Νέα

Ώριμες κυρίες - πουρά (40-50+) μόνες, ψάχνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 487K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μήπως λές το "Cafe d' Athenes" πάνω στην Κολοκοτρώνη φίλε; Είχα πάει πριν δύο-τρία χρόνια, Σάββατο βράδυ, και πραγματικά είχε πολύ κόσμο, όλων των ηλικιών και των γούστων, που ψαχνόταν εμφανώς.

Εγώ, είχα, πάει δυστυχώς με τη γυναίκα μου και ένα άλλο φιλικό ζευγάρι.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Είχε και κάποιους/ες ηθοποιούς, τραγουδιστές και άλλους καλλιτέχνες εκεί μέσα, αλλά και πάλι, έπαιζε πολύ έντονο φλερτ στην ατμόσφαιρα.
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Μήπως ξέρετε κάνα club ή bar που υπάρχουν ώριμες κυρίες 40 και πάνω που ψάχνουν για ζιγκολό;Αν και δεν με ενδιαφέρει να ψωνιστώ θυμάμαι πριν 1 χρόνο είχα παέι με 1 φίλο μου σε 1 bar στο Παγκράτι που είχε τέτοιες κυρίες.Είχα γαμηθεί στο γέλιο όταν είχαν έρθει κανα δυο τέτοιες και μας είχαν κολλήσει.Αν και τις σουτάραμε γελάσαμε πολύ.
 

Επισκέπτης
Βάλε τα καλά σου και πήγαινε στο μπαρ ενός από τα μεγάλα ξενοδοχεία (Mariott, Hilton, Μ. Βρετανία, Χανδρής, κτλ). Μπορεί να πετύχεις καμιά ώριμη, "βαριεστημένη" κυρία, παραμελημένη από τον business-man άντρα της!

Και ΔΕΝ κάνω πλάκα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
ʼμα είναι φίλε μου να πληρώσω το χαβαλέ πίνοντας 1 ποτό των 20 Ευρώ τότε να το χέσω.
 

Επισκέπτης
Εντάξει φιλαράκο, ακόμα 23 χρονών είσαι. Sorry δεν το πρόσεξα... αυτά είναι ίσως για λίγο μεγαλύτερους και λίγο πιο τσεπωμένους. Πάντως και μία φορά να πας (δεν σου λέω να πηγαίνεις κάθε βράδυ) ίσως βρεις αυτό που ψάχνεις.

Trust me ;)
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Λες ε;Κάποιος φίλος μου είχε πει για κάποιο Radio bar στην Λ.Αλεξάνδρας.ξέρεις προτιμώ τέτοια μέρη αφού αν τυχόν μου αρέσει τίποτα νιώθω πιο άνετα να κα΄νω παιχνίδι.
 

Επισκέπτης
Λες ε;Κάποιος φίλος μου είχε πει για κάποιο Radio bar στην Λ.Αλεξάνδρας.ξέρεις προτιμώ τέτοια μέρη αφού αν τυχόν μου αρέσει τίποτα νιώθω πιο άνετα να κα΄νω παιχνίδι.

Aυτό στην Λ. Αλεξάνδρας δεν το ξέρω. Αν στο συνιστά όμως ο φίλος σου, δεν έχεις να χάσεις κάτι! Πήγαινε εκεί.
 

Επισκέπτης
Στο "ράδιο" δεν είναι τόσο μεγάλες, όσο καράμπαζα ανεξαρτήτως ηλικίας. Οι πιο χάλια γκόμενες που έχω δει στη ζωή μου σε μαγαζί όπως και σε Εξάρχεια, Καλλιδρομίου, Στρέφη ...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Φιλαράκια, στο ΡΑΔΙΟ είχα πάει πολλές φορές γιατί είχα παρέες που έμεναν δίπλα.

Πόσοι από σας παρατήρησαν  ότι το μαγαζί (και δικαίωμά του) ήταν gayfriendly?  Eίχε μάλιστα πάααααρα πολλές πλακομουνούδες. Ένα φεγγάρι μάλιστα DJ ήταν η αδελφή της Λιάνας Κ. (σόι το βασίλειο......)

Μόνο κατά τύχη  έκανες φάση. Εγώ μάλιστα που με τα ελληνικά είμαι στο φεύγα, είμουνα εκτός πεδίου δράσης.
 

Επισκέπτης
σεβασμος στα εξαρχεια!!!!!!που στο πουτσο να ξεθαβατε αυτα τα παρακμιακα μαγαζια?ουτε ο ιδιοκτητης τους δεν τα ξερει !!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Φίλε warhol,

Το Ράδιο δεν έχει την παραμικρή σχέση με Εξάρχεια. Ούτε καν το στυλ και το ύφος. Πόσα ελληνάδικα έχουν τα Εξάρχεια? Το Ρ. ήταν πάνω στην Αλεξάνδρας, όπως κατεβαίνεις από Αμπελόκηπους για Πατησίων δεξιά, περίπου στο ύψος της πλ. Αργεντινής (Παναθήναια) ή λίγο παρακάτω.

Και δεν ήταν παρακμιακό από κόσμο, όπως είναι τα Ε. εδώ και καιρό. Της πουτάνας γινότανε. Μάλιστα ένα φεγγάρι την είχαν δει και σκληρή πόρτα  [τύπου Green Door (Καλλιδρομίου και Θεμιστοκλέους) πριν τις μάπες στον πορτιέρη] τα όργια...
 

Επισκέπτης
Στο ΡΑΔΙΟ είχα πάει μια φορά πριν 10 περίπου χρόνια.Έπαιζαν πολλές φοιτήτριες.Τώρα δεν ξέρω βέβαια.Αλλά δεν μπορεί να πει κανείς ότι ήταν μπάζα.Πάντως μοντέλα δεν ήταν.Απλές κοπελίτσες,που έψαχναν κυρίως σχέση,και οι περισότερες ήταν επαρχιώτισες.
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Η αδελφή της Καννέλη δεν ήταν στο Ράδιο αλλά σε ένα άλλο λίγο ποιό πάνω,δεν θυμάμαι τώρα το όνομα.

Το Ράδιο έχει κλείσει έδώ και δύο χρόνια και έχει γίνει ρεμπετάδικο με το όνομα «Καρδιοκλέφτρα»
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ρε μαγκες σορρυ κι ολας ειναι απαραιτητο να πας σε club για να γνωρισεις ωριμες κυριες, καντε ρε παιδια καμια βολτα την ημερα που εχει λαική στη γειτονια σας και θα δειτε ποσες μουνιτσες ανω των 40 παιζων και γουσταρουν.
Δεν λεω οτι θα γαμησεις σιγουρα,αλλα να ξερετε κατι για τις ηλικιες ανω των 40:
1)Οι γκομενες αυτες οσο και πεινασμενες να ειναι για πουτσο δεν ειναι αμυαλες δεν σου λενε δηλαδη παμε στη γωνια να με πηδηξεις θελουν το παιχνιδι τους πρωτα για να σε εμπιστευτουν.
2)Το θεμα της προσεγγισης ειναι πολυ βασικο μια ομορφη ματια,ενα χαμογελο δηλωνει πολλα,μια γλυκια κουβεντα συνηθως πιανει.
3)Καθε κυρια ανω των 40 θελει μια ερωτικη περιπετεια με ενα μικροτερο νεαρο αυτο ειναι ΝΟΜΟΣ!!!!!!
4)Προσοχη ομως ενω τα θελει ο κολος τους εντουτοις δεν θελουν να γινουν και βουκινο στη γειτονια,γιαυτο κινηθειτε με διακρικοτητα.

Αυτα πιστευω να βοηθησα και να ξερετε κατι τα καλυτερα κονε δεν γινονται σε κλαμπ με την μουσικη τερμα και να μην μπορεις να μιλησεις,επιλεξτε καποιο αλλο μερος.

Σορρυ αν ακουγομαι ειδικος σε καποιους δεν ειμαι αλλα εχω ασχοληθει πολυ σοβαρα με το θεμα ;) ;) ;) ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Και τα super-markets ενδείκνυνται. Πηγαίνετε μόνος, εντοπείστε μία σέξυ σαραντάρα, παρακολουθείστε τη διακριτικά, και όταν πάει σε κάποιο τμήμα που έχει ελάχιστο, έως καθόλου κόσμο, πηγαίνετε δίπλα και τάχα αδιάφορα, ρωτήστε μία πληροφορία για το προιόν που είναι μπροστά στο ράφι.

Με την πρώτη ματιά, αν είστε έμπειροι και έχετε διαίσθηση, θα λάβετε κάποια πρώτα vibes. ατ' αρχήν αν είναι μία πιστή και ήσυχη μητέρα, σύζυγος, νοικοκυρά, ή αν έχει άλλου τύπου ανησυχίες.

Στην κουβέντα για το προϊόν και τις δυνατότητές του, να είστε πράοι, χαμογελαστοί, ήσυχοι, ευγενικοί. Αν δείτε διάθεση για κουβέντα και όχι ευγένεια μόνο και κοφτό τρόπο, μπορείτε να πάτε πιο κάτω με σχόλια του τύπου "έρχομαι συχνά εδώ για ψώνια, αλλά δεν έχει τύχει ποτέ να σας δώ", "αν σας είχα δεί, σίγουρα θα σας θυμόμουν" κ.α.

Αν δεν έχετε ευγενές παρουσιαστικό, ευγενικούς τρόπους, ευστροφία και ετοιμότητα στο λόγο, χιούμορ και τρόπο να κολακέψετε μία γυναίκα, μη ντο επιχειρήσετε καν, γιατί μπορεί να ακούσετε και κανένα μπινελίκι.

Καλά μέρη είναι ακόμη δημόσιες υπηρεσίες. Επειδή οι δημοσιοϋπαλληλίνες πλήττουν σφόδρα στη δουλειά τους καθημερινά, σίγουρα εκτιμούν το χαμόγελο, τη γοητεία, το χιούμορ, το κομπλιμέντο, ακόμη και το φλερτ. Δοκιμάστε την τύχη σας και 'κεί. Ιδιωτικές εταιρείες παροχής υπηρεσιών, ή εμπορικά καταστήματα με χαμηλή κίνηση και ξεμοναχιασμένες ιδιοκτήτριες, μάνατζερς, πωλήτριες προσφέρονται επίσης για πειράματα στη ντέχνη του φλερτ, της γοητείας και της κατάκτησης.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Και τα super-markets ενδείκνυνται. Πηγαίνετε μόνος, εντοπείστε μία σέξυ σαραντάρα, παρακολουθείστε τη διακριτικά, και όταν πάει σε κάποιο τμήμα που έχει ελάχιστο, έως καθόλου κόσμο, πηγαίνετε δίπλα και τάχα αδιάφορα, ρωτήστε μία πληροφορία για το προιόν που είναι μπροστά στο ράφι.

Με την πρώτη ματιά, αν είστε έμπειροι και έχετε διαίσθηση, θα λάβετε κάποια πρώτα vibes. ατ' αρχήν αν είναι μία πιστή και ήσυχη μητέρα, σύζυγος, νοικοκυρά, ή αν έχει άλλου τύπου ανησυχίες.

Στην κουβέντα για το προϊόν και τις δυνατότητές του, να είστε πράοι, χαμογελαστοί, ήσυχοι, ευγενικοί. Αν δείτε διάθεση για κουβέντα και όχι ευγένεια μόνο και κοφτό τρόπο, μπορείτε να πάτε πιο κάτω με σχόλια του τύπου "έρχομαι συχνά εδώ για ψώνια, αλλά δεν έχει τύχει ποτέ να σας δώ", "αν σας είχα δεί, σίγουρα θα σας θυμόμουν" κ.α.

Αν δεν έχετε ευγενές παρουσιαστικό, ευγενικούς τρόπους, ευστροφία και ετοιμότητα στο λόγο, χιούμορ και τρόπο να κολακέψετε μία γυναίκα, μη ντο επιχειρήσετε καν, γιατί μπορεί να ακούσετε και κανένα μπινελίκι.

Καλά μέρη είναι ακόμη δημόσιες υπηρεσίες. Επειδή οι δημοσιοϋπαλληλίνες πλήττουν σφόδρα στη δουλειά τους καθημερινά, σίγουρα εκτιμούν το χαμόγελο, τη γοητεία, το χιούμορ, το κομπλιμέντο, ακόμη και το φλερτ. Δοκιμάστε την τύχη σας και 'κεί. Ιδιωτικές εταιρείες παροχής υπηρεσιών, ή εμπορικά καταστήματα με χαμηλή κίνηση και ξεμοναχιασμένες ιδιοκτήτριες, μάνατζερς, πωλήτριες προσφέρονται επίσης για πειράματα στη ντέχνη του φλερτ, της γοητείας και της κατάκτησης.
Συμφωνο απολυτα μαζι σου φιλαρακι,το μερος ειναι σχετικα ανουσιο το σωστο timing και ο τροπος προσεγγισης παιζουν κατο 90% ρολο. Και μην ξεχνατε ολοι θελουμε περιπετειουλες μεγαλοι και μικροι απλα ψαχνουμε για το σωστο ανθρωπο την καταλληλη ωρα. Αυτα και καλο βολι και οπως ειπα μια στις 10 θα κατσει αλλα αξιζει γιατι οι γυναικες αυτες του δινουν και καταλαβαινει!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Οι φίλοι Andras37Athina Kosfra έχουν απόλυτο δίκαιο.

Επιπλέον:

Και το λεωφορείο και το μετρό, ιδιαίτερα οι στάσεις είναι καλά. Και οι βιτρίνες που χαζοκοιτάνε ρούχα οι κυρίες καλές είναι.

Τα μάτια τους τα λένε όλα διαβάστε τα.

 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
επισης και στα σχολεια,οταν πανε να παρουν τα παιδια τους..ρε παιδια μηπως το γαματε λιγο.. :jerking
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Και στην εκκλησια έχω πετυχει κατι και καλά 'θεούσες' με ερωτικά vibe. Φτανει να τις πετυχεις στον εσπερινό για να χουν ερωτική διάθεση!
 

12qw369

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Επισης στα bar των hotel,εχει πολυ καλο παιχνιδι. 
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom