Νέα

Ώριμες κυρίες - πουρά (40-50+) μόνες, ψάχνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 488K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.680
Πόντοι
4.655
Ολα τα σαιτ στην διάρκεια του χρόνου,εξελίσσονται-αναπτύσσονται σε σχέση με τον ανταγωνισμό,οπως επιτάσσει η τεχνολογία του σημερα!!
αλλο τα σαιτ του 2010,αλλο τα σαιτ 2022,η διαφορά ειναι τεράστια σε όλους τους τομείς
το αν εγω εχω 1 σαιτ, που εξαρχής η κύρια-αποκλειστική ύλη του, ήταν ο αγοραιος,δεν μου απαγορεύει-φρενάρει στην πορεία του χρόνου να το
διαφοροποιήσω-εξελίξω,ελαφρώς η περισσότερο,σε σχέση με την αρχική ιδέα,σε αυτό νομίζω συμφωνούμε!!
Η στρατηγικη ορίζεται απο αυτόν που βάζει την ιδέα και το χρήμα-χρόνο,για να την υλοποιήσει
Για θέματα που έχουν κοπεί δεν γνωρίζω,διότι είμαι νέοπας-ψάρακας περίπου 1 μηνα εδω
αλλά εσύ βρε Καλόγερε,απο το Nick σου ως Καλόγερος,έπρεπε να ήσουν πιό διαλλακτικός,ένας Καλόγερος πιο διαλλακτικός-εμπροσθοβαρής
πάντα το λέω καλοπροαίρετα,μην με παρεξηγήσεις!! :hi:
FB_IMG_1662320892522.jpg 0
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.467
Κριτικές
62
Like
39.753
Πόντοι
8.530
Εγώ μπαίνω για την ημερήσια ενημέρωση για χεσιμο.
Υπέροχο αποτέλεσμα με φρουτοσαλάτα ροδακινο- σύκο και φυσικά με ροδακινο-συκο-αχλαδι.
Σαν αραχνο'υ'φαντο πέπλο,χώρις κόπο βγήκε....υπέροχη εμπειρία....!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.726
Πόντοι
2.306
Είναι ένα κόλπο που ο Αντισθένης το αντέγραψε από το car.gr. Μπαίνεις για αυτοκίνητο και στο τέλος αγοράζεις τρακτέρ και τροχόσπιτο. Έτσι είναι και το bou μπαίνεις για να βρεις μουνι και στο τέλος καταλήγεις με τραβελια, αφέντρες μέχρι και φακό 75αρη για φωτογραφική, και ηλεκτρικό αυτοκίνητο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Για θέματα που έχουν κοπεί δεν γνωρίζω,διότι είμαι νέοπας-ψάρακας περίπου 1 μηνα εδω
αλλά εσύ βρε Καλόγερε,απο το Nick σου ως Καλόγερος,έπρεπε να ήσουν πιό διαλλακτικός,ένας Καλόγερος πιο διαλλακτικός-εμπροσθοβαρής
πάντα το λέω καλοπροαίρετα,μην με παρεξηγήσεις!! :hi:
Τι εννοείς;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.118
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Υπέροχο αποτέλεσμα με φρουτοσαλάτα ροδακινο- σύκο και φυσικά με ροδακινο-συκο-αχλαδι.
Σαν αραχνο'υ'φαντο πέπλο,χώρις κόπο βγήκε....υπέροχη εμπειρία....!
Δυνατός παίχτης
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Οτι εχεις κολλήσει,μόνο και μόνο στο αγοραίος!!
μπορεί και να κάνω λάθος βεβαια
ο καθένας όπως μπορεί θα έλεγα εγώ,άλλοι έτσι άλλοι αλλιώς
εγώ δεν εχω κόλλημα με τον αγοραίο πάντως!! :hi:
Με τον αγοραίο σαν έννοια όχι. Έχω αναφερθεί μάλιστα κατά καιρούς θετικά στις αρχαίες εταίρες. Έχω ασχοληθεί με σπόνσοριγκ πριν δέκα χρόνια καθώς και μόλις πρόσφατα με μία μικρή αφρικάνα.
Ομολογώ όμως ότι γενικά ο αγοραίος δεν είναι του γούστου μου.

Τώρα σε ό,τι αφορά άθλιες συμπεριφορές ή και βλακώδεις θεωρίες που σχετίζονται με τον αγοραίο, ναι εκεί παίρνω αρνητική θέση, αλλά αυτό εξαρτάται από την περίπτωση.
Είναι μάγκας λέει ο άλλος που πάει στο μπουρδέλο και δεν εξαρτάται από καμμία ελλεηνίδα. Το ότι του χτυπάει η τσατσά την πόρτα, αν δεν τα καταφέρει στον προβλεπόμενο χρόνο το κάνει γαργάρα. Πολύ μαγκιά να πούμε...

Έχεις και κάποιους καμμένους που κάνουν οικονομοτεχνική ανάλυση ότι η πουτάνα βγαίνει φτηνότερα από γκόμενα, λες και το όλο θέμα είναι μόνο οικονομικό.
Ο καθένας ζει με το αφήγημά του. Καλώς, αλλά άμα έρθει να σου πουλήσει μαγκιά, δεν γίνεται να μην του την πεις.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
705
Κριτικές
5
Like
2.728
Πόντοι
726
Να γράψω και εγώ την γνώμη μου για το πώς βλεπω το σάιτ ,σαν νεοσσός που είμαι στο σάιτ . Υπάρχουν όντως ενδιαφέροντα θέματα πέραν του αγοραίου έρωτα. Υπάρχει πολύ καλός γραπτός λόγος ο οποίος αρκετές φορές με χιούμορ , ίσως και με δόση τρολλαρισματος δίνει άλλη χροιά στα θέματα . Γενικά είναι ένα ευχάριστο σάιτ που προπάντων σε βοηθάει να μην πας να αγοράσεις γουρούνι στο σακί . Όσο για τις λεκτικές διαφορές των μελών πάντα υπάρχουν και θα υπάρχουν σε οποιοδήποτε σάιτ. Πάντως εδώ είναι σε σχετικά νορμάλ η κατάσταση αυτή . Ότι αφορά τις 40αρες - 50αρες του θέματος , υπάρχουν πολλές παιδιά , άλλες παντρεμένες , άλλες ελεύθερες απλά θέλει λίγο κυνήγι , πολύ λέγειν και φυσικά να την κάνεις να πιστέψει ότι έχει κάτι που δεν έχουν οι άλλες . Προσωπικά μου αρέσει πρώτα να της γ@μαω το μυαλό , μετά όλα τα άλλα είναι εύκολα . Αλλά σε καμμία περίπτωση εάν είναι παντρεμένη δεν θα της πουλήσω αγάπες και έρωτες . Ελεύθερη σχέση θέλω με σεβασμό στην προσωπική ζωή του άλλου ,,,, αλλιώς στην μαμά της 'η στην φασολάδα της .
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.726
Πόντοι
2.306
Να γράψω και εγώ την γνώμη μου για το πώς βλεπω το σάιτ ,σαν νεοσσός που είμαι στο σάιτ . Υπάρχουν όντως ενδιαφέροντα θέματα πέραν του αγοραίου έρωτα. Υπάρχει πολύ καλός γραπτός λόγος ο οποίος αρκετές φορές με χιούμορ , ίσως και με δόση τρολλαρισματος δίνει άλλη χροιά στα θέματα . Γενικά είναι ένα ευχάριστο σάιτ που προπάντων σε βοηθάει να μην πας να αγοράσεις γουρούνι στο σακί . Όσο για τις λεκτικές διαφορές των μελών πάντα υπάρχουν και θα υπάρχουν σε οποιοδήποτε σάιτ. Πάντως εδώ είναι σε σχετικά νορμάλ η κατάσταση αυτή . Ότι αφορά τις 40αρες - 50αρες του θέματος , υπάρχουν πολλές παιδιά , άλλες παντρεμένες , άλλες ελεύθερες απλά θέλει λίγο κυνήγι , πολύ λέγειν και φυσικά να την κάνεις να πιστέψει ότι έχει κάτι που δεν έχουν οι άλλες . Προσωπικά μου αρέσει πρώτα να της γ@μαω το μυαλό , μετά όλα τα άλλα είναι εύκολα . Αλλά σε καμμία περίπτωση εάν είναι παντρεμένη δεν θα της πουλήσω αγάπες και έρωτες . Ελεύθερη σχέση θέλω με σεβασμό στην προσωπική ζωή του άλλου ,,,, αλλιώς στην μαμά της 'η στην φασολάδα της .
Ένα πράγμα θέλω να μου πεις. Έχεις βρει γυναίκα με μυαλό; Να μου βρεις και εμένα να της το γαμησω και εγώ.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Είναι ένα κόλπο που ο Αντισθένης το αντέγραψε από το car.gr. Μπαίνεις για αυτοκίνητο και στο τέλος αγοράζεις τρακτέρ και τροχόσπιτο. Έτσι είναι και το bou μπαίνεις για να βρεις μουνι και στο τέλος καταλήγεις με τραβελια, αφέντρες μέχρι και φακό 75αρη για φωτογραφική, και ηλεκτρικό αυτοκίνητο.
Πρέπει να βάλει και είδη αλιείας. Όποιος δεν γαμάει να πηγαίνει τουλάχιστον για ψάρεμα. :grin:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
705
Κριτικές
5
Like
2.728
Πόντοι
726
Ένα πράγμα θέλω να μου πεις. Έχεις βρει γυναίκα με μυαλό; Να μου βρεις και εμένα να της το γαμησω και εγ

Ένα πράγμα θέλω να μου πεις. Έχεις βρει γυναίκα με μυαλό; Να μου βρεις και εμένα να της το γαμησω και εγ

Ένα πράγμα θέλω να μου πεις. Έχεις βρει γυναίκα με μυαλό; Να μου βρεις και εμένα να της το γαμησω και εγώ.
Κάνε την ''target '' και θα δείς ότι έχει μυαλό για αυτό που θα την κυνηγήσεις (στο συγκεκριμένο θέμα ). Όσο για το αν έχουν μυαλό γενικά ,όχι δεν έχουν . Αν είχαν, θα είχαν κατακτήσει τον κόσμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom