Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 83 62,9%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,9%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Δεν αρνούνται απλά θα σου πουν να δώσεις κανα δεκάρικο παραπάνω.
Μερικοι αρνουνται μου εχει τυχει πιο παλια..για το 10ρικο εννοειται δεν υπαρχει προβλημα..ευχαριστω παντως φιλε..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.421
Πόντοι
8.006
Ρε τύπε εχω μια απορια, πώς γινεται να βρηκες το Αthens City βρωμικο και αθλιο, ενω ολοι οι προηγουμενοι στις κριτικες τους το λενε πεντακαθαρο και κουκλίστικο?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Ρε τύπε εχω μια απορια, πώς γινεται να βρηκες το Αthens City βρωμικο και αθλιο, ενω ολοι οι προηγουμενοι στις κριτικες τους το λενε πεντακαθαρο και κουκλίστικο?
κι αυτο σε χαλασε? ακου λοιπον..ειχε πολυ παλια επιπλα και φθαρμενα κακη διακοσμηση πολυ βρωμικη μοκετα και γενικα μεσα εδειχνε πολυ παλιο..στα 20 ευρω υπαρχουν πολυ καλυτερα..
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
φιλε ηπια και μου χαλασε την γλυκια γευση απο το νινακι της μικρης..της τριτης στις φωτο..πανεμορφο μωρο μιλαμε!  :tn04:


Τύπε μην ξοδεύεις σπέρμα δεξιά αριστερά,

γιατί ο συνταξιούχος αντισυνταγματάρχης παραμονεύει να σου μαρκάρει την γκόμενα...


Αν δεν είσαι εντάξει στις "υποχρεώσεις", δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.

 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Τύπε μην ξοδεύεις σπέρμα δεξιά αριστερά,

γιατί ο συνταξιούχος αντισυνταγματάρχης παραμονεύει να σου μαρκάρει την γκόμενα...


Αν δεν είσαι εντάξει στις "υποχρεώσεις", δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.
δεν επεσες πολυ εξω..εχω χασει το χρωμα μου τυπε..πεσανε ολες μαζι και τι να κανω.ευτυχως το μωρο μου κουραζεται πολυ στην δουλεια και δεν εχει τρελες απαιτησεις
 

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
99
Like
180
Πόντοι
0
Ωραία τα δυο πρώτα μωρά. Ειδικά τα βυζάκια της πρώτης αξια!!!!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ενεσκηψε μεγας φιδεμπορας λεω εγω....  :2funny:
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Φίλος είχε βρει μια τέτοια περίπτωση η οποία ζήταγε 150 ευρώ έκαστος για παρτούζα αλλά μόνο αν σε έγκρινε. Αυτό με την έγκριση δεν μου άρεσε και του είπα να της πει να πάει να σαπίσει.
Μου λέει αυτός ότι το κορίτσι δεν είναι πουτάνα για να πηγαίνει με όποιον να ναι και δουλεύει για τα έξοδα της λόγω φοίτησης.
Μάλλον την γαμάει αυτός σε ένα μαγαζί που έχει αλλά από ότι κατάλαβα άρχισε και να πυρφορίζει ο τύπος.

:shit: :shit: :shit:



 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Είναι γεγονός ότι υπάρχουν στην πιάτσα πολλές φοιτήτριες που επιλεκτικά (ή και λιγότερο επιλεκτικά) κάνουν επισκέψεις για το χαρτζιλίκι τους. Εγώ προσωπικά έχω δύο τον τελευταίο χρόνο, μια από την Νοσηλευτική (όπως και ο φίλος πιο πάνω) και μια από Φιλοσοφική. Το περίεργο είναι ότι η μια (της Φιλοσοφικής) είναι και Αθηναία και από καλό σχετικά σπίτι (με οικονομική άνεση), άρα δεν το κάνει αποκλειστικά για τα λεφτά. Με αυτήν κάνω και το καλύτερο γαμήσι, το ζει πραγματικά και το ζητάει.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Τώρα το γεγονός της επιλογής από την πλευρά της κοπέλας, εγώ προσωπικά το βρίσκω λογικό, σε παρόμοιες μη επαγγελματικές καταστάσεις.
Τα πραγματικά αματούρια θα σου ψιλό-βγάλουν την πίστη μέχρι να τις ρίξεις (ειδικά εάν είσαι ο πρώτος που τις βγάζει στο κλαρί), όμως το σεξ είναι πολύ καλό και ανταμείβει (τουλάχιστον από προσωπική εμπειρία).
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
Και εχει ακομη ζεστη .τα φιδια κυκλοφορούν
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
γιατί φίδια τύποι μια χαρά υπάρχουν φοιτήτριες βυζιτούλες...
εκτός και αν βρήκατε τις photos αλλού  :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μη φιδολογειτε ρε.
κατά καιρους συμβαινουν ρεντες. άλλος χανει συνεχεια στα χαρτια και ξαφνικα εχει ρεντα.
εγω 4 χρονια στο πανεπιστημιο με 100 συμφοιτήτριες δεν εβρισκα γκομενα και σε 1 μηνα όταν πηγα Αθήνα με 0 φιλους βρηκα 4 γκομενες.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
kαλή η πλάκα σου LOAF !
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Εάν το συγκεκριμένο ποστ είναι φιδιά, εγώ δεν μπορώ να κρίνω.
Πάντως όντως υπάρχουν φοιτήτριες βιζιτούλες και μιλάω από προσωπική άποψη.

Τώρα το γεγονός για το ακάποτο γαμήσι του φίλου, απλά θα το παραβλέψω, ως απίστευτη μαλακία εκ μέρους του.
Όπως θα παραβλέψω επίσης και αυτόν τον απίστευτο αστικό μύθο της φάντας που κυκλοφορεί ευρέως εδώ μέσα, αλλά και αλλού.
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom