Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 83 62,9%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,9%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

BlackS2K

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε μου χάνεις τον χρόνο σου με το wap log. Μπες στις γνωστές Ντέιτιν εφαρμογές και πετα την αυτή. Αν θες να γίνεις χορηγός μπορείς να πετύχεις στο Jaumo που έχει λιγότερα ψεύτικα προφίλ. Απλά μην περιμένεις να έχει κάθε μέρα σουγκαρ μπειμπιζ. Θέλει χρονο, υπομονή και διάθεση για ψάξιμο. Γράψε και στο προφίλ σου ακριβώς τι ζητας.
Μακριά από την απατεώνα με τις κάρτες που ζητάνε.


Τhanks για τις συμβουλές συνάδελφε πορνόφιλε Flirter χεχε :p να στηριζόμαστε όλοι οι πορνόφιλοι και να βοηθάνε ο ένας τον άλλον,κάθε πληροφορία πολύ σημαντική :P. To σκέφτομαι να διαγράψω αυτή την βλακεία,όλο παντρεμένες και χωρισμένες με βρίσκουν και λογοδιάρροια να λένε για τους πρώην τους. Καλά με τον απατεώνα που ζήταγε κάρτα έφαγε σούτο :P Τις φωτός αυτές κάτι μου θυμίζουν στα προηγούμενα ποστ,κάπου τα έχω δει από αλλού  αλλά δεν θυμάμαι σε ποια σελίδα,γνωστές μου φαίνονται οι φωτογραφίες αυτές.
 

liverpoolakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
πως θα γινει να γνωρισουμε και εμεις τις φοιτιτριουλες?
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Τρελή αποτυχία το Waplog. Το δοκίμασα κι αυτό όπως και κάθε τι άλλο για μερικές μέρες, τίποτα. Έχω την αίσθηση ότι παίζει να είναι και τελείως μαϊμου η όλη φαση. Πάντως επειδή λατρεύω τις τελείως amateur κατστάσεις, αν υπάρχει κάτι άλλο, είμαι διαθέσημος να το δοκιμάσω.
 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
63
Like
497
Πόντοι
20
loafer ειναι πολυ καλη φαση οι εφαρμογες αυτες αρκει να εχεις χρονο. μην περιμενεις μολις κανεις εγγραφη να βρεις απο την πρωτη μερα. χρονο και υπομονη θελει...ετσι γαμησα και γαμαω και εγω...φωτος ακολουθουν
 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
63
Like
497
Πόντοι
20
και το tinder παιζει πολυ καλα
 

Nobile

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στείλε κανένα τηλ να δούμε και εμείς λιγάκι φως
 

kavliaris001

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε μου χάνεις τον χρόνο σου με το wap log. Μπες στις γνωστές Ντέιτιν εφαρμογές και πετα την αυτή. Αν θες να γίνεις χορηγός μπορείς να πετύχεις στο Jaumo που έχει λιγότερα ψεύτικα προφίλ. Απλά μην περιμένεις να έχει κάθε μέρα σουγκαρ μπειμπιζ. Θέλει χρονο, υπομονή και διάθεση για ψάξιμο. Γράψε και στο προφίλ σου ακριβώς τι ζητας.
Μακριά από την απατεώνα με τις κάρτες που ζητάνε.

Όταν λές φίλε flirter να γράψω τι ζητάω, τι εννοείς; Να γράψω ψάχνω να χωρηγήσω κλπ? Δεν παίζει καμιά μαλακία μ αυτό, του τύπου report, ή αστυνομίες και μαλακίες? Το χεις δοκιμάσει κι έπιασε?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Όταν λές φίλε flirter να γράψω τι ζητάω, τι εννοείς; Να γράψω ψάχνω να χωρηγήσω κλπ? Δεν παίζει καμιά μαλακία μ αυτό, του τύπου report, ή αστυνομίες και μαλακίες? Το χεις δοκιμάσει κι έπιασε?
Γράψε τυπε τι μπορείς να προσφέρεις βάση της οικονομικής σου κατάστασης. Κάποιοι προσφέρουν νοίκι, άλλοι ταξίδια σε Ελλάδα ή/και στο εξωτερικό, δωράκια (ρούχα, παπούτσια, κοσμήματα, κλπ, εννοείται ακριβά), δείπνα σε καλά εστιατόρια, άλλοι έχουν κότερο και τις καλούν σε αυτά και γενικά ότι μπορείς να προσφέρεις που δεν μπορούν οι μεσοαστοι.
Αν θέλεις ξένες υπάρχει και το :
Εγώ δεν είμαι πλούσιος για να το δοκιμάσω.
 

kavliaris001

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σ ευχαριστώ πολύ! Ούτε εγώ είμαι πλούσιος αλλα προσπαθώ.
 

loknvk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
30
Πόντοι
0
Ένα τέλη επειδή μεγάλωσε το τοπικ, 1) που τα ψωνίζεις; Και 2) λες να έχει και για εκτός Αθήνας;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
228
Like
916
Πόντοι
81
Αν εχει καποιος τηλεφωνα ή αλλο τροπο επικοινωνιας με μικρες,amateur παρακαλω ας μου στειλει pm ευχαριστω ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom