κόμπλεξ.

Γενικά πάντως τα ρίσκα υπάρχουν. Και οι παντρεμένες με παιδιά μπορει αν ειναι τπτ αγαμητες απ'τον κερατα τους να χασουν το μυαλο τους αν χυσουν 3-4 φορες στο καθε μαμησι ξαφνικα και να θελουν να διαλυσουν το σπιτι τους για παρτυ σου...και οι χωρισμενες να σε δουν σαν νεο "πατερα" των παιδιων τους και να θελουν να στα φορτωσουν.

Το θέμα είναι να καταφέρουμε να ψυχολογήσουμε νωρίς τι παίζει με την καθε μια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
φέτος το κατακαλόκαιρο γνώρισα μια 40άρα ελληνίδα μέσω tinder. Κανονίστηκε την επόμενη μέρα καφέ, μετά τον καφέ πήγαμε για φαγητό σε παραθαλάσσιο προάστιο της Αττικής, μετά το φαγητό έπεσε φάσωμα στο σπίτι της. Μου είχε ήδη πει ότι ήταν χωρισμένη με 2 παιδιά και ότι εκείνο το διάστημα τα παιδιά της έλλειπαν με τον πατέρα διακοπές στην Κρήτη για 10ημερο (αναφέρω το νησί γιατί στο μυαλό μου φάνταζε δύσκολο να επιστρέψει νωρίτερα από την προκαθορισμένη ημερομηνία).

Από το πρώτο βράδυ κάναμε τα πάντα (και λ@κό με την μια) και παντού (μπαλκόνια στο εξοχικό της, κήπο, κλπ). Την επόμενη φύγαμε τα δυο μας για 3 μέρες εκτός Αθήνας. Λυσσάρα, αυτή έψαχνε στο φαρμακείο για χάπι περιόδου και εγώ πολυβιταμίνες για να ισιώσω. Μαγικό 3μερο. γυρίσαμε Αθήνα μέσα στην κάβλα.

Ήρθε η μέρα, να επιστρέψουν τα παιδιά της με τον πατέρα τους από τις διακοπές. ξαφνικά άλλος άνθρωπος. Αγνώριστη. Κάναμε 4 μέρες να βρεθούμε. Ήρθε σπίτι μου να μείνουμε μια καθημερινή βράδυ κ μας ζάλισαν τα @@ οι γιαγιάδες από τα τηλεφωνήματα (η κάθε μια είχε κρατήσει από ένα παιδί). Την επόμενη δεν με ξαναπήρε τηλ, ούτε σημεία ζωής (ούτε απάνταγε στις κλήσεις μου).
Μου έστειλε ένα χαζό μνμ μετά από καιρό ότι "δεν έχεις παιδιά κ δεν μπορείς να με καταλάβεις" και άλλες τέτοιες παπαριές. Ούτε την πίεσα, ούτε την ζάλισα. Στο καλό λοιπόν.
εδω εχω χάσει φιλους απο παιδια ρε..καπου καπου ειναι λογικό ειδικα αν εχει και 2 παιδια αστα..αλλα περίεργο να μη κρατήσει και καθόλου επαφες.Μηπως δε γούσταρε πολυ? αμα γουστάρει πολυ μια γυναικα,κινει γη και ουρανό :think:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
εδω εχω χάσει φιλους απο παιδια ρε..καπου καπου ειναι λογικό ειδικα αν εχει και 2 παιδια αστα..αλλα περίεργο να μη κρατήσει και καθόλου επαφες.Μηπως δε γούσταρε πολυ? αμα γουστάρει πολυ μια γυναικα,κινει γη και ουρανό :think:
Αυτό με παραξένεψε κ μένα, γιατί η συμπεριφορά της έδειχνε ότι άρχισε κ κόλλαγε κ γούσταρε πολύ μαζί μου.
Είθιστε όμως κάποιοι "χαρακτήρες" να μην το αντέχουν κ ξεκόβουν με την μία, μην μπορώντας να δοθούν ολοκληρωτικά και να "υποφέρουν" εσωτερικά. Ξέρω τέτοιες περιπτώσεις.
Σου λέει τα παιδιά μου δεν μπορούν να μην υπάρχουν στην καθημερινότητά μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom