Νέα

Ομαδική Μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα private_pt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γουστάρετε, ΟΜΑΔΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ?

  • ΟΜΑΔΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ?

    Ψήφοι: 62 35,4%
  • ΣΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΑ?

    Ψήφοι: 47 26,9%
  • ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ?

    Ψήφοι: 37 21,1%
  • ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 12 6,9%
  • ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΜΑΔΙΚΗ?

    Ψήφοι: 17 9,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    175

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
εγώ  είχα γνωρίσει ένα τύπο και κάναμε παρεούλα...
βγαίναμε με γκόμενες, όλα normal...
σε κάποια φάση λύσσαξε να πάμε σε παραλια γυμνιστών.
δεν γαμιέται λέω και go μέσα!!!
e το βραδάκι μου έρχεται χαρούμενος και μου πρότεινε να απελευθερωθούμε!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι εννοείς λέω ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να τον παίξει ο ένας στον άλλο λέει. :rolleyes:
e κάπου εκεί αφίσα τι σκοινί στο camping, πήγα μονος σε ένα μπαράκι μέχρι πρωίας και την έκανα με ελαφρά την άλλην μέρα πάλι μονος εννοείτε...

και μιλάμε για παντρεμένο τύπο πλέον..

dld δεν ξέρεις από που θα σου ρθει .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny:
Τύπε υπάρχουν πολλές κρυφόπουστες και πρέπει να προσέχουμε  :2funny:
Πατέρας συμμαθήτριας μου στο Λύκειο με 3 παιδιά και καθηγητής Αγγλικών με αρκετά επιτυχημένο φροντιστήριο, παράτησε την οικογένεια του και πήγαν με τον γαμιά του να ζήσουν στην Αγγλία.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
ειχαμε τετοια σκηνικα τυπε;
brokeback-mountain.jpg

Brokeback Mountain και έτσι ????
brokeback.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Πατέρας συμμαθήτριας μου στο Λύκειο με 3 παιδιά και καθηγητής Αγγλικών με αρκετά επιτυχημένο φροντιστήριο, παράτησε την οικογένεια του και πήγαν με τον γαμιά του να ζήσουν στην Αγγλία.

Αγγλία e ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα πέφτει πλακοπουτσι τώρα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.226
Πόντοι
606
Γάμησετα. Είχα συμμαθητές που στην Τρίτη Δημοτικού ακουμπούσαν τις πούτσες τους και κυκλοφορούσαν βρώμες ότι στην Έκτη είχαν κάνει τρενάκι 4 από αυτούς.. Θυμάμαι η φάση είχε γίνει γνωστή ως "so fucking what" και όποτε το λέγαμε σε έναν από αυτούς απαντούσε "so fucking that"  :2funny: :2funny: :2funny:
Μερικοί είναι γεννημένοι πουσταριά άσχετα που τώρα έχουν γκόμενες..
κι ολα αυτα στο δημοτικο...ρεαλιστικη η ιστορια σου,δε λεω.. :headbang:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Γάμησετα. Είχα συμμαθητές που στην Τρίτη Δημοτικού ακουμπούσαν τις πούτσες τους και κυκλοφορούσαν βρώμες ότι στην Έκτη είχαν κάνει τρενάκι 4 από αυτούς.. Θυμάμαι η φάση είχε γίνει γνωστή ως "so fucking what" και όποτε το λέγαμε σε έναν από αυτούς απαντούσε "so fucking that"  :2funny: :2funny: :2funny:
Μερικοί είναι γεννημένοι πουσταριά άσχετα που τώρα έχουν γκόμενες..
:2funny: :2funny: :2funny: τυπε κ εγω ειχα δει στο δημοτικο στο μεγαλο διαλειμμα μαζευονταν 6 με 7 ατομα πισω απ το σχολειο η ττουαλετες κ ενωνανε τα πουλια του η τα ακουμπαγανε σε κωλαρακια :2funny: :2funny:οταν εμεις παιζαμε ποδοσφαιρο με κουτακι κοκα κολας :rockon: :rockon:,τι μου θυμησες,τελικα το πραγμα φαινετε απο μικρη ηλικια :jerking:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Θυμάμαι πιτσιρικάς, κάποια περίοδο πήγαινα τα μεσημέρια σε έναν γείτονα και την παίζαμε παρέα, εγώ, αυτός και κάποιες μέρες και ο αδερφός του. Αθάνατες μαλακίες. Μετά μετακόμισε και χαθήκαμε.
Τον πέτυχα τυχαία μετά από χρόνια σε ένα κωλόμπαρο και όταν με είδε είπε το ιστορικό: Όλους περίμενα να δω εδώ μέσα, εκτός από εσένα...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: τυπε κ εγω ειχα δει στο δημοτικο στο μεγαλο διαλειμμα μαζευονταν 6 με 7 ατομα πισω απ το σχολειο η ττουαλετες κ ενωνανε τα πουλια του η τα ακουμπαγανε σε κωλαρακια :2funny: :2funny:οταν εμεις παιζαμε ποδοσφαιρο με κουτακι κοκα κολας :rockon: :rockon:,τι μου θυμησες,τελικα το πραγμα φαινετε απο μικρη ηλικια :jerking:

πω ρε φιλε εμεις παταγαμε τις αμιτες μοτιον να σκασουν κ μετα μπαλακι κ ποδοσφαιρο  αλλα καλυτερα να παιζαμε ξιφασκιαα με τις πουτσες μας τωρα που το σκεφτομαι
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
κι ολα αυτα στο δημοτικο...ρεαλιστικη η ιστορια σου,δε λεω.. :headbang:
Πραγματικότητα είναι το ακούμπημα γιατί το έχω δει με τα μάτια μου. Για το τρενάκι δεν το είδα, αλλά ακούστηκαν φήμες.  :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
OP
OP
private_pt

private_pt

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Σορρυ ρε παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω την νοοτροπία που αντί ο καθένας να απαντά σε topic που τον ενδιαφέρουν. Πρέπει ντε και καλά να γράφει μια μαλ.. για να φαίνεται ότι έχει άποψη και να γαμάει το κάθε θέμα. Όποιον δεν τον ενδιαφέρει το θέμα πολύ απλά μην ασχολείται.  ;)
Άλλωστε γι αυτό είναι αυτό το site για να καλύπτει τα ΠΑΝΤΑ γύρω από το σεξ συνεπώς τι κατακρίνεται;;;
Δηλ. η ομαδική μαλακία είναι ανωμαλία, ενώ σε άλλα τοπικ που συζητάτε για να πάρετε μάτι γαμήσια και δεν ξέρω γω τι άλλα... είναι απόλυτα φυσιολογικά.  :uglystupid:  :rockon: :rockon: :rockon:
Έλα ας χαλαρώσουμε λίγο όλοι εδώ μέσα, για συζήτηση είμαστε και όχι για να αποδείξει ο καθένας ποιος είναι ο πιο έξυπνος με τις ατάκες του.  ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Σορρυ ρε παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω την νοοτροπία που αντί ο καθένας να απαντά σε topic που τον ενδιαφέρουν. Πρέπει ντε και καλά να γράφει μια μαλ.. για να φαίνεται ότι έχει άποψη και να γαμάει το κάθε θέμα. Όποιον δεν τον ενδιαφέρει το θέμα πολύ απλά μην ασχολείται.  ;)
Άλλωστε γι αυτό είναι αυτό το site για να καλύπτει τα ΠΑΝΤΑ γύρω από το σεξ συνεπώς τι κατακρίνεται;;;
Δηλ. η ομαδική μαλακία είναι ανωμαλία, ενώ σε άλλα τοπικ που συζητάτε για να πάρετε μάτι γαμήσια και δεν ξέρω γω τι άλλα... είναι απόλυτα φυσιολογικά.  :uglystupid:   :rockon: :rockon: :rockon:
Έλα ας χαλαρώσουμε λίγο όλοι εδώ μέσα, για συζήτηση είμαστε και όχι για να αποδείξει ο καθένας ποιος είναι ο πιο έξυπνος με τις ατάκες του.  ;)
μπαχαλακιδες τυπε μου,btw μην τα περνεις της μετρητοις.. ;)
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Τον πέτυχα τυχαία μετά από χρόνια σε ένα κωλόμπαρο και όταν με είδε είπε το ιστορικό: Όλους περίμενα να δω εδώ μέσα, εκτός από εσένα...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Α το 'πε και φωναχτά. Σε φώναξε μετά κανένας κύριος να του κάνεις παρέα στο τραπέζι;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σορρυ ρε παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω την νοοτροπία που αντί ο καθένας να απαντά σε topic που τον ενδιαφέρουν. Πρέπει ντε και καλά να γράφει μια μαλ.. για να φαίνεται ότι έχει άποψη και να γαμάει το κάθε θέμα. Όποιον δεν τον ενδιαφέρει το θέμα πολύ απλά μην ασχολείται.  ;)
και εγω αυτο τους λεω τυπε αλλα δεν με ακουνε :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom