Νέα

Ώριμες κυρίες - πουρά (40-50+) μόνες, ψάχνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 488K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Προσωπογραφώ ότι λέει ο Dark για το Καστέλο. Έχω να πάω αρκετό καιρό αλλα έτσι είναι όπως τα λέει.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Συναδερφοι το Καστελο ειναι μαλλον .....lesbian στεκι.Φιλοι που πηγαν δεν εκαναν  κατι,φιλες ομως οποτε πηγαν τους την επεσαν οι"ωριμες" κυριες.

Παιδια αυτα τα μερη ειναι πολυ δυσκολα.....υπαρχει συνωστισμος και μονο αν πας πολυ αργα  μπορει να χτυπησεις κατι που εχει ξεμεινει ομως.
Δεν αξιζει το κοπο,ασε που για να βρεις να παρκαρεις εκει πανω (καστελλα) χρειαζεσαι πολυ τυχη.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Από αυτά που έχω δει, λίγα μπορώ να ομολογήσω, ωραίο παιχνίδι έχω δει στο Vios στο μικρολίμανο. Δυστυχώς έχω να πάω καιρό και έχω χάσει λίγο επαφή.
 

astrapm

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες έχω παει 2-3 φορές στην πατησιών στο Ένταση CLUB και δεν έχω δει τίποτα σπουδαίο κάτι χάλια 40- 50 αρες
Ξέρετε εσείς κανένα μαγαζί που να υπάρχουν γκόμενες  ώριμης ηλικίας για ψώνισμα.

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
ναι, στην τοπική της Νεας Δημοκρατίας
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
Πιστευεις οτι οι μουναρες 40/50αρες πρεπει να πανε σε καποιο club για να βρουν γκομενο?????????

Αν ναι τοτε οντως πηγαινε στην τοπικη της ΝΔ της γειτονιας σου.. Τωρα με τις εκλογεσ ολο και καποιο μουνι θα στο κανει το δωρακι για μια ψηφο...

Heelover : πολυ καλο (αν και ειμαι ΝΔ παλιοαληταρα%*%$)
:grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
ρε μαγκες αυτο που σε εσας φαινεται αστειο για τον αλλο ειναι σοβαρο! θα το θελατε οταν ρωτατε εσεις για πληροφοριες οι υπολοιποι να σας ειρωνευονται?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Εχεις δίκιο για την μη σοβαρότητα.Πρέπει να κοιτάξει στην τοπική του ΠΑΣΟΚ.Εγγυημένα πράγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε μαγκες αυτο που σε εσας φαινεται αστειο για τον αλλο ειναι σοβαρο! θα το θελατε οταν ρωτατε εσεις για πληροφοριες οι υπολοιποι να σας ειρωνευονται?

σωστοοοός.. :tickedoff:
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Είναι σοβαρή η ερώτηση για να έχει σοβαρές απαντήσεις?  :cheesy:
Γιατί μερικοί αμέσως ξενερώνετε/ενοχλήστε/εκνευρίζεστε όταν κάνει κάποιος πλάκα? Δεν νομίζω να ειρωνευτήκανε οι παραπάνω...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Είναι σοβαρή η ερώτηση για να έχει σοβαρές απαντήσεις?  :cheesy:
Γιατί μερικοί αμέσως ξενερώνετε/ενοχλήστε/εκνευρίζεστε όταν κάνει κάποιος πλάκα? Δεν νομίζω να ειρωνευτήκανε οι παραπάνω...


ʼσε μας ρε μεγάλε.Τράβα σε καμμιά τοπική να βρεις καμμιά θείτσα.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Είναι σοβαρή η ερώτηση για να έχει σοβαρές απαντήσεις?  :cheesy:
Γιατί μερικοί αμέσως ξενερώνετε/ενοχλήστε/εκνευρίζεστε όταν κάνει κάποιος πλάκα? Δεν νομίζω να ειρωνευτήκανε οι παραπάνω...

γιατι δεν πηρε ΟΥΤΕ ΜΙΑ απαντηση μη χαβαλετζιδικη..
και ποιος κρινει αν ειναι σοβαρη η ερωτηση ? ....λεμε τωρα....
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
για τον φιλο ειναι σοβαρη! κ γιατι να κρινεις εσυ ποια ερωτηση ειναι σοβαρη? εμενα μπορει να μου αρεσουν οι 60 αρες ,λογαριασμο θα σου δωσω?
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Έτσι το είπα τό "άν είναι σοβαρή η ερώτηση" αμάν ποιαααα.  Δείτε τι είπε ο williams ποιό πάνω.
Δεν θα πάει πολύ απλά σε τέτοια μαγαζιά μια 50άρα για να βρεί γκόμενο.
Και δεν είπα τίποτα για τα γούστα όσων αρέσουνε μεγάλες, ίσα ίσα το βρίσκω ωραίο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
peace brotheeeers..  :sunglasses:
 

hobbyf*ck

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
λενε οτι παιζουν μεγαλες στο radio bar στην αλεξανδρας χαμηλα. δοκιμασε το να μας πεις και εμας.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Είναι ακόμα το ράδιο ανοιχτό στην Αλξάνδρας.Έχω ξαναπεί παλιότερα,για καλές ώριμες είναι το CASTELLO στον Πειραιά στην Καστέλλα στην στροφή του τρόλευ,απέναντι-διαγώνια από το HOTEL MISTRAL.
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
παιδια το ραδιο εκλεισε εδω και καιρο επειδι μενω κοντα πειγαινα οποτε ειχα καυλες και τσιμπαγα καμια μεγαλη ολες εκει ψαχνοντουσαν αν ηξερες να το παιξεις λιγο ιστορια γαμουσες..αχχχ αθανατες εποχες
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
στο καστελο δεν εχω παει τι λεει εκει περα ξερει κανεις να δωσει σχετικες πληροφοριες
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Είχα πάει μετά την Πρωτοχρονιά σε ένα πιάνο μπαρ πίσω από την Παλιά Βουλή που είχε διάφορες 40-50άρες. Πιθανόν ψάχνονται, το όνομα δεν το θυμάμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom