Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 83 62,9%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,9%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
λοιπον ακουστε φαση με την κοπελα πουναι δεμενη στις φωτο..ηθελε να κατουρησει αλλα δεν ειχε το δωματιο μεσα τουαλετα..λεω στην ντουζιερα μωρο..καθησε το μωρακι και κατουραγε μπροστα μου! πολυ τρυφερη και καυλιαρικη φαση τυποι να βλεπεις το χρυσο νεκταρ να ξεπηδαει απο το νινακι του και να πλημμυριζει την ντυοζιερα! καυλα σκετη ηταν!  :happy:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
λοιπον ακουστε φαση με την κοπελα πουναι δεμενη στις φωτο..ηθελε να κατουρησει αλλα δεν ειχε το δωματιο μεσα τουαλετα..λεω στην ντουζιερα μωρο..καθησε το μωρακι και κατουραγε μπροστα μου! πολυ τρυφερη και καυλιαρικη φαση τυποι να βλεπεις το χρυσο νεκταρ να ξεπηδαει απο το νινακι του και να πλημμυριζει την ντυοζιερα! καυλα σκετη ηταν!  :happy:

Δεν ηπιες κανα γαλόνι τυπε  :think: :S :S :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
μη μου βαζεις δυσκολα και συ τωρα!  :grin:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εκεινο που μου εκανε φοβερη εντυπωση ειναι η εμπειρια που ειχαν! 20 χρονα πιπινια και το κανανε ανετα απο κωλο ενω ανετα ηπιν και το σπερμα! εξελιξη οι πιτισρικες τυποι! ορματε!  :heavymetalbig:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Εκεινο που μου εκανε φοβερη εντυπωση ειναι η εμπειρια που ειχαν! 20 χρονα πιπινια και το κανανε ανετα απο κωλο ενω ανετα ηπιν και το σπερμα! εξελιξη οι πιτισρικες τυποι! ορματε!  :heavymetalbig:

Tυπε πηρε το αυτι σου μηπως αν παντρευεται καποια απο αυτες την αλλη Κυριακη  :think: :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Λοιπον αναλυτικα..σε 2,5 μηνες εβγαλα 3 φοιτητριες αυτες που ανεβασα..ολες παιρνουν απο 50 εως 70 ευρω..παραμονη σοτ δωματιο πανω απο 2 ωρες..καναμε τα παντα και ακαποτα παρακαλω..το θρεντ αληθινοτατο οχι φιδια αλλωστε οι εμπειροι αναγνωρισαν το οτελ..αν εχετε καμμια φοιτητριουλα ανεβαστε την εδω τυποι..


φαντα ηπιες μετα τυπε;    :S :S :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυπε η φαντα ειναι σαν το εμβολιο για τη γριππη     :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
την πινουμε ακομα κι αν δεν αρρωστησουμε   :S :S :S
φιλε ηπια και μου χαλασε την γλυκια γευση απο το νινακι της μικρης..της τριτης στις φωτο..πανεμορφο μωρο μιλαμε!  :tn04:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυποι ψηνω φαση τωρα η πρωτη με την τριτη για λεσβιακο και παρτουζα..ξερετε κανα οτελ που να δεχεται 3 ατομα μην γινω ρεζιλι αν μου αρνηθουν δωματιο? πειτε ρε μαγκες εσεις που ξερετε.. :think:
 

nowhereman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
99
Like
180
Πόντοι
0
Δεν αρνούνται απλά θα σου πουν να δώσεις κανα δεκάρικο παραπάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom