Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ειν;ι σοβαρη ερωτιση αυτη που κανεις? αν ημουν αδελφουλα οπος λες δεν θα εμπαινα εδω μεσα,τελευτεα φορα που απανταω σε κακετρεχι σχολια. ΕΛΕΟΣ ΤΕΛΟΣ
Ακου τι σου λεω... χαλαροσε και περνα καλα.. και να εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλες αδερφες εδω μεσα.
 

mounistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
οχι μην φευγεις στασου μυγδαλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
για μενα εισαι σοβαρο ατομο αλλα γιατι θες να κανεις παρτουζα με αντρα μηπως και

γινει κανενα μπερδεμα και τον φας και εσυ?δεν ειναι κακο να εισαι αδελφουλα απλα βγες και πες

θελω γαμιστη να με ξεκολιασει δεν ειναι κακο

           φιλικα!!!
εισαι κακος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
ο καθενας μας με αυτα που γραφει διχνει το επιπεδο του,εγω δεν εβρισα κανεναν απο σας. Εχετε και πλουσιο λεξιολογιο. στην προσοπικη σας ζωη πιστευω οτι ειστε μιδενικα,και μικροαστοι,διστραβλονετε αυτα που διαβαζετε
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παλιοχαρακτηρες!!! τα τρομαξατε τα παιδια και εφυγαν :2funny: :2funny:
 

mounistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
ο καθενας μας με αυτα που γραφει διχνει το επιπεδο του,εγω δεν εβρισα κανεναν απο σας. Εχετε και πλουσιο λεξιολογιο. στην προσοπικη σας ζωη πιστευω οτι ειστε μιδενικα,και μικροαστοι,διστραβλονετε αυτα που διαβαζετε
εγω ειμαι μηδενικο. εσυ εισαι αδελφη ναι η οχι?
 

mounistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
δεν βαζεις και καμια φωτο μπορει να σε γουσταρω :dancing:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Ρε κωλόπαιδα από τα μούτρα τον πιάσατε τον άνθρωπο.
Για λέγε ρε Κώστα πως την σκέφτεσαι αυτήν την παρτούζα να είναι; (Σοβαρά μιλάω τώρα!)
Διότι όντως να βρεθούμε δυο άγνωστοι με μια άγνωστη βίζιτα, ακούγεται δύσκολο. Το μπουρδέλο δε ξέχνα το τελείως
Τώρα να μαζευτούμε 4-5, γνωστοί και άγνωστοι και να φέρουμε και 3 βίζιτες να κάνουμε κάτι σαν μπάτσελορ, χωρίς να υπάρχει γάμος, δεν είναι και κακή ιδέα...

Και κάτι άλλο. Ποιος σας είπε πως ο καθένας θέλει να λέει στο στενό του φιλικό και κοινωνικό του κύκλο πως είναι μπουρδελιαροπαρτουζιάρης;
Οι σουίγκερς π.χ. δεν παρτουζιάζονται με τους φίλους, συγγενείς, κουμπάρους και συναδέλφους τους. Σε ειδικά κλαμπς και μαγαζιά κάνουν τα κονέ τους...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Για τη συμμετοχή στην παρτούζα, πέραν της αιτήσεως επισυνάπτουμε και φότο πέους?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Λοιπόν, εγώ έχω κάνει παρτούζες με 13 (μετρημένα), διαφορετικά ζευγάρια γυναικών (όποιος δεν το πιστεύει σκασίλα μου!) και επίσης έχω κάνει και 2Α-1Γ και 3Α-1Γ!!

5Α-3Γ ή 7Α-4Γ π.χ δεν έχω κάνει και θα ήθελα, όσο ακόμα μου σηκώνεται. Οποιανού του αρέσει η ιδέα δηλώνει συμμετοχή, όποιος την βρίσκει αποκρουστική ή φοβάται μην του πάρουν τον κώλο με το ζόρι, κάθεται σπίτι του.
Και σιγά δηλαδή μην διοργανώσουμε παρτούζα με 3-4 βίζιτες για να δώσουμε ή να πάρουμε αντρικό κώλο. Αυτό είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο. Πας σε ένα gay bar και παίρνεις - δίνεις ότι γουστάρεις...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ο καθενας μας με αυτα που γραφει διχνει το επιπεδο του,εγω δεν εβρισα κανεναν απο σας. Εχετε και πλουσιο λεξιολογιο. στην προσοπικη σας ζωη πιστευω οτι ειστε μιδενικα,και μικροαστοι,διστραβλονετε αυτα που διαβαζετε
Μην δινεις βαση σε αυτα που σου γραφουν...."Πλειστοι ανθρωποι κακοι".....οποτε μην δινεις βαση...και πες μου τωρα αυτο που θα σε ρωτησω...θα την πληρωσουμε για να την παρτουζαρουμε???
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πουστακι ειναι...τελος παραστασεως!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειναι κακο που του αρεσει ο κουραμπιες :fuck1:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
poios mpori n amou pi pos mporw na diagraftw apo dw???? o kourambies ston kolo sas
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
poios mpori n amou pi pos mporw na diagraftw apo dw???? o kourambies ston kolo sas
παρε και βαλε μπλανκο στο κολαρακι σου ετσι διαγραφονται οι θρασυδειλες αδερφες

βγες και πες ψαχνω να γαμησω και να γαμηθω αυτο ειναι τιμιο οχι παπαριες ψαχνω καποιον για παρτουζα
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
esy psaxnis paliopousti na gamithis me antra,sikofantis to atomo mou oti psaxnw na gamithw,eno psaxnis esy. apo to name pou exeis bali fenete ti laikantsa eisai,ante stodiaolo na pas esy,kai o alos,palioaderfes tou 5ebrou,ante sta tsakidia paliobi
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom